Jak ztlumit budík na iPhonu

Standardní aplikace „Hodiny“ v každém iPhonu je opravdu užitečná funkce, která vám umožní nastavit budík na správný čas, abyste později nezaspali, nezmeškali práci nebo jiné důležité záležitosti.

Těm, kteří si nedávno pořídili telefon Apple, mohou všechna počáteční nastavení připadat velmi podivná, zejména pokud uživatel přešel z Androidu na iPhone. Je však třeba poznamenat, že nastavení budíku na iPhonu a na Androidu je prakticky stejné, a to je obrovská výhoda.

Pro správné nastavení alarmu je třeba dodržet následující algoritmus:

 • Přejděte do aplikace „Watch“, která je umístěna na hlavní obrazovce při zapnutí telefonu. Ikona softwaru je podobná standardním hodinám na černém pozadí. Snadno ji najdete na domovské obrazovce. Tato aplikace je standardní a je k dispozici ve všech telefonech Apple. Nezabírá mnoho paměti v telefonu.
 • Klikněte na ikonu a přejděte na hlavní obrazovku programu. Zde vidíme některé sekce, které jsou zodpovědné za čas. Najdeme zde stopky i světový čas. Je třeba najít část „Budík“ a kliknout na ni;
 • Pak klikněte na tlačítko plus, které se nachází v pravém horním rohu. Tohle potřebujete k vytvoření vlastního nového budíku.
 • Můžete vybrat budík navržený systémem. Chcete-li ji aktivovat, jednoduše posuňte posuvník do aktivního stavu. Při správném nastavení se rozsvítí zeleně.
 • Pak nastavte požadovaný budík. Pro nastavení je třeba zadat čas i periodicitu. Můžete také využít různá pokročilá nastavení, jako je název, zvuk a dokonce i opakování budíku;
 • Po nastavení budíku přejděte na položku „Uložit“ a klikněte na ni.

To umožňuje, aby asistent zazvonil v čase nastaveném uživatelem. Tímto způsobem si můžete nastavit připomenutí, že máte vstát.

Vibrace místo budíku

Pokud máte v rodině ve zvyku vstávat v různou dobu a nepoužíváte hodinky nebo fitness náramek, může být užitečné nastavit budík na vibrace místo vyzvánění.

READ  iPhone 11 jak zadat procenta

Postup: otevřete požadované nastavení budíku a v části vyzvánění vyberte možnost „ne“.

V horní části nastavení zvuku můžete zadat jednu ze standardních možností vibrací nebo si vytvořit vlastní.

Jak snížit hlasitost budíku

Uživatel musí vzít v úvahu, že úrovně hlasitosti budíku a vyzváněcího tónu na zařízení jsou vzájemně propojeny. Nemůžete změnit vyzvánění na „tiché“ a doufat, že vás probudí hlasité vyzvánění.

V posledních verzích systému iOS lze hlasitost budíku snížit následujícími kroky:

 • „Nastavení“. „Zvuky“.
 • Po jeho otevření se zobrazí posuvník. Zvuk je hlasitější nebo tišší.
 • Tlačítky hlasitosti jablečného zařízení aktivujte nastavení hlasitosti oznámení, vyzvánění a budíku pomocí přepínače „Change Button“.

Zbývá jen „spustit“ budík nastavením nejbližšího času a nastavit jeho „zvuk“. V případě potřeby lze hlasitost upravit (snížit nebo zvýšit).

Jak nastavit hlasitost budíku

Aby se člověk okamžitě probudil, musí slyšet hlasité pípání, které mu zabrání zůstat v posteli. Pokud se vám nedaří probudit, je možné, že je hlasitost budíku iPhonu nastavena na nejnižší nebo střední hodnotu.

Chcete-li toto nastavení změnit, nepomůže vám dříve zmíněná aplikace Hodiny. Jeho konfigurace zahrnuje nastavení frekvence signálu, typu ladění, názvu budíku, ale nic víc. Hlasitost je proto nutné změnit v nastavení telefonu:

obrázek

 • Otevřete nastavení iPhone.
 • Přejděte na „Vyzvánění a varování“.
 • Posuňte posuvník na požadovanou hodnotu před příslušnou položkou.

Majitel smartphonu si tak může zvuk budíku nastavit hlasitěji nebo tišeji.

Jak opravit problémy se zvukem

Chytré telefony Apple se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí, takže jsou u dnešních uživatelů oblíbené i přes svou vysokou cenu. Někdy však s nimi dochází k problémům: reproduktor nebo mikrofon se porouchá, v důsledku čehož nelze realizovat hlavní funkci mobilního zařízení (uskutečnit hovor). Pokud správně určíte příčinu poruchy, můžete problém odstranit.

Několik let jsem pracoval v prodejnách mobilních telefonů dvou velkých operátorů. Dobře se vyznáte v tarifech a vidíte všechna úskalí. Miluji gadgety, zejména Android.

Jak nastavit budík na iPhonu

Budete moci zvolit hlasitost, čas, vyzváněcí tón a nastavit jméno:

 • Přejděte na „Hodiny“ a vyberte kartu „Budík“.
 • Stiskněte tlačítko „plus“ v pravém horním rohu.
 • Přejděte na správný čas.
 • V případě potřeby vyberte následující možnosti: „Repeat“ (nastavte počet opakování budíku a čas každého opakování (např. po 5 minutách), „Tag“ (nastavte požadovaný název), „Sound“ (vyberte vyzváněcí tón, který se má přehrát při spuštění budíku).
 • Uložte změny kliknutím na tlačítko „Uložit“.
READ  Jak uzamknout aplikace na iPhonu. Nejlepší aplikace pro skrytí fotografií a videí pomocí hesla na iPhonu a iPadu

Dobré ráno, budík

Kdo: Pro fanoušky slušných funkcí Náklady: Zdarma Klady: Pěkný uživatelsky přívětivý design Zápory: Vestavěné reklamy [Stáhnout z App Store]

Budík s pěkným designem dokáže (stejně jako předchozí aplikace) rozpoznat různé fáze spánku a také každé ráno poskytnout statistiky spánku a předpověď počasí na daný den.

K dispozici jsou také speciální zvuky, které vám pomohou usnout (zvuk ohně, deště, oceánu) a budou hrát, dokud neusnete. Hlavní věc je, že při použití tohoto budíku je smartphone připojen k nabíječce, aplikace bude snadno „jíst“ baterii během noci.

Jak nastavit hudbu na budík v zařízení iPhone

Pro fanoušky moderní pokročilé hudby nebo naopak jakéhokoli jiného stylu je možné stáhnout si skladby třetích stran a nastavit je tak, aby budík zněl.

Jak ztlumit fotoaparát na iPhonu. návod

Pro výběr melodie je nutné provést několik kroků:

 • Vstupte do sekce „Zvuk“ nebo u některých modelů do sekce „Melodie“.
 • Najděte položku „Výběr skladby“ a přejděte pomocí ní do knihovny médií.
 • Rozhodněte se pro píseň. Vyhledáním v seznamech žánrů, interpretů, alb, kompilací nebo jiných návrhů.
 • Klikněte na „Uložit. Sladké snění nyní přeruší ta nejoblíbenější melodie a náladu vám nezkazí.

Jak je zřejmé, nebudete moci budík rozeznít svou oblíbenou skladbou, pokud jste si ji nejprve nestáhli do zařízení. V tomto okamžiku je třeba věnovat nějaký čas.

Oficiální způsob stahování skladeb do iPhonu je přes počítač a iTunes. Po otevření programu byste měli souhlasit s přijetím všech změn a s výzvou k vyhledání mediálních souborů. Pak si vytvoříte osobní hudební knihovnu a synchronizujete ji s počítačem.

Mimochodem! iTunes změní názvy skladeb a zařadí je do kategorií podle přehrávání, názvu, interpreta, délky trvání, alba a hodnocení.

Hudbu je možné do zařízení stahovat také pomocí speciálních aplikací pro stahování dostupných v App Store. Můžete si vybrat ze dvou režimů:

 • Práce v síti Wi-Fi. adresa pro stahování souborů se zobrazí v nastavení aplikace, poté se adresa otevře v prohlížeči počítače a můžete začít stahovat.
 • Provoz v cloudu. Skladby jsou předem nahrány do cloudových služeb. Poté se aplikace načte a začne se stahovat.
READ  Jak přenést iPhone do jiného iPhonu. Přenos dat přes iTunes

Po stažení oblíbených melodií do telefonu a vytvoření databáze v knihovně médií můžete snadno nastavit požadovaný zvuk pro zvonění budíku.

Nastavení oblíbené písně

Budík nefunguje v zařízení iPhone

Majitelé iPhonů mají ještě jeden důvod, proč často budí budíky. Týká se ručního nastavení času ve smartphonu. Uživatelé často záměrně mění čas v nastavení, aby získali denní výhru ve své oblíbené hře rychleji.

Další důvod, proč se alarm nespustí.

Mnoho uživatelů navíc často cestuje a mění časová pásma během letu. Pokud je automatický režim v nastavení zakázán, může se stát, že po letu bude čas chybný. Před instalací proto pečlivě zkontrolujte alarmy. To lze provést následujícím způsobem:

Aktivace funkce Automaticky. Později mi poděkujete.

Ve stejné sekci věnujte pozornost formátu 24 hodin. Pokud nevíte, jaký je rozdíl mezi AM a PM, raději zapněte přepínač. Víte, kolik uživatelů z tohoto důvodu každý den usne?

Kromě toho věnujte pozornost reproduktorům a sluchátkům připojeným k iPhonu. Pokud jsou k telefonu připojena externí zařízení, smartphone přehraje zvuk budíku na obou zařízeních s nastavenou hlasitostí.

A samozřejmě nezapomeňte pravidelně kontrolovat svůj smartphone, zda neobsahuje aktualizace. V iPhonu se občas vyskytují chyby. Společnost Apple si to uvědomuje, a proto se snaží pravidelně opravovat chyby ve svých zařízeních. Zde, mimochodem, ne příliš dávno iOS 15.2 je venku, doporučuji podívat se na inovace. Je jich tu spousta.

Setkali jste se s problémy s budíkem ve smartphonu?? Co bylo příčinou? Určitě se podělte o svůj názor v našem chatu na Telegramu nebo v komentářích níže. Bylo by zajímavé si přečíst.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS