Příprava na připojení prostřednictvím USB

Chcete.li připojit telefon přes USB, musíte přejít do režimu vývojáře. Chcete.li to provést, v nastavení zařízení najděte sekci „na telefonu“ a klikněte na ni 7krát. takto jsou aktivována práva vývojáře. Nyní na smartphonu jsou k dispozici dříve skryté položky nabídky.

Chcete.li pokračovat v nastavení, proveďte následující:

Nyní jsou přípravné postupy dokončeny, můžete přejít na připojení.

Spacedesk

Spacedesk. Služba zdarma pro používání zařízení Android a iOS jako druhý monitor v systému Windows 10, 8.1 a 7 s připojením přes Wi-Fi (počítač může být připojen kabelem, ale měl by být ve stejné síti). Téměř všechny moderní a ne příliš verze Androidu jsou podporovány.

zobrazit, obrazovku, telefonu, tabletu
 • Stáhněte si a nainstalujte do telefonu a aplikace Spacedesk Free Spacedesk k dispozici na trhu Play. https: // přehrávání.Google.com/obchod/aplikace/podrobnosti?Id = ph.Spacedesk.Beta (v současné době aplikace ve verzích beta, ale všechno funguje)
 • Z oficiálního webu programu stáhněte si ovladač virtuálního monitoru pro Windows a nainstalujte jej do počítače nebo notebooku. https: // www.Spacedesk.Net/ (ke stažení. software ovladače).
 • Spusťte aplikaci na zařízení Android připojené ke stejné síti jako počítač. Seznam zobrazí počítače, na kterých je nainstalován ovladač displeje Spacedesk. Klikněte na odkaz „připojení“ označující místní IP adresu. Počítač bude možná muset umožnit přístupu ovladače SpaceDesk do sítě.
 • Připraveno: Na obrazovce tabletu nebo telefonu se zobrazí obrazovka Windows v „Duplicitě obrazovky“ (za předpokladu, že jste nepřekročili dilatační režim plochy nebo zobrazovali pouze na jedné obrazovce).

Můžete začít pracovat: všechno pro mě fungovalo překvapivě rychle. Vstup Android Touch je podporován a funguje správně. V případě potřeby, otevřením parametrů obrazovky Windows, můžete nakonfigurovat, jak bude použita druhá obrazovka: pro duplicitu nebo pro rozšíření plochy (více o tom v pokynech uvedených na začátku pokynů o připojení dvou monitorů s počítačem, vše je stejné) zde). Například v systému Windows 10 je tato možnost v parametrech obrazovky níže.

 • Kvalita/výkon. Zde můžete nastavit kvalitu obrazu (čím lépe je to pomalejší), hloubka barvy (menší. rychlejší) a požadovaná snímková frekvence.
 • Rozlišení. Rozlišení monitoru na Androidu. V ideálním případě stanovte skutečné rozlišení použité na obrazovce, pokud to nevede k významným zpožděním displeje. Také v mém testu bylo výchozí rozlišení stanoveno méně, než je zařízení ve skutečnosti podporuje.
 • Dotyková obrazovka. Zde můžete zapnout nebo zakázat ovládání pomocí dotykové obrazovky Android a také změnit režim senzoru: Absolutní dotyk znamená, že stisknutí bude fungovat v místě obrazovky, kde jste klikli, dotykové stisknutí. stisknutí bude fungovat, jako by obrazovka zařízení fungovala, jako by na obrazovce zařízení fungovala na obrazovce zařízení byl touchpad.
 • Rotace. Nastavení, zda se obrazovka otáčí na počítači stejným způsobem, jak zapne mobilní zařízení. Mám tuto funkci nic neovlivnilo, tah se stejně nestalo.
 • Připojení. parametry připojení. Například automatické připojení, když je detekován server (t.E. Počítač) v aplikaci.

V počítači zobrazuje ovladač SpacedeSk ikonu oznámení stisknutím, na kterou můžete otevřít seznam připojených zařízení pro Android, změnit rozlišení a také vypnout možnost připojení.

Obecně je můj dojem ze Spadedeska velmi pozitivní. Mimochodem, pomocí tohoto nástroje se můžete proměnit v druhý monitor nejen Android nebo iOS, ale také, například další počítač s Windows.

Bohužel, Spacedesk je jedinou zcela bezplatnou metodou připojení Android jako monitor, zbývající 3 vyžadují platbu pro použití (s výjimkou kabelové X displeje zdarma, které lze použít zdarma).

zobrazit, obrazovku, telefonu, tabletu

Výstup obrazovky Android do počítače přes Wi-Fi

Nejprve ze všeho, z Play Market musíte stáhnout program Obsazení obrazovky. Jeho funkčnost umožňuje nejen zobrazit obsah displeje v počítači, ale také sdílet jeho zrcadlové displej v jedné síti Wi-Fi, například domácí. Pro pracovní síť může být taková funkce zvláště užitečná, protože vám umožní sdílet důležitější informace mezi zaměstnanci bez vytvoření místní sítě s prostorem pro ukládání dat pro ukládání dat.

READ  Zadejte iCloud z telefonu iPhone

Výstup obrazovky lze implementovat, a to jak prostřednictvím jednoho samostatného bodu pod přihlášením a heslem, tak prostřednictvím hlavní sítě routeru.

Po dokončení zátěže a instalace je třeba spustit program. První spuštění může trvat trochu času. Pokud jde o spuštění a kontrolu výkonu, stačí kliknout na „Start“.

Pro bezpečnost se na obrazovce zobrazí jakékoli zařízení Android, dosud stejné zařízení, varování z bezpečnostního systému, že aplikace dostane přístup k funkcím obrazu.

Uživatel bude muset akce potvrdit kliknutím na tlačítko „Start“. Pokud je výstup Android do počítače vyžadován v budoucnu, je lepší nejprve nainstalovat zaškrtávací znak naproti položce „Neuvádět“.

Toto je ve skutečnosti celý proces nastavení, který musí být předán před zahájením programu.

Přehrávání videa z telefonu na televizi obrazovky

Pokud se podíváte na video na malé obrazovce, nechci používat speciální aplikace třetích stran, existuje jednoduchá řešení tohoto problému.

Prostřednictvím standardního hráče

Hráč zabudovaný do Androidu nepodporuje moderní technologie přenosu videa, ale tato možnost je poskytována běžným kabelem HDMI. Pokud je mobilní zařízení vybaveno vhodným výstupem, může být připojeno k televizoru a užít si provoz stavěného přehrávače.

Pokud takový výjezd neexistuje, můžete si zakoupit speciální „šňůru“, který se nazývá adaptér MHL, který je připojen k nabíjecímu konektoru smartphonu/tabletu. Současně musí televize podporovat technologii MHL.

Fotografie a videa zpravidla budou moci sledovat na velké obrazovce z mobilního zařízení, pokud televizor podporuje DLNA. Mimochodem, pokud potřebujete zobrazit obrázek z kamery na obrazovku Android, použije se také připojení USB.

Pomocí YouTube

Všechny vaše milované YouTube má funkci přenosu videa v inteligentní televizi s technologií Chromecast. Funguje přes Wi-Fi, takže obě zařízení by měla být ve stejné síti. Pro všechno, co bude fungovat, to vyplývá:

 • Otevřete aplikaci v televizi.
 • Stiskněte ikonu v pravém horním rohu okna.
 • V nabídce Falling vyberte „Nastavení“.
 • Jděte k bodu „Sledování v televizi“.
 • Proveďte stejnou operaci na gadgetu. Pouze zde musíte zadat televizní kód. Po výběru televizní nabídky „Stroj“ se na jeho obrazovce objeví modrý kód, který musí být zadán do pole při spuštění připojení na mobilním zařízení.

Poprvé se to provede ručně a pak je připojení automaticky.

Zbývá si vybrat video a spustit vysílání.

Remote Desktop Google. Elegantní řešení z Google

Remote Desktop Google vám umožňuje navázat spojení mezi systémem Android a PC. Ostatní operační systémy nejsou podporovány. Běda. Zároveň vám Google Remote Desktop nejen umožňuje vytvořit „druhou obrazovku“ z vašeho gadgetu, ale také umožňuje ovládat počítač PC ze smartphonu. Pro práci stačí mít účet Gmail. Ale za program nebudete muset platit.

Kontrola podpory obrazovky na Androidu a zapnutí vysílání

Abychom neztráceli čas, doporučuji, abyste se nejprve ujistili, že váš telefon nebo tablet podporuje obraz obrázků na bezdrátové displeje: Faktem je, že to nedokáže žádné zařízení Android. mnoho z nich souvisí s dolním a částečně do průměrného segmentu ceny nepodporuje Miracast.

 • Na Android 9 (v případě čistého operačního systému) Přejděte na nastavení. připojená zařízení. Nastavení připojení. vysílání a ujistěte se, že nabídka obsahuje možnost přenášet obrázek z telefonu, jako na níže uvedeném obrazovce.
 • Na chytrých telefonech Samsung Galaxy úplně otevřete oblast oznámení a zjistěte, zda existuje ikona inteligentního pohledu (mějte na paměti, že ikony v poli Oznámení mohou být napájeny a požadovaná nemusí být na první stránce).
 • V dřívějších verzích operačního systému přejděte na nastavení. obrazovku a zjistěte, zda existuje položka „vysílání“ (v Androidu 6 a 7) nebo „bezdrátovém displeji“ (Android 5 a některá zařízení se značkovými skořápkami). Pokud je položka přítomna, můžete ji okamžitě přepnout na „inkluzivní“ stav pomocí nabídky (nazývané ve třech bodech) na čistě Android nebo hlasový přepínač v některých membránách.
 • Dalším místem, kde můžete detekovat přítomnost nebo nepřítomnost funkce obrazu obrázku („přenos obrazovky“ nebo „vysílání“), je oblast rychlého nastavení v oznámeních Android (ale může to být tak, že to může být tak, že to může být tak, že to Funkce je podporována a neexistují žádná tlačítka pro zapnutí vysílání, nebo neexistuje žádný přenos, který je skrytý a lze ji zapnout v nastavení, které je uvedeno v videu níže).
READ  Jak přehrávat z telefonu na televizoru LG. Prostřednictvím dlna

Pokud ani jeden, neexistují žádné parametry bezdrátového zobrazení, zrcadlení obrazovky, inteligentní zobrazení, vysílání, Miracast nebo Widi, zkuste vyhledat nastavení tím, že přejdete do nastavení a pomocí pole vyhledávání. Pokud není nalezeno nic podobného. s vysokou pravděpodobností vaše zařízení nepodporuje bezdrátový přenos obrázku na televizi nebo jinou kompatibilní obrazovku.

Jak povolit podporu obrazu Miracast (WIDI) vysílané na Samsung, LG, Sony a Philips TV

Obvykle, aby bylo možné přenést obrázek z telefonu do televize, stačí, aby se televizor zapnul a jeho adaptér je zapnutý, ale někdy je funkce bezdrátového displeje vypnutá na televizi a nejprve to může být musí být zapnuto v nastavení. Níže jsou uvedeny příklady takových nastavení, ve vaší televizi se body mohou mírně lišit, ale logika je obvykle stejná a požadované parametry najdete.

 • Samsung. Na dálkovém ovládání televize klikněte na tlačítko Zdroj zdroje a vyberte Zrcadlení obrazovky. Také v parametrech sítě některých televizorů Samsungu mohou být přítomny další body nastavení pro zrcadlové zobrazení obrazovky.
 • LG. Přejděte na nastavení (tlačítko Nastavení na dálkovém ovládání). Síť. Miracast (Intel Widi) a zapněte tuto funkci.
 • Sony Bravia. klikněte na tlačítko zdroje zdroje signálu (obvykle vlevo nahoře) a vyberte „Duplikace obrazovky“. Také, pokud v nastavení televizní sítě (přejděte domů, otevřete parametry sítě), zapněte vestavěný Wi-Fi a samostatný přímý bod Wi-Fi, vysílání může být spuštěno bez výběru zdroje signálu signálu (TV se automaticky přepne na bezdrátové vysílání), ale v tomto případě by měla být televizor již zapnut.
 • Philips-Možnost je zahrnuta do parametrů nastavení sítě Wi-Fi Miracast.

Teoreticky se body mohou změnit z modelu na model, ale téměř všechny dnešní televizory s modulem Wi-Fi podporují obrázek obrázku Wi-Fi a jsem si jist, že požadovaná položka nabídky bude moci najít.

Jak vysílat galerii pro televizi

Další čip je ideální pro ty, kteří chtějí vysílat fotografie nebo videa z smartphonu na velkou obrazovku. Technologie DLNA nám s tím pomůže. Podmínky pro připojení jsou následující:

 • Obě zařízení musí podporovat DLNA a být připojena k jedné síti Wi-Fi.
 • Televizor musí být připojen k routeru prostřednictvím síťového kabelu LAN.

Vysílajte obrázky z smartphonu do televize.

Chcete.li připojit smartphone k televizoru přes DLNA, potřebujete:

 • Přejděte do nastavení televize.
 • Aktivovat funkci dLNA.
 • Otevřete jakýkoli mediální soubor na smartphonu.
 • Dále klikněte na tři body naproti fotografii nebo videu.
 • Klepnutím vyberte hráče a zadejte televizi v seznamu dostupných zařízení.
 • Obrázek dále hraje ve vaší televizi automaticky.

Pokud z nějakého důvodu se vám nepodařilo tento čip používat, má Google Play speciální bubbleupnp pro aplikaci DLNA, což vám může pomoci.

Algoritmus akcí je přibližně stejný.

 • Ujistěte se, že televizor a smartphone jsou připojeny k jedné síti Wi-Fi, jak je popsáno výše.
 • Spusťte aplikaci na smartphonu Android.
 • Dále přejděte na kartu zařízení a vyberte televizi.
 • Poté, otevřená knihovna.
 • Přejděte do složky, kde jsou vaše fotografie nebo videa uložena.
 • Jakmile soubor otevřete, bude okamžitě vysílán v televizi.

Aplikace BubbleUpNP pro připojení smartphonu k televizi.

Jak zobrazit obrázek z obrazovky Android do počítače?

Nejprve zvažte, jak duplikovat zařízení Android v osobním počítači. Chcete.li to provést, použijte aplikaci pro vysílání obrazovky. Ze všech nástrojů pro duplicitu obrazovky je nejpohodlnější a nejjednodušší použití imyfone Mirrororto. S tím můžete:

 • Volně vysílajte obrazovku většiny zařízení iOS a Android na PC.
 • Ovládejte telefon pomocí velké obrazovky počítače.
 • Spravujte všechny aplikace sociálních sítí a také hrajte mobilní hry na obrazovce PC.
 • Přeložit obrázky a zvuk z aplikace přímo do programů pro konference.

Pro zobrazení obrazovky zařízení Android na PC je třeba provést následující kroky.

Spusťte na vašem počítači imyfone Mirrorto

Chcete.li zahájit postup, musíte si program stáhnout a nainstalovat do počítače a poté jej spustit.

Připojte zařízení Android

Musíte připojit zařízení Android k počítači pomocí kabelu USB. V okně, které se zobrazí na telefonu, musíte vybrat položku „přenos souboru“.

Zapněte ladění USB v režimu vývojáře

Chcete.li to provést, v nastavení telefonu musíte vybrat sekci „v telefonu“. Zde musíte najít bod „sestavení čísla“ a kliknout na něj 7krát. Některé modely možná budou muset navíc otevřít sekci „Informace o softwaru“ “.

READ  Jak se přihlásit do telefonu bez účtu Google. Jak se přihlásit k účtu Google v systému Android

Poté v nastavení musíte najít část „pro vývojáře“ a aktivovat v ní funkci „ladění USB“, aniž byste vypnuli telefon z PC. V okně, které se objeví s otázkou, je nutné kliknout na „OK“.

Poskytněte povolení pro imyfone Mirrororto

Na zařízení Android se objeví okno vyskakovacího objektu s žádostí o poskytnutí povolení k práci. Chcete.li to dát, musíte kliknout na tlačítko „Zapněte). Poté se aplikace ImyFone Mirrorto automaticky nainstaluje do telefonu.

Spusťte aplikaci a spusťte správu

Chcete.li začít, stačí spustit aplikaci ImyFone Mirrorto na zařízení Android. Obrazovka telefonu začne duplikovat na PC displeji. Nyní hrajte mobilní hry, sledujte videa, používejte sociální sítě a zobrazujte fotografie na obrazovce velkého počítače.

Obrazovky na Android

Snímek obrazovky není omezení a ukazuje veškerý obsah obrazovky, dokonce i bankovní aplikace

Navzdory skutečnosti, že Android Scree Mirroring in Google Meet je ještě pohodlnější než na iOS, kde k tomu musíte zahrnout systémovou funkci obrazovky, ukazuje, že někteří uživatelé mohou být pro některé uživatele k dispozici. Zpravidla jsou to majitelé chytrých telefonů Huawei. Nevím, s čím je to spojeno, ale alespoň dva z těch, které jsem vysvětlil, jak tuto funkci používat, řekli, že nemají tlačítko pro zobrazení obrazovky. Mohou však dokonale vidět obsah obrazovek ostatních uživatelů. Tady je takový paradox.

Pamatujte, že tím, že zobrazíte obrazovku outsiderům, ve skutečnosti sdílíte důvěrné informace. Pokud například mnoho smartphonů zablokuje možnost vytvoření obrazovek citlivých dat-například obsah bankovních aplikací-pak neexistují taková omezení v Googlu a další služby pro služby obžaloby na obrazovce. To znamená, že se můžete snadno dostat do svých bankovních aplikací a předvést publiku, kolik peněz máte na svém účtu, stejně jako masku vaší platební karty. Proto buďte opatrní a sledujte, co přesně sdílíte s ostatními.

Téměř každý nový model vlajkové lodi Samsung vychází s novými exkluzivními čipy fotoaparátu. Někdy jsou reprezentovány některými technickými vylepšeními, jako je aktualizovaná optika nebo větší bránice, a někdy čerpané algoritmy zpracování. Je zřejmé, že nový modul na starém telefonu nebude fungovat, ale pokud jde o softwarové funkce, Korejci často po nějaké době zavádějí čipy vlajkových lodí do svých starých zařízení. Dnes navrhuji mluvit o 4 funkcích kamery Samsung Galaxy S22, která může velmi brzy vyzkoušet majitele starých modelů v tomto případě. Nejenže vám umožní pořizovat skvělé fotografie na telefonu, ale také vážně načerpají funkce videohovorů.

Google I/O 2022 již prošel minulostí a zanechal nám spoustu nových produktů. Ale dokud se scéna nezchladila, chtěl bych odsoudit něco, co prošlo poněkud bez povšimnutí. Je obzvláště důležité, aby se to týkalo zabezpečení, což je pro každého uživatele velmi důležité. Dokonce i pro někoho, kdo neví nic o existenci Google Pixel, ale jednoduše používá vyhledávač nebo se podívá na videa na YouTube. Bezpečnost, nebo spíše jeho nepřítomnost, byla jedním z jejich důležitých témat. Společnost samozřejmě nemluvila o sobě tak ostře, jak jsem to právě udělal, ale představila to jako nové slovo v důvěrnosti, ale zjistěte, jestli se naučili pochopit, co to skutečně je. Spoiler: Zdá se mi, že ne.

Blokování zahraničních služeb v Rusku pokračuje: na Instagramu a již není možné jít bez VPN, v řadě. Youtube. Zástupce vedoucího státního výboru pro informační politiku státu Duma Anton Goryekin již uvedl, že hosting videa bude zablokován, pokud vedení nezačne dodržovat zákony bohužel, vše jde o skutečnost, že YouTube bude v Rusku zakázáno: Společnost již uzavřela přístup k kanálem ruských médií a také ukládala omezení na omezení kanálu „GoSaradomifd“. Myslím, že jste si sami všimli, jak prázdný je ruský segment YouTube. Musíte se připravit na horší. Zkusme zjistit, proč chtějí zablokovat službu a co se podívat, pokud je YouTube blokován v Rusku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS