Jak odstranit kód PIN z blokování obrazovky Samsung

Blokování obrazovky telefonu je nezbytné k ochraně uživatelských dat před akcí útočníků. S pomocí kódu PIN, hesla, grafického klíče, otisků prstů můžete chránit smartphone. Ale z nějakého důvodu může být nutné odstranit kód PIN ze zámku obrazovky. Například uživatel mohl jednoduše zapomenout na své heslo z obrazovky zámku obrazovky. V tomto článku můžete prostudovat, jak odstranit kód PIN z blokování obrazovky Samsung několika způsoby:

Pokud nevíte, jak deaktivovat kód PIN na Samsungu, pak prostudujte tento jednoduchý způsob. K ochraně vašeho zařízení je nezbytný pin-kód na obrazovce zámku. Obvykle je reprezentován čtyřmibožným kódem, který je třeba zadat, když je obrazovka smartphonu zapnutá. Bez zadání kódu PIN nemůžete odstranit zámek a použít telefonní data.

 • Na obrazovce zařízení zadejte „Nastavení“;
 • Dále klikněte na sekci „Blokovací obrazovka“;
 • Poté přejděte na „Typ zámku obrazovky“;

Žádost se objeví „Odstranit otisky prstů?„Chcete.li akce potvrdit, klikněte na„ Odstranit “.

Po provedení všech krok za krokem jste vypnuli kód PIN na Samsung.

Jak změnit heslo na obrazovce zámku?

V našem příkladu, abyste změnili heslo, musíte přejít do nastavení = display = zámek obrazovky. Vyberte „Metoda zámku obrazovky“. Vyberte „heslo“ a nastavte heslo pro zařízení nebo vyberte jakoukoli jinou metodu blokování telefonu.

V nastavení mobilního telefonu najděte část „Moje zařízení“ a zadejte ji. Otevřete kartu „uzamknout obrazovku“. V nabídce, která se objeví, se objeví všechny dostupné způsoby ochrany (ovládání obličeje, špendlík, kreslení atd.). Chcete.li odstranit zámek obrazovky, vyberte „Ne“.

změnit, heslo, telefonu, samsung

Jak změnit vzor obrazovky

Podobně (tj. V nastavení) je nahrazen grafický klíč. Z pohledu spolehlivosti je tato možnost srovnatelná s kódem PIN, ale vyžaduje, aby uživatel nebyl vstupní čísla, ale připojení bodů k získání obrázku. Pro změnu parametrů bude zapotřebí:

Bezprostředně po zachování změn bude chytrý telefon odstraněn ze zámku prostřednictvím nového grafického klíče. Zkuste si vzpomenout na kresbu nebo si vybrat jiný způsob, jak chránit.

Práce s otiskem prstů na Samsungu

Jak přidat otisk prstu do Samsung

Pomocí otisku prstu můžete telefon nejen odemknout, ale také zadat osobní účet banky, provádět platbu prostřednictvím společnosti Samsung Pay Service a další akce. Chcete.li přidat tisk, přejděte do části „Nastavení“ a klikněte na řádek „Biometrie a bezpečnost“. Přejděte do pododdílu „otisky prstů“ a vyberte polohu „Přidat otisky prstů“. Chcete-li vytvořit vysoce kvalitní otisk, musíte nasazovat prst na senzor různými způsoby. Naneste různé části prstu, otočte prst, abyste co nejvíce pokryli jeho oblast. To je nutné kvůli skutečnosti, že v každodenním životě budete aplikovat prst v různých podmínkách a skener by měl znát každou ze svých částí.Všimněte si, že pomocí otisku prstu nemůžete zadat telefon, pokud jste vypnuli a zapnuli jej pomocí tlačítka napájení nebo restartovaným. Nezapomeňte proto své hlavní heslo: pin-kód, grafický vzor nebo heslo.Nyní zbývá provést několik nastavení a zkontrolovat, jak funguje váš otisk. Ve výchozím nastavení jste aktivovali funkci „odemknutí tisků“, která obsahuje několik možností. Funkce „vždy rozpoznává tisky“ vám pomůže odemknout zhasnou obrazovku, aniž byste ji předtím museli zapnout. Jasně položte prst na místo senzoru. Při aktivaci funkce „Zobrazení ikony, když je obrazovka odpojena“, budete vždy zářit na obrazovce, pokud zapnete funkci vždy založené na displeji (aktivovaná v části „Blokovací obrazovka“). To vám pomůže nechat ujít při zadávání tisku na uhasené obrazovce. Při odemknutí můžete také připojit animaci.Pro bezpečnostní účely vás aplikace pravidelně požaduje od vás další metody blokování, například vás požádá o zadání kódu PIN. Při zadávání grafického hesla nebo kódu PIN proto nezapomeňte někam napsat do notebooku. Chcete.li zkontrolovat tištěný tisk, klikněte na řádek „Zkontrolujte přidané tisky“ a v případě potřeby je přepište.

READ  Jak odstranit obrazovku iPhone bez útěku z vězení

Pokud „otisek prstu Samsung funguje špatně na Samsungu

Senzor může fungovat špatně, pokud je jeho povrch kontaminován nebo pokud něco zkresluje vzorec prstů, například nečistoty, vlhkosti nebo špatně citlivé ochranné obrazovky. Senzor často nefunguje kvůli skutečnosti, že příliš rychle čistíte prst, zejména na telefonech s ochrannými obrazovkami a filmy. Pokud jste otřeli povrch a dotkni se čistými rukama po správný čas a tisk nefunguje, přidejte další otisk stejného prstu. Tento jednoduchý postup často pomáhá snižovat počet falešných prací, ale v případě problémů se samotným senzorem nepomůže. Někdy důvod odmítnutí senzoru spočívá v softwaru. V tomto případě pomůže opětovné načtení telefonu, aktualizace firmwaru nebo přepisování tisku.Pokud telefon Samsung není na obrazovce, ale je zabudován do napájecího klíče, může být důvod jiný. Pokud jste například nakonfigurováni, palcem nebo ukazováčkem pravé ruky a vezměte si telefon levou rukou a zároveň se držte senzoru, bude to mnohokrát fungovat a nebude schopen rozpoznat Neznámý prst. Po častém spuštění vás telefon odmítá nechat jít a požaduje zadat kód PIN. V tomto případě se naučte, abyste si telefon pořizovali jinak nebo si zapisovali levý prst.

změnit, heslo, telefonu, samsung

Jak odstranit otisky prstů pomocí „Samsung“

Pokud jste změnili názor na vstup do telefonu tiskem, můžete ji buď odstranit z nastavení, nebo jej stačí vypnout. Chcete.li se odpojit, přejděte na „Nastavení“, vyberte „Zlomejte si obrazovku“ a „Typ zámku obrazovky“. V řádku „otisky prstů“ přeneste přepínač do polohy „OFF“. Zde můžete smazat tisky, pokud vyberete typ blokování „ne“ nebo „žádná ochrana“, ale zároveň se váš telefon otevře, bez jakéhokoli způsobu ochrany. Proto je lepší je odstranit z části biometrie.

Otevřete část „Biometrie a bezpečnost“, klikněte na řádek „otisky prstů“ a zadejte požadovaný PIN kód nebo heslo. Klikněte na požadovaný tisk a klikněte na „Odstranit“. Pokud chcete odstranit jeden z výtisků, ale nevíte, který z nich, nejprve je zkontrolujte pomocí řádku „Zkontrolujte přidané tisky“. Stiskněte prsty otisky prstů a pochopte, jaký název je zaznamenán prst. Pro pohodlí můžete přejmenovat výtisky kliknutím na ně.

Samsung odemkne dalším kódem PIN

Výjimečný pro telefony Samsung odemknutí obrazovky, pokud jste zapomněli heslo, je použití dalšího kódu PIN. Při instalaci grafického klíče jako zámku musí majitel také nastavit další kód PIN.

Zadejte nesprávnou kombinaci odemknutí 5krát. Po zprávě o opakování pokusu po 30 sekundách vyberte možnost „Další kód PIN“ ve spodní části obrazovky.

Při instalaci zámku obrazovky zadejte kód PIN, který nastavíte. Klikněte na OK. Zámek obrazovky bude odstraněn.

Jak vidíte, není důvod k zoufalství, pokud jste najednou zapomněli heslo ze smartphonu a nevíte, jak získat přístup ke všem důležitým datům. Z výše uvedených řešení si můžete vybrat libovolné. každý způsob se vám vrátí kontrolu po telefonu během několika minut. Sdílejte v komentářích, které se vám líbí, a také nabídněte své vlastní!

Metody resetování hesla

Všechny metody odstraňování klíčů jsou rozděleny do tří skupin: speciální aplikace, postavené.v funkcích, alternativní metody. Při používání speciálních programů a aplikací je PC nejčastěji nezbytný, s nímž budeme se zařízením spojováni. Vývojáři usnadňují proces vypouštění kódu a vytvářejí vytvořené funkce, které pomáhají odstranit blokování z gadgetu.

READ  pořídit video obrazovky telefonu. Často kladené otázky o tajných nástrojích pro nahrávání obrazovky

S každou aktualizací existuje stále více a více vytvořených funkcí, které pomáhají odstranit kód ze zařízení. Zjednodušují proces odemknutí, protože to nepotřebuje pomoc aplikací třetích stran. Uživatelé Samsung mají samostatné žetony, které chybí u jiných značek.

Standardní heslo na Samsung

Nejprve, pokud jste zapomněli na svůj klíč, pokusíte se zadat standardní kód Samsung. Existuje několik možností pro heslo Samsung Factory, protože na každém zařízení má standardní kód svůj vlastní: 00000000 (8 nul), 1234, 12345, 0000 (4 nula), 00000 (5 nul). Pokud nepřijde žádná možnost, můžete v telefonu odstranit standardní heslo Samsung:

 • Vytvořte SIM kartu ze zařízení.
 • Obnovit smartphone. Stiskněte tlačítko napájení, klikněte na „Obnovení“.
 • Zadejte kód 2767 8451 # nebo na některých gadgetech 2767 3855 #.

Se správným výkonem akcí bude předchozí standardní kód resetován a stane se 000000 (8 nul). Při odstraňování standardního kódu budou ztraceny všechny osobní údaje.

Odemknutí zařízení pomocí účtu Google

Použití účtu Google je druhou metodou resetování hesla na vašem zařízení. Smartphone musí být připojen k účtu Google, jinak tato možnost nepomůže odstranit zavedenou obranu. Je důležité, aby zařízení bylo připojeno k internetu pomocí Wi-Fi nebo přenosu dat. Zde je postup, který musíte provést, abyste odstranili klíč na gadgetu pomocí účtu Google:

 • Zavolejte varování a přečtěte si vyskakovací varování. Varování můžete zavolat na vyskakovací varování zadáním nesprávného kódu pětkrát.
 • Klikněte na „Zapomněli jste heslo“ nebo „odemknout v Google“.
 • Zadejte účet Google. Pro vchod zadejte informace pro identifikaci: E.mail a heslo.
 • Resetujte klíč. Po zadání správného e.mailu vám bude nabídnuto k odstranění hesla na Samsungu. Přijďte s novým kódem, zadejte znovu a klikněte na „OK“.

Pokud gadget splňuje všechna kritéria provedením takových jednoduchých akcí, můžete začít znovu používat Samsung.

Resetování telefonu Samsung do nastavení továrny

Silné vypouštění nastavení. Druhá možnost pro odemknutí. Tato metoda se používá v beznadějných situacích, protože odstraňuje všechny informace, které byly uloženy na gadgetu. Vhodné pro všechna zařízení. Chcete.li úplně resetovat nastavení telefonu, proveďte několik jednoduchých akcí:

 • Odpojte „Samsung“. Chcete.li to provést, klikněte na tlačítko napájení na straně zařízení a vyberte možnost „Vypněte“.
 • Zapněte režim obnovy. V této fázi existuje několik možností pro akce:
 • Na gadgetu je tlačítko „Domů“. klikněte na kombinaci tlačítek „Home“ „Nutrition“ „Voice Up“;
 • Na telefonu je tlačítko „Bixby“ na levé straně pod tlačítky hlasitosti. zapněte tlačítka „BIXBY“ „Napájení“ „řeč“;
 • Neexistují žádná z výše uvedených tlačítek. klikněte na kombinaci „napájení“ „Volume Up“.

Poté, co se na obrazovce zařízení objeví logo Samsung Galaxy, uvolněte napájecí klíč a zbytek udržujte, dokud se režim zotavení nezapne po dobu 10-15 sekund.

 • Pomocí tlačítka hlasitosti vyberte řádek „Otřete dat / tovární resetování“. Potvrďte volbu stisknutím tlačítka napájení.
 • Pomocí klíče hlasitosti vyberte možnost „Ano“ nebo „ANO. Odstraňte všechna uživatelská data“. Chcete.li potvrdit, klikněte na tlačítko napájení.
 • Po smazání dat nyní stiskněte systém restartu, restartujte gadget.

Po provedení těchto akcí odstraníte informace z gadgetu a přivedete je do státu jako po nákupu. Před resetem pro uložení informací odstraňte kartu SD a SIM kartu. Při používání účtu Google budou také uloženy osobní údaje ve vašem osobním účtu a cloudovém úložišti.

Odemčení smartphonu během příchozího hovoru

Tato metoda je vhodná pro smartphony Samsung založené na Androidu 5.0 a níže. Více starých verzí operačního systému má nižší stupeň ochrany, takže pro ně jejich vlastní, jednodušší způsoby, jak zařízení odemknout. Chcete.li odemknout během příchozího hovoru, potřebujete:

 • Zavolejte z jiného telefonu do gadgetu, který se snažíte odemknout.
 • Přijměte příchozí hovor.
 • Držte hovor v režimu „Hold“.
 • Otevřete panel rychlého přístupu.
 • Klikněte na ikonu, která vypadá jako zařízení, a otevřete nastavení.
 • Zadejte sekci „Zabezpečení a soukromí“ a odpojte klíč.
READ  Jak zapnout telefon prostřednictvím jiného telefonu

Jak již bylo zmíněno, tato metoda je vhodná pouze pro starší modely, protože vývojáři se starají o bezpečnost spotřebitelů a jejich údajů, takže tento problém eliminují. Pro uživatele starších modelů je to rychlá efektivní možnost odemknutí zařízení v případě ztráty kódu.

Jak odstranit heslo z telefonu Samsung.- Tenorshare 4ukey pro Android

Tato metoda vám pomůže vyřešit takový problém.- Jak odstranit heslo z telefonu Samsung. Tenorshare 4ukey pro nástroj Android pro chytré telefony, které rychle a snadno odstraní jakýkoli typ zámku obrazovky. Vidí snímek raných zařízení Samsung.

Postupujte podle následujících kroků.krok.krok:

  Stáhněte si program Tenorshare 4U pro program Android a nainstalujte tenorshare 4ukey pro Android na PC nebo Mac a spusťte jej;

Tato možnost umožňuje odemknout heslo pro snímek obrazovky Android, včetně kódu PIN, grafického klíče, otisků prstů atd.D.

Nyní je nutné odstranit zámek obrazovky. Pokud je vaše zařízení Samsung brzy, můžete vybrat „Smazat zámek obrazovky bez ztráty dat“. Pokud ne, můžete vybrat „Odstranit zámek obrazovky“. A jako příklad budeme mít druhou možnost.

Poté kliknutím na „Start“ spusťte proces odstranění zámku obrazovky Samsung;

změnit, heslo, telefonu, samsung

Poté musíte potvrdit, že odstranění hesla na obrazovce zámku povede k odstranění všech dat na zařízení. Pokud jste si jisti, stačí kliknout na ano, pak Tenorshare 4ukey pro Android spustí automaticky smazat obrazovku zámku.

Po dokončení procesu odstraňování budete vyzváni, abyste zadali režim obnovy. Vypněte zařízení a zároveň stiskněte a podržte tlačítka „Home Home“ „Home“ „Home“ „Nutrition“.

Poté si budete muset vybrat možnost pomocí kláves hlasitosti a pomocí klávesy napájení potvrdit opětovné načtení systému: Vymazat data/tovární resetování Potvrďte oddíl vymazání mezipaměti, abyste potvrdili systém restartu nyní potvrďte.

Pak 4UKEY pro Android automaticky odstraní obrazovku zámku. Za pár minut uvidíte, že celý proces je dokončen.

Poté můžete zařízení úspěšně použít bez zadání hesla uzamčení obrazovky.

Programy třetích stran

Existují nezávislé aplikace, které vám umožňují resetovat ochranu smartphonu, ale měly by být používány opatrně. Jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod je komplexní řešení DR. Fone, s nimiž můžete obnovit data, vyměňovat soubory na různých operačních systémech, vytvářet záložní kopie korespondence na sociálních sítích a mnohem více. Je třeba mít na paměti, že veškerá funkce tohoto softwaru je k dispozici až po nákupu. Na příkladu programu analyzujeme, jak resetovat heslo na Samsung:

  Stáhnout DR. Fine, kliknutím na „zkuste to zdarma“. Program pracuje v systému Windows a MacOS, takže vyberte správnou možnost na hlavní stránce webu.

V okně, které se objeví, označte model zařízení, jeho výrobce a série. Po kliknutí na další tlačítko, proces resetování hesla začne, pokud byly všechny akce provedeny správně.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Na toto téma:

Zeptejte se nebo zanechte svůj názor na zrušení komentáře

| Denial of responsibility | Contacts |RSS