Tichý zvuk na iPhonu při hovoru: přidání hlasitosti

Otevřete „Nastavení“ → „Hudba“ → „Ekvalizér“ a vyberte předvolbu „Late night“. Tím se zvuk iPhonu změní a zesílí.

Jak zvýšit hlasitost v systému Android? Hlasitost je možné zvýšit v nabídce inženýrství. Chcete-li se k němu dostat, musíte otevřít číselník a zadat následující kombinaci: ##3646633##. Poté přejděte do sekce Zvuk, vyberte možnost Normální režim a Typ=Sph a postupně měňte hodnoty od úrovně 0 do úrovně 6.

Znovu zkontrolujte hlasitost

Pravděpodobně jste to již udělali, ale neuškodí to zkontrolovat znovu.

Otevřete ovládací prvky na iPhonu nebo iPadu a zkontrolujte, zda je posuvník hlasitosti s ikonou Airpods nastaven na maximum. Při volání nebo poslechu hudby můžete hlasitost zvýšit také pomocí tlačítka pro zvýšení hlasitosti na iPhonu.

V počítači Mac použijte tlačítka hlasitosti. Hlasitost zvuku ve sluchátkách lze zvýšit také pomocí dotykového panelu, ikony reproduktoru na panelu nabídek nebo ovládacích prvků systému macOS Big Sur a novějších.

Jak hlasitě byste měli poslouchat hudbu?

Jak bylo uvedeno výše, hlavním problémem hlasitých zvuků je zničení jemných smyslových chloupků ve vnitřním uchu, což následně způsobuje ztrátu sluchu. Kromě toho mají na lidské ucho negativní vliv jak ostré a velmi hlasité zvuky (výstřel, tlesknutí, rána), tak dlouhodobé působení mírného hluku (hudba, obsluha strojů, speciálních zařízení, úderných a řezných nástrojů atd.).

Šepot. 30-39 dB Knihovna. 40-45 dB Mírný déšť. 50-55 dB Rozhovor. 60-69 dB Vysavač. 70-79 dB Hlučná restaurace. 80-89 dB Motorka. 90-99 dB Siréna sanitky. 100-109 dB Rockový koncert. 110-119 dB Hromobití. 120-130 dB

READ  Jak vymazat úložiště iCloud v iPhonu 7

Aby Apple omezil škodlivé účinky hlasitého zvuku na zdraví, používá algoritmy založené na údajích WHO (Světové zdravotnické organizace), které ukazují, že riziko poškození sluchu se při poslechu hudby shora výrazně zvyšuje:

127 hodin týdně při 75 dB; 40 hodin týdně při 80 dB; 4 hodiny týdně při 90 dB; 24 minut týdně při 100 dB; 2 minuty týdně při 110 dB; 14 sekund týdně při 120 dB.

Kdy se doporučuje použít tichý režim nebo režim „Nerušit

Hlavním rozdílem mezi oběma výše uvedenými režimy je svítící obrazovka při příjmu zpráv a oznámení, pokud je aktivován tichý režim. Pokud jste zvyklí nosit iPhone v kapse nebo v tašce, není nic jednoduššího než přepnout přepínač na ztlumení zvuku. Mějte však na paměti, že vibrace mohou být stejně otravné a přitahovat pozornost jako vyzváněcí tón.

Pokud máte zařízení stále v ruce, na klíně nebo na stole, je nejlepší používat režim Nerušit, aby svítící obrazovka nebyla nápadná a nevzbuzovala zbytečnou pozornost.

Zkontrolujte komunikační signál iPhonu

Pokud je síla signálu nízká, může dojít ke zhoršení kvality komunikace. Pokud je signál 1-2 čárky, kvalita zvuku se zhoršuje, může být přerušován atd.п. Někdy není připojení dostupné vůbec.

Úroveň síly signálu se nachází ve stavovém řádku iPhonu. 4 čárky je vynikající signál, 3 čárky je dobrý, 2 čárky je normální a 1 čárka je špatný. Pokud nejsou zobrazeny žádné pruhy, připojení není k dispozici.

Jak zvýšit hlasitost iPhonu pomocí vestavěných nástrojů

Mnoho majitelů iPhonů si všimne snížení kvality zvuku a snaží se to kompenzovat zakoupením bezdrátového reproduktoru. Problém je však možné vyřešit pomocí vestavěných nástrojů.

Chcete-li zvýšit slyšitelnost, stiskněte horní část stříbrného tlačítka na konci krytu.

Na dotykovém displeji klepněte na ikonu „Nastavení“ a přejděte do části „Zvuky“. Na zvláštním modrém panelu posuňte posuvník doprava až na limit (max).

READ  Jak vyjmout kartu SIM z iPhonu.

obrázek

Pokud tyto možnosti nejsou tak úspěšné, jak byste si přáli, můžete se podívat do systémových souborů. K tomu je třeba provést následující kroky:

Mezi jeho obsahem je dokument „SystemSoundMaximumVolume“. Obsahuje informace o všech hladinách zvuku, včetně maximální hladiny zvuku. Je třeba změnit pouze jedno nastavení: nastavte hodnotu 0,99 místo 0,7 (což je výchozí nastavení) a restartujte telefon.

Chcete-li obejít omezení a zvýšit hlasitost zvuku, můžete použít následující metodu.

 • Otevřete Nastavení → Hudba.
 • Vyberte kategorii „Omezení hlasitosti“, ujistěte se, že je vypnutá, a poté posuňte posuvník doprava, kam až to půjde.

Nyní můžete zkontrolovat úroveň zvuku spuštěním přehrávání libovolné melodie. Objem je třeba zvýšit o 5-10 %.

Nejprve si vysvětlíme, proč vyzváněcí tón při příchozích hovorech hraje hlasitě, ale pak se zvuk začne vytrácet. Je to vlastně jedna z funkcí Face ID. Funguje, i když k odemykání zařízení nepoužíváte skener obličeje. Kamery Face ID vždy snímají obličej, ať už se používají k ověřování, nebo ne. I když skener nepoužíváte, zůstává aktivní, aby bylo zajištěno plné fungování ostatních funkcí, mezi něž patří například snížení hlasitosti vyzvánění.

Úprava Volumizer upravuje úroveň hlasitosti v aplikacích na iPhonu

Zařízení se systémem iOS ve výchozím nastavení neumí vybrat správnou úroveň hlasitosti aplikací. Zvuk můžete pouze zapnout nebo vypnout.

Nově vydaný jailbreak tweak Volumizer od vývojáře SynnyG přizpůsobuje hlasitost jednotlivých aplikací na iPhonu.

Po instalaci tweaku se v Nastavení zobrazí příslušná sekce, ve které můžete

 • Povolit nebo zakázat vylepšení (Povolit).
 • Povolení inverze tlačítek hlasitosti v orientaci na šířku (Invertovat tlačítka hlasitosti).
 • Výběr úrovně hlasitosti a její použití na celé zařízení (Povolit výchozí hlasitost).
 • Umožnit obnovení předvolby hlasitosti po zavření aplikace (Obnovení předchozí hlasitosti).
 • Výběr a přiřazení předvolby nízké hlasitosti pro konkrétní aplikaci (Předvolba nízké hlasitosti Výběr aplikací).
 • Výběr a přiřazení mírné úrovně hlasitosti pro konkrétní aplikace (předvolba střední hlasitosti Select applications).
 • Výběr a předvolba úrovně hlasitosti pro konkrétní aplikaci (předvolba střední hlasitosti Vyberte aplikace).
 • Výběr a přiřazení předvolby střední hlasitosti pro konkrétní aplikace.
 • Výběr a přiřazení předvolby vysoké hlasitosti konkrétním aplikacím.
READ  jak odstranit rodičovský zámek v telefonu.

Hlavní funkcí tohoto vylepšení je možnost zvolit si úroveň hlasitosti, která vám u určitých aplikací nejlépe vyhovuje. Například 50 % pro hudební aplikaci, ale 25 % pro. Aby se vám při sledování kanálů na veřejných místech nestalo, že se najednou začnou hlasitě přehrávat videoklipy.

Úprava také mění funkčnost tlačítek hlasitosti v režimu na šířku: snížení tlačítka zvyšuje hlasitost, zvýšení tlačítka ji snižuje. V režimu na šířku se to zdá být logičtější. V režimu na výšku fungují tlačítka hlasitosti jako obvykle.

Volumizer je kompatibilní se všemi hacknutými zařízeními iOS 7-13. K dispozici v úložišti Packix za 0,99.

Dočasné ztlumení hovorů, upozornění a oznámení

Otevřete kontrolní bod a klepněte na. (Viz. Nastavení iPhonu do režimu „Nerušit“).

Přepnutí iPhonu do režimu vyzvánění nebo tichého režimu. Přesunutí přepínače „Ring/Silent“ (zvonění/tiché).

V režimu vyzvánění přehrává iPhone všechny zvuky. V tichém režimu (přepínač je oranžový) iPhone nepřehrává vyzváněcí tóny, zvuková upozornění ani jiné zvukové efekty (ale vibrace nejsou vypnuté).

Důležité! Když je iPhone v tichém režimu, budíky, zvukové aplikace (např. Hudba) a mnohé hry stále hrají přes vestavěný reproduktor. V některých oblastech se zvukové efekty pro kameru, diktafon a nouzová upozornění přehrávají, i když je přepínač Vyzvánění/Tichý režim nastaven na Tichý režim.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS