Otevřete aplikaci Apple Watch na novém iPhonu a spárujte hodinky s novým iPhonem. Pokud budete vyzváni k obnovení ze zálohy hodinek, vyberte nejnovější kopii. Pokud je nemáte, musíte si hodinky Apple Watch nastavit jako nové.

Vypnutí aktivačního zámku v zařízení

 • V aplikaci Najít iPhone na iCloudu.com stiskněte „Všechna zařízení“ a vyberte zařízení, jehož data chcete vymazat.
 • Vymazání dat zařízení.
 • Po obdržení potvrzení o vymazání dat ze zařízení stiskněte tlačítko „Remove from account“.
zrušit, párování, hodinkami, apple

Jak odpojit hodinky Apple iwatch od iPhonu

V září 2014 představila populární korporace Apple hodinky iWatch, které jsou plně synchronizované se všemi produkty společnosti. Tato novinka je skvělým doplňkem hlavního zařízení. Poskytuje uživateli možnost vzdáleně ovládat základní funkce iPhonu, což vyžaduje, aby se při synchronizaci zařízení zobrazilo tlačítko „i“ na chytrých hodinkách.

Význam tohoto postupu

Po určité době se majitel může ptát: „Jak odpojit hodinky Apple Watch od Apple ID?“?“. Tento problém se často vyskytuje v několika případech. Mezi další možnosti patří nejčastěji následující:

 • Tato operace se provádí především za účelem řešení problémů s kompatibilitou mezi mobilním telefonem a chytrými hodinkami.
 • Pokud jedno ze svých zařízení prodáte, musíte přerušit spojení mezi nimi, aby se osobní údaje nedostaly k třetím stranám.
 • Řešení problémů s aktualizací operačního systému.

Obě zařízení jsou v držení majitele

Prvním krokem k zachování soukromí vašich dat je pochopit, jak cloudové úložiště funguje. Pokud je účet odstraněn ručně, všechny složky budou nenávratně vymazány. Proto vypadá téma, jak odpojit Apple Watch od iCloudu, relevantně. Následující kroky jsou nutné pro zachování souborů v neporušeném stavu:

 • Nezapomeňte si zálohovat iOS.
 • Přejděte do nabídky nastavení výběrem příslušné položky. Pokyny k nastavení hodinek iWatch naleznete v následujícím článku.
 • Dále najděte řádek s nápisem „Odstranění účtu“.
 • Klikněte na tlačítko „Exit“.
 • Poté vyberte možnost „Odebrat z iPhonu“ a nejprve zadejte heslo.
 • Obnovení továrního nastavení (může být vyžadováno ID).
 • Případné další problémy lze vyřešit zavoláním operátora.

Jedna z pomůcek se prodává

Alternativní situace předpokládá, že majitel hodinek iWatch již předal zařízení kupujícímu. Pak je tu další problém, a to jak správně odpojit Apple Watch od Apple ID, pokud jeden z gadgetů nemáte na ruce:

 • Nejjednodušší je požádat nového majitele, aby zopakoval výše uvedený algoritmus.
 • Při používání cloudové služby a služby Najít iPhone přejděte na webovou stránku iCloud.com/find a odstraňte z něj všechny soubory.
 • Změna hesla ID, pak jiný uživatel nebude používat váš účet.
 • Pokud se zcela odpojíte od produktů Apple, zrušte registraci z iMessage.

Mimo jiné existuje možnost zničit informace pouze pomocí hodinek iWatch. Za tímto účelem:

Pokud dodržíte všechna pravidla, můžete synchronizaci mezi mobilním telefonem a hodinkami Smartwatch snadno odpojit. Teď už víte, jak odpojit hodinky Apple Watch od iCloudu. Provedení tohoto postupu je nezbytné. V opačném případě budou vaše soubory plně v držení cizích osob.

Chcete-li si hodinky iWatch před koupí vyzkoušet, přečtěte si užitečný článek zde.

Pokud budete chtít hodinky Apple Watch prodat (nebo je spárovat s jiným iPhonem), určitě budete muset zařízení od iPhonu odpojit (přerušit párování). Je to snadné: stačí provést několik jednoduchých kroků a můžete to udělat, i když nemáte chytrý telefon.

Nespárované hodinky Apple Watch může být nutné odpojit i v případě poruchy jedné z pomůcek.

Jak zrušit párování Apple Watch s iPhonem, když máte obě zařízení před sebou. Metoda 1

Umístěte obě pomůcky vedle sebe;

Otevřete aplikaci Apple Watch ve smartphonu;

V otevřeném okně se v dolní části objeví nabídka „Moje hodinky“. klikněte na ni;

Pak klikněte na „Apple Watch“ a na další obrazovce stiskněte tlačítko „i“.

Kliknutím na tlačítko „Zrušit spárování hodinek Apple Watch“ musíte potvrdit zrušení synchronizace zařízení, po kterém budou z komunikátoru odstraněna všechna data o hodinkách.

Jak aktivovat režim nočního stolku na hodinkách Apple Watch?

Jak zrušit spárování hodinek Apple Watch bez iPhonu. Metoda 2

Hodinky je možné od smartphonu odpojit, i když se obě zařízení nenacházejí blízko sebe (např. při ztrátě iPhonu). Chcete-li to provést, přejděte do aplikace Nastavení na hodinkách Apple Watch (ikona ozubeného kola), přejděte do sekce „Základní“, vyberte nabídku „Obnovit“ a klikněte na „Vymazat veškerý obsah“.

READ  Jak nastavit televizor Samsung Smart TV na příjem digitálních televizních kanálů. Oblíbené aplikace Smart TV

Apple Watch. Tipy a triky (nejen) pro začátečníky /1. díl/

Tato akce obnoví tovární nastavení hodinek Apple Watch (všechna data budou smazána) a také přeruší stávající párování s iPhonem.

Jak odpojit (spárovat) Apple Watch od iPhonu, pokud mají hodinky přístupový kód a vy jste ho zapomněli

Existuje způsob, jak Apple Watch od iPhonu odpojit, a to i v případě, že na hodinkách byl zadán přístupový kód, který jste nějakou směšnou náhodou zapomněli. Za tímto účelem:

Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí posuvník Vypnuto.

Pevně stiskněte posuvník Vypnuto. a přejeďte prstem nahoru, pak se na hodinkách objeví tlačítko Vymazat obsah a nastavení.

Stiskněte tlačítko Vymazat obsah a nastavení a potvrďte akci. Hodinky budou resetovány do továrního nastavení (všechna data budou vymazána), navíc se Apple Watch odpojí od iPhonu.

Mnoho majitelů iPhonu si již pořídilo stylové příslušenství a hojně ho využívá. Dříve nebo později je nutné hodinky od smartphonu odpojit, a tím začínají problémy.

Zde je několik dobrých způsobů, jak zařízení od sebe odpojit.

Když ji potřebujete

 • Při prodeji smartphonu nebo hodinek je nutné zrušit jejich párování;
 • pokud máte problémy s aktualizací softwaru v hodinkách Apple Watch;
 • V případě potřeby obnovte tovární nastavení hodin;
 • Když potřebujete vyřešit problémy s připojením mezi smartphonem a hodinkami.

Jak odpojit hodinky od iPhonu

Všimněte si, že pro odpojení iPhonu a Apple Watch musí být obě zařízení vedle sebe.

Spuštění aplikace Watch na iPhonu.

Přejděte do sekce Moje hodinky a vyberte zařízení.

Klepněte na tlačítko Informace vedle hodinek.

Klepněte na možnost Zrušit párování s hodinkami Apple Watch a akci potvrďte.

Aplikace před vymazáním dat vytvoří novou zálohu hodinek Apple Watch, kterou můžete použít k obnovení dat na starých nebo nových hodinkách.

Jak postupovat s hodinkami Apple Watch

Pokud nemáte smartphone poblíž, můžete se od hodinek odpojit.

Přejděte na Obecné. Obnovit a vyberte možnost Vymazat obsah a nastavení.

Za několik minut budou hodinky obnoveny do továrního nastavení a veškerý obsah bude z hodinek vymazán.

Pokud jste zapomněli heslo k aplikaci Appe Watch

Můžete také vymazat všechna data z hodinek zcela bez iPhonu a zadat heslo na zařízení. Hodinky musí být připojeny k nabíječce.

Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí nabídka vypnutí.

Pevně stiskněte tlačítko Vypnout, dokud se nezobrazí tlačítko Vymazat obsah a nastavení.

Postup bude trvat několik minut, hodinky budou obnoveny do továrního nastavení.

Děkujeme re:Store za užitečné informace.

Miluji technologie a vše, co s nimi souvisí. Věřím, že největší objevy lidstva teprve přijdou!

Všichni víme, že společnost Apple zavedla zajímavou funkci zvanou tethering telefonu k Apple ID, aby ochránila uživatele před odcizením jejich gadgetů. Co když se ale rozhodnete své zařízení Apple prodat nebo naopak po koupi z rukou předchozího majitele potřebujete telefon odpojit od účtu Apple ID? V tomto článku vám poradíme, jak správně provést odpojení, aniž byste ublížili sobě nebo telefonu.

Především je nutné smartphone svázat, abyste zajistili, že k němu budete mít přístup pouze vy. To do jisté míry zvýšilo bezpečnost uživatelů, a pokud se dá věřit statistikám, výrazně snížilo počet krádeží tohoto typu chytrých telefonů.Jeho sekundárními funkcemi jsou nákup aplikací, stahování bezplatného softwaru prostřednictvím obchodu App Store, například knih nebo aplikací pro sociální sítě. V budoucnu to bude váš hlavní identifikátor pro přihlašování do různých typů e-shopů.

Jak ale odpojit smartphone od Apple ID, aniž byste o tom věděli?? Své číslo můžete zjistit několika způsoby:

Po zjištění čísla se můžete setkat s tím, že neznáte heslo. V takovém případě stačí obnovit heslo. Mějte také na paměti, že pokud jste změnili své číslo, musíte ho aktualizovat na všech gadgetech, které vlastníte.

Aby uživatelé měli přístup k odpojení svých smartphonů i jinak, než jen tím, že je budou mít v ruce, společnost se postarala o to, aby si uživatel vybral možnost, která je pro něj nejpohodlnější. Existuje několik způsobů, jak zrušit propojení čísla, stačí si vybrat ten, který vám vyhovuje:

Odpojení zařízení bez připojení k internetu

Po několika sekundách se telefon automaticky odpojí od vašeho Apple ID. Mějte na paměti, že pokud budete potřebovat přístup ke službě úložiště iCloud, telefon vás vyzve k registraci nebo k opětovnému propojení telefonu s existující adresou.

Po dokončení vymazání smartphonu je třeba odstranit také účet, který výrobce uložil. K tomu potřebujete počítač, například Mac, a internet.

K odpojení Apple ID od iPhonu pomocí iTunes budete potřebovat nejen smartphone, ale také počítač, například MacBook nebo jiný, a samotný program, který vám pomůže odpojit. Mějte také na paměti, že váš počítač musí být připojen k internetu a že musíte mít kabel, kterým zařízení připojíte k počítači.

Po připojení zařízení k počítači je třeba otevřít iTunes. Synchronizujte své zařízení s výše uvedeným programem, aby se do něj uložila všechna vaše nastavení, fotografie a aplikace, které jste si dříve zakoupili.

Po dokončení synchronizace zařízení je třeba vybrat odkaz na účet. Pak klikněte na odkaz spravovat zařízení. Zobrazí se všechna zařízení, která jsou k tomuto číslu aktuálně připojena.

READ  Tovární nastavení Samsung Galaxy j3

Odpojení telefonu pomocí oficiální stránky

Pokud máte hodinky Apple Watch, budou v tomto seznamu také. Jak odpojit Apple Watch nebo macbook? Stejně jako u jiných zařízení. Na kartě „Změnit produkty“ vyberte zařízení, jehož propojení chcete zrušit, a stiskněte tlačítko „Zrušit propojení“. Jakmile to uděláte, vaše miniaplikace bude automaticky odpojena.

Mnoho majitelů iPhonu již vlastní a používá stylové příslušenství. Dříve nebo později se objeví potřeba odpojit hodinky od chytrého telefonu, a právě tady začínají problémy.

Zde je několik dobrých způsobů, jak zařízení odpojit.

Jak odpojit (spárovat) Apple Watch od iPhonu, pokud máte obě zařízení před sebou Metoda 1

Umístěte obě pomůcky vedle sebe;

Otevřete aplikaci Apple Watch ve smartphonu;

V otevřeném okně se v dolní části zobrazí nabídka „Moje hodinky“, na kterou je třeba kliknout;

Klikněte na „Apple Watch“ a na další obrazovce klikněte na „i“.

Kliknutím na „Oddělit od Apple Watch“ potvrdíte, že jste zrušili synchronizaci zařízení, načež budou z komunikátoru odstraněna všechna data o hodinkách.

Jak postupovat s hodinkami Apple Watch

Pokud není smartphone nablízku, můžete se od hodinek odpojit.

Přejděte do aplikace Nastavení.

Как подключить Apple watch к iPhone и создать пару с Apple Watch? Настройка apple watch 5.

Otevřete část Obecné resetování a vyberte možnost Vymazat obsah a nastavení.

Zadejte heslo a potvrďte resetování.

Po několika minutách budou hodinky resetovány do továrního nastavení a veškerý obsah bude z hodinek vymazán.

Jak obnovit Apple Watch, když zapomenete heslo

Pokud se vám stane, že zapomenete heslo k hodinkám Apple Watch, existuje další způsob, jak obnovit tovární nastavení hodinek.

 • Umístěte hodinky Smart Watch na nabíječku.
 • Neodpojujte jej od nabíječky, dokud nezopakujete následující kroky.
 • Stiskněte tlačítko na boku a podržte je, dokud se nezobrazí nabídka vypnutí.
 • Poté stiskněte korunku Digital Crown.
 • Podržte tlačítko. dokud se nezobrazí nabídka nastavení mazání.
 • Stisknutím tlačítka Resetovat a potvrzením akce vymažete hodinky Smartwatch.
 • Po tomto resetu je třeba hodinky znovu připojit k iPhonu, abyste je mohli používat.

Jak zrušit párování s hodinkami Apple Watch

Pokud používáte dopravní kartu v aplikaci Peněženka na hodinkách Apple Watch, před spárováním ji z hodinek Apple Watch vyjměte.

 • Při přerušení párování musí být Apple Watch a iPhone ve vzájemné blízkosti.
 • Otevření aplikace Watch na iPhonu.
 • Přejděte na kartu Moje hodinky a klepněte na Všechny hodinky.
 • Stiskněte informační tlačítko vedle hodinek, jejichž spárování chcete zrušit.
 • Vyberte možnost Zrušit párování s Apple Watch.
 • U modelů GPS Cellular můžete uložit nebo odstranit mobilní datový plán.
 • Pokud plánujete Apple Watch a iPhone znovu spárovat, uložte plán.Pokud nechcete hodinky Apple Watch a iPhone znovu spárovat, odstraňte datový plán.
 • Pokud neplánujete spárování s jinými hodinkami nebo iPhonem, budete možná muset kontaktovat svého operátora a zrušit předplatné mobilního tarifu.
 • Opětovným stisknutím potvrdíte akci. Pro vypnutí aktivačního zámku může být nutné zadat heslo Apple ID. Před vymazáním obsahu a nastavení hodinek Apple Watch vytvoří iPhone novou zálohu hodinek Apple Watch. Tuto zálohu můžete použít k obnovení dat v nových hodinkách Apple Watch. Po dokončení párování hodinek Apple Watch se zobrazí zpráva Vytvořit párování.

Jak vymazat data z hodinek Apple Watch, když nemáte iPhone:Na hodinkách Apple Watch vyberte Nastavení Obecné Obnovit vymazání obsahu a nastavení.

 • Pokud budete vyzváni, zadejte své heslo.
 • U modelů GPS Cellular můžete uložit nebo odstranit mobilní datový plán.
 • Pokud plánujete opakované párování mezi hodinkami Apple Watch a iPhonem, zachovejte si datový tarif.
 • Pokud nechcete hodinky Apple Watch a iPhone znovu spárovat, odstraňte datový plán. Pokud neplánujete spárování s jinými hodinkami nebo iPhonem, bude možná nutné kontaktovat operátora a zrušit mobilní datový tarif.
 • Stisknutím tlačítka Vymazat vše potvrdíte. Tím obnovíte tovární nastavení hodinek Apple Watch.

Pokud se hodinky nezapnou nebo jsou rozbité, můžete je spárovat pomocí svého Apple ID.

 • Vymazání dat z hodinek Apple Watch.
 • Nastavení nového iPhonu a přihlášení k iCloudu.
 • Otevřete aplikaci Apple Watch na novém iPhonu a spárujte hodinky s novým iPhonem.
 • Pokus o obnovení ze zálohy.
 • Nastavení dokončete podle pokynů na obrazovce.
 • Spuštění aplikace Watch na iPhonu.
 • Přejděte do sekce Moje hodinky a vyberte zařízení.
 • Klepněte na tlačítko Informace vedle hodinek.
 • Klepněte na možnost Zrušit spárování s hodinkami Apple Watch a akci potvrďte.

Jak spárovat a zrušit spárování hodinek Apple Watch

Společnost Apple své hodinky umístila jako společníka k iPhonu, takže je nelze obejít bez prvotního spárování se smartphonem. K používání Apple Watch potřebuješ iPhone 6s nebo novější modely. Chytré telefony se systémem Android nejsou oficiálně podporovány a nelze je spárovat.

Kromě toho musí verze firmwaru hodinek odpovídat softwaru telefonu. Pro watchOS 7 je například vhodný iOS 14, ale watchOS 8 potřebuje iOS 15. Pokud máte hodinky Apple Watch s aktuálním firmwarem, ale ještě ne s iPhonem, musíte pro jejich spárování aktualizovat software ve smartphonu (Nastavení → Základní → Aktualizace softwaru → Stáhnout a nainstalovat).

READ  Twisto vám umožní platit prostřednictvím Google Pay

Aby fungovaly, musíte obě zařízení nabít alespoň na 50 %. Musíte se také postarat o připojení k internetu a ujistit se, že váš smartphone podporuje technologii Bluetooth.

K jednomu iPhonu můžete připojit několik různých hodinek Apple Watch a nosit je střídavě, například k určitému oblečení. Oznámení se odesílají pouze na aktivní hodinky na zápěstí.

Rozbití páru může být nutné pro spárování s jiným iPhonem nebo pro prodej na sekundárním trhu. Postup je nezbytný pro vymazání vašich osobních údajů. Bez něj se Apple Watch také nebudou moci připojit k jinému zařízení.

Jak připojit Apple Watch k iPhonu

Synchronizace dvou zařízení v odborném jazyce znamená párování, ale dnes se tento termín používá i v běžném životě.

Как подключить Apple Watch к iPhone

Před spárováním smartphonu s hodinkami Apple Watch je třeba provést následující kroky

 • dobíjení hodinek. Součástí balení je originální nabíječka v podobě podložky, o kterou je nutné gadget opřít zmagnetizovanou stranou;
 • Pro úspěšnou synchronizaci je nutné připojení iPhonu k internetu (přes Wi-Fi, ale je možné použít i mobilní internet). Zkontrolujte také, zda je aktivována funkce Bluetooth. Pokud ne, zkontrolujte nastavení;
 • zkontrolujte, zda je v iPhonu předinstalovaná aplikace Watch. mnoho uživatelů nepoužívané nebo nepotřebné aplikace odinstaluje, aby uvolnili paměť.

Jakmile jsou hodinky nabité na 100 %, můžete zahájit synchronizaci. To lze provést ručně nebo automaticky (správněji poloautomaticky).

Automatické párování s chytrými hodinkami Apple Watch

Tento způsob se doporučuje začátečníkům, protože je nejjednodušší, protože párování probíhá bez zásahu uživatele, v automatickém režimu. Algoritmus krok za krokem:

 • Prvním krokem je aktivace hodinek stisknutím tlačítka nad kolečkem na několik sekund, dokud se na obrazovce neobjeví ikona jablka;
 • Dalším krokem je výběr jazyka;
 • Poté by se na obrazovce Smart Watch měla objevit zpráva oznamující úspěšné spárování hodinek a iPhonu;
 • nyní byste měli hodinky přenést do svého smartphonu, který zobrazí zprávu s doporučením, abyste k nastavení chytrých hodinek použili telefon. Příslušná aplikace by se měla spustit automaticky. Pokud se tak z nějakého důvodu nestalo, otevřete nástroj ručně. Na domovské obrazovce je pouze jedno tlačítko. „Vytvořit pár“. Klepněte na něj;
 • Když se zařízení začnou synchronizovat, musí být ve vzájemné blízkosti. Proces může trvat několik minut, poté se na obrazovce chytrých hodinek zobrazí speciální identifikátor. Hodinky Apple Watch musíte držet blízko fotoaparátu tak, aby žlutý rámeček směřoval k vám;
 • Po dokončení postupu se aplikace zeptá, zda chcete vytvořit novou kopii hodinek Smartwatch ve smartphonu, nebo zda můžete použít dříve uloženou záložní kopii. Pokud synchronizujete poprvé, vyberte první možnost. Druhý se používá v případě ztráty nebo aktualizace hodinek. Všechna data vašeho zařízení budou uložena ve službě iCloud, takže je můžete kdykoli obnovit, aniž byste je museli znovu konfigurovat;
 • aplikace vám nyní musí sdělit, na které ruce hodinky plánujete nosit. Praváci ho obvykle nosí na levé ruce, leváci na pravé;
 • Poté budete vyzváni k přijetí podmínek uživatelské smlouvy a zadání hesla k účtu;
 • pak budete vyzváni k aktivaci asistenta Siri (můžete ji odmítnout a provést později) a k povolení sledování zeměpisné polohy (tato funkce má řadu výchozích nastavení, která lze změnit);
 • pak se zobrazí zpráva s doporučením, abyste hlášení o poruchách hodinek Smartwatch odeslali na technickou podporu společnosti Apple. Můžete souhlasit nebo odmítnout, přičemž první možnost je vhodnější;
 • jedním z posledních postupů je zadání čtyřmístného číselného hesla. PIN kód je třeba zadat při každém vyjmutí hodinek. Toto opatření podle vývojářů ochrání gadget před krádeží;
 • před posledním krokem nástroj aktualizuje operační systém Apple Watch na novou verzi a poté vás vyzve ke stažení a instalaci speciálně upraveného softwaru;
 • Synchronizace je dokončena automatickou instalací parametrů uvedených v předchozích krocích, která může trvat až 15 minut.

Ruční párování

Ruční režim synchronizace vyžaduje od majitele trochu více úsilí, ale v tomto případě uživatel nemusí mít zvláštní dovednosti. Přesně řečeno, postup párování se od výše popsaného liší jen několika kroky. Po výběru jazyka a úspěšné synchronizaci zařízení byste měli stisknout tlačítko spouštějící režim ručního nastavení, poté tlačítko „i“, po kterém budete vyzváni k zadání sériového čísla hodinek Apple Watch (najdete ho na pouzdře, sériové číslo je vyryto na kruhu, jedná se o kombinaci číslic následujících za slovem IMEI). Chytré hodinky opět přeneseme do iPhonu a poté je postup stejný jako při automatickém nastavení.

Pokyny k nastavení hodinek Apple Watch už znáte. Zřídka, ale často se vyskytují situace, kdy je třeba zařízení desynchronizovat. Podívejme se, jak to udělat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS