Jak změnit účet Google na smartphonu a proč je to nutné

Každý smartphone Android se prodává s již nainstalovanými službami od společnosti Google. Důvodem je skutečnost, že americká korporace se v jednom okamžiku stala vlastníkem populárního operačního systému. Účet Google zase kombinuje všechny služby společnosti, což umožňuje majitelům smartphonů trpět neustálým vstupem parametrů účtu.

Proč potřebujete změnit účet Google

K vytvoření účtu Google dochází ihned po prvním zahrnutí zbrusu nového smartphonu. Toto je povinný bod, bez kterého není možné předložit další provoz mobilního gadgetu. Pro registraci UZ musíte pouze zadat telefonní číslo a vyplnit pole osobními údaji. Uživateli je dále přiřazena e.mailová adresa, která bude použita pro další vstup do účtu.

Účet je zpravidla vytvořen 1 čas a pro všechny. Odpovědní uživatelé jim vždy zaznamenávají adresy svých e.mailů a hesel. Poté, co je zakoupen nový smartphone, budete muset stisknout pouze několik tlačítek tak, aby došlo k autorizaci. V některých případech je však třeba změnit účet.

Příčiny účtu tedy mohou být několik. Možná je to vaše, že na tomto seznamu není přítomen. To však nebude bolet při dokončení výměny účtu podle pokynů, s nimiž se nabízíme, abychom se dále seznámili.

Jak ve výchozím nastavení změnit účet Google na Androidu

Pokud používáte telefon nebo tablet Android, víte, že váš účet Google je úzce integrován s tímto operačním systémem. Výchozí účet určí, jak jste zahrnuti do mnoha aplikací, zejména v aplikacích Google. Ukážeme vám, jak to změnit.

Přestože přidání několika účtů Google do vašeho zařízení Android není obtížné vytvořit jednu z nich ve výchozím účetnictví. Výchozí účet je účet, který jste zadali při první konfiguraci zařízení. To znamená, že pro změnu bude muset opustit vaše účty.

Řekněme, že jste na svém zařízení Android zadali dva účty Google. Nejprve musíte ve výchozím nastavení opustit běžný účet. Tím se ve výchozím nastavení zvýší druhý účet na účtu, poté můžete znovu zadat první účet.

Chcete.li začít, utracený z horní části obrazovky smartphonu nebo tabletu Android (jednou nebo dvakrát v závislosti na výrobci) a poté klepnutím na ikonu Gear Otevřete nabídku „Nastavení“.

Přejděte na seznam nastavení a vyberte „Google“.

Váš účet Google ve výchozím nastavení bude uveden v horní části obrazovky. Kliknutím na ikonu seznamu otevření pod vaším jménem otevřete seznam účtů.

READ  iPhone nevidí kontakty na kartě SIM. Jak zobrazit kontakty na SIM kartě v systému Android?

Poté klikněte na „Přejít na ovládání účtů na zařízení“.

Nyní uvidíte seznam všech účtů, ve kterých jste zadali zařízení. Najděte svůj účet Google ve výchozím nastavení a vyberte jej.

Je důležité si uvědomit, že odstranění účtu povede k odstranění všech zpráv, kontaktů a dalších souvisejících údajů nalezených v telefonu nebo tabletu Android. Naštěstí jsou některá z těchto údajů zachována na vašem účtu a budou obnoveny, když znovu vstoupíte do systému.

Pokud vám to vyhovuje, klikněte na „Odstranit“ ve zprávě Pop.Up s potvrzením.

Účet bude odstraněn ze seznamu a vašeho zařízení. Stisknutím šipky zpět v levém horním rohu se vrátíte do nastavení Google.

Příprava ikona seznamu úvodních seznamu vedle vašeho jména otevřete seznam účtů. Tentokrát klikněte na „Přidat účet“.

Poté, co potvrdíte, že používáte otisk prstu nebo hesla, se objeví vstupní stránka Google. Postupujte podle pokynů na obrazovce a zadejte svůj účet pro účet, který chcete přidat.

změnit, účet, android

Import vašeho účtu může trvat několik minut. Až bude vše připraveno, budete ve výchozím nastavení připraveni na nový účet Google ve svém smartphonu nebo tabletu Android.

změnit, účet, android

Resetování továrny

Resetování továrny je operace, která se také nazývá reset do továrního nastavení. Bude to hodiny pro ty, kteří potřebují změnit váš účet, aby mohli prodat smartphone nebo přenést na jinou osobu. Vezměte prosím na vědomí, že tovární reset vede k odstranění všech dat na mobilním zařízení. Pokud vás to nezastaví, jednejte v souladu s algoritmem:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte do části „Obnovení a resetování“.
 • Stiskněte tlačítko „Resetování nastavení“ a potvrďte svou akci.

Telefon se valí na parametry továrny a jinými způsoby. Například prostřednictvím režimu obnovy nebo připojení PC. Tyto metody jsou však složitější a bez časově bez. Proto se doporučuje jednat prostřednictvím nastavení gadgetu.

Po provedení výboje se chytrý telefon automaticky restartuje. Příště bude navrženo znovu vytvořit účet nebo se přihlásit do účtu prostřednictvím aktuálního přihlášení a hesla. Stejný profil se následně zobrazí na trhu.

změnit, účet, android

Změna profilu po předchozím majiteli

Změňte účet Google na Androidu poté, co bude předchozí uživatel získán propuštěním do nastavení továrny. Nejprve byste však měli použít výše uvedené pokyny, pokud byl telefon vložen do telefonu, pak postup bez zadání hesla nebude fungovat.

Chcete.li resetovat parametry na hodnoty továrny, musíte otevřít nastavení telefonu, přejděte do části „Obnovení a resetování“ a vybrat položku „Reset“. Poté potvrďte akci čtením varování systému o odstranění všech uživatelských dat z mobilního zařízení.

Jak změnit účet Google na telefonu

Změna účtu Google na smartphonu může být dvou typů:

Nejprve zvažte první možnost, která zahrnuje vytvoření nového uživatele. Používá se v případě, kdy osoba získá použitý smartphone nebo ztratí přístup k účtu. Chcete.li pokračovat v používání aplikací, budete muset spustit osobní účet. Operace bude provedena podle jednoduchého algoritmu:

Při výkonu těchto akcí není nic komplikovaného. Ne každý majitel smartphonu Android však ví, jaká operace se provádí prostřednictvím položky nabídky. Proto byste měli podrobně analyzovat každý dostupný aspekt mazání a vytvoření nového účtu.

READ  Jak změnit Apple ID v iPhonu

Odstranění starého účtu

Tato fáze musí být provedena, pouze pokud je na smartphonu již UZ. Pokud ještě není otevřený, můžete se bezpečně přesunout na další bod. Zjistíme, jak smazat starý účet Google.

Budete muset smazat účet:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte na sekci „Účty“.
 • Klikněte na Google.
 • Klikněte na „Odstranit účet“.
 • Potvrďte akci.

Bez účtu Google nemůžete stahovat aplikace a používat služby americké společnosti. Okamžitě po odstranění účtu se proto postarejte o vytvoření nového.

Po všech bodech algoritmu bude účet odstraněn. Ale to není jediný způsob, jak se zbavit zbytečného účtu. Existuje alternativní možnost zahrnující resetování k nastavení továrny. Poté však ztratíte všechny soubory uložené v paměti zařízení. Tato operace by měla být provedena v extrémních případech, když například musíte prodat smartphone. V takové situaci je nutné otevřít „nastavení“, vybrat „Obnovení a resetování“ a potvrdit čištění dat.

Vytvoření nového účtu

Jak jsme zjistili dříve, bez účetnictví Google je nemožné použít smartphone založený na operačním systému Android. Okamžitě tedy přejdeme k procesu vytváření nového účtu.

Ve výchozím nastavení se operace provádí, když se smartphone poprvé zapne. To znamená, že pokud jste si zakoupili nové zařízení nebo resetování bylo provedeno do nastavení továrny, stačí jej zapnout a postupujte podle pokynů, které se objeví na obrazovce.

Pokud nebyl reset proveden, bude vytvoření nového účtu provedeno prostřednictvím aplikace „Nastavení“. Otevření, měli byste udělat několik kroků:

 • Otevřená část „Účty“.
 • Stiskněte tlačítko Plus.
 • Mezi navrhovanými typy účtů vyberte Google.
 • Uveďte e.mailovou adresu.
 • Zadejte heslo.
 • Potvrďte vstup s jednorázovým kódem z odpovědi.

Prezentovaný algoritmus funguje pouze v případě, že již máte e.mail. Pokud tomu tak není, nebude obtížné vytvořit nový. Doporučuje se používat aplikaci Gmail. Nabízí uživatelům pouze vytvořit poštovní schránku Google. Když se program otevře, měli byste vybrat „Přidat poštovní schránku“ a splnit požadavky pokynů.

Při vytváření nového e.e.mailu bude systém muset označit osobní údaje, přijít s přihlášením a heslem a také svázat telefonní číslo, aby se zvýšila úroveň zabezpečení. Po provedení e-mailu můžete přidat účet Google. Operace se provádí podle výše uvedených pokynů.

Jak to udělat?

Existuje několik způsobů, jak tuto operaci provést. Některé z nich vyžadují další dostupnost druhého zařízení, nejlépe počítač. Zatím však zvážíme pouze metody pomocí jednoho telefonu. Vše, co potřebujete, je smartphone s Androidem nejméně 8.0, náhradní telefonní číslo pro následnou registraci a heslo z běžného účtu.

Odstranění starého účtu na adroide

Prvním krokem je tedy odstranění profilu starého uživatele. Ale než to uděláte, doporučujeme, abyste potřebné údaje uložili z různých služeb. O tom, jak to udělat, přečtěte si níže.

READ  Jak zjistit, který SSD na počítači

Export dat z smazaného profilu

Začněme s nejdražšími pro lidi, jmenovitě na disku Google. To je zároveň a všechny fotografie ze zařízení (pokud máte synchronizaci) a uživatelské soubory. Pro export proveďte akce níže:

Nyní počkejte na zpracování požadavků a po archivu s daty přijde na vaši e.mailovou adresu. Nespěchejte, abyste nahradili AKK až do této doby, jinak můžete ztratit informace navždy. Teoreticky si tímto způsobem můžete stáhnout všechna data, až po odeslání a přijaté dopisy do Gmail.

Pokud však nechcete čekat, existuje cesta rychleji. data exportují přímo ze služby. Zvažte příklad kontaktů. Otevřete kontaktní službu. Klikněte na tlačítko „Export“ v levé nabídce. Služba připraví soubor vCard, který si můžete stáhnout.

Odstranění účtu

Takže, bezpečnostní data, nyní přecházíme k procesu deaktivace profilu. Algoritmus akcí:

Připraven. Nyní starý profil již neexistuje. Může být obnoven pouze v prvních několika měsících.

Jak změnit telefonní číslo na účtu Google

Jako důvod, jakýkoli uživatel, který vytvořil účet v systému Google, může změnit dříve vázané číslo. To vám umožní přijímat informace jinými prostředky a také minimalizuje riziko hackování účtu.

Chcete.li změnit číslo na smartphonu, potřebujete:

Po všech krocích pokynů pro nové číslo přijde na nové číslo, které bude sloužit jako potvrzení vašeho přístupu.

Pokud je změna čísla provedena v situaci, kdy došlo k krádeži, doporučuje se provádět operaci prostřednictvím počítače:

 • Otevřete prohlížeč.
 • Přejděte na stránku MyAccount.Google.com.
 • Přihlásit se.
 • Přejděte do části „Osobní údaje“.
 • Najděte si telefon a zasuňte jej.
 • Vyberte parametr změny (ikona tužky).
 • Potvrďte účet účtu heslem.
 • Uveďte nové číslo a uložte jej.

Výběrem jedné z navrhovaných metod můžete vždy změnit číslo podle svého uvážení.

Důležitým podmínkou pro provádění operace je vlastnictví čísla, ke kterému je plánováno připojení účtu.

Možné problémy

V procesu povolení a vytváření účtu se může objevit řada obtíží. Zvažte hlavní:

 • Vytvořil jsem účet, ale není možné jej zadat. Zkontrolujte správnost vstupních dat a také potvrďte e.mailovou adresu prostřednictvím dopisu o odpovědi.
 • Nemůžu si vzpomenout na heslo. Ve fázi autorizace klikněte na tlačítko „Zapomeňte na heslo?„A postupujte podle pokynů, které se objevují na obrazovce. Zpravidla je nutné označit e-mail a poté obnovit přístup prostřednictvím dopisu o odpovědi.
 • Není možné vytvořit nový účet. Zkontrolujte e.mailovou adresu. Neměl by mít vazby na jiné účty „Samsung“. Zároveň je povoleno používat e-mail pro několik profilů na různých službách (například Samsung a Google).

Nezapomeňte, že Samsung má svou vlastní podpůrnou službu, jejíž specialisté budou připraveni odpovědět na vaše otázky. Na stránce nápovědy najdete všechny potřebné informace.Obsah.Samsung.com.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS