Změňte identifikátor Apple ID

Apple ID je účet, který umožňuje majiteli iPhone přístup k různým zdrojům společnosti. Uživatelé iPhone to mohou potřebovat v celé řadě situací: pro nákupy v obchodě iTunes, App Store, pomocí iCloud a pro mnoho dalších věcí.

Potřeba změnit identifikátor může nastat například v případě nákupu telefonu z ruky. ID Apple ID můžete změnit pouze pokud používáte jako identifikátor poštovní schránku, která byla zaregistrována Yandexem nebo podobnými stránkami. Pokud pošta končí na @icloud.com, @major.com nebo @me.Som, bohužel to nemůžete změnit.

Hlavní funkce iCloud na iPhone

Cloudové úložiště poskytuje svým uživatelům širokou a variabilní funkčnost:

 • Nejprve jsou všechna data na iPhone různých modelů pravidelně podrobena rezervě kopírování v cloudovém úložišti, aby se zabránilo ztrátě dat s kritickou chybou na zařízení, stejně jako jeho ztráta nebo krádež.

Důležité! Zpočátku je uživateli k dispozici 5 gigabajtů volného prostoru ve skladu, v případě potřeby jej lze rozšířit získáním placeného předplatného nebo čištěním již vyplněného objemu

 • Data budou k dispozici pro jakékoli zařízení, které je spojeno s tímto Apple ID. Například, jakmile jste vyfotili na iPhone 4s, zobrazí se také na iPhone 4/4s, 5/5s, 6/6s, 7. To je vhodné pro to, aby milenci kopírovali velké množství informací.
 • Úložiště iCloud také pomůže uživateli najít odcizený nebo ztracený iPhone pomocí funkce Find My Phone Function a určí jeho umístění na mapě.

Hlavní výhody cloudového úložiště IClud jsou:

 • Jeho variabilita a přizpůsobivost novým verzím operačního systému iOS.
 • Absolutně bezplatné vytvoření na kterémkoli ze společnosti s firemními zařízeními Apple.
 • Banner Link.
 • Absence jakékoli reklamy.
 • Můžete do toho přejít pomocí jednotlivé e.mailové adresy.

Stojí za zmínku, že tato aplikace výrazně zjednodušuje životy produktů Apple pro uživatele. Nyní zůstává pouze zjistit, jak změnit Apple ID na iPhone různých modelů z „čtyř“ na „sedm“

Změňte Apple ID v nastavení iPhone a iPad

V nastavení zařízení iOS můžete přejít na jiné existující Apple ID nebo vytvořit zcela nový. To lze provést takto:

 • Otevřete na svém zařízení „Nastavení“ (aplikace s ikonou GearShole).
 • Klikněte na své jméno nebo identifikátor Apple ID.
 • Nyní přejděte na samé dole.
 • Klikněte na „Ukončení“. Systém požádá o zadání hesla pro potvrzení tohoto kroku.
 • Nyní můžete určit, jaká data chcete smazat nebo uložit. Změňte nastavení v souladu s vašimi požadavky a potvrďte, že se chcete dostat ze systému.
 • Otevřete nastavení znovu.
 • Vyberte „Zadejte [zařízení]“ a zadejte systém pomocí nových dat Apple ID.
READ  počítač nevidí Wi-Fi z telefonu. Systém Windows 10 nevidí Wi-Fi

Jak změnit účet v Apple Music na iPhone, iPad a iPod Touch

Přejděte do nabídky „Nastavení“ na vašem iPhone, iPad nebo iPod Touch.

Vyberte část obchodu iTunes a sekce App Store.

Klikněte na svůj účet Apple ID a v nabídce, která se otevře, vyberte „Exit“.

Pokud chcete provést stejnou operaci na počítači v iTunes, pak nebudou zde a zde žádné potíže.

Změna účtu

ID Apple ID můžete změnit přímo na telefonu a není nutné podstoupit autorizaci na oficiálních webových stránkách společnosti. A je také důležité pochopit, že všechny dokumenty a fotografie uložené na vašem účtu budou uloženy. Nakonec se mnoho uživatelů bojí změnit IDI, protože se bojí ztratit všechny informace. Další bod. číslo kreditní karty je volitelné při vytváření nového uživatelského jména pro změnu vašeho účtu.

Jak se změnit na iPhone

Chcete.li změnit účet na 4s, 5s a starších modelech, potřebujete: 1. Přejděte na aplikaci App Store.

V části rychlých odkazů vyberte naše aktuální Apple ID, jak je znázorněno na obrázku.

V okně Pop.Up vyberte tlačítko „Exit“.

Poté se vrátíme do části rychlých odkazů a nyní klikneme na tlačítko „Enter“.

Vyberte možnost „s existujícím ID“ a proveďte autorizaci v systému, zavedete uživatelské jméno a heslo.

Tento posun účtu lze považovat za úspěšně dokončen. Pokud uživatel dosud nevytvořil nový osobní účet, musí být zaregistrován.

Za toto: 1. Otevřete aplikaci App Store a klikněte na tlačítko „Enter“.

V nabídce Pop.UP vyberte „Vytvořit Apple ID“.

Vyberte aktuální oblast a klikněte na „Další“.

Na obrazovce se zobrazí uživatelská smlouva, která musí být přijata.

Registrační formulář bude otevřen. Vyplňujeme pole data narození, e.mailové adresy a hesla, klademe tajné otázky a dáme jim odpovědi. Nakonec klikněte na „Další“.

Důležité! Délka hesla by měla sestávat alespoň z 8 znaků a zahrnovat písmena horního a dolního registru, stejně jako čísla. Doporučuje se uložit kontrolní otázky a odpovědi na ně, protože tyto informace budou nutné při obnovení profilu.

Na další stránce musíte zadat metodu platby výběrem mobilního telefonu nebo systému bankovních karet. Naplnění polí klikněte na „Další“.

Výše uvedený dopis přijde na poštovní adresu s odkazem na potvrzení vytvořeného pole. Musíte to překročit, po kterém bude vytvořeno Apple ID.

změnit, účet, iphone

Pokud uživatel dokonce plánuje „přesunout“ na nový identifikátor, který v budoucnu neplánuje změnit, stará data racionálně vymaže a vstoupí do systému již pod novým přihlašovacím a heslem.

Chcete.li data smazat, musíte nastavení resetovat na úroveň továrny. Chcete.li to provést, přejděte na hlavní „Nastavení“ a klikněte na tlačítko „Resetovat“. V novém okně vyberte možnost „Vymazat obsah a nastavení“.

Na konci postupu bude načteno uvítací okno, ve kterém musíte provést počáteční nastavení a vstup, což uvádí nová data.

READ  Jak resetovat iPhone přes iTunes. Jak odemknout iPhone pomocí iTunes?

Jak změnit na počítači

Není nutné používat počítač na základě Mac OS ke změně IDI. Postup můžete provést na Windows, protože k tomu budete potřebovat autorizaci na stránce správy účtů AppleID.Jablko.com. Přihlásíme se k tomu a označujeme aktuální název uživatele a hesla.

Poté vybereme část „Řízení názvu, ID a adresy e-mailu“ a naproti řádku „Apple ID a hlavní e-mail“, musíte kliknout na tlačítko „Změnit“, jak je znázorněno na obrázku. Nyní zadejte novou poštovní adresu, klikněte na „Ready“. Dopis přijde na zadaný e.mail, aby se změny potvrdily.

Přes iTunes

Chcete.li nahradit účet prostřednictvím iTunes, musíte spustit aplikaci a otevřít „Store“. Tlačítko „Enter“ bude na levé straně obrazovky. Stisknutím jeho stisknutí provádíme autorizaci v systému. Poté bude nabídka načtena, ve které je třeba vybrat možnost „Účet“ a na stránce informací vyberte tlačítko „Upravit“.

Zadejte novou e.mailovou adresu, heslo a klikněte na „Ready“. Nyní dopis přijde k uvedené poště s odkazem na potvrzení akcí.

Prostřednictvím příspěvku systému třetího partu

Pokud změníme identifikátor a zároveň pro něj byla použita poštovní adresa třetí strany, například Yandex nebo Google, musíme se navíc dostat ze všech otevřených účtů na jiných zařízeních, ve kterých změna bude změna nastat.

Počínaje verzí iOS 10 a novější musíte přejít na „Nastavení“, klikněte na název svého účtu a vyberte sekci „Název, telefonní číslo, e-mail“. V blízkosti pododdílu s kontaktními údaji musíte kliknout na „Změnit“ a smazat běžný účet. Poté klikněte na „Pokračovat“ a zadejte poštovní adresu, kterou chceme použít. Klikněte na „Další“. Posun je proveden k tomu.

Pokud změníme ID Apple na webu, musíte otevřít stránku AppleId.Jablko.com a přihlaste se do systému. Přejděte do části „Účet“ a klikněte na tlačítko „Změnit“. Pod názvem aktuálního IDI bude možnost „Úpravy“. Představte identifikátor, který chceme použít, a klikněte na „Pokračovat“.

Důležité! Pokud je použit nový účet, který končí na @icloud.com, já.com nebo mac.com, žádost o potvrzení bude určitě nastat. Současně se adresa s takovým rozšířením stane hlavní a postoj systému třetí strany bude další a nebude možné ji změnit.

Po posunu musí být účet potvrzen dokončením druhého vstupu. Tentokrát na stránce autorizace zadejte novou e.mailovou adresu a heslo, po kterém bude obnoven přístup k Apple Services.

Jak změnit Apple ID

Spusťte aplikaci App Store a klikněte na tlačítko účtu.

Na samém dolní části otevřené stránky klikněte na „Ukončení“. Výjezd z účtu Apple ID na iPhone se provádí okamžitě, bez nutnosti potvrdit.

Po úspěšném odchodu se vraťte na horní část stránky a zadejte přihlášení a heslo jiného účtu Apple ID, pod kterým musíte zadat.

Kliknutím na „Enter“ provést vstup na nový účet.

Je tak snadné změnit Apple ID na iPhone. Všimněte si, že pokud nemáte nové ID Apple, můžete jej vytvořit přímo v nastavení App Store. Je pravda, že je zpočátku nutné opustit účet iCloud.

READ  Mohu iPhone nabíjet jinou než originální nabíječkou?. Co dělat, když nemůžete nabíjet iPad pomocí neoriginálního kabelu??

Jak změnit účet iCloud na iPhone a použít samostatný účet pro iTunes a App Store

Pokud jste zaregistrovali nový účet iCloud, můžete jej snadno změnit na jiný ve svém iPhone.

Chcete.li to provést, musíte opustit aktuální účet iCloud na smartphonu a poté zadat data nového. Kromě toho, pokud máte více než jeden Apple ID, můžete použít různé účty pro přístup k iCloud a iTunes s App Store.

Podstata iCloud’s-Make Apple zařízení je velmi pohodlná pro použití-tak, takže nikdy nebudete chtít změnit iOS pro něco jiného.

A ve skutečnosti nemáme téměř žádné přátele a kamarády v redakční kanceláři, kteří šťastně přešli na Android. Ale opak je úplně.

Icloud ukládá vše: vaše fotografie, data placení Apple atd. V cloudovém úložišti Všechna vaše data jsou tedy zachována, i když změníte chytré telefony nebo tablety.

Ano, než opustíte svůj účet iCloud, ujistěte se, že máte všechny potřebné kopie. Zejména se starejte o hesla.

Kde najít přihlášení a hesla? Chcete.li je vidět, musíte projít následující cestou: Nastavení → Účty a hesla → Hesla programů a webů.

Příklad ukládání dat našich webů na iPhone:

Jak se dostat z aktuálního účtu IClud?

Otevřete „Nastavení“ a poté klikněte na naše jméno nahoře:

Všechno, váš iPhone ve panenském stavu, je připraveno k přijetí nového účtu iCloud.

Nyní musíte zadat nový Apple ID (e.mailová adresa a heslo). Z telefonu můžete vytvořit nový účet.

Poté přejděte na „Nastavení“ → Klikněte na „Enter“ → Zadejte data. Všechno je velmi jednoduché.

Kromě iCloud’s v iOS existují iTunes a App Store Stores. Váš účet iCloud je obvykle připojen k obchodům. Ale můžete dobře použít dva různé účty pro iTunes/App Store a iCloud.

Chcete.li to provést, musíte: Zadejte „Nastavení“ → Klikněte na své jméno → Najděte obchod s aplikací iTunes → Exit z běžného účtu → Zadejte požadovaná data.

Itunes App Store C a vaše obchody iCloud tak budou fungovat na různých účtech.

Důsledky odstranění účtu

Co se stane iPhone, pokud smažete Apple ID?. Budete mít přístup do obchodu s aplikacemi a některé další programy, protože jejich fungování vyžaduje vstup na účet. Pokud potřebujete znovu přejít do těchto aplikací, zadejte nový nebo existující účet.

Při prodeji iPhone se musíte rozhodně dostat ze všech účtů, aby nový uživatel smartphonu nedostal přístup k vašim souborům. Je velmi obtížné smazat zcela ID Apple, ale to často není nutné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS