Co dělat s blokováním her Brawl Stars, Clash Of Clans a Clash royale v Rusku??

Finský herní vývojář SuperCell je blokován (všechny 3 hry společnosti) a my jsme se rozhodli shromáždit všechny způsoby, jak obejít hrozné blokování. Ano, doporučujeme použít některý z níže uvedených způsobů, jak tyto hloupé sankce obejít. Ukážeme vám, jak přispět, když je Google Play blokován, a jak stáhnout Brawl Stars v Rusku.

A tak se dozvíme, co se stalo s hrou Brawl Stars v Rusku, proč už ji nemůžete hrát, co s tím a jak se vypořádat s finským vývojářem, který porušuje práva ruských uživatelů.

Hra již zmizela z obchodů s aplikacemi a s další aktualizací přestane fungovat i ruská verze. Co dělat?

Záleží na vaší platformě, níže přiložíme několik videí, kde to vysvětlíme, ale zatím si to popíšeme bod po bodu.

Poté si můžete koupit jeden z účtů SuperCell ID s bratwurst nebo Clash royale, které jsou již přeloženy do evropského regionu a nebudou blokovány. Můžete přispět prostřednictvím dobíjecích karet nebo jiných osob (těch, které žijí v Kazachstánu nebo na Ukrajině, a jejich karet) nebo na našich webových stránkách.

Můžete si také jen stáhnout soubor APK s hrou Brawl Stars. https://t.me/toptopakk/18

Průvodce instalací hry Brawl Stars pro zařízení se systémem iOS: 1. Přejděte do Nastavení. Média a nakupování. Zobrazit. Země nebo oblast a vyberte USA. 2. Po změně regionu budete vyzváni k zadání fakturační adresy, takže napište náhodnou adresu, vyberte stát, město a vyhledejte index na internetu 3. Po provedení všech těchto kroků otevřete obchod App Store a stáhněte si hru Brawl Stars. 4. Po instalaci hry Brawl Stars budete moci změnit oblast zpět na Rusko. Upozorňujeme však, že po aktualizaci hry Brawl Stars se budete muset vrátit do regionu, kde hra není blokována, a hru aktualizovat. Darování funguje podobně jako ve výše uvedeném příkladu.

READ  Jak odstranit účet v zařízení Samsung Galaxy. Potřebuji pomoc?

Co když Supercell zakáže všechny hráče podle IP adresy?

Je to velmi nepravděpodobné, ale hráči z Ruska a Běloruska prostě nesmí hrát. Jak se tomu vyhnout?

2) Povolit proxy v televizoru (mimochodem, díky Bratishkinovi za to). https://t.já/proxy?server=vpn3.89squad.ruport=443.

Nenakládejte je jen tak. K přístupu / z přístupu můžete použít libovolnou síť VPN.

změnit, svůj, účet, clash

Nyní se mnozí zajímají o to, jak aktualizovat clash royale a další hry supercell: Vezměte telefon a vyjměte SIM kartu a poté restartujte telefon, abyste zapnuli kanadský VpnVytvořte nový účet Google přihlaste se do playmarketu pod účtem přihlaste se do hry s Vpn, sedněte si do nabídky a ukončete hru. Vypněte VPN a přejděte na svůj účet Google.

Problémy s vazbami „Již svázané

Smazání všech osobních údajů není možné. vývojář to neumožňuje. Pokud však hrajete na iOS, můžete GameCentre vypnout. Zde jsou pokyny:

Vezměte druhý telefon, který tetherujete, přejděte do nastavení, znovu klikněte na „Tether device“, ale tentokrát klikněte na „This is a new device“. Zadejte obdržený kód.

Dobrý den, Supercell! Ztratil jsem svůj účet Clash Royale. Mohli byste mi ji pomoci obnovit, prosím?? Zde jsou údaje o mém ztraceném účtu:. Uživatelské jméno je (Název vašeho účtu). Moje úroveň je (Úroveň). Jsem v klanu (Název vašeho klanu). Svůj účet jsem vytvořil v roce (Název měsíce) 2016 Děkuji vám!

Pokud jste to už pokazili, nezoufejte, stále to můžete napravit. To můžete udělat přečtením následující části.

Ale bez obav! Na všechny tyto problémy vždy existuje řešení, takže o svůj účet Clash Royale nepřijdete, pokud jej budete chtít obnovit.

Jak mohu obnovit svůj účet Clash Royale?

Rychlý a snadný způsob obnovení starého účtu Clash Royale

Abyste mohli snadno a rychle obnovit svůj účet, rádi bychom vám poradili, jak to udělat prostřednictvím obchodu Google Play, Game Center (nebo App Store) nebo kontaktováním centra nápovědy SuperCell.

READ  Zapomněli jste účet Samsung, co dělat

Přesto začněme kroky, které je třeba podniknout:

Vstupte do Clash Royale a vyberte nabídku „Nastavení“

Chcete-li začít, musíte se přihlásit do videohry. použití nového účtu. Po vytvoření a otevření příslušného účtu přejděte na ikonu ozubeného kola. vpravo nahoře na obrazovce, abyste získali přístup ke všem možnostem videohry.

Přejděte k výběru vhodné možnosti pro vaši situaci

Jakmile provedete výše uvedené, zobrazí se vám na obrazovce okno, ve kterém si budete muset zobrazit jednotlivé dostupné možnosti, pomocí kterých můžete připojit data svého starého účtu Clash Royale a obnovit je.

Jak uvidíte, v tomto okně najdete následující možnosti: „Připojení ke službě Game Center“. „Připojit k ID hry“. „Kontaktovat Google“. Přehrát “ nebo “ Kontakt „. Pokud jste zákazníkem systému iOS, měli byste vybrat první možnost, a pokud jste uživatelem systému Android, rozhodněte se připojit k obchodu Google Play. Můžete to však udělat i pomocí svého účtu. spojené s videohrou nebo pomocí SuperCell ID.

Jakmile vyberete možnost, kterou jste určili pro svou situaci, systém bude pokračovat v otevírání a připojování ke starému účtu vytvořenému ve hře. a tak budete moci obnovit veškerý svůj pokrok a udržet si tak náskok před touto zábavou.

Na druhou stranu, pokud výběr této možnosti nerozpozná váš starý účet a postup nefunguje, je pravděpodobné, že k obnovení videohry používáte nesprávný účet. V některých případech je dokonce možné, že váš účet byl omylem vyloučen, a proto začnete používat Clash Royale od začátku.

Jak získat svou vesnici zpět ve hře Clash of Clans?

Řešení s pomocí vývojářů hry Otevřete článek nápovědy v aplikaci Clash of Clans a klepněte na „Ne“ vedle otázky, zda byl článek užitečný. Zobrazí se tlačítko zpětné vazby. Můžete ji použít k tomu, abyste napsali společnosti Supercell a požádali ji o obnovení vypořádání.

READ  Jak zveřejnit příspěvek na Instagramu z počítače

Jak znovu spustit Clash of Clans v systému iOS

Přejděte do nastavení zařízení, vyberte hlavní sekci a v ní vyberte možnost „resetovat“. Upozornění: Při této akci budou z telefonu odstraněny všechny informace a uživatelské soubory. Po resetování restartujte zařízení a znovu jej připojte k internetu.

Jak dostat svůj účet clash of royale do nového telefonu?

E-mailovou adresu přidruženou k vašemu účtu nelze změnit. To má zabránit prodeji, sdílení nebo převodu vašeho účtu. Můžete se obrátit na podporu a požádat ji o změnu. To se však děje jen ve výjimečných případech a vy musíte odpovědět na všechny otázky týkající se vašeho účtu.

Jak vstoupit do hry Clash Royale z jiného telefonu?

Jak se odhlásit z účtu Clash Royale na iPhonu?

Nejprve klepněte na aplikaci pro konfiguraci systému iOS klepnutím na její ikonu (symbol ozubeného kola) na domovské obrazovce iPhonu nebo iPadu. Nyní klepněte na položku Game Centre a přesuňte páčku nahoru na OFF, abyste odpojili připojení.

Přejděte do aplikace Clash Royale a poté do nastavení hry. V nastavení vidíme ikonu Google Play a vedle ní tlačítko „Zakázáno/připojeno“. Nyní je třeba stisknout. Poté počkejte, až se zobrazí dialogové okno s nápisem „Přidat účet“ a seznam e-mailů Google (pokud existují).

Jak odstranit účet Supercell ID?

Chcete-li odstranit své Supercell ID, musíte vstoupit do nastavení libovolné hry vyvinuté slavnou finskou společností, vybrat možnost získat pomoc a požádat o odstranění svého účtu prostřednictvím chatu.

Chcete-li odstranit svůj účet Clash Of Clans ze systému iOS, musíte zařízení resetovat. Přejděte do nastavení. základní. reset. Obnovení všech nastavení zařízení. Poté se ze zařízení vše vymaže a zařízení je jako nové z obchodu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS