Jak změnit číselník pro chytré hodinky. Akemo Oceanic Blue

Před změnou číselníku na inteligentní hodiny DZ09 je nutné synchronizovat gadget pomocí smartphonu a nainstalovat aplikaci Android Wear Application. Po jeho otevření byste měli kliknout na tlačítko „Více“ a vybrat příslušnou možnost. Druhou metodou je nainstalovat Facer na hodiny s velkým výběrem číselníků.

změnit, číselník, chytré, hodinky

Otevřete aplikaci Huawei Health Application, vyberte zařízení, klikněte na zařízení a poté klikněte před záhlaví číselníku a zobrazíte dostupné styly vytáčení. Vyberte číselník a klikněte na Nainstalujte. Po instalaci instalace se styl ciferníku Smart Watch automaticky změní.

Ujistěte se, že Bluetooth je zahrnut do telefonu

  • Otevřete nastavení zařízení.
  • Vyberte připojená zařízení. Pokud vidíte položku nastavení připojení, klikněte na ni.
  • Vyberte Bluetooth.
  • Zkontrolujte, zda je zahrnuta Bluetooth.

Jak nainstalovat číselníky na Satsung Galaxy Watch?

Instalace třetího ciferníku je velmi jednoduchá. To je nutné:

změnit, číselník, chytré, hodinky

Poté se otevřou obchod s ciferníkem. Vyberte možnost, která se vám líbí, a klikněte na tlačítko instalace.

Chcete.li nainstalovat libovolný číselník z tohoto článku, stačí kliknout na odkaz stažený pod popisem. Poté se ciferník automaticky otevře v obchodě Applications Samsung. Poznámka: Pokud si tento článek přečtete na počítači, odkaz nebude fungovat.

Nyní pojďme přímo na číselníky. Pro větší pohodlí jsou všechny narušeny tématy:

Metody instalace programů

1 Metoda

Nejjednodušší způsob je připojit hodiny k počítači pomocí kabelu USB, poté projít prohlížečem na trhu s hraním a nainstalovat požadovanou aplikaci. Pozornost, program by měl podporovat práci na inteligentních hodinách, jinak nebude zřízen.

Po instalaci hesla se zařízení vyměňuje s informacemi a za pár minut bude vše nakonfigurováno. Na konci procesu uvidíte informace „konjugované“ na obou obrazovkách.

Skutečnost, že má omezení, je dobře pochopena. V nadcházejících měsících bude spuštěno několik modelů s novými funkcemi.

2 Metoda

Tato metoda je méně bezpečná a nezaručuje úplný výkon programu po jeho instalaci, je také nutné pochopit, že ne všechny inteligentní hodinky vám umožňují nainstalovat soubory APK (v některých neexistuje žádný správce souborů, spuštění stažených instalátorů stažených instalátorů z neznámých zdrojů jsou v jiných blokovány).

Aplikace může podporovat následující funkce. A pozorovat a synchronizovat práci s telefonem. Aplikace může najít nositelné zařízení prostřednictvím „Najít zařízení“. Aplikace o tom upozorní, když vzdálenost mezi telefonem a nositelným zařízením neodpovídá nastavené hodnotě. Aplikace může zobrazit baterii pro přenášení zařízení.

READ  Je možné změnit barvu iPhonu na jinou?. Blokování iPhonu přes iCloud

Aplikace může tento firmware odeslat do nositelného zařízení k aktualizaci. Podpora aplikace je automaticky připojena. Aplikace může změnit název připojeného zařízení pomocí prvku „Název změny“. Aplikace může zobrazit informace o připojeném zařízení prostřednictvím položky „Informace o zařízení“. Nabídka Nastavení vypadá takto.

Bez těchto aplikací vaše hodinky na Android Wear ztratí většinu svého potenciálu. Google

Nabízí použití zdroje nositelného zařízení na maximum. Nechte jen zavěsit na ruku, ale těžit. Náš výběr z Top 10 pro vás.

Jak změnit vytáčení obrazovky Xiaomi Mi Band 4 pomocí aplikace

Jak víte, tato postavená sada zjevně nestačí k uspokojení fantazie kasty. Vývojáři Xiaomi Mi Band 4 proto vytvořili možnost změnit téma číselníku v mobilní aplikaci MI Fit, kterou jsme nainstalovali během nastavení Smart Watch.

„Nastavení obrazovek náramku“ je úplně první položka nabídky v aplikaci. Existují dvě karty. V prvním. sada číselníků dostupných ke stažení.

Vyberte si některou z nich a aplikujte na náramek. V tuto chvíli by Xiaomi Mi Band 4 měla být připojena přes Bluetooth k telefonu.

V tomto procesu se na fitness tracker objeví zpráva o synchronizaci.

Po dokončení instalace nového číselníku se na obrazovce objeví nové téma designu

Jak vysílat obrazovku telefonu na inteligentním náramku?

Nakonec chci mluvit o zajímavé příležitosti, kterou poskytuje další neoficiální aplikace. „Oznámení a fitness pro MI Band 5“. Kromě skutečnosti, že má výměnu číselníků, existuje také funkce vysílání obrázku z obrazovky smartphonu na náramku pro fitness. Nachází se v sekci „Tools“ ve volném přístupu, na rozdíl od mnoha nastavení tohoto programu

Malá hra, ani nevím, jak ji používat v praxi. Ale vypadá to skvěle

Jak připojit Amazifit GTS k telefonu

Amazfit GTS hodinky jsou připojeny k telefonu pouze prostřednictvím aplikace AmazFit. Pokud jste ji nainstalovali dříve, najděte jej podle názvu ve vašem obchodě s aplikacemi (App Store nebo Google Play), nainstalujte a otevřete. Předejte jednoduchou registraci a umožňují přístup k požadovaným datům, jako je umístění nebo kamera. K aplikaci AmazFit se můžete dostat jiným způsobem, pokud naskenujete QR kód na hodinách pomocí aplikace v telefonu pro čtení kódů (je zabudován do některých modelů, v jiných musíte nainstalovat program třetí strany). V aplikaci AmazFit přejděte na kartu „Profil“ a najděte v ní řádek o přidání zařízení. Zpočátku bude vytvořen seznam zařízení, ve kterém klikněte na linku „hodinových“ a poté seznam značek hodin. Když kliknete na řádek AmazFit GTS, spustí se skener. Zapněte hodiny a přiblížte je k telefonu, aby byl skener považován za QR kód hodinek. Po přečtení kódu na hodinách se zdá, že návrh potvrdí konjugaci, pro které na ně klikněte na zaškrtnutí a počkejte na dokončení procesu. V prvním připojení často hodiny začnou aktualizovat firmware, zkontrolovat souřadnice a další informace, takže budete muset trochu počkat. Pokud telefon nevidí hodiny, ujistěte se, že je na něm zahrnut modul Bluetooth a hodiny jsou plně nabité.

READ  Jak nastavit univerzální dálkový ovladač pro televizor LG. Proč potřebujete univerzální dálkový ovladač?

Amazfit má v nabídce „Profil“ k dispozici celou skupinu nastavení. Zejména v části „Nastavení číselníku“ si můžete vybrat z mnoha připravených číselníků (dále). Sekce „příchozí hovor“ se skrývá nebo ukazuje telefonní číslo a název volajícího, jakož i oznámení o volání a čas zpoždění. Pokud nainstalujete tato nastavení, pak, když jste pryč od telefonu (například v tělocvičně), hodiny jsou vibrační příchozím hovor a zobrazí informace o tom, kdo volá. V části „Oznámení“ si všimnete aplikací, z nichž chcete dostávat zprávy pro hodinky, jako jsou WhatsApp, Instagram a další. Oznámení však přijde na vaše hodinky, pouze pokud jsou spojeny s telefonem. Pokud chcete, aby vám hodinky připomněly potřebu provádět teplé.Up, nainstalujte příslušné přepínače do části „teplé připomenutí“ a nastavte plán pro připomenutí.Po řádcích s ikonami existuje další řada nastavení, která vám pomohou získat informace o pulsu, nastavte umístění náramku v závislosti na tom, kterou ruku nosíte hodiny, spusťte monitorování pulsů, aktualizujte firmware a mnoho dalšího. Z velké části jsou popsány v samotných hodinách a jsou standardní pro inteligentní hodinky a fitness kousky. Některá nastavení v Rusku nefunguje, zejména související s přepravními kartami a platebními kartami.

Kancelář hodin

Hodiny můžete ovládat pomocí dvou bočních tlačítek a dotykové obrazovky. Horní tlačítko (tlačítko napájení) je zodpovědné především za zapnutí a vypnutí gadgetu. Chcete.li zapnout hodiny, stiskněte a podržte tlačítko a stiskněte a podržte, dokud se menu, ve kterém je vypnutí vypnutí. Existuje další způsob vypnutí: stiskněte ikonu vypnutí na obrazovce a vyberte Nastavení / systém / vypnout. Pokud vyšla obrazovka, aktivuje jej krátký stisknutí horního tlačítka a stiskněte stisknutí na obrazovce. Pomocí stejného tlačítka se můžete vždy vrátit na hlavní obrazovku. Dolní tlačítko je zapotřebí pro blokování / odemknutí hodin a přechod do sekce tréninkuKromě jednotlivých dlouhých a krátkých lisů má dolní tlačítko také vyladěné dvojité stisknutí. V nastavení můžete nastavit práci aplikace z dostupného seznamu, který je pro vás výhodné, například audiopler, pulsometer atd.Standardní gesta fungují na dotykové obrazovce: Letáky (hromady) a kohoutky (dotyky). Při listování obrazovkou doprava nebo doleva se můžete pohybovat podél obrazovek a když se sklon vejde dovnitř, sekce vrátí na obrazovku zpět Dotyky pomohou vybrat konkrétní položku nabídky nebo stisknout tlačítko na obrazovce.

READ  jak změnit svůj účet clash royal v systému iOS. Můžete změnit svůj e-mail na supercell ID?

Instalace aplikace „Zdraví“ (Huawei Health)

Zapněte hodinky a v případě potřeby vyberte jazyk a přijmete dohody. Nyní musíte spustit mobilní aplikaci „Health“ (Huawei Health). Pokud to ještě nemáte, stáhněte si jej z obchodu s aplikacemi (App Store, Play Market), nainstalujte a otevřete. Nahoře je ikona tří bodů. Klikněte na něj, klikněte na řádek „Přidat“ a vyberte „Smart hodinek“. Nezapomeňte poskytovat povolení k propojení Bluetooth během připojení, přístup k umístění atd. Klikněte na řádek Huawei Sledujte GT 2 (pokud ne, aktualizujte seznam) a klikněte na tlačítko „Cover“.Pomocí modulu Bluetooth začne aplikace hledat nedalekou inteligentní hodinu a zobrazí se na obrazovce název jejich modelu. Klikněte na řádek s názvem hodin a potvrďte konjugaci na hodinách, pro které klikněte na zaškrtnutí. V případě úspěšného spojení na hodinách se objeví nápis „správný“. Pokud se hodiny nechtějí připojit k telefonu, zkuste restartovat telefon, restartovat hodiny nebo aktualizovat aplikaci Huawei Health.

Připojení k jinému telefonu

Na Watch Watch GT Watch Huawei musíte propustit do továrního nastavení se ztrátou všech dat, abyste je připojili k jinému telefonu. V modelu Huawei Watch GT 2 byla tato nevýhoda opravena. Chcete.li odříznout starý telefon, klikněte na tlačítko Horní hodiny, přejděte do nabídky „Nastavení“ a vyberte linku „Systém“. Klikněte na „Zakázat“ a klikněte na zaškrtnutí. Je pravda, že to funguje správně pouze pro zařízení Android.

Endomondo

Pokus o použití telefonu během tréninku je recept na katastrofu, ale inteligentní hodinky jsou spolehlivěji připojeny k vaší ruce. Neváhejte a použijte tuto aplikaci, když se chystáte spustit. Ukáže vám vzdálenost, mapu, pokrok, časovač a zároveň téměř netráví baterii. Aplikace je podmíněně volná. A pokud chcete plnou verzi aplikace, musíte předplatné na měsíc nebo rok vypracovat předplatné. 6 nebo 30.

Protože již můžete fotografovat fotografie z hodin pomocí pixtcamu, proč je nepovažovat na hodinách? Foto galerie pro Android Wear je skvělá pro inteligentní hodinky. Stačí to spustit a uvidíte v telefonu seznam posouvání všech složek obsahujících obrázky. Otevření jednotlivých fotografií vám umožňuje přitisknout je, abyste je zvýšili a přesunuli, abyste se blíže podívali na podrobnosti. Aplikace je zdarma pouze pro nejnovější fotografie, a pokud chcete vidět ty staré, musíte zaplatit 3. A jsou odemčeny. Velmi mazaný systém.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS