Měřič provozu ( Download Meter ) Wi-Fi, EDGE, GPRS, 3G

Každý nový den začíná mým iPhonem. Nedávno také s iPadem. Probudím se, zkontroluji si poštu, zda mi nepřišly zprávy, mohu se rychle podívat na sociální sítě a teprve pak začnu den a vrátím se do vzpřímené polohy. Zatímco jsem aktualizoval své zařízení, neustále generovalo megabajty provozu, za které musím platit. Vzhledem k častému používání internetu na obou mých zařízeních mám podmíněné neomezené tarify. Pokud překročíte hranici gigabajtů za měsíc nebo megabajtů za den, rychlost připojení výrazně klesne, což není dobré. Samozřejmě mám možnost sledovat spotřebovaný provoz pomocí vestavěného počítadla v iOS v nabídce „statistiky“, ale je to velmi nepohodlné. tam se provoz zaokrouhluje na stovky megabajtů při překročení jednoho gigabajtu, celkový provoz se nezobrazuje a samozřejmě není možnost být upozorněn na překročení limitu. Takže jsem musel hledat alternativní řešení.

Jak se ukázalo, v AppStore je pro účely sledování provozu vynikající produkt od našich krajanů. Download Meter. Podle autorů je jejich produkt prvním produktem v AppStore, který monitoruje provoz, a podařilo se mu dostat mezi deset nejprodávanějších nástrojů v 54 zemích. Ukázalo se, že nejbližší analogy-klony se objevily až o půl roku později.

Jedná se o univerzální aplikaci, která funguje na iPhonu i iPadu (a samozřejmě iPodu).

Hlavní funkcí programu je upozornit uživatele na blížící se vypršení dopravního limitu. K tomu je třeba zadat typ limitu a jeho výši a datum, od kterého začalo vykazované období. Podporovány jsou měsíční, denní, týdenní, dvoutýdenní, 30denní (podle autorů. to je pro amerického operátora ATT) limity a samozřejmě neomezený tarif.

Po nastavení limitu software zobrazí množství provozu spotřebovaného v aktuálním sledovaném období (ve formě čísla a ukazatele podobně jako u baterie), vypočítá zbývající zůstatek, zobrazí zbývající provoz v poměru ke zbývajícím dnům a další důležité parametry.

Po nastavení však software nemusíte otevírat. běží na pozadí a automaticky monitoruje provoz každých 10 minut (na zařízeních a firmwaru, které podporují multitasking. tj. iPhone 3GS a vyšší, v systému iOS 4).x a 5.х). Pokud se přiblížíte k určitým prahům. například 60 %, 70 %, 95 %. program zobrazí oznámení.

Přesné úrovně, na kterých se bude oznámení zobrazovat, lze nastavit v nastavení.

READ  Pop --up Windows na iPhone, jak odstranit

Program můžete také nastavit tak, aby na své ikoně zobrazoval procento spotřebovaného provozu nebo množství spotřebovaného provozu v megabajtech.

Download Meter má také sadu čítačů, které počítají provoz v různých obdobích. Při prvním spuštění aplikace budete mít k dispozici tři počítadla: „od posledního spuštění aplikace“, „za celou dobu běhu“ a „od zapnutí zařízení“. Uživatel může také vytvářet počítadla zadáním požadovaných parametrů a také zastavovat a spouštět vytvořená počítadla (níže je uveden snímek obrazovky počítadla New York vytvořeného uživatelem):

Každé počítadlo představuje samostatnou možnost pro uživatele zkontrolovat množství využitého provozu za určité období. Pokud jste si tedy jisti, že vaše zařízení během noci spotřebovává data, měli byste si před spaním zkusit vytvořit počítadlo a ráno budete s přesností na bajty vědět, jak významná bude tato noc pro váš tarifní plán a peněženku. Toto počítadlo můžete ráno zastavit a večer znovu spustit, takže druhý den ráno uvidíte celkovou spotřebu provozu za obě noci. Vzhledem k tomu, že lze vytvořit a povolit mnoho čítačů najednou, otevírá to neomezené možnosti výzkumu. až po vytvoření čítače „spotřeba dopravy v práci ve čtvrtek a v pátek“ atd.

Klepnutím na počítadlo zobrazíte podrobné informace a můžete jej přejmenovat, resetovat, zastavit nebo opravit.

Pro nejjednodušší účely měření provozu se používá vestavěné počítadlo „od posledního spuštění“. Zobrazuje spotřebu provozu od posledního otevření programu. Ve většině případů tedy nebudete muset vytvářet vlastní měřiče.

Aplikace bude užitečná i pro majitele iPodu a iPadu s Wi-Fi, protože dokáže měřit provoz Wi-Fi. Jak víme, v systému iOS není možné měřit využití provozu Wi-Fi bez použití aplikace třetí strany! A může být užitečné odhadnout své provozní potřeby v místech, kde není Wi-Fi. tedy doma se připojíme k internetu přes Wi-Fi, zjistíme, jaké jsou naše provozní potřeby, a pak bude možné předem určit, který tarifní plán nám bude vyhovovat, například pro cesty, kdy není Wi-Fi k dispozici.

Některé kavárny mají také omezené množství provozu, které můžete získat v jejich síti pro hosty (např. McDonald’s), takže je užitečné zjistit, kolik volného provozu Wi-Fi zbývá k využití.

Aplikace podporuje všechna zařízení se systémem iOS 3.0 a vyšší a přeloženy do dvanácti jazyků, čímž se zvýšil počet uživatelů po celém světě. Zdá se mi, že je to opravdu užitečná aplikace pro každého majitele zařízení iOS.

Název: Download Meter Vydavatel / vývojář: HedonicSoft Cena: 450.99 Odkaz: Univerzální aplikace

Proč se provoz iPhonu spotřebovává rychle?

Právě aplikace přistupující k webu na pozadí, když o nich uživatel ani neví, jsou zodpovědné za několikanásobně rychlejší než běžnou spotřebu dat a v případě některých tarifů i za drahé poplatky za data.

READ  iPhone 7 zapomněl Apple ID

Nejprve je třeba najít na ploše ikonu aplikace „Nastavení“ a kliknout na ni.

  • Najděte řádek „Připojení a sdílení“.
  • Vyberte řádek „Přenos dat“.
  • V řádku níže vidíte využití mobilních dat v aktuálním dni a pod nimi využití dat aplikací.

Jak omezit internetový provoz na iPhonu?

V systému iOS 13 a novějším můžete povolit režim „Úspora dat“, který omezí přenos dat na pozadí, aby se ušetřil provoz v mobilních sítích a sítích Wi-FiDvě karty SIM

Přejděte do Nastavení SIM karty a mobilní sítě Nastavení provozu (nebo „Přenos dat“). Další způsob, jak se do této nabídky dostat, je otevřít aplikaci Zabezpečení, kliknout na položku Doprava a kliknout na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu obrazovky.

Jaké je aktuální období v zařízení iPhone?

Aktuální období: Jedná se o množství dat, které jste využili v aktuálním výplatním období (obvykle se jedná o měsíční období, i když používáte účet Pay-And-Go). Aktuální období roamingu: Jedná se o množství dat, které jste v aktuálním období využili při roamingu v zahraničí.

Přejděte do nabídky Nastavení, přejděte dolů a otevřete položku Čas u obrazovky. Zde můžete zkontrolovat dobu používání aplikace, nastavit potřebné parametry a limity. Není příliš pohodlné pokaždé procházet statistiky v nabídce „Nastavení“, ale existuje rychlejší způsob, jak to udělat.

Jak zkontrolovat objem dat na iPhonu

WikiHow funguje jako wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. Na úpravě a vylepšení tohoto článku pracovali dobrovolníci.

Počet zobrazení tohoto článku: 14 007.

Pravděpodobně jste si už nejednou všimli, že se vaše mobilní data spotřebovávají rychleji, než jste očekávali. Pokud chcete spravovat objem mobilních dat a ušetřit peníze, pak je tento článek určen právě vám. Dodržování těchto tipů vám pomůže udržet si přehled o měsíčním vyúčtování. Věřte nám, že můžete mít své výdaje pod kontrolou.

    V systému iOS 6 klikněte na „Obecné“ → „Využití“ → „Využití mobilních sítí“.

Přejděte dolů a klikněte na položku „Využití mobilních dat“. Zde můžete zjistit, kolik provozu jste spotřebovali, ale pouze od posledního obnovení. „Aktuální období“ zobrazuje všechna data přenesená od posledního vynulování statistik. Ty se automaticky neresetují. Pokud statistiky při každé nové platbě neresetujete, nebudou mít velký smysl a potřebné informace budou nepřesné.

Vymazat statistiky používání. Obnovení případného zpoždění statistik přenosu dat. Stisknutím tlačítka „Resetovat“ vynulujete všechny informace. Postupujte podle data vypršení platnosti tarifního plánu, který používáte.

Můžete si zobrazit svou historii přes Wi-Fi?

Historii Wi-Fi je možné zobrazit bez použití softwaru, ale je to poměrně obtížné a zdlouhavé. Mnohem lepší je použít speciální nástroj, zejména pokud je zdarma, je malý a nevyžaduje sousto.

  • Klikněte na ikonu a vyberte možnost Nastavení
  • V části „Extras“ klepněte na možnost „Save traffic“
  • Nastavte přepínač do polohy „Vypnuto“
READ  Telefon vidí Wi-Fi, ale nepřipojí se. Smartphone je připojen k internetu, ale nenačte se ani jedna stránka

Deaktivace mobilního internetu

A konečně, nejradikálnější metoda úspory dopravy. Pokud se nemůžete omezit, upusťte od mobilního internetu ve prospěch Wi-Fi. V okolí je stále více bezplatných bezdrátových hotspotů, takže můžete vynechat mobilní data, pokud chcete.

Otevřete nastavení a přejděte do sekce „Mobilní“. Přepnutí přepínače „Mobilní data“ do neaktivní polohy. Neztratíte ani kilobajt provozu, ale budete vědět, kde se nacházejí všechny bezplatné hotspoty Wi-Fi.

Bezplatné poradenství! Bezplatná diagnostika! Záruka výkonu!

Vyberte sekci: tdp. Produkty Apple

Oprava iPhonu Oprava iPadu Oprava iPodu Oprava MacBooku Oprava počítače iMac Dr. Produkty Apple

Opravujeme všechny produkty Apple ☎ 7 (812) 953-94-11

Poslední 2 dny mi iPhone vyčerpával provoz. Prohledal jsem spoustu stránek, abych zjistil, v čem je problém, a zjistil jsem, že můj telefon plýtvá tolika přenosy. Nastavení na. Cellular. přejděte na konec a přejděte na položku Systémové služby. Tam v prvním řádku „Hlavní“ jsem si všiml, prostě brutální spalování dopravy. Vypnul jsem všechno, co šlo, ale provoz je stále neuvěřitelně rychlý. Můžete mi prosím poradit, co mám dělat??

Dobrý den, nejprve se musíte obrátit na svého operátora ve styčné kanceláři, kde specialista zkontroluje všechna nastavení vašeho internetu, a poté se můžete obrátit na nás.

Jak zjistit používání provozu v telefonu Xiaomi?

Přejděte do nastavení SIM karty a mobilní sítě Nastavení provozu (nebo „Využití dat“). Do této nabídky se dostanete také otevřením aplikace „Zabezpečení“, kliknutím na položku „Doprava“ a klepnutím na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu obrazovky.

Za tímto účelem musí účastník zavolat na číslo 067471778 nebo odeslat příkaz USSD 11523#. Pokud máte přístup k internetu, můžete tuto možnost aktivovat v aplikaci myAlpari. Služba není dostupná v tarifech, které nezahrnují internetové balíčky. Automatické obnovování můžete vypnout zavoláním na číslo 0674717780 nebo zasláním kódu USSD 115230#.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS