Jakou barvu si koupit iPhone 11 Pro nebo iPhone 11 Pro Max?

Všichni uživatelé se dělí do dvou kategorií: ti, kteří pouzdro nosí, a ti, kteří ho nenosí. Upřímně řečeno, v prvním případě je jedno, jakou barvu telefon má.

Ale v druhém případě ji uvidíte každý den a měla by potěšit vaše oko. Můj žebříček oblíbenosti barev tohoto zařízení je následující:

    Tmavě zelená.Pokud navštívíte oficiální webové stránky společnosti Apple, bude tam tato barva úplně všude. Každý rok si Apple vybírá barvu, kterou bude propagovat, a nyní je to tmavě zelená.

Není žádným tajemstvím, že na začátku prodeje jich bude nedostatek. Ale myslím, že se vyplatí chvíli počkat.

Tyto barvy jsou klasické a je jedno, kterou z nich si vyberete, stejně si vyhrajete.

Byla to exkluzivita předchozích top modelů a je pravděpodobné, že mnozí z vás si ji koupili pro sebe. Není pro každého, stačí se na něj podívat osobně a uvidíte.

To je v podstatě vše, co se týká výběru barvy. Jen připomínám, že iPhone na obrázku a iPhone naživo jsou dvě zcela odlišné věci.

Nebuďte líní a jděte do obchodů, abyste viděli všechny barvy. Možná se vám nějaká barva dříve nelíbila, ale teď se vám líbí.

Exteriér

Úniky informací, které kolovaly po internetu, se ukázaly jako pravdivé. Na přední straně nedošlo k žádné změně. Na zadní straně nás však přivítá modul se třemi kamerami, který je orámován vyčnívajícím skleněným obdélníkem. Vzhled je diskutabilní, zřejmě si na něj budete muset chvíli zvykat. Ačkoli značková videa dělají své, už jsem se s tím tak nějak smířil. Brzy se to začne líbit i tomu novému.

Kartáčovaný zadní kryt je nyní ušlechtilý, krásný a samozřejmě praktický. Sklo je odolné, plechové a navíc ošetřené dvojitou iontovou výměnou. Apple hned na prezentaci ukázal, že smartphone může spadnout na zem, přehazovat se v tašce ze strany na stranu a je mu to úplně jedno. Budete si ji prohlížet? Samozřejmě, že ano.

Mají také opravdu novou barvu, romantickou půlnoční zelenou, nebo pro nás jednoduše tmavě zelenou. Zbytek barev je obvyklý: „šedý prostor, stříbrná a zlatá“.

Kryt je samozřejmě vodotěsný podle normy IP68 IEC 60529 do hloubky 4 metrů po dobu 30 minut. Běžný iPhone 11 má dosah 2,5 metru.

V jaké barvě si koupit iPhone 11 Pro?

iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max mají téměř stejný design jako iPhone XS. Díky matnému povrchu a nové barvě však nové smartphony vypadají stále jako nové. Pokud nevíte, jakou barvu iPhonu 11 Pro si koupit, pomůžeme vám.

Главная фишка iPhone 11 / Pro / Max!?

iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max jsou k dispozici v následujících barvách:

Než se budeme zabývat tím, proč jsou některé barvy v určitých případech vhodnější, musíme nejprve prozkoumat možnosti, které máme na výběr.

READ  Jak rozmazat pozadí na iPhonu. Airbrush

iPhone 11 se dodává v 6 zářivých barvách a na rozdíl od většiny výrobců chytrých telefonů, kteří rádi dávají barvám extravagantní názvy, jako je Illusion Sunset, je Apple jednoduše nazývá tak, jak jsou.

Dobře, ten poslední je trochu jiný, o tom si ještě chvilku popovídáme. Teď, když jsme je viděli, pojďme si vybrat.

Jedinečné barvy iPhonu 11

Každý iPhone se obvykle dodává alespoň s jednou barvou nebo barevnou variantou, která je pro daný model jedinečná. A u iPhonu 11 tomu není jinak. V jeho případě jsou barvy dvě: zelená a fialová. Obě jsou velmi jemné a krémové, takže pohled na iPhone je jako jemné pohlazení pro oči. Applu se musí nechat, že jeho barvy jsou stále aktuální.

Výběr jedné z těchto barev dodá vašemu telefonu trochu více osobitosti a učiní ho jedinečným, jakkoli je to v případě iPhonu obtížné. Obě barvy jsou také pravděpodobně přirozenější než ostatní, takže pokud jste typ člověka, který cítí silné spojení s Matkou Zemí, pravděpodobně vás osloví nejvíce.

Nevýhodou je, že pokud budete chtít iPhone 11 později prodat, budete muset najít někoho jiného, komu se bude líbit vámi zvolená barva.

Klasické barvy iPhonu

Černobílý. To jsou dvě barvy v téměř každém iPhonu. Proto jsou velmi časté a možná trochu únavné. Jednou z hlavních výhod černé a bílé je však to, že je můžete snadno kombinovat s jakoukoli jinou barvou, takže se nemusíte bát, že by se vám iPhone nehodil ke košili, šatům nebo tašce.

To platí tím spíše, pokud chcete cool průhledné pouzdro s barevným obrázkem. S černou nebo bílou budete mít stále krásné pozadí, což se o jiných barvách iPhonu 11 říct nedá.

Sázka na černou nebo bílou. volba bez rizika. Pokud jste typ člověka, který snadno mění preference, vyberte si ten, který se vám nejvíce líbí, a pak už jen experimentujte s pouzdry.

Žlutý „levný iPhone

Nenechte se mýlit, žlutá barva se nám na iPhonu líbí. Je jasný, veselý a vyzařuje pozitivní emoce, což se vám nemusí líbit? Zatím se však objevila pouze na iPhonech, které jsou považovány za „levné“. Nejprve to bylo u iPhonu 5C a poté u iPhonu XR, které byly levnější než jejich jmenovci.

V rodině iPhone 11 Apple změnil věci poté, co viděl, jak populární byl XR, a nazval ho nástupcem právě iPhone 11, aby se vyhnul jakýmkoli podprahovým asociacím s něčím průměrným. Pokud si tedy zakládáte na tom, že váš iPhone není jen telefon, ale také symbol statusu, žlutý iPhone 11 si asi nekoupíte.

Pokud vás to ale nezajímá, zvolte žlutou, pokud je to vaše nejoblíbenější barva ze všech šesti.

Noble (VÝROBEK) ČERVENÁ

A konečně, RED (PRODUCT) RED je registrovaná ochranná známka společnosti Apple. Na rozdíl od jemnějších zelených, fialových a žlutých barev je tato barva velmi jasná. Tato červená barva je výjimečná tím, že část peněz utracených za iPhone 11 jde přímo do Globálního fondu pro boj proti COVID-19.

Než se COVID-19 stal skutečností, (PRODUCT) RED se podílel na výzkumu rakoviny a pravděpodobně se mu bude věnovat i v budoucnu.

Cena iPhonu 11 (PRODUCT) RED samozřejmě není vyšší než ostatní, takže Apple dělá svůj díl práce za vás. Kampaň probíhá již několik let a je dobře známá, což znamená, že i ostatní lidé si všimnou, že jste se rozhodli svým nákupem pomoci dobré věci.

Protože samotná barva je skvělá, (PRODUCT) RED. nejlepší kandidát na barvu vašeho iPhonu 11.

READ  iPhone se stal černou bílou, co dělat

Nyní, když jste se rozhodli pro svou barvu, si můžete přečíst náš článek Nejlepší pouzdra pro iPhone 11, která ochrání váš nový telefon. Nezapomeňte myslet také na ochranný kryt obrazovky.

Na jaké barvy iPhonu si dát pozor

Každý styl je svým způsobem dobrý. Je však třeba věnovat pozornost momentům, které je třeba při výběru zohlednit.

Bílá a černá je optimální

Tyto barvy jsou pravděpodobně nejoblíbenější a není to nic divného. Jedná se o možnosti, ve kterých některý z produktů společnosti vypadá skvěle.

jaké, barvy, iphone

Pokud uživatel nechce experimentovat s barvami, je správnou volbou černá nebo bílá. Pokud si kupujete smartphone na delší dobu, je důležité, aby vás ani po několika letech neotravoval. Světlé pouzdro se může líbit první den, ale po nějaké době se prostě může stát nudným.

Hlavní výhodou standardních barev je, že tyto pomůcky lze zakoupit v různých obalech. Každopádně vše vypadá harmonicky.

Vždy nahoře červená

Červená je dalším nepochybně oblíbeným odstínem. Tato možnost je k dispozici téměř ve všech řadách miniaplikací Apple. Tato možnost bude vyhovovat všem uživatelům. Bude vypadat skvěle s pouzdrem i bez něj.

Takový gadget vždy přitáhne pozornost. A pořízení černého pouzdra promění váš gadget v něco neuvěřitelného.

Neobvyklá, ale stylová volba Zelený iPhone

Tato možnost je ideální pro ty, kteří hledají neobvyklý gadget. Zelená. Zvláštní a neobvyklá barva pro smartphone Apple. Pokud však nechcete kupovat oblíbené barvy, jako je černá a bílá, pak je zelená tou správnou volbou.

V tomto odstínu je obtížné najít gadgety od jiných výrobců. Zelená barva pomůže vyniknout z davu a bude působit harmonicky s vybranými odstíny tohoto barevného schématu.

Žlutá, fialová nebo modrá

Modrá, žlutá a fialová by dodaly ještě více jasu. V roce 2019 bylo rozhodnuto nahradit modrý iPhone fialovým. O rok později se však vývojáři rozhodli přidat tento odstín znovu ve dvanácté generaci, ale vyřadit žlutou a fialovou barvu.

Žlutá je vhodná pro jasné osobnosti, ale zároveň bude nevhodná pro uživatele, kteří pracují v kanceláři. Tento odstín nebude vypadat harmonicky ve formálním stylu.

Fialová je neobvyklá, ale také poměrně jasná barva. Bude vyhovovat těm uživatelům, kteří hledají netradiční možnost.

Modrá barva je ideální pro ty, kteří chtějí, aby každý viděl, že mají nový smartphone. Toto barevné schéma je totiž k dispozici pouze pro iPhone 12. Kromě toho tento odstín stojí za pozornost i těm uživatelům, kteří jsou zvyklí na černou barvu.

Fotoaparáty iPhonu 12 Pro a iPhonu 11 Pro

Oba smartphony dostaly modul se třemi fotoaparáty po 12 MP: širokoúhlým, ultraširokoúhlým a teleobjektivem. Jejich parametry jsou také podobné. Supersférický objektiv má světelnost f/2.4, teleobjektiv má clonu f/2.0, rozdíly jsou v širokoúhlé kameře. V iPhonu 12 Pro je jeho clona f/1.6, zatímco u iPhonu 11 Pro je to f/1.8. Oba smartphony jsou nám prezentovány jako profesionální, takže podporují nejznámější čipy své generace: Noční režim, Deep Fusion. Nicméně iPhone 12 Pro byl naučen fotografovat v nočním režimu na širokoúhlém a ultraširokoúhlém fotoaparátu, stejně jako portréty, kromě toho smartphone získal podporu pro Smart HDR 3 a formát Apple ProRAW.

Příklad fotografování ultraširokoúhlým fotoaparátem v nočním režimu na iPhone 11 Pro a iPhone 12 Pro:

Smartphony mají stejný zoom. 4x optický (2x pro přiblížení a 2x pro oddálení) a 10x digitální.

Možnosti natáčení videa jsou zachovány. Stále je to 4K při 24, 30 nebo 60 snímcích za sekundu nebo 1080p HD video při 30 nebo 60 snímcích za sekundu. Možnosti zpomaleného videa jsou u obou smartphonů stejné. 1080p při 120 nebo 240 snímcích za sekundu. iPhone 12 Pro však obsahuje nové funkce, jako jsou HDR fotografie v Dolby Vision s rychlostí až 60 snímků za sekundu a časosběrný noční režim. Ostatní funkce zůstávají beze změny: zvukový zoom, optická stabilizace obrazu, rychlé snímání, optický zoom a digitální zoom.

READ  Jak nastavit iPhone 11 pro

Kromě toho iPhone 12 Pro představuje laserový dálkoměr LiDAR, který je navržen tak, aby zlepšil výkon automatického ostření za špatných světelných podmínek.

Příklad portrétní fotografie na iPhonu 12 Pro v nočním režimu:

Přední kamera TrueDepth se také dočkala několika změn. přibyla podpora Smart HDR 3 pro fotografie, podpora HDR pro video Dolby Vision a možnost pořizovat selfie v nočním režimu.

Přední fotoaparát si zachovává rozlišení 12 MP a clonu f/2.2, stejně jako u iPhone 11 Pro.

Podrobnou recenzi fotoaparátu iPhonu 12 Pro najdete na této stránce.

Závěr: Fotoaparáty iPhonu 11 Pro byly již dříve považovány za skvělé. Nová vlajková loď pořizuje lepší snímky ve tmě. Nejvíce změn se týká hlavního širokoúhlého modulu, zatímco ostatní budou moci pořizovat lepší snímky díky práci nových softwarových algoritmů. Výkonnější procesor však pomůže iPhonu 12 Pro lépe zpracovávat fotografie a videa, což se projeví v nových režimech HDR. A nový formát nepochybně potěší i odborníky.

Bílý iPhone 11

Bílá je pravděpodobně druhou nejoblíbenější barvou iPhonu. Na druhou stranu je stejně elegantní, sexy a nadčasový jako černá verze iPhonu. Jednu věc je však třeba mít na paměti: letošní bílá verze je o něco světlejší než loni, takže bílá působí trochu matněji. Jinými slovy, už to není tak lesklé jako dřív. A nezapomeňte, že na bílém modelu jsou nečistoty a jiné stopy lépe vidět než na černém.

Barevné schéma prezentovaných nových produktů není stejné. K zakoupení bude 11 sérií:

jaké, barvy, iphone

iPhone 11 Pro se bude dodávat ve třech klasických odstínech Apple a jednom novém:

Druhá možnost byla podle našeho názoru vybrána z důvodu. Mezi odstíny, které pro letošní rok navrhuje Pantone color institute, je i lesní biome. A shoduje se s tím, který byl navržen pro iPhone 11 Pro!

Jaká jsou nebezpečí zelené barvy

Barva, kterou Apple používá, je naprosto jedinečná

ПОЛГОДА с iPhone 11 Pro

Ve většině případů se při výrobě ekologických inkoustů používají halogeny, které způsobují znečištění ovzduší, vysvětlil obchodní manažer společnosti Seiko Advance Yukinori Kabe. Společnost však vyvinula ekologičtější způsob výroby zelených inkoustů, které jsou sytější a mají dlouhou životnost. Díky tomu pouzdra s nátěrem Seiko Advance časem neblednou, neztrácejí jas ani nemění odstín, a to bez ohledu na podmínky používání.

На что готов БЕДНЫЙ ШКОЛЬНИК ради iPhone 11 Pro?

Ačkoli se Tim Cook obvykle nepodílí na designu zařízení značky Apple ani na výběru komponent, byl to on, kdo učinil konečné rozhodnutí o použití tmavě zelené barvy od společnosti Seiko Advance. Generální ředitel pochválil ekologičnost inkoustu vyvinutého v Japonsku a doporučil jeho použití pro iPhone 11 Pro a 11 Pro Max, a měl pravdu. Hned v první den předobjednávek byl nedostatek tmavě zelených modelů, což Apple nedokázal během několika týdnů dohnat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS