Malé písmo na telefonu, oči se rychle unavejí. Jak zvětšit písmo a obrázek a jak nakonfigurovat telefon, aby se vaše vidění nezkazilo

Otázka od uživatele

Ahoj.

Řekněte mi, jak vytvořit písmo na obrazovce smartphonu větší (model: Galaxy M31). Všechno je pro mě v pořádku, a když z něj čtete text. Oči se rychle unaví a začnou bolet. Měl jsem další telefon (BQ Blade) a všechno bylo v pořádku, ale musel jsem to změnit (zlomený).

Může se také stát, že nejsem zvyklý na obrazovku: mají trochu odlišné velikosti a nové „Shines“?

Díky předem.

Především. Okamžitě si uvědomte, že nemám lékařské vzdělání a o očích (pokud se bojí). Poraďte se s lékařem. Dám pouze doporučení s technickým. Strany v telefonu.

Za druhé. Pokud jde o vaše slovo „svítí“, nerozumím úplně (možná je vaše obrazovka vadná, takže vaše oči jsou unavené?).

zvýšit, obrazovku, telefonu, samsung

Za třetí. Pokud přinesete statistiky, pak problém nejčastěji vypadá takto: Mnoho uživatelů nenastavuje velikost písma na novém smartphonu a škálování ⇒ začneme si intenzivně číst z obrazovky ⇒ V důsledku nastavení písma ve výchozím nastavení ( A je to často velmi dobré. Mělké) oči se rychle unavejí. (a i když také ve tmě. Problém se zdvojnásobí).

Pod několika doporučeními (kde byste měli začít. ).

Koncept rozlišení obrazovky

Nezaměňujte oprávnění s velikostí displeje. Na zařízeních se stejnou velikostí obrazovky se obrázek může výrazně lišit v jasu, kontrastu, počtu barev a dalších kritérií. Faktem je, že kvalita obrazu primárně určuje aktuální rozlišení obrazovky a čím vyšší je, tím příjemnější je uvažovat o tom.

V technickém jazyce rozlišení displeje označuje počet malých bodů (pixelů), které jsou umístěny na obrazovce na výšku a šířku. Pixely mohou mít čtvercový, obdélníkový a hexagonální tvar.

PPI (počet pixelů na palec), ale existují i ​​jiné hodnoty: DPI, SPI a LPI, které se používají v jiných oblastech, například k určení kvality tisku se používají jako hlavní jednotky povolení.

Chcete.li zjistit, jaké řešení je v praxi, zkuste přiblížit jakýkoli obrázek co nejblíže. Nejlepší je dát tento experiment na PC v nějaké grafické aplikaci pro kreslení, pak je zaručeno, jak se obrázek rozpadne na samostatné body. Stejný princip se používá při vytváření obrázku na displeji smartphonu a čím větší počet komponent, tím lepší.

Snímek obrazovky se provádí stisknutím tlačítka hlasitosti a napájení. Poté je obrázek automaticky uložen v galerii. Nějaký firmware obsahuje speciální klíč, s nímž můžete vyfotit obrazovku. V každém případě bude výsledek podobný.

READ  Nahrávání hovorů Samsung s10

Rozlišení obrazovky je nastaveno výrobcem zařízení. Tento parametr je stanoven na základě velikosti politiky zařízení a ceny. Uživatelé často postrádají povolení, které výrobce předkládá továrna. Tento problém se ve větší míře týká gadgetů s malou obrazovkou diagonálu.

Vzhledem k nízkému rozlišení obrazovky čelí uživatel s řadou problémů. Například na takovém zařízení můžete sledovat daleko od každého videa, mnoho fotografií dobré kvality se nemusí otevřít a některé weby v prohlížeči budou zobrazeny nesprávně.

Uživatel, který se stal těmito obtížemi, se nedobrovolně diví: jak změnit rozlišení obrazovky na zařízení Android? Okamžitě stojí za zmínku, že je nemožné jej změnit pomocí standardních funkcí smartphonu. K tomu budete potřebovat práva Super.User a řadu programů třetích stran.

Navzdory všem obtížím se někteří uživatelé nechtějí vyrovnat s obrovskými ikonami na obrazovce a dalšími nepříjemnostmi, které vytvářejí nízké rozlišení. Pokud vám vše vyhovuje, pak je lepší neprovádět popsané akce, protože vyžadují určité dovednosti a zkušenosti.

Rozlišení displeje je určitý počet pixelů umístěných na jedné oblasti. Čím více těchto pixelů, tím jasnější bude obrázek na obrazovce.

Abyste změnili rozlišení obrazovky na Androidu, musíte zjistit, jaký druh řešení je ve výchozím nastavení. Tyto informace najdete několika způsoby:

 • Viz provozní příručka;
 • Přejděte na oficiální web výrobce a podívejte se na popis modelu;
 • V některých zařízeních lze informace o řešení zobrazení zobrazeny v hlavní nabídce kliknutím na kartu „Na telefonu“;
 • Vytvořte obrazovku obrazovky a podívejte se na vlastnosti výsledného obrázku (jak vytvořit obrázek obrazovky, přečtěte si v našem článku).

Snímek obrazovky se provádí stisknutím tlačítka hlasitosti a napájení. Poté je obrázek automaticky uložen v galerii. Nějaký firmware obsahuje speciální klíč, s nímž můžete vyfotit obrazovku. V každém případě bude výsledek podobný.

Poté, co se bude známo aktuální rozlišení obrazovky, můžete přistoupit k instalaci potřebných programů.

LCD hustota moderátu pro

Toto je jeden z nejpopulárnějších programů, které vám umožní změnit rozlišení obrazovky na Androidu. Před jeho použitím je nutné získat práva super.uživatele (root), jinak nic nebude fungovat.

Předtím, než získáte práva a zvýšení povolení, stojí za to se postarat o bezpečnost dat a vytvořit záložní kopii. Pokud zanedbáváte zálohu, můžete nejen ztratit všechna svá data, ale také zakázat samotný gadget bez možnosti zotavení.

Utility LCD hustoty moderu má intuitivní integrant. Jediným problémem je, že aplikace není Rusfied. Vzhledem k tomu, že hlavní část populace je víceméně v anglickém jazyce, neměly by se objevit obtíže.

Nastavení rozlišení pomocí této aplikace je velmi snadné. Hlavní věcí není nastavit mezní hodnoty, které zařízení nemusí technicky vytáhnout. Mezi hlavní výhody aplikace patří velmi nízké systémové požadavky a schopnost zrušit změny kdykoli.

zvýšit, obrazovku, telefonu, samsung

Změna povolení bez programů třetích stran

Rozlišení displeje lze změnit bez použití programů třetích stran, ale není možné se obejít bez pravého kořenového pravého řádu. Pokud jste již obdrželi práva uživatele super sexu, bude k jeho změně potřeba pouze správce souborů. Na internetu najdete mnoho takových manažerů (přečtěte si recenzi správců souborů na našem webu) a každá z nich se s úkolem dokonale vyrovná.

READ  jak zapnout Wi-Fi na iPhonu.

Je třeba provést následující akce:

 • Stáhněte si správce souborů;
 • Ze všech souborů souborů najdeme složku systému;
 • Otevřete soubor sestavení.Podpěra;
 • V linii ro.SF.LCD_DUSTENTY Změňte čísla, což jsou rozlišení obrazovky.

Po úpravě hodnot musí být všechny změny zachovány. Poté restartujte zařízení. Nezměňte počáteční hodnoty významně. To může vést k nesprávnému provozu displeje. Proto je důležité najít střední půdu.

Jak změnit rozlišení obrazovky na Samsung Galaxy S10.Step.by.tosstep instrukce

Celý proces změny rozlišení obrazovky na Samsung Galaxy S10 je velmi jednoduchý a můžete to udělat bez problémů. Takto to udělat.

 • Položte prst dolů z horní části obrazovky a stiskněte ikonu rychlostního stupně v pravém horním rohu, abyste získali přístup k nastavení. V opačném případě přejděte do nabídky aplikace, najděte ikonu Nastavení a kliknutím na ni přístup k nastavení.
 • Nyní přejděte do sekce „Display“ a klikněte na ni.
 • Najděte rozlišení obrazovky a dotkněte se ho.
 • Ukáže všechna viditelná povolení a vy si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje.
 • Nyní klikněte na Použít a rozlišení obrazovky bude nainstalováno.

Gratulujeme! Úspěšně jste změnili rozlišení obrazovky na vaší Galaxy S10. Pokud chcete rozlišení znovu změnit, můžete opakovat stejné akce a poté změnit rozlišení.

ADB

Pokud pro vás není vhodná žádná z výše uvedených metod, zůstává nejobtížnější možností. použití mostu Android Debug Bridge.

 • Stáhněte si požadovaný software na výše uvedeném odkazu a nainstalujte jej v souladu s pokyny.
 • Aktivujte nastavení vývojáře v telefonu (viz. Krok 1 druhé metody) a zahrnout do ní ladění USB.

V počítači spusťte „příkazový řádek“ jménem správce: Otevřete „vyhledávání“, zadejte příkazový řádek žádosti. Klikněte na výsledek a použijte možnosti.

Přečtěte si více: Jak otevřít „příkazový řádek“ jménem správce v systému Windows 7 a Windows 10

Po spuštění terminálu vytiskněte v něm písmeno, na kterém je ADB umístěn, a klikněte na Enter. Pokud je ve výchozím nastavení C:, okamžitě přejděte k dalšímu kroku.

Dále, v „Průzkumníkovi“ otevřete složku, ve které je nalezen soubor ADB.Exe, klikněte na adresu a zkopírujte cestu odtud.

Vraťte se do okna „příkazový řádek“, zadejte znaky CD. Poté vložte mezeru, vložte dříve zkopírovanou cestu a znovu použijte klávesu Enter.

Přejděte znovu do telefonu. připojte jej k PC a povolte přístup k ladění.

Do „příkazového řádku“ zadejte zařízení ADB a ujistěte se, že je zařízení rozpoznáno.

Pokud je seznam prázdný, odpojte telefon a zkuste se znovu připojit. Použijte další tým:

Pečlivě procházejte výsledným seznamem, najděte blok s názvem „Zobrazit zařízení“, ve kterém hledejte parametry „šířky“, „výška“ a „hustota“. jsou zodpovědné za rozlišení šířky a výšky, stejně jako za hustotu pixelů. respektive. Pamatujte si tato data nebo si zapište a nainstalujte je zpět v případě problémů.

READ  Jak zakázat nouzový režim v telefonu lenovo. Vyjmutí baterie

Nyní můžete jít na úpravu. Zadejte následující:

Místo čísla označte požadované hodnoty hustoty pixelů a poté klikněte na Enter.

Stejně jako v předchozím kroku nahraďte obě čísla potřebnými údaji: počet bodů v šířce a výšce.

Ujistěte se, že mezi hodnotami existuje symbol x !

Aby se změny vstoupily v platnost, musí být telefon restartován. to lze také provést prostřednictvím ADB, tým je následující:

Použití ladicího mostu Android je univerzální způsob, který je vhodný pro téměř všechny zařízení.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Přidejte web Lumpics.Ru do záložek a my se stále hodí. Děkuji autorovi, sdílejte článek o sociálních sítích.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Nastavení hlavní obrazovky Samsung Galaxy

Vysvětlení parametrů. Můžete zapnout zobrazení pouze hlavní obrazovky bez aplikací.

Můžete změnit síť a počet aplikací zobrazených ikon.

Na hlavní obrazovku můžete přidat tlačítko nabídky, které otevírá seznam všech aplikací.

Jak změnit rozlišení u Angry Birds Epic?

To můžete provést zapnutím zařízení v: Nastavení. Aplikace. Správa aplikací. Angry Birds Epic. Oprávnění a klepněte na tlačítko vedle „úložiště“ tak, aby se barva stala světle modrou.

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Klikněte na aplikace a oznámení.
 • Vyberte správnou aplikaci
 • Vyberte povolení
 • Chcete.li změnit nastavení rozlišení, klikněte na něj a vyberte jej povolit/odmítnout.

Jak změnit obrazovku v telefonu?

Chcete.li zvýšit nebo snížit písmo, najděte podnabídky „speciální příležitosti“. V čistém Androidu se nachází v hlavní nabídce, v MIUI v podnabídce „rozšířená nastavení“. Najděte položku „Měřítko obrázku na obrazovce“ a v nabídce, která se otevírá, použijte tlačítka „“ a „-“ ke změně velikosti prvků intenzivního.

 • V nabídce „Nastavení“. „Zobrazit“ Najděte režim obrazovky “.
 • Vyberte si jeden z předinstalovaných režimů nebo „adaptivní displej“, abyste si nastavili barvu.
 • Níže jsme nastavili „Barevný zůstatek celé obrazovky“.

Jak změnit rozšíření obrazovky bez speciálních aplikací

V vlajkových lodí smartphonů s vysokým rozlišením se parametry obrazovky mění prostřednictvím nastavení:

zvýšit, obrazovku, telefonu, samsung

Změňte rozlišení obrazovky na chytrých telefonech a tabletech běžících Android. Pokud k tomu dojde prostřednictvím softwaru třetího partu nebo ladění USB, je nutné vzít v úvahu pravděpodobné chyby při provozu intenzivního a systému.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS