zveřejnit, příspěvek, instagramu, počítače

Jak publikovat fotografie na Instagramu prostřednictvím počítače?

Instagram byl původně vytvořen pro použití na mobilních zařízeních. Ve výchozím nastavení můžete pomocí PC sledovat pouze fotografie a komentovat je. Nahrajte fotografie, video a plně proveďte profil na Instagramu pomocí PC mohou pouze obejít způsoby. V tomto článku zjistíme, jak publikovat fotografie na Instagramu prostřednictvím počítače a co pro to dělat.

Přijímat účty na sociálních sítích z počítače je mnohem snazší. Shromažďujte informace, píšete příspěvky, vyberte a upravujte fotografie přímo v prohlížeči. Poté přepněte na mobilní zařízení, přesuňte text a nahrávejte fotografie. další akce.

Jeden příspěvek lze zveřejnit z mobilního zařízení. vyberte dobrou fotografii, zpracovejte ji pomocí editoru zabudovaného a poté vyberte text a značky. Potíže začínají, kdy:

zveřejnit, příspěvek, instagramu, počítače
 • Existuje několik fotografií;
 • Fotografie jsou uloženy na počítači;
 • Je nutné publikovat ze dvou příspěvků denně;
 • K příspěvku musíte přidat objemový text.

V těchto případech je práce s PC mnohem snazší. Šetří každý den 1 až 3 hodiny času, v závislosti na složitosti práce.

Oficiální verze Instagramu pro Windows 10

Aplikace Windows 10 umožňuje uživatelům natáčet vysílání, odesílat zprávy na přímé a načíst Storiz.

 • Otevřete stolní verzi Instagramu.
 • Klikněte na ikonu fotoaparátu.
 • Vyberte fotografie ve složkách.
 • Pokud se chystáte překládat, povolte přístup k mikrofonu a fotoaparátu.

Je stále nemožné přidat fotografie, ale možná v budoucnu bude tato funkce implementována na řadě uživatelských požadavků.

Jak zveřejnit příspěvek na Instagramu z počítače?

Pro kolotoč si můžete vybrat jeden nebo poněkud.

Vyberte velikost, ve které chcete zveřejnit publikaci.

V této fázi si uživatelé mohou vybrat jeden z dvanácti filtrů nebo manipulovat s obrázkem ručně. Budete mít přístup k takovým parametrům, jako je jas, kontrast, nasycení, teplota, vyhoření a viněta.

V poslední fázi přidejte podpis až do 2200 znaků. Můžete si také všimnout geolokace, zadat alternativní text nebo vypnout komentáře k publikaci.

Jak odstranit publikaci z počítače?

Chcete.li smazat příspěvek z Instagramu pomocí počítače, proveďte následující:

Instagram oficiálně potvrdil celosvětové testování této funkce. Chcete.li zjistit, zda je přidán k vašemu účtu, otevřete Instagram v prohlížeči a najděte známý symbol plus v pravém horním rohu. Pokud ano, použijete novou verzi webu.

READ  resetování kódu čerpadla pro inkoustové tiskárny epson. Fyzické přetečení pamlsků.

Tato aktualizace je obrovskou úlevou pro všechny obchodníky, sociální sítě a jen obyčejné podnikatele. Nyní nemusíte házet hotový obsah v telefonu pokaždé, když chcete zveřejnit nový příspěvek.

Používejte speciální služby vysílání

Na internetu je mnoho takových služeb. Osobně používám SMMPLANNER a Stvořitel Studio, které vám řeknu podrobně.

Chcete.li se rychle dostat online, budete potřebovat spoustu nástrojů. Na konci článku nebo právě teď si stáhněte bezplatný výběr 116 služeb, které usnadní práci s texty, obrázky, videem a zvukem

SMMPLANNER

Toto je služba třetí strany, která se připojuje k vašemu účtu a umožňuje vám umístit příspěvky a Storiz z počítače. Chcete.li jej začít používat, přejděte na web, zaregistrujte se a udělejte povolení k připojení k vašemu účtu.

Bezpečnostní

Tvůrci služby připravili několik doporučení pro bezpečnou práci prostřednictvím služby vysílání. Jsou jednoduché a zaměřují se na boj proti spamu. Podívejte se s nimi před začátkem práce. Jejich provedení vás ochrání před blokováním účtu.

Samotné tvůrci služby také zaručují, že pokud máte čistý účet a nepoužíváte Spamerovy metody propagace, pak je zákaz vyloučen.

Pokud máte asistenta, není nutné mu poskytnout přihlášení a heslo pro přístup k vašemu pracovnímu účtu na Instagramu. Stačí dát přihlášení a heslo z vašeho účtu ve službě. Zaměstnanec tedy může umístit příspěvky a Storiz na Instagram, aniž by do něj vstoupil. A nebudete se starat o zabezpečení účtu.

Podmíněných nevýhod: Nejedná se o oficiální program Instagramu, ale je to velmi uctivé k invazi. Proto stále existuje riziko blokování, ačkoli tým služeb přesvědčí opak. Ale po dobu několika let práce nemám žádné problémy.

Publikování obsahu

Prostřednictvím SMMPLANER můžete okamžitě zveřejnit příspěvek nebo provést odložený příspěvek. Pro druhou možnost musíte stáhnout text příspěvku a obrázek do programu prostřednictvím počítače a nastavit požadované datum a čas. Odložené příspěvky vždy vycházejí včas. nikdy jsem neměl selhání.

Služba monitoruje počet znaků v příspěvku a řekne vám, zda jste překročili normu 2200 značek.

Při plánování příspěvku můžete přidat geometry, komentáře (obvykle tam píšu hashtagy) a také si všimněte dalších účtů na fotografii.

Je vhodné používat odložené vysílání, když potřebujete odejít na pár dní a nebýt svázán s telefonem, internetem nebo prací. Připravte příspěvky předem, naplánujte jejich publikaci a jste zdarma. Zbývá jen zkontrolovat komentáře a lajky.

Prostřednictvím služby můžete také zveřejňovat příspěvky na jiných sociálních sítích a instantních posvácích:. spolužáci, Telegram Viber. Pokud máte pracoviště v různých sociálních sítích, optimalizujete pracovní dobu, protože můžete publikovat příspěvky bez přechodu z účtu na účet.

READ  Jak aktualizovat telefon Samsung prostřednictvím počítače

Také prostřednictvím SMMPLANER můžete naplánovat showdown show. Funkčnost Služby je ve srovnání s telefonem omezená, takže tato publikace není vhodný.

 • Méně výběru emoji. Můžete si vybrat pouze úsměvy, ale obrázky jídla, budov, symbolů jsou již nepřístupné.
 • Neexistuje způsob, jak přidat nálepky „Order of Food“, „Podpora malých podniků“, GIF, čas, teplota a datum.

Tvůrce studia z u

Pokud se stále bojíte sankcí, i když provádíte své účty podle všech pravidel, pak pracovat na Instagramu a u prostřednictvím počítače použijte oficiálního tvůrce Service-Studio Service-Studio Creator.

Prostřednictvím této aplikace můžete také zveřejnit příspěvky okamžitě nebo naplánovat určité datum, označit účty na fotografii a dát geolokaci.

Při zveřejňování příspěvku také uvidíte, kolik znaků jste zůstali, abyste nepřekročili limit.

Minus služby: Nemůžete zveřejnit Storis a přidat komentáře. To znamená, že hashtagy budou muset být přidány do příspěvku a nebudou je uvést do komentáře. V publikaci můžete použít až 30 hashtagů.

Plus Služba: Žádné blokování vám neohrožuje.

Jak nahrát fotografie prostřednictvím prohlížeče Yandex, Mosila, Firefox, Mac, Opera: 2 užitečné služby

Za účelem zveřejnění fotografie na účtu Instagramu prostřednictvím počítače není nutné stáhnout speciální aplikaci pro DexStop. Obrázek můžete zveřejnit prostřednictvím prohlížeče Yandex, Mozila, Firefox, Max, Opera pomocí služeb automatického hlediska:

zveřejnit, příspěvek, instagramu, počítače
 • Parasitalab. Populární online služba pro autopostování, prostřednictvím které můžete naplánovat publikace různých sociálních sítí. Velmi pohodlné používat. Po dobu jednoho týdne můžete tuto službu používat zcela zdarma, poté si budete muset zakoupit placený tarif.
 • SMMPLANNER. Jedna z nejlepších online automobilových služeb. Prostřednictvím SMMPLANNER můžete publikovat nejen příspěvky, ale také příběhy. Hlavní výhodou používání služby je, že můžete udělat až sto publikací za měsíc zcela zdarma.

Plánování a publikace obrázků pomocí služby SMMPLANNER

Obsah 4-načtení bez programů prostřednictvím kódu HTML

Existuje další způsob, jak publikovat fotografie-Používání kódu HTML. Musíte jednat takto:

Otevřete oficiální web Instagram.com prostřednictvím jakéhokoli pohodlného prohlížeče;

Pomocí kombinace klávesy Ctrlshifti (nebo Ctrl Shift C) přejděte na panel vývojáře (alternativní možnost. stiskněte stránku pravým tlačítkem myši a vyberte „Kód prvku zobrazení“);

V pravém horním rohu otevřete emulátor mobilního telefonu prostřednictvím ikony „Toogle Device Tool panel“ (ikona s obrázkem smartphonu a tabletu);

Ihned po aktualizaci webu zjistíte, že nyní máte stejnou funkčnost, která je k dispozici v mobilní verzi. Po provedení akcí budete mít tlačítko ve spodní části stránky s obrázkem „“, kliknutím na které můžete vybrat obrázky z počítače a přidat je na svou stránku.

READ  Jak nahrávat videa na instagram z počítače. Nejjednodušší způsob stahování videí z instagramu*

Stáhněte si fotografii z počítače prostřednictvím emulátoru mobilních zařízení

Prostřednictvím kódu v prohlížeči

Publikaci můžete přidat na Instagramu bez stahování emulátorových programů. Chcete.li to provést, musíte jít na web Instagramu v prohlížeči a zadat svůj účet.

Po stisknutí kombinace klávesy Shiftrli nebo kliknutím pravým tlačítkem myši vyberte „Zobrazit kód“ v zobrazených možnostech. Poté se hlavní část intenzivního přesune doleva a panel nástrojů se otevře napravo.

Nad vývojářskou konzolí se také objeví ikona mobilního zařízení, na které musíte stisknout. Pokud tomu tak není, můžete se pokusit použít kombinaci ShiftCtrlm, pak prohlížeč spustí původní verzi sociální sítě.

zveřejnit, příspěvek, instagramu, počítače

Pokud je vše provedeno správně, na pravé straně nahoře bude příležitost změnit měřítko s rozlišením. Poté by měla být stránka znovu načtena. Ve spodní části budou možnosti, s nimiž můžete přidat fotografie a použít verzi prohlížeče, jako v telefonu.

Vytváříme publikaci na Instagramu z počítače pomocí mobilní aplikace

Jak vidíme z předchozích doporučení, Instagram aktivně bojuje pomocí jeho aplikace na stacionárních zařízeních. Omezená funkce, komplexní nastavení a nepohodlné integrační schémata neumožňují plně pracovat na určení nebo webové verzi Instagramu. Proto je dnes nejlepším řešením nainstalovat další emulátory Androidu do vašeho notebooku nebo počítače.

Chcete.li stáhnout takový software, použijte vyhledávání Google nebo si přečtěte dostupnou recenzi nejlepších emulátorů Androidu pro Windows (nebo operační systém nainstalovaný na vašem zařízení). Jedním z nejpopulárnějších programů je přehrávač aplikací NOX a bluestacks. Oba tyto emulátory si můžete zdarma stáhnout na oficiálních webových stránkách vývojářů a poté je použít k vytvoření nového příspěvku na Instagramu.

Princip provozu těchto programů je prakticky identická. Při získávání přístupu k profilu nebo akci se při načítání obrázků může lišit pouze několik kroků. Například Bluestacks vyžaduje povinná vstupní data z Google. Bez nich nemůžete nainstalovat mobilní verzi Instagramu do počítače. Přehrávač aplikace NOX je však snazší zveřejnit fotografii, budete muset přenést potřebné obrázky do vnitřní paměti emulátoru.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS