Naučte se heslo vysokorychlostního připojení k systému Windows 7

Dobrý den, milí přátelé! Dnešní téma bude určeno těm, kteří používají počítačové lokální sítě. Při pokusu o připojení k libovolnému počítači ve skupině je třeba neustále zadávat speciální kód. heslo sítě. Existují situace, kdy jsou tyto údaje zapomenuty. V tom případě jsem tu pro vás. v našem článku se dozvíte, jak zjistit heslo k síti v nejoblíbenějších operačních systémech současnosti. Windows 7 a 10.

Chcete například nastavit sdílení tiskárny v síti, ale operační systém vás vyzve k zadání přístupového kódu. Jak zjistit heslo k síti počítače a kde ho obecně najít?

Chcete-li získat přístup ke všem heslům v počítači se systémem Windows 7 a 10, musíte:

 • Vyvolejte aplikaci „Spustit“ pomocí kombinace kláves Win R;
 • Zadejte příkaz netplwiz;
 • Otevře se okno „Uživatelské účty“;
 • Přejděte na kartu „Pokročilé“;
 • Kliknutím na „Správa hesel“ získáte přístup ke všem heslům uloženým v tomto počítači.

Jak zjistit síťové heslo domovské skupiny (samotný kód), vám řeknu na příkladu systému Windows 10:

 • V „Ovládacích panelech“ nastavte režim procházení na kategorie;
 • Přejděte na „Síť a Internet“;
 • Přejděte na „Domácí skupina“;
 • V jeho nastavení vyhledejte možnost „Zobrazit nebo vytisknout heslo domovské skupiny“;
zobrazit, heslo, počítači, síťové, systému

Stává se, že kód není nainstalován, ale systém jej přesto vyžaduje. Nebo se zobrazí zpráva, že heslo k síti je nesprávné, přestože je správné. Co dělat v tomto případě (na příkladu „Se7“):

 • Chcete-li spustit místní editor zásad skupiny, otevřete „Spustit“ a zadejte příkaz gpedit.msc;
 • Nyní přejděte postupně k sekcím z následujícího seznamu: Konfigurace počítače. Konfigurace systému Windows. Nastavení zabezpečení. Místní zásady. Nastavení zabezpečení. Zabezpečení sítě: Úroveň ověření správce sítě LAN;
 • Zaškrtněte políčko „Odeslat LM a NTML“.

Toto řešení nefunguje ve všech verzích systému Windows 7!

Jak zjistit heslo v počítači se systémem Windows 7

Chcete-li zjistit heslo Wi-Fi počítače ve Windows7, musíte provést několik kroků:

Další řešení

Existují nejméně dvě další metody, které umožňují vyvolat zapomenuté heslo. Řeknu vám o nich pro případ, že by řešení, která jsem vám ukázal výše, nefungovala.

V nastavení směrovače

Pokud máte přístup k nastavení směrovače, můžete je zadat a tam už se podívat, nebo dokonce změnit heslo. Stačí otevřít nastavení routeru, najít část Síť Wi-Fi nebo Zabezpečení bezdrátové sítě a zobrazit bezpečnostní klíč. Takto to například vypadá na routeru TP-Link:

S aplikacemi třetích stran

Existují programy, které ze systému vytáhnou uložené profily a hesla bezdrátových sítí. Například WirelessKeyView. Lze ji zdarma stáhnout z oficiálních stránek. Vyzkoušeno, ve Windows 11 funguje dobře. Nemusí být nainstalován, stačí jej spustit a ihned se zobrazí seznam sítí. Síť bude mít v poli „Klíč“ heslo. Velmi praktické.

Pokud nemáte počítač nebo notebook nebo pokud není (a nebyl) připojen k požadované síti Wi-Fi, můžete si heslo Wi-Fi zobrazit v telefonu.

Pomocí všech těchto řešení můžete zobrazit heslo k bezdrátové síti nejen ve Windows 11, ale i v předchozích verzích tohoto operačního systému.

Pište dotazy do komentářů, sdílejte řešení a užitečné informace. Přeji hezký den!

Sergey

Různé tipy pro systém Windows

Všechny komentáře jsou ověřeny. 2. Pokud chcete položit otázku, popište problém co nejpodrobněji. Uveďte konkrétní problém. 3. Komentáře obsahující nadávky, urážky a nesmyslné komentáře budou odstraněny. 4. Žádná reklama na jiné webové stránky, skupiny na sociálních sítích, spam atd. д. 5. Pište prosím zřetelně. Nepoužívejte prosím velká písmena. 6. Při odpovědi na komentář stiskněte tlačítko „Odpovědět“.

Windows 10. všechny pokyny pro nastavení internetu a řešení problému

Nastavení směrovače. návody pro různé modely a výrobce

Užitečné programy. Nastavení HotSpotu, Wi-Fi, modemů 3G/4G.

192.168.0.1 / 192.168.1.1. Přihlaste se do nastavení směrovače nebo modemu.

nastavení připojení a příkazového řádku

Uživatel si musí zvyknout ukládat hesla na bezpečném místě, protože v opačném případě je dříve či později zapomene. Stává se, že ztracené heslo brání majiteli v používání oblíbené služby nebo, což je ještě horší, bankovního účtu. Pokud jde o sítě Wi-Fi na routeru, taková situace není koncem světa, protože všechny počítače ukládají hesla, která používají, a stačí vědět, kde zobrazit heslo Wi-Fi systému Windows 7.

Pro obnovení síťových hesel je k dispozici poměrně dost možností a programů, ale než se do procesu pustíte, musíte zkontrolovat svůj směrovač. Pokud výchozí heslo nebylo změněno, na zadní straně směrovače je obvykle nálepka s názvem sítě nebo SSID a heslem.

READ  Zobrazit iPhone x

Zobrazení hesla Wi-Fi v nastavení připojení

Pokud uživatel potřebuje získat přístup ke klíčům k sítím Wi-Fi, ke kterým se připojil, systém Windows mu to umožní poměrně snadno. Způsob obnovení závisí na úpravě systému Windows. Před zjištěním hesla Wi-Fi v systému Windows 7 nejprve přejděte do Ovládacího centra sítě a otevřete kartu „Spravovat“ v levém panelu a poté jej obnovte podle následujícího algoritmu:

 • Klikněte pravým tlačítkem myši na ikonu Wi-Fi na hlavním panelu a vyberte možnost „Otevřít síť“.
 • Poté otevřete kartu „Centrum řízení sítě“ v systému Windows.
 • Klikněte na název aktuálního připojení. Otevřené okno „Zobrazit aktivní sítě“ bude rozděleno do dvou sloupců.
 • Na pravé straně je možnost „Připojení“, kde se modře zobrazí Wi-Fi, kliknutím na ni se dostanete do nabídky „Stav Wi-Fi“, kde musíte kliknout na Vlastnosti bezdrátového připojení, aby se otevřelo třetí okno.
 • Bezpečnostní klíč se zobrazí, i když je skrytý, ale následující kroky ho odhalí.
 • Otevřete vlastnosti připojení Wi-Fi.
 • Klikněte na „Vlastnosti bezdrátové sítě“.
 • Otevřete sekci „Zabezpečení“.
 • Na kartě „Klávesy“ zaškrtněte políčko „Zobrazit symboly“.
 • Systém zobrazí síťový klíč v systému Windows.

Zobrazení klíčů na příkazovém řádku

Existuje ještě jeden jednoduchý a spolehlivý způsob, jak najít klíč v počítači. Protože je samotné heslo nebo bezpečnostní klíč Wi-Fi uložen v systémovém souboru systému Windows, můžete jej snadno zobrazit i bez přístupu správce pomocí příkazového řádku.

V systému Windows 7 ji lze otevřít několika způsoby pomocí tlačítka nabídky Start. Před zobrazením hesla Wi-Fi ve Windows 7. Do vyhledávacího pole napište „cmd“ a na klávesnici stiskněte [Ctrl] [Shift] [Enter]. Na klávesnici můžete stisknout klávesy [Windows] [R], do pole „Spustit“ zadat „cmd“ a poté na klávesnici stisknout [Ctrl] [Shift] [Enter].

 • Otevřete příkazový řádek stisknutím klávesy „Windows Key R“ a napište „cmd“.
 • Chcete-li vyhledat platnou síť, zadejte větu: „netsh wlan show profile“.
 • Zadejte název sítě, která má být obnovena: netsh wlan show profile name=ХХХХХХ=clear, kde ХХХХХХХХ je název.
 • Zobrazí se všechny vlastnosti a informace týkající se požadovaného profilu.
 • V části zabezpečení je v položce „Obsah klíče“ uvedeno heslo k síti Wi-Fi systému Windows 7.

Přístup ke konzole prostředí Powershell

Chcete-li zobrazit klíč Wi-Fi, je možné provést variantu spuštěním příkazu Powershell z nabídky Start, poté se otevře okno konzoly.

Dešifrování hesla v prostředí Powershell:

 • Zadejte vyhledávací frázi: „netsh wlan show profile name = „NETWORK „key = clear“, přičemž „NETWORK“ nahraďte názvem požadované sítě Wi-Fi.
 • Stisknutím klávesy enter spustíte příkaz. Zobrazí se seznam informací s podrobnostmi o všech vlastnostech připojení Wi-Fi.
 • Najděte kartu „Nastavení zabezpečení“.
 • Otevřete vlastnost „Obsah klíče“, která zobrazí uložené heslo jako text.

Důležité! Po provedení této operace zavřete okno prostředí Powershell, aby nikdo neviděl skutečný přístupový kód.

Získání hesla Wi-Fi pomocí speciálního softwaru

Mnoho uživatelů používá software pro obnovu hesel. Předtím, než pomocí této metody získáte heslo k síti Wi-Fi systému Windows 7, musíte být opatrní, protože mnoho nástrojů se snaží do počítače nainstalovat škodlivý software. Existují však osvědčené nástroje, které používají příkazový řádek nebo otevírají heslo bez něj. Načítají se velmi rychle, protože nevyužívají žádné zdroje. Uživateli se zobrazí seznam všech klíčů, případně v ASCII a hexadecimálním formátu.

Většina bezdrátových síťových karet nebo jejich ovladačů automaticky filtruje pakety z jiných počítačů, ke kterým mají uživatelé omezený přístup, a nemůže zachytit klíče jiných počítačů. Od systému Windows Vista / 7 je však možné ověřovat nešifrované klíče Wi-Fi pomocí režimu monitoru Wi-Fi a ovladače monitoru sítě.

Zobrazení bezdrátového klíče

Nástroj Wireless Key View snadno obnovuje hesla k počítačům. Je k dispozici jako přenosný spustitelný soubor. Uživatelé si mohou stáhnout 32bitovou nebo 64bitovou verzi v závislosti na verzi systému Windows. Nezabírá mnoho místa na disku, pouze 57 kB, a pokud budete někdy potřebovat vyhledat bezdrátové klíče, je to velmi snadné, takže odborní uživatelé doporučují mít ji po ruce.

Po spuštění nástroje Wireless Key View se okamžitě zobrazí seznam všech přístupových bodů Wi-Fi, ke kterým se uživatel kdy připojil prostřednictvím počítače, a uživatel tak může znát všechny hotspoty Wi-Fi. Jsou zobrazeny s identifikátorem SSID, typem zabezpečení, klíčem v textovém a hexadecimálním formátu, adaptérem a dalšími údaji.

Tabulka obsahuje sloupec „Poslední změna“, který je užitečný pro počítačovou kriminalistiku, protože lze zjistit, kdy byla každá síťová položka vytvořena nebo změněna. Software umožňuje exportovat hesla do textového souboru. Na jiném notebooku se systémem Windows můžete tento soubor použít k automatickému importu klíčů do systému Windows, abyste nemuseli kódy při připojování k přístupovému bodu znovu zadávat ručně. Vyberte vše, co potřebujete, a kliknutím na „Uložit“ nebo „Kopírovat“ to přeneste do schránky.

Kde zobrazit heslo Wi-Fi v systému Android?

Pokud jste vytvořili internetovou distribuci ze samotné miniaplikace

 • Vstupte do nastavení zařízení se systémem Android;
 • V části „Bezdrátové sítě“ otevřete „Režim modemu“;
 • Přejděte na „Nastavení přístupového bodu“ a klikněte na „Zobrazit heslo“.
READ  jak nastavit heslo pro zapnutí televizoru LG. Jak odemknout televizor?

Zobrazení zapomenutého hesla Wi-Fi v počítači: Windows 7, 8, 10

Mnoho lidí se ptá, kde toto heslo v počítači najdou? V systémech Windows 7, Windows 8 a Windows 10 to není těžké, ale XP mají své vlastní zvláštnosti. Podívejme se nejprve na novější verze systému Windows. Na sedmičce a osmičce je to v podstatě stejné.

Pokud máte 10, přejděte na tento odkaz a postupujte podle pokynů.

Pozor! Počítač, ze kterého chcete obnovit síťový klíč, musí být připojen k síti. Pokud k němu byl připojen již dříve, bude fungovat také. Pokud ho nemáte, přejděte rovnou do části, kde vyhledáme heslo směrovače.

A ještě jedna věc: pokud se vám nechce do nastavení, můžete vše zkusit provést pomocí funkce WirelessKeyView, o které jsem psal o něco níže.

Přejděte do Centra síťových připojení a sdílení.

Seva select Správa bezdrátové sítě.

Zobrazí se seznam všech sítí, ke kterým jste se dříve připojili. Najděte síť, ze které potřebujete heslo vyvolat, klikněte na ni pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Vlastnosti.

V novém okně přejděte na kartu Zabezpečení, zaškrtněte políčko Zobrazit vstupní znaky a v poli Bezpečnostní klíč sítě zobrazte naše heslo.

Přejděme rovnou k možným problémům, se kterými se můžete setkat.

Co dělat, když není k dispozici možnost „Spravovat bezdrátové sítě“ nebo se po zaškrtnutí políčka nezobrazí heslo??

Jedná se o velmi oblíbené problémy. Bezdrátové ovládání pravděpodobně není k dispozici, protože v počítači vůbec nemáte nastavenou Wi-Fi (v takovém případě rozhodně není možné vyhledat heslo tímto způsobem). Nebo jsem někde četl, že to může být způsobeno domácí verzí systému Windows. Co dělat, když není k dispozici „Správa bezdrátové sítě“?? Heslo můžete vyhledat prostřednictvím směrovače, viz níže, nebo zkuste tento postup:

To je možné za jedné podmínky: musíte být připojeni k síti, ze které chcete heslo zobrazit.

Pokud se po zaškrtnutí políčka „Show me the signs you enter“ heslo nezobrazí, zkuste jej zkontrolovat v nastavení směrovače. Nebo to zkuste z jiného počítače, pokud je to možné.

Jak zjistit heslo Wi-Fi v systému Windows XP? Použijte program WirelessKeyView

Jak jsem se zmínil výše, u systému XP je to trochu složitější. V zásadě tam můžete vidět všechno, ale ne tak snadno jako ve Windows 7. Proto vám radím, abyste se do těchto oblastí nepouštěli a použili bezplatný program WirelessKeyView. Který mimochodem funguje perfektně i v novějších verzích systému Windows. Co dělá malý program s názvem WirelessKeyView?? Zobrazí všechny sítě, ke kterým se počítač, na kterém jste ji spustili, dříve připojil. A samozřejmě zobrazuje uložená hesla k těmto sítím.

Je to velmi jednoduché. Program si můžete stáhnout z oficiálních stránek http://www.nirsoft.net/utils/wireless_key.html. Otevřete archiv a spusťte soubor „WirelessKeyView.exe“. Otevřete program a vyhledejte síť (podle názvu). a v poli Key (Ascii) vidíme jeho heslo. Vypadá to takto

Jistě budete souhlasit, že vše je velmi jednoduché a jasné. Ani v systémech Windows 7 a 8 se nemusíte starat o hledání hesla v nastavení. Velmi pěkný software, díky lidem, kteří ho vyvinuli. Jediné, co se vám může stát, je to, že vám antivirový program vynadá. Pravděpodobně kvůli jeho mírně spywarové povaze.

Univerzální způsob zobrazení hesla sítě Wi-Fi pomocí příkazového řádku systému Windows

Jak jsme již uvedli, tato metoda je univerzální, a i když je trochu nepohodlná, lze ji použít s jakoukoli verzí operačního systému Windows.

Otevřete konzolu systému Windows a zadejte příkaz pomocí klávesnice

K tomu použijte jednu z následujících metod.

netsh wlan show profile name=12345 key=clear

V tomto příkladu je 12345 název sítě Wi-Fi. Nahraďte tyto číslice názvem sítě, ze které potřebujete získat heslo.

Na obrázku je uveden příklad s názvem sítě „nolink“. Místo toho musíte zadat název sítě

Po zadání tohoto příkazu na konzole stiskněte klávesu Enter a zobrazí se parametry vybrané sítě a její heslo (v řádku „Obsah klíče“).

Konzolu zavřete obvyklým způsobem kliknutím na křížek v pravém horním rohu okna nebo do konzoly napište exit a stiskněte Enter.

Jak zobrazit síťový klíč Wi-Fi v příkazovém řádku

Nejprve musíme spustit příkazový řádek. Stiskněte klávesovou zkratku Win R, zadejte příkaz cmd a stiskněte tlačítko Ok. V systému Windows 10 můžete kliknout pravým tlačítkem myši na nabídku Start a vybrat možnost „Příkazový řádek“.

Poté na příkazovém řádku spusťte příkaz netsh wlan show profiles. Zobrazí seznam všech sítí Wi-Fi, jejichž údaje jsou uloženy v počítači a k nimž můžeme získat heslo.

Chcete-li zjistit heslo k požadované síti Wi-Fi, musíte v příkazu nahradit název sítě:

netsh wlan show profiles name= network name_wifi_network key=clear

A spustit jej na příkazovém řádku. V mém případě vypadá příkaz takto:

netsh wlan show profiles name= TP-LINK_9ED6 key=clear

Řádek „Obsah klíče“ bude obsahovat heslo pro danou bezdrátovou síť.

To je vše. Nyní víte, jak můžete pomocí dvou příkazů získat informace o sítích Wi-Fi, ke kterým byl váš notebook nebo počítač jednou připojen. Včetně hesla pro tyto sítě.

READ  Podívejte se, jak se organizace Ocean Cleanup vypořádává s Velkou tichomořskou odpadkovou skvrnou

Pokud se vám to nepodařilo nebo máte jiný problém, popište ho v komentářích, pokusíme se ho vyřešit.

104

Sergey

Různé tipy pro systém Windows

Heslo se zobrazuje, ale je staré! heslo bylo před časem změněno a příkazový řádek zobrazuje staré heslo(

Mimochodem, výše uvedená metoda funguje, pokud je síť nastavena na automatické připojení. Při ručním připojení se v příkazovém řádku nezobrazuje heslo.

Také vím, že se můžete dozvědět heslo z internetu (jednou mi bylo ukázáno) Napsal jsem si ho na kus papíru, ale ztratil jsem ho, můj dotaz je, zda víte, jak zjistit heslo k internetu zašifrované v modemu?

O jakém hesle mluvíte?? Ze sítě Wi-Fi? A zda je v modemu zašifrován?

Pokud jsem vás správně pochopil, mělo by to být heslo, které se zobrazí při připojení k internetu. Nebo se na to zeptejte svého poskytovatele.

jak zjistím heslo k wifi, které můj notebook vydává. Notebook funguje z kabelového internetu, přes příkazový řádek vytvořil distribuci Wi-Fi, ale zapomněl jsem heslo)

Spusťte příkaz netsh wlan show hostednetwork setting=security v příkazovém řádku. Bude obsahovat vaše heslo.

Dobrý den. Problém nesouvisející s článkem : Nedávno zemřel modem. koupili jsme nový. a přeprogramoval ho na tarif ze starého systému. ale internet přestal fungovat. Připojení Wi-Fi je k dispozici, ale nelze stahovat.

Dobrý den. Modem není připojen k tarifu. Kontaktujte svého operátora.

Můžeme obnovit všechny sítě a hesla najednou??

Samozřejmě to nefunguje, ale v pořádku, Budu používat aplikaci hacknout)

Nezobrazuje heslo, ale pouze píše „Protection present“ bez hesla HELP!

Zkuste jiný způsob. Více v tomto článku.

Nejlepší metoda, pomohla! Velký dík patří autorovi!

Nemohu najít řádek správce ani po kliknutí levým tlačítkem myši na tlačítko Start. Nápověda k systému Windows 10

Spusťte ji přes vyhledávání. Viz snímek obrazovky.

zobrazit, heslo, počítači, síťové, systému

jak se připojit jako správce v systému 7windows?

možná měl na mysli, jak spustit příkazový řádek jako správce ve Windows 7

V práci je APeshka, ke které je připojen pracovní počítač, ke kterému mám přístup, ale heslo a v nastavení se nezobrazuje. Po zaškrtnutí zobrazit tečky prostě zmizí, pole zůstane prázdné. WPA2 Personal. Něco, co můžete zkusit udělat?

AP je přístupový bod? Přejděte do nastavení směrovače/přístupového bodu a zobrazte heslo.

Jak zjistím heslo k síti Wi-Fi, když jsem se k ní nepřipojil a není ve známých sítích?

Zobrazení na jiných zařízeních, která se připojila k této síti Wi-Fi. Nebo se připojte ke směrovači kabelem (pokud je to možné), přejděte do nastavení a zobrazte heslo. Pokud se nejedná o vaši síť, musíte požádat vlastníka o heslo.

Heslo se nezobrazuje, prostě neexistuje. Poslední řádek je bezpečnostní klíč. Počítač byl k této síti připojen více než jednou. Používám 7.

Mám pouze 4 WiFi v řadě mohu udělat více)

Počítač si tedy „pamatuje“ pouze 4 sítě.

Používám linux, takže opravdu nevím, co cmd drží. Pokud nejste přihlášeni jako správce, zobrazí se heslo? Chci říct, že neznám heslo správce, v nastavení, v poli hesla v gui vidět symboly místo hvězdiček, to také žádá o heslo správce. Pokud to tento příkaz neumí, pošlete mi prosím nějaký, který to umí, jsem příliš líný na to, abych se ho snažil napsat sám. Doufám, že jste mou otázku pochopili správně. Přístup k nastavení routeru z tohoto notebooku je také odepřen, zřejmě je v routeru předepsán pouze jeden povolený Mac.

Co mám dělat??Píše, že služba automatické konfigurace bezdrátového připojení není spuštěna

pak jak ZMĚNIT nastavení? Jak se vlastně mohu připojit k síti, která NENÍ nakonfigurovaná (ještě neexistuje profil) a bez souboru XML (který zatím neexistuje v žádném počítači)?? Proč bych měl mít možnost zadat ssid za názvem profilu, když nemohu použít jiné ssid pro stejný profil?? Pokud je to možné, jak přidat více SSID do jednoho profilu??

wlan add. vyžaduje soubor xml wlan connect name=“Uložený_(nakonfigurovaný) profil“ ssid=“název sítě uložené v tomto profilu. počkat, je možné uložit do profilu další sítě??“otázka č. 2. změnit stejné heslo nebo jméno (jméno se může také změnit). Nevytvářejte stovky profilů prostřednictvím grafického uživatelského rozhraní. A ve „správě bezdrátových sítí“ nelze změnit ani název sítě. Název profilu je v pořádku, ale síť ne. Cože, musíte psát soubory xml ručně od začátku??

| Denial of responsibility | Contacts |RSS