Rozšiřte svůj televizor: Top seznam nejlepších aplikací pro Smart TV v roce 2020

Náš výběr toho nejlepšího podle hodnocení Zuzako.com. Informace o výběrových kritériích. Tento materiál je subjektivní, není reklamou a nepředstavuje doporučení ke koupi. Před nákupem se zeptejte odborníka.

Zpříjemněte si práci s televizorem Smart TV co nejužitečnějším a nejvšestrannějším způsobem pomocí následujících aplikací. Jedná se o zjednodušené online verze počítačových programů určených k provádění určitých úkolů. Než si takový software stáhnete, nezapomeňte se podívat na seznam nejlepších aplikací pro Smart TV v roce 2020, který Zuzako sestavilo na základě odborných recenzí a názorů uživatelů. Obsahuje nejoblíbenější programy pro hry, zábavu, sledování kanálů a kina.

Samsung TV Plus

Samsung TV Plus. Jedná se o aplikaci, která je ve výchozím nastavení nainstalována na nejmodernějších televizorech této značky. Díky němu máme přístup k více než 100 bezplatným kanálům zaměřeným na nejrůznější témata, jako je aktuální dění, zábava nebo sport. Pro přístup k aplikaci a její používání nemusíte nic stahovat ani platit. Protože je součástí televizoru, nemůžete jej odhlásit ani odebrat.

Služba Samsung TV Plus však není dostupná na všech televizorech této značky. Pokud máte televizor Samsung a chcete mít přístup k těmto bezplatným kanálům, musíte mít jeden z modelů vyrobených po roce 2016. Tlačítko Smart Hub vyhledáním ikony aplikace a jejím otevřením.

aplikace, nainstalovat, smart

Aplikace ViNTERA.TV

Program pro Smart TV s názvem ViNTERA.Televizor je dnes k dispozici u modelů LG, Samsung, Toshiba, Philips a některých modelů Panasonic. Používání aplikace není o nic složitější než používání běžného televizoru, takže služba je více než dostupná široké veřejnosti. Funkcí tohoto programu je, že pro zobrazení programu prostřednictvím něj není třeba se registrovat na stránkách, zatímco při přístupu na stejné stránky z počítače je nutná registrace. Uživatel si může vytvořit a upravit vlastní seznam skladeb v rámci nabídky poskytovatele a využít speciální nabídky.

Chcete-li aplikaci nainstalovat, musíte pomocí dálkového ovládání vstoupit do obchodu ApplicationStore, kde se požadovaná aplikace nachází v sekci Videa. Instalace netrvá déle než minutu a televizní kanály lze sledovat okamžitě. Aby mohl uživatel pohodlně sledovat kanály přes internet, musí mít k dispozici datový tok:

Místní síť pro sledování televize od poskytovatele vyžaduje rychlost až 100 Mbit/s, což dnes již není pro nikoho omezení.

Je třeba vzít v úvahu některá specifika, která se vztahují i na váš model televizoru. Vyhledání aplikace ViNTERA.Televizory Samsung z roku 2017 najdete v sekci Kategorie videa, zatímco u televizorů LG z let 2012-2013 je to Smart World. V LG 2014 to bude AppsGames, ve Philipsu App Gallery, v Toshibě Toshiba Places.

Kulinářská akademie

Kulinářská akademie. ideální pomocník v kuchyni

Účel : Recepty krok za krokem s ilustracemi, klipy a tipy určené pro zkušené kuchaře nebo začínající „volnonožce“.

READ  Odemknutí iPhonu pro použití příslušenství co dělat. režim obnovení jejich stavu

Každý den nové pokrmy a nechat život oslavou!

Funkce : kromě vyhledávání jednotlivých názvů je k dispozici také filtrování podle konkurenčních složek nebo celých seznamů výrobků.

aplikace, nainstalovat, smart

Vybrat si můžete i z kategorií s tematickými pokrmy. pro silvestrovský večer, romantickou večeři nebo setkání s kolegy.

Klady : Mít návod krok za krokem, kde je každý z nich opravdu pečlivě popsán a okomentován. odteď už i složité pokrmy snadno dovedete k dokonalosti, stačí si přečíst nabízený popis.

Prohlédněte si katalog s užitečnými radami zkušených hospodyněk, jak skladovat určité potraviny a vybírat nože a prkénka.

Nevýhody : Čtení i na kvalitním televizoru je někdy skutečné utrpení.

A psaní názvů na numerické klávesnici je skutečnou výzvou.

Pokud si však zvyknete, bude vaření mnohonásobně rychlejší a výsledek mnohem chutnější (nejlepší je samozřejmě používat v kuchyni televizi)!).

Služba ivi

V Rusku je ivi jedním z nejvýznamnějších úložišť televizních pořadů a filmů. K dispozici je více než 60 000 různých souborů, většinou zdarma. Ačkoli se uživatelům doporučuje, aby se přihlásili k odběru.

Získáte přístup ke všem ivi a bez výjimky můžete sledovat filmy bez reklam. Pro ty, kteří se rozhodnou, že se na všechny filmy nebudou dívat, budou pravidelně přerušovány reklamními přestávkami, podobně jako je tomu v běžné televizi. Widget ivi můžete nainstalovat z obchodu s aplikacemi chytrého televizoru.

Služba Megogo

V zemích SNS je tento ukrajinský portál nejoblíbenější. Megogo má zhruba 3 500 filmů, 1 800 kreslených filmů a 850 seriálů. Některé filmy lze zhlédnout zdarma a za některé musí uživatelé zaplatit n-částku. Widget Megogo lze nainstalovat z obchodu s aplikacemi v televizoru Smart TV.

Zoomby

Hlavní výhodou této služby je úžasný výběr filmů. Dá se říct, že tento seznam obsahuje spoustu velmi nekvalitních filmů amatérské úrovně. Tento problém má spousta webů zaměřených na Smart TV. Každopádně amatéři si mohou najít spoustu zajímavých věcí. Dokonce i 3D filmy. Widget Zoomby lze nainstalovat z obchodu s aplikacemi v televizoru Smart TV.

Služba Tvigle

Také poměrně oblíbená služba. Ruské filmy jsou na tvigle prioritou, včetně velkého množství klasických filmů ze Sovětského svazu. Pro pohodlí uživatele je zde rozdělení všech souborů do rubrik, kterých je až osmnáct. Tvigle nemá žádné předplatné, ale jsou zde reklamy. Widget tvigle si můžete nainstalovat z obchodu s aplikacemi v televizoru Smart TV.

Služba oll-TV

Tato služba má mnoho společného se službou Megogo, ale jsou zde i významné rozdíly. oll-TV má silné vazby na sportovní svět a aktivně se podílí na vysílání fotbalových zápasů. Díky tomu může úspěšně konkurovat standardním televizním kanálům. K dispozici jsou také stabilní přenosy zápasů z Ligy mistrů a Evropské ligy. A mají kvalitu HD. widget oll-TV lze nainstalovat z obchodu s aplikacemi v televizoru Smart TV.

Podívejme se na ty nejoblíbenější z kategorie Videa, které se budou hodit k instalaci.

IVI.IVI. online kino

Velký a velmi praktický katalog filmů, kreslených filmů a seriálů. Pro většinu požadavků jistě najdete film podle svých představ. Spousta ruských a zahraničních filmů zdarma. Pouze nejoblíbenější americké filmy z nejlepších půjčoven, většinou z posledních let. Téměř všechny placené filmy lze sledovat na základě tzv. předplatného. Stojí 300 měsíčně. Přístup k prémiovému obsahu za poplatek. Pouze několik filmů, kasovních trháků, je k vidění za zvláštní poplatek. Průměr pro jeden z těchto filmů.

Interaktivní streamování

Tato aplikace doplňuje standardní televizor. Nejlepší televizní pořady, různé reportáže, velká sbírka ruských seriálů a dokumentů. Veškerý obsah je zdarma. Velmi pohodlné, pokud zmeškáte pořad v televizi, můžete se na něj kdykoli podívat pomocí aplikace. Nyní je k dispozici také v Samsung Apps.

READ  Jak nastavit vyzváněcí tón pro zařízení Samsung Galaxy. Prostřednictvím nastavení

Tvigle.ru. Internetová televize

Tato aplikace obsahuje také velké množství ruských seriálů, dokumentů, klipů atd. Sice zde nejsou žádné velkorozpočtové filmy, ale veškerý obsah lze sledovat zdarma. Při sledování se pravidelně objevují krátké reklamy, které nejsou vůbec rušivé a jsou nesporně mnohem kratší a objevují se méně často než na běžných televizních kanálech.

YouTube

Legendární hosting videa je k dispozici také v Samsung Apps. Funkce jsou v podstatě stejné jako na YouTube, až na několik drobností. Autorizace je k dispozici, což znamená, že můžete používat svůj starý účet na Smart TV, přihlásit se k odběru nových kanálů, sledovat kanál atd. a změny se později zobrazí v počítači. Aplikace nabízí také užitečnou funkci synchronizace s mobilním telefonem (do telefonu je nutné nainstalovat aplikaci YouTube). Pomocí ní můžete vyhledávat videa v mobilním telefonu a jedním kliknutím je sledovat na televizoru.

Prozkoumat 3D

Jedná se o službu sledování 3D TV v angličtině. Klávesnice LeanKey KeyBoard si v Rusku rychle získává oblibu. Bude velmi užitečné pro ty, kteří si koupili televizor s funkcí 3D. Obsahuje spoustu speciálně připraveného 3D obsahu.

Klávesnice LeanKey KeyBoard

Při používání nejlepších aplikací pro LG, Samsung a mnoho dalších televizorů s funkcemi Smart TV se někdy setkáte se stejným programem. Jedná se o pomalý a složitý vstup realizovaný pomocí standardního dálkového ovládání.

Chcete-li tento problém nějak vyřešit, aniž byste museli připojovat klávesnici, můžete si nainstalovat klávesnici.

Jedná se o velmi praktickou virtuální klávesnici určenou pro chytré televizory. Tato aplikace může výrazně urychlit zadávání dat, čísel a dalších informací do příslušných polí. Všechna tlačítka na dálkovém ovladači můžete také aktivovat tak, že je změníte na klávesové zkratky.

Zde si již každý uživatel přizpůsobí virtuální klávesnici.

Pokud aktivně využíváte všechny funkce Smart TV a pravidelně zadáváte některé údaje pro vyhledávání, registraci a další operace, měli byste okamžitě přejít na tuto aplikaci.

TIP. Pro opravdu časté zadávání textu na Smart TV je nejlepším řešením bezdrátová klávesnice a myš.

Co dělat, si každý rozhodne sám.

0 nejlepších bezplatných aplikací pro Smart-TV

Digitální služby pro Smart-TV nastavené na přehrávání filmů zdarma. Pomocí aplikací můžete sledovat nové filmy, seriály a pořady a sdílet své zážitky s přáteli na sociálních sítích. 10 nejoblíbenějších aplikací na základě recenzí uživatelů a názorů odborníků.

Twitch TV

Poskytuje přístup ke streamům a soutěžím. Úspěchy ve hrách pro PC a konzole se ukládají do paměti. Aplikace obsahuje speciální chatovací místnost pro komunikaci s hráči a diváky.

HD VideoBox

Způsob instalace. prostřednictvím souboru APK. Operační systém. Android TV. Poskytuje přístup k databázi míst, kde jsou uloženy filmy. Umožňuje najít film s hlasovým komentářem, který se vám líbí.

YouTube Kids

Instalace přes soubor APK, oficiální obchody. Operační systém WebOS, Tyzen, Android TV. Vhodné pro děti díky absenci reklamy a nelegálního obsahu, snadné vyhledávání programů. Nabízí rozsáhlou sbírku her a videí.

Skype

Známá aplikace pro spojení s většinou částí světa je nyní v televizoru. Umožňuje volat a psát zprávy. Poskytuje vynikající kvalitu připojení.

Radioline

Umožňuje poslech internetového rádia. Kvalitní zvuk vašich oblíbených rozhlasových stanic. Tato sbírka obsahuje přibližně 60 tisíc. Zdroje po celém světě. Umožňuje poslouchat živé vysílání v nahrávkách, ukládá historii poslechu.

READ  Jak stahovat aplikace na Sony TV

Gismeteo

Aplikace, která poskytuje denní, desetidenní a měsíční zprávy o počasí. Umožňuje sledovat změny tlaku, vlhkosti a směru větru v různých oblastech. Ne vždy uvádí přesné údaje, ale poskytuje obecnou představu o měnících se povětrnostních podmínkách.

Kolegové.TV

Nahrazuje standardní kabelové kanály. K dispozici je aktuální programový průvodce a archiv. Umožňuje sledovat živé vysílání z jiných zemí online. Témata: humor, vaření, sport, kreslené filmy, filmy.

Sportbox.K dispozici na adrese

Umožňuje snadno a s potěšením sledovat sportovní události. Nový obsah přichází rychle. Přenosy a zápasy dne si můžete přidat do oblíbených a znovu zobrazit. Služba se aktualizuje automaticky.

Vyhledávání filmů

Aplikace obsahuje seznam nadcházejících premiér a zobrazuje filmy, které se vysílají v nejbližším kině. Poskytuje údaje o všech nejlepších filmových premiérách: režiséři, herci, tržby v kinech.

Regál s knihami

Dostupné audioknihy a digitální vydání. Rozsáhlá knihovna pro dospělé i děti. Přizpůsobitelná písma, přečtené stránky zůstávají v paměti. Speciální filtry usnadňují používání adresářů.

Klávesnice LeanKey

Bohužel ne všichni výrobci televizorů Smart TV a konzolí mají slušnou vizuální klávesnici. Pokud máte v tomto ohledu smůlu, nainstalujte si klávesnici LeanKey. Tato bezplatná klávesnice na obrazovce je v ruské i latinské abecedě, je plně ovladatelná dálkovým ovladačem, snadno se přepíná mezi rozloženími a umožňuje aktivovat další tlačítka na dálkovém ovladači pro rychlý přístup k nabídkám, např.

Implosion. Nikdy neztrácej naději

Implosion. Never Lose Hope. RPG o záchraně civilizace před mimozemskými vetřelci, jehož hratelnost je podle vývojářů zaměřena na úroveň herních konzolí. Nemohu posoudit, zda je to pravda, ale pokud věříte uživatelům, grafika hry je opravdu dobrá. Také dabing, i když překlad je hodně slabý.

Imploze. Nikdy neztrácejte naději je k instalaci zdarma, ale pokud chcete získat některý obsah, musíte si ho zakoupit zvlášť.

Věk zombie 2

Zombie Age 2 je arkádová hra, jejíž podstatou je osvobodit město od hord chodících mrtvol. Ten by měl být rozřezán na maso s různými typy zbraní a to si vydělat body.

Tohle je zajímavé: Po připojení TV k notebooku přes HDMI není na TV žádný zvuk. Proč zvuk vychází z reproduktorů notebooku (počítače)?

Instalace hry je stejně jako v předchozím případě zdarma, ale je zde další placený obsah.

Auralux: Constellations

Auralux: Constellations je poměrně komplexní strategická hra pro více hráčů, ve které se musíte stát účastníkem vesmírných bitev o záchranu planety. Hra je velmi vzrušující, ale bohužel: za některý obsah si musíte připlatit.

aplikace, nainstalovat, smart

Červená koule 4

Red Ball 4 je jednoduchá arkádová hra určená pro žáky základních a středních škol, ale dokáže zaujmout i dospělé. Smyslem hry je zabránit zlým kostkám v tom, aby se celý svět stal čtvercovým.

Zombie v mlze [Into the Dead]

Zombies in the Fog je vzrušující akční hra s propracovanou 3D grafikou a vynikajícím hlasovým projevem. Jak už název napovídá, hráč bude muset bojovat s davy vzkříšených mrtvých, kteří se snaží, aby se stal jedním z nich.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS