Jak povolit temné téma na iOS 14 a dát tapetu?

Jeden z hlavních žetonů iOS 14 z Apple, který dnes nainstaloval většinu uživatelů iPhone, se stal příležitostí k tomu, aby se dalo tmavé téma designu. Můžete jej dát na jakýkoli model, na kterém stáhli a nainstalovali nejnovější verzi firmwaru.

Upřímně řečeno, i já, především při aktualizaci mého iPhone Dejte temné téma. Někdy chci něco čerstvého as tím smartphone vypadá trochu jinak. Kromě čistě vizuálního vnímání však instalace tmavého tématu přináší praktické výhody.

 • Nejprve můžete nakonfigurovat její aktivaci podle plánu, abyste nezatěžovali oči v temné místnosti.
 • Za druhé, práce se zatemněnou obrazovkou ušetří baterii. To sedí mnohem méně, což je obzvláště důležité na „starých“ chytrých telefonech s maticí IPS.

Také v sadě se ve výchozím nastavení objevilo několik tapet, které mění svůj odstín v závislosti na vybraném režimu.

Podpora pro Dark Design

Aplikace vytvořená v Xcode 11 podporuje Dark Design v iOS 13. Ale pro úplnou implementaci temného režimu je nutné provádět další úpravy:

Nový inicializátor UICOLOR byl uveden v iOS 13:

Přidejte statickou funkci pro vytvoření barvy s podporou přepínání mezi světlem a tmavým designem:

Cgcolor nepodporuje automatické přepínání mezi světelným a tmavým designem. Po změně návrhu je nutné ručně změnit CGColor.

Je také možné přidat barvu pro tmavý design ve zdrojích.

Ale raději přidávám barvy do kódu.

U obrázků stačí přidat možnost obrázku pro tmavý design přímo ve zdrojích.

Pojďme například udělat malou aplikaci.

Aplikace bude obsahovat dvě okna a tři obrazovky.

Druhé okno: obrazovka pásky a obrazovka profilu uživatele.

Jak povolit tmavý režim pro iPhone nebo iPad

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ji zkontrolovali, zda se přesnost a úplnost zúčastnila na vytvoření tohoto článku.

Tým manažerů obsahu Wikihow pečlivě sleduje práci editorů, aby zaručil soulad s každým článkem s našimi vysoce kvalitními standardy.

Počet pohledů na tento článek: 17 964.

READ  Jak vložit heslo na iPhone WhatsApp

Jednoho dne jste chtěli přejít na zařízení spuštěná iOS (iPhone, iPad nebo iPod Touch) na tmavé téma? Částečný tmavý režim, Darling the Dock a nejdůležitější nabídka, byl k dispozici na Mac, počínaje OS X Yosemite, [1] X Zdroj informací [2] X Zdroj informací, ale do jeho mobilního operačního systému iOS, Apple nepřidal A Oficiální temný režim /témata. Protože tmavý režim je bílý text na černém pozadí, vytváří pohodlnější oči pro oči (zejména v noci).

 • Před aktualizací iOS vytvořte záložní kopii vašich dat. Přečtěte si jeden z následujících článků na WikiHow a zjistěte, jak aktualizovat zařízení: Jak zálohovat data iPhone (a iPod Touch) nebo jak vytvořit záložní kopii dat na iPadu.
 • Chcete.li se dostat na plochu, stiskněte tlačítko „Domů“ (kulaté tlačítko ve spodní části zařízení). Zvolejte prst doleva a/nebo doprava, abyste přepnuli mezi stolními počítači, dokud nenajdete správnou aplikaci.

Základní. Tato část je zpravidla otevřena ve výchozím nastavení a najdete ji na levém panelu, ale pokud již byla aplikace „Nastavení“ otevřena, existuje šance, že se ocitnete v jiné části aplikace.

Přejděte do sekce „Universal Access“. Vyberte univerzální přístup ze seznamu Nastavení. Zde obsahuje parametry a funkce, které mohou zjednodušit provoz zařízení. [3] X Zdroj informací

Přejděte do části „Adaptace displeje“. Vyberte přizpůsobení displeje ze seznamu nastavení. Oddíl „Adaptace displeje“ obsahuje speciální nastavení pro uživatele se zrakovým postižením. [4] X Zdroj informací

Dotkněte se inverze barev. Tato část obsahuje jak klasické nastavení inverze barev, tak novou funkci inverzní inverze.

„Smart-Inversion“. Následuje oficiální popis funkce funkce: Inteligentní převádění barvy provádí obrácení barev zobrazení, s výjimkou obrázků, videí a některých programů využívajících styly v tmavých barvách. [5] X Zdroj informací

Jaká zařízení obdržela iOS 13

Aktualizovaná verze operačního systému iOS 13 reprezentuje uživatelé iPhone relativně nedávno. Problém podpory smartphonů zůstal otevřený samotné premiéře a společnost potěšila spotřebitele rozšířenou podporu všech zařízení relevantních pro rok 2019:

Díky kompatibilitě lze všechny prezentované iPhony aktualizovat na nejnovější verzi firmwaru Zvýšená rychlost aplikací se také rozlišuje kvůli snížení jejich objemu.

Změna tapety při změně vrcholu na iOS

Nejprve budete muset vytvořit dvě alba v aplikaci „Photo“, kde musíte umístit jeden obrázek na noční a denní téma, respektive. Tento proces nebudu popisovat, protože je téměř jistě známý všem. Můžete si vybrat jakékoli obrázky, které se vám líbí, ale pravděpodobně logičtější pro jejich barevné schéma odpovídá dnem a nočním tématům. A pro vaše pohodlí je doporučuji říkat jen „den“ a „Night“.

READ  iPhone je špatně slyšitelný, když mluvíme o partnerovi

Vyberte album s obrázky pro den a pak stejný. na noc

V důsledku toho by všechno mělo vypadat takto

Nyní musíte vytvořit dvě identické automatizace, aby byl tým aktivován automaticky bez vaší účasti. Jeden se bude vztahovat k nočnímu tématu a zapnout tmavý obrázek a druhý. na den a jasný obrázek, respektive.

Automatizace může být svázána s přesným časem, nebo můžete. k východu nebo západu slunce

Na této stránce si musíte vybrat rychlou měnící se tapetu týmu

Nezapomeňte vypnout požadavek na aktivaci tak, aby se automaticky spustila automatizace

 • Odpojte požadavek na aktivaci a uložte automatizaci;
 • Poté vytvořte další stejnou automatizaci, ale již pro jasné téma, vyberte odpovídající zahrnutí času.

Tmavý režim pro iPhone

Možnost aktivace tmavého tématu bude k dispozici okamžitě po aktualizaci na iOS 13, tj. Jakmile jej nainstalujete a iPhone načte do systému, bude návrh na výběr jedné ze dvou možností pro navrhování intenzivního nebo nahradit druhý automaticky

Automatický posun

.

Pod oknem pro výběr možností pro motiv („světlo“/„tmavé“) přeložte přepínač „automaticky“ do aktivní polohy.

Všechno je jasné s prvním a druhý vám umožní nakonfigurovat zahrnutí a odpojení tématu temného designu, jak to sami považujete za nutné. Klikněte na tento bod a označte čas aktivace pro každý z režimů. světlo a tma.

Pouze tmavý režim

Pokud chcete, aby byl iOS Integust prezentován v temném stylu, musíte provést ještě jednodušší akce.

změnit, tmavé, téma, iphone

  V iPhone „Nastavení“ přejděte do sekce „Screen and Brisness“.

V horní jednotě, kde jsou prezentovány možnosti pro návrh barev Inte Weener, vyberte „Dark“ instalací značky do zaškrtávacího políčka pod stejným názvem.

Přidání tlačítka pro změnu režimu do ovládacího bodu

Pokud nechcete používat temné téma neustále, ale také to nepovažujete za rozvrh s jeho instalací v plánu, můžete poskytnout pohodlnější a nejrychlejší způsob, jak přepínat design barev, s výjimkou potřeby neustálého přitažlivosti na Nastavení. Chcete.li to provést, stačí přidat přepínač do ovládacího bodu (PU). To se provádí následovně:

  Spusťte „Nastavení“, přejděte je trochu dolů a přejděte do sekce „Control Point“.

.

Sladký seznam dostupných akcí na samém dnu, najděte tam „Temný režim“ a nalepte zelené tlačítko vytvořené ve formě plus umístěného vlevo od tohoto názvu.

Nyní se vraťte na začátek seznamu s ovládacími prvky. tlačítko pro aktivaci tmavého tématu bude přidáno k číslu dostupného v PU. Ve stejném bloku můžete určit jeho umístění vzhledem k jiným prvkům. stačí jej přesunout na jakékoli pohodlné místo, držet jej a tahat ve třech vodorovných pruzích umístěných vpravo od názvu položky.

změnit, tmavé, téma, iphone

Po dokončení potřebných manipulací proklouzněte podél nápisu „zadní“ umístěný v levém horním rohu obrazovky a poté zkontrolujte, jak tlačítko návrhu funguje a je na správném místě. Chcete.li to provést, stačí nakreslete prst z dolní hranice obrazovky nahoru. V případě potřeby změňte umístění přepínače provedením pro tuto akci popsanou v předchozím odstavci.

READ  Proč se bluetooth nepřipojí ke sluchátkům bezdrátově. Problém s telefonem

Navíc: Temné téma v aplikacích třetích stran

Jak je uvedeno výše, režim Dark Design se vztahuje na celý operační systém a standardní aplikace. Tři věci jsou mnohem komplikovanější. možná tři možnosti:

změnit, tmavé, téma, iphone

Jaká zařízení obdržela iOS 13?

Podpora iOS bude k dispozici iPhone:

změnit, tmavé, téma, iphone
 • Iphone SE.
 • Iphone 6s.
 • Iphone 6s Plus.
 • Iphone 7.
 • Iphone 7 Plus.
 • Iphone 8.
 • Iphone 8 Plus.
 • Iphone X.
 • Iphone XR.
 • Iphone XS.
 • Iphone XS max.

Ano, iPhone 5s, iPhone 6 a iPhone 6 Plus neobdrží podporu pro 13 verze operačního systému. Inovace třináctého operačního systému (včetně nočního režimu) nebudou pro tyto chytré telefony Apple k dispozici, protože jsou příliš „zdroje.intenzivní“.

P.S. Aktualizace vzduchu je naplánována na září a ne každý přijde okamžitě.

Jak provádět automatický překlad tématu v závislosti na denní době

Chcete.li provést šek, musíte postupovat podle pokynů:

 • Majitel jde do sekce s nastavením gadgetu;
 • Dále vybere položku nazvanou „Basic“;
 • Nyní byste si měli vybrat „Aktualizace“;
 • Pokud neexistují žádné nové aktualizace, budou tyto informace zobrazeny na displeji.

Jakmile uživatel zajistí, že verze 13 je nainstalována na smartphonu, může zapnout automatický přechod do požadovaného režimu. To vyžaduje toto schéma:

 • Na smartphonu je vybrána aplikace „Nastavení“;
 • Dále by se ze seznamu měla kliknout na část „jas obrazovky“;
 • Nyní byste měli najít položku nazvanou „Design“;
 • Je vybráno tlačítko „Parametry“, nastaví správný čas na změnu tématu;
 • Měli byste stisknout klávesu „Od západu slunce do úsvitu“.

Systém dále použije umístění smartphonu k přepínání režimů z noci na světlo a naopak

Temné téma bylo vydáno pro verze softwaru 13 Pokud klient používá iOS 12 a níže, budete muset použít nastavení jasu obrazovky. V tomto případě bude obrázek také méně jasný.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS