Mohu zobrazit smazané aplikace v iPhonu?

Spusťte obchod App Store, klepněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a vyberte možnost „Zakoupeno“. Pokud vyberete kartu „Vše“, zobrazí se všechny aplikace na vašem účtu. Chcete-li zobrazit pouze náhled odstraněných aplikací, klepněte místo toho na kartu „Not on this iPhone“.

Nejjednodušší způsob, jak získat smazané aplikace zpět do iPhonu, je znovu je nainstalovat v App Storu.

 • Spuštění obchodu s aplikacemi Apple na iPhonu.
 • Klikněte na ikonu „Aktualizace“ ve spodní liště.
 • Otevřete sekci „Nákupy“.
 • Na kartě „Vše“ vyhledejte odstraněné aplikace.

Požadavky při obnovení na iPhone

Pro získání aplikace a uložených informací zpět je nutná jediná podmínka. autorizace musí proběhnout pod stejným Apple ID, pod kterým byla aplikace původně stažena. Pokud byl software stažen z jednoho účtu, neměli byste se pokoušet o jeho obnovení pomocí jiného účtu.

Jak zvětšit paměť iPhonu. osvědčené postupy

Pokud tento požadavek splňujete, můžete obnovit software se všemi uloženými informacemi. Existuje také několik dalších dobrých bodů:

 • Pokud byly programy zaplaceny, nebudou vám účtovány podruhé.
 • I když jste aplikaci z App Storu odstranili, můžete ji obnovit.

Pozor! Software můžete odstranit tolikrát, kolikrát chcete, ale pokud splňujete potřebné požadavky, můžete jej kdykoli obnovit.

Synchronizace s iTunes

Jak obnovit odstraněné aplikace, pokud telefon nemá přístup k internetu? Možnost stahování z cloudu nebude fungovat, takže budete potřebovat jiný způsob, například stažení z iTunes.

 • Připojte iPhone, otevřete iTunes.
 • Vyberte zařízení v okně programu. Ujistěte se, že jste přihlášeni do iTunes pomocí správného Apple ID.
 • Otevření nákupní oblasti.
 • Vyberte aplikaci a klepnutím na ni spusťte stahování.
 • Otevření stránky aplikace.
 • Vyberte sekci „Aplikace“.
 • Najděte staženou aplikaci a stiskněte tlačítko „Instalovat“.
 • Kliknutím na „Synchronizovat“ přenesete aplikaci do iPhonu.

Po odpojení smartphonu od počítače zkontrolujte, zda je aplikace nainstalována a funguje. Veškerý pokrok bude ztracen, ale může být také obnoven.

Jak zobrazit smazané aplikace na iPhonu

Jak obnovit poznámky na iPhone. co dělat

Chcete-li zjistit všechny informace, které jste kdy stáhli do iPhonu a které mohly být odstraněny, můžete postupovat podle následujících kroků:

 • Přejděte do obchodu App Store.
 • Přejděte na profil Apple ID.
 • Dále vyhledejte nabídku „Nákupy“.
 • Na kartě „Vše“ najdete všechny dosud nainstalované soubory.
 • Na kartě „Not on this iPhone“ jsou uvedeny všechny aplikace, které nejsou v tomto zařízení, a také veškerý software, který byl kdy nainstalován pod ID uživatele.

Všechny aplikace nejsou nenávratně odstraněny

Jak vrátit aplikaci z knihovny aplikací?

Chcete-li vrátit skrytou aplikaci na domovskou obrazovku, přejděte do knihovny aplikací, stiskněte ikonu a přesuňte ji na plochu. Pokud nemůžete hledanou aplikaci vizuálně najít ve složkách knihovny, najděte ji pomocí vyhledávání, stiskněte ikonu a přetáhněte ji na domovskou obrazovku.

Jak zakázat automatické odstraňování aplikací a her

 • Otevřít nastavení.
 • Přejděte na „iTunes Store a App Store“.
 • Přesunutí přepínače „Unload unused“ do neaktivní polohy.

Obnovení souborů. 98.5% Obnovení ztracených dat aplikací v zařízení iPhone X / 8 / 8 Plus / 7 / 7 Plus

Dal jsem svůj iPhone 8 do kapsy a nezdá se, že jsem zamknul obrazovku, když jsem ji přitáhl zpět, aplikace zmizela z domovské obrazovky. Pro aplikaci to není problém, ale potřebuji v ní mít data. Ví někdo, jak obnovit smazané soubory aplikací? Děkuji za jakoukoli pomoc!

READ  Jak uzamknout aplikace na iPhonu. Nejlepší aplikace pro skrytí fotografií a videí pomocí hesla na iPhonu a iPadu

Uživatelé chytrých telefonů často stahují různé aplikace z webových stránek nebo App Store a využívají je. Někdy musí aplikace odstranit kvůli omezenému místu v interní paměti a někdy omylem odstraní aplikaci ze svého iPhonu nebo prostě náhle zmizí.

Mnoho uživatelů iPhonu neví, jak obnovit smazané aplikace a data aplikací. Smazané aplikace pro iPhone lze totiž kdykoli snadno obnovit a znovu načíst, ať už byly smazány úmyslně nebo omylem. Problémem je, že neexistuje žádný způsob, jak obnovit doprovodná data smazané aplikace, kromě toho, že aplikace ukládá data v cloudu. Většina provozovatelů aplikací bohužel cloudové služby nepodporuje. To znamená, že budete muset použít nástroj třetí strany, který vám pomůže získat ztracená data aplikací zpět. Pokud aplikaci neočekávaně odstraníte,

Ukážeme vám, jak obnovit smazanou aplikaci iOS a jak obnovit data aplikací v následujících výňatcích.

Pokud si pamatujete název odstraněné aplikace, můžete ji obnovit podle následujících kroků

Otevřete App Store a pomocí vyhledávacího pole najděte název odstraněné aplikace.

zobrazit, odstraněné, aplikace, iphonu, obnovit

Vyhledejte výsledek hledání v kolotoči výsledků a klikněte na něj pro více informací, pokud existuje více shod.

Kliknutím na malou ikonu stahování z cloudu zahájíte proces obnovy aplikace. Během tohoto procesu může být nutné potvrdit registraci Apple ID.

Výše uvedená metoda funguje pouze pro nezakoupené aplikace, jak je to s těmi zakoupenými?? Existuje nějaký způsob, jak obnovit zakoupené aplikace zdarma??

Aplikace si můžete z iCloudu stahovat zcela zdarma, aniž byste je museli znovu kupovat.

Zde je návod na obnovení aplikace ze zálohy iCloudu:

Jednoduše otevřete obchod App Store na iPhonu a přejděte do sekce „Programy“. Klikněte na svůj účet a položku Zakoupeno. A pak vyberte možnost „Ne v tomto zařízení „Nakonec klepněte na ikonu iCloud a obnovte aplikaci zdarma.

Pokud totiž aplikaci odstraníte, a to i v případě, že omylem odstraníte všechna data s ní spojená, můžete ji obnovit z předchozí dostupné zálohy. Funkce obnovení ze zálohy je však akce „všechno nebo nic“, což znamená, že byste měli obnovit celou zálohu, nikoli pouze jednu aplikaci.

Pokud vám to nevadí, můžete se do toho pustit. V opačném případě doporučuji přejít na aplikaci pro obnovu dat iPhone, která vám pomůže problém vyřešit. FoneLab iPhone Data Recovery je jedním z nejlepších softwarů pro obnovu dat z iPhonu, který dokáže obnovit kontakty iPhonu, obnovit kalendář iPhonu a další data ze zařízení iOS nebo v případě potřeby získat určitá data ze záložního souboru.

Můžete si stáhnout bezplatnou zkušební verzi tohoto softwaru a vyzkoušet ji. Zde je jednoduchý návod, jak obnovit smazaná data aplikací. Máte k dispozici tři režimy obnovy, vyberte si ten, který je pro vás vhodný.

Nyní vám ukážu, jak obnovit fotografie ze smazané aplikace pomocí tohoto výkonného nástroje.

Cesta 1. Obnovení ze zařízení iOS

Na začátku vyberte možnost Obnovit data iPhone. Nespouštějte iTunes, aby nedošlo k přepsání dat při spuštěné synchronizaci iTunes.

Chcete-li obnovit soubory ze zařízení, vyberte možnost Obnovit ze zařízení iOS a připojte zařízení k počítači. Klikněte na tlačítko Spustit skenování.

Náhled obsahu před obnovením.

Cesta 2. Obnovení ze záložního souboru iTunes

Na začátku vyberte možnost Obnovit ze záložního souboru iTunes. Nespouštějte iTunes, aby nedošlo k přepsání dat při spuštěné synchronizaci iTunes.

Pokud jste předtím vytvořili více záložních souborů, obdržíte více než jeden. Vyberte poslední a stiskněte tlačítko Start skenování.

Náhled obsahu před obnovením.

Skladba 3. Obnovení ze souboru zálohy iCloud

Vyberte možnost Obnovit ze záložního souboru iCloud a poté se musíte přihlásit k účtu iCloud pomocí svého Apple ID a hesla.

READ  Jak připojit sluchátka Huawei k iPhonu. Specifikace

Jak obnovit smazané poznámky v zařízeních iPhone a iPad

„Poznámky jsou velmi oblíbenou aplikací pro iPhone a iPad, která umožňuje vytvářet nákupní seznamy, čmárat, chránit osobní údaje heslem a mnoho dalšího. bez nutnosti instalovat další aplikace třetích stran, které jsou často placené nebo založené na předplatném. V tomto obsahu vysvětlíme, jak obnovit smazané poznámky na iPhonu a iPadu a za jakých podmínek to můžete udělat.

Stejně jako v případě aplikace Fotky zůstanou smazané poznámky vytvořené v aplikaci Poznámky ve virtuálním koši dalších 30 dní, pokud je v iPhonu a iPadu ještě místo. Pokud tato doba uplynula, bude bohužel trvale smazána.

Klepnutí na víko iPhonu. pořízení snímku obrazovky: jak svázat akci s dotykem zadní strany iPhonu.

Jak obnovit smazané poznámky v iPhonu a iPadu

Spusťte aplikaci „Poznámky“ a pokud se nenacházíte v kořenovém adresáři, stiskněte tlačítko „“ (šipka vlevo nahoře v levém rohu), dokud tato možnost tlačítka „Zpět“ nezmizí.

V aplikaci iCloud vyberte možnost „Odstraněné poznámky“.

V pravém horním rohu stiskněte tlačítko „Upravit“.

Vyberte poznámky, které vás zajímají, a klikněte na „Přesunout do“.

Jak sdílet poznámky pro iPhone a iPad s ostatními.

Klepněte na složku, ve které chcete obnovit smazané poznámky.

Pokud jste svou poznámku v sekci „Odstraněné“ nenašli, máte smůlu. Pokud však byla před smazáním provedena záloha, můžete zařízení obnovit ze zálohy nebo použít specializované nástroje k získání poznámky ze zálohy.

Omylem odstraněná aplikace na iPhonu. Obnovení smazané aplikace na iPhonu. několik způsobů

Omylem nebo úmyslně odstraněný software může být po nějaké době potřeba. Bude třeba jej obnovit a obzvláště potěšující je, pokud se vrátí i všechny vaše úspěchy, uložená data a další informace. Naštěstí existuje několik způsobů, jak obnovit smazané aplikace v iPhonu. Rozebereme si podmínky tohoto úkolu a poskytneme vám průvodce krok za krokem k jednotlivým metodám.

Podmínky pro obnovu

Jedinou podmínkou pro úspěšné obnovení softwaru a všech dat je použití stejného Apple ID. Dříve nainstalovaná aplikace musí být obnovena se stejným účtem. Pokud používáte jiný účet Apple, nebudete moci postup provést.

Další možnosti obnovy:

S jedním Apple ID můžete aplikaci odstranit a vrátit, kolikrát chcete. Nyní se podívejme na samotný postup.

Obnovení prostřednictvím obchodu App Store

Použití obchodu s aplikacemi je pravděpodobně nejjednodušší možností, která nevyžaduje další hardware nebo akci. Potřebujete jen chytrý telefon nebo tablet a připojení k internetu. V případě používání mobilního internetu může nastat problém s limitem stahování, ale o tom až později.

Jak obnovit smazanou aplikaci v iPhonu:

Měli byste vědět o jedné užitečné možnosti, která vám umožní obnovit aplikaci, která byla v jiném zařízení. Na kartě „Nákupy“ přejděte na položku „Ne v tomto iPhone“. Aplikace nainstalované v jiných zařízeních Apple propojených se stejným ID se zobrazí tam. Přenos programu z jiného chytrého telefonu nebo tabletu probíhá podle výše uvedeného postupu.

Omezení objemu stahování

Při používání mobilního internetu k obnovení aplikace mohou uživatelé iOS čelit omezení objemu dat. Ve verzi 11 operačního systému je limit 150 MB, v předchozích verzích 100 MB. Chcete-li toto omezení obejít, musíte:

Systém nyní musí dokončit stahování bez upozornění na limit.

Obnovení přes iTunes

Když mluvíme o tom, jak obnovit data iPhonu z iCloudu, nemůžeme nezmínit iTunes. Používá se na počítači a umožňuje synchronizaci dat se smartphonem nebo tabletem připojeným přes USB kabel.

Tato možnost se hodí, když nemáte router Wi-Fi a máte pomalé mobilní připojení k internetu. Kromě toho někteří uživatelé považují za pohodlnější vyhledat aplikaci na svém počítači. Postup vyžaduje následující kroky:

Hotovo. Zbývá odpojit smartphone od počítače a zkontrolovat, zda je program přítomen v jeho paměti.

Další možností, jak obnovit aplikaci Poznámky nebo jakoukoli jinou aplikaci na iPhonu, je použití zálohy operačního systému. Úkol se provádí buď pomocí iTunes, nebo přímo v mobilním zařízení. Pokud zvolíte tuto metodu, měli byste si uvědomit, že se do uloženého stavu vrátí nejen daná aplikace, ale i celý systém. Tím se vymažou všechny zálohované informace a data.

READ  Zapomněl jsem heslo k iPhonu v telefonu, jak ho odemknout.

Je důležité mít záložní kopii uloženou v počítači nebo v cloudu. V prvním případě se vytvoří automaticky po připojení k počítači, ve druhém se automaticky zálohuje na servery společnosti Apple v pravidelných intervalech.

Možné problémy

Informace o aplikacích se ukládají na dvou místech: na serverech vývojářů a v cloudové službě Apple. V prvním případě bude po obnovení softwaru nutné zadat uživatelské jméno a heslo pro přihlášení k účtu.

Pokud k ukládání informací používáte iCloud, data by se měla automaticky načíst během několika minut po instalaci. Bohužel ani po provedení všech kroků v pokynech k obnovení výchozích aplikací nebo aplikací třetích stran na iPhonu nemusíte uložená data najít. To má dva důvody.

Obnova dat je složitý a časově náročný proces, který vyžaduje předchozí zálohování. Náš článek o tom, jak obnovit aplikaci smazanou z iPhonu. Co dělat, když se s takovou nepříjemnou situací setkáme?? Kdy je obnovení aplikace nutné (a možné)? Ve skutečnosti ji můžete obnovit, jak by se na první pohled zdálo nemožné.

Když potřebujete obnovit smazané aplikace a další data iPhonu?

Začněme tím, že iPhone je vysoce specializované mobilní zařízení a metody, které se běžně používají u jiných chytrých telefonů, jsou často nepoužitelné. Z toho všeho můžeme vyvodit závěr, že nástroje doporučené společností Apple nám budou fungovat.

Chceme-li obnovit informace po smazání, měli bychom se nejprve postarat o zálohování. Co je to záloha?? Je to v podstatě datový obraz, který obsahuje všechny důležité informace. Lze ji vytvořit prostřednictvím aplikace iTunes. Pokud jste ztratili důležitá data, vyberte možnost „Obnovit ze zálohy“. Dodejme, že při použití iTunes byste měli ručně zálohovat videa větší než 2 GB.

Pravidelná synchronizace by neměla být zapomenuta, aby bylo možné v budoucnu obnovit data. Kromě toho je třeba dbát na to, aby každá záloha byla uložena. Adresář složek těchto kopií se může lišit podle toho, jaký operační systém je na našem počítači nainstalován.

Pokud jsme se o něj nepostarali předem, můžeme se obrátit na servisní středisko, kde nám odborníci za určitou částku pomohou. Můžete také použít flash disk se speciálním softwarem nazvaným iPhone Spy Stick. Software nám umožňuje. a je to velmi jednoduché. Zařízení se připojí k počítači spolu s chytrým telefonem se systémem iOS a software pro obnovu se spustí přímo z něj. Bohužel ne každý si ji dnes může dovolit, protože stojí několik set dolarů.

Použití záloh

Dalším použitelným způsobem obnovy smazaných aplikací a dalších dat je obnovení iPhonu ze zálohy iCloudu nebo iTunes.

Nevýhodou této metody je, že se do předchozího stavu vrátí nejen aplikace, ale i systém se všemi informacemi. To znamená, že všechny fotografie, videa a programy, které se objeví po zálohování, budou smazány.

Na tvorbě tohoto článku se podílel náš zkušený tým redaktorů a výzkumných pracovníků, kteří zkontrolovali jeho správnost a úplnost.

Tým správců obsahu wikiHow pečlivě sleduje práci našich redaktorů, aby zajistil, že každý článek splňuje naše vysoké standardy kvality.

V tomto článku se dozvíte, jak najít a obnovit smazané aplikace na iPhonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS