Jak změnit heslo na routeru Zyxel Keenetic: rychle a jednoduše!

IP. Adresa místní sítě routeru je také známá jako jeho vnitřní IP adresa. Je to také IP adresa, ke které se připojíte, když chcete nakonfigurovat router. Je to užitečné pouze uvnitř vaší sítě a nepoužívá se z internetu.

Aplikace: Nejlepší aplikace pro děti na iOS nebo Android zdarma ke stažení.

Směrovače mají 2 adresy IP: interní IP adresa a externí IP adresa. Externí IP. je vám adresován váš poskytovatel internetových služeb nebo poskytovatelů internetových služeb a. Obvykle. Ne, že. Co můžete změnit. Interní IP adresa je ve výchozím nastavení nainstalována u výrobce, ale může být změněna, pokud chcete.

změnit, heslo, routeru, zyxel

Obecné interní IP adresy pro směrovače:

Zpravidla se doporučuje vytvořit poslední číslo vnitřní IP adresy vašeho routeru „1“, jako v roce 192.168.0.1 nebo 10.0.0.Jeden. To nemusí být nutně, ale mnozí to dělají, a je trochu snazší si zapamatovat, která IP adresa je jmenována do vašeho routeru. Pokud chcete změnit interní IP adresu routeru, toto vedení vám ukáže, jak to udělat.

Změňte heslo na lukostřelci routeru TP-Link

Nyní téměř všechny směrovače Archer TP-Link jdou s novým firmwarem a já na něm ukážu vše. Pokud máte starý firmware.Jen analogicky. Chcete-li změnit heslo bezdrátové sítě na Wi-Fi routerech TP-Link (Archer C2, C20, C5, C6, Archer C60 a další), musíte na zařízení založit prohlížeč (absolutně libovolný: Chrome, Opera, FAEX) který je připojen k routeru. Neexistuje žádný rozdíl jako připojený Wi-Fi nebo kabel, hlavní věc je, že v místní síti tohoto routeru. Lepší, samozřejmě, kabel, ale ne kritický.

IP 192 v řádku adresy.168.0.1 nebo napište adresu routeru. tplinkwifi.Síť. Pro zadání nastavení routeru budete mít přihlášení a heslo. Pokud tovární administrátor a administrátor nepřijdou, pak se to již změnilo dříve a musíme si to pamatovat. A ano, nejedná se o heslo Wi-Fi-to je přístup k nastavení routeru.

Poté by se taková stránka měla otevřít:

Přejděte do „základní nastavení“ a otevřete sekci „bezdrátová hlavní“. Základní parametry domácí bezdrátové sítě se objeví vpravo, změňte heslo Wi-Fi v odpovídajícím poli. Nezapomeňte použít ověření WPA2/PSK nebo WPA3/PSK. Pokud je router dvoupásmový, budete muset změnit heslo Wi-Fi a pro rozsah 5 GHz. Nezapomeňte uložit nastavení.

Nastavení hesla

Jak změnit heslo na Wi-Fi, který router

Nejprve tedy nabijte přenosové zařízení. Dále očekávejte půl minuty. Otevřete seznam bezdrátových připojení, kde by se mělo zobrazovat nechráněné pod názvem Yota. V závislosti na modelu routeru Yota může být síť chráněna heslem. Heslo na Wi-Fi (Wi-Fi) je uvedeno na zadní straně modemu.

Navázat spojení s naší sítí:

READ  Jak obnovit klávesnici na Androidu

  Otevřete operu (Google Chrome nebo Mosilla) a představte IP 10.0.0.Jeden. ;;

Odkaz router d

Nejprve jdeme na samotný router:

  V opeře nebo Chrome vyberte IP 192.168.Jeden.Jeden.

Směrovač TP-Link

TP-Link Kyivstar je běžný název pro modemy používané poskytovatelem Kyivstar. Jako obvykle, nejprve:

  Jdeme do nabídky Nastavení routeru a zobrazit nastavení. V opeře (Chrome nebo Mosile) představujeme 192.168.0.Jeden. (Jako alternativní možnost. Drive TpInkLogin Adresa.Síť. Zadejte údaje o ochraně. admin/admin);

Router zyxel

Pokud chcete vyměnit heslo pro router zyxel keenetický start, pak jste povinni:

změnit, heslo, routeru, zyxel

  Otevřete operu nebo chrom, kde je modem připojen (přes kabel);

Toto je nastavení dokončeného routeru Sixel. Uložte je na odpovídající tlačítko.

Asus router

Pro vytvoření nastavení routeru ASUS stejným způsobem:

  Otevřete operu (Mozilla nebo Google Chrome) a do adresního řádku zadejte hodnotu 192.168.Jeden.Jeden.

Jak změnit výchozí heslo na routeru Sixel Kinetik?

Pokud jste nic neztratili a nezapomněli jste, ale chcete jen změnit výchozí heslo pro vstup do routeru, musíte se nejprve přihlásit na adresu 192.168.Jeden.1 nebo můj.Keenetic.Síť. Vzhledem k tomu, že dnes existují dvě verze administrátora v každodenním životě a také mění heslo prostřednictvím smartphonu, pak budeme zvážit samostatně každý případ.

Majitelé zyxelů Keenetických směrovačů se starým softwarem musí jít do sekce „Nastavení. Uživatelé“. Zde je účet správce správce. Můžete jej stisknout a změnit existující heslo.

A obvykle můžete vytvořit nového správce a jmenovat ho práva na práci s konkrétní sekcí. a budete mít dvě nebo více s různými úrovněmi přístupu.

Změna hesla na nastavení routeru

Přístup k zyxel web-inteateis umožňuje uživateli získat plnou kontrolu nad zařízením a schopnost změnit jakýkoli ze svých parametrů, včetně přístupového hesla pro připojení Wi-Fi. Abychom se vyhnuli problémům, ochraně routeru, je nutné stanovit nová pravidla pro autorizaci na vašem Zuhelu v prvním nastavení po nákupu.

Nedávno jsou zařízení Keenetic Model Range mezi spotřebiteli velmi oblíbená. Nejedná se pouze o směrovače, ale multifunkční internetová centra, ovládaná operačním systémem speciálně navrženým pro tyto účely. Zároveň však změna hesla na domácím routeru Zyxel Keenetic nebude i pro začínajícího uživatele obtížné ani pro začínajícího uživatele.

Ve výchozím nastavení Zyxel nastaví IP adresu routeru na všech svých zařízeních: 192.168.Jeden.Jeden. Chcete-li zadat webový integer, v okně autorizace pro přihlášení a heslo zadejte administrátor a 1234.

Postup pro změnu těchto parametrů je jednoduchý a s některými nuancemi je téměř stejný pro všechny případy, ve kterých je třeba je nahradit. Po zakoupení internetového centra a zahájení svého primárního nastavení potřebuje uživatel:

 • Zadejte router web-integer.
 • Ve spodní části okna se otevřel, přejděte do části „Systém“ a poté otevřete kartu „Uživatelé“.
 • V seznamu klikněte na správce. Ve výchozím nastavení je v seznamu pouze jeden.
 • V okně, které se objeví, nastavte nové parametry, klikněte na tlačítko „Uložit“.

Stejný postup se provádí při zakoupení použitého internetového centra Zyxel a je nutné jej nakonfigurovat pro vaše potřeby. To však bude možné pouze v situaci, pokud „starý“ majitel řekl osobním parametrům kupujícího. Ale to je pozitivní možnost a co dělat „uživateli“, pokud není známo heslo z webu „Zixel“. Za tímto účelem poskytuje výrobce ve všech zařízeních Zyxel možnost resetování nastavení.

Chcete.li resetovat nastavení v internetovém centru Zyxel Keenetic Internet Center, potřebujete:

 • Najděte tlačítko „Reset“ v pouzdře zařízení (resetování). Obvykle se nachází na zadním panelu zyxelu mezi anténami a LAN porty. Aby se zabránilo náhodnému tlaku, je resetování v zákroku.
 • Když je router zapnutý pomocí špičaté položky, klikněte na tlačítko „Resetovat“ a podržte jej v této poloze až 15 sekund.
READ  Jak změnit Apple ID v iPhonu

Signál, že nastavení je zrušeno, bude častým blikáním indikátoru „status“. Viz to, tlačítko je uvolněno. Internetové centrum bude restartováno, po kterém budou všechna nastavení vrácena do továrních parametrů.

Nedržte tlačítko stisknutému resetování déle než 30 sekund. V tomto případě se router dostane do nouzového zotavení, očekává přenos souborů s obrázkem firmwaru prostřednictvím protokolu TFTP.

Nastavení nastavení je jediná cesta ven, když uživatel neví, co dělat, když zapomněl na heslo zyxel router. Klíč můžete umístit na router podle výše popsaného schématu.

Závěrečné akce

Keenetické 4G Generace III-multifunkční internetové centrum

Jakékoli speciální konečné manipulace po změně hesel na internetových centrech Zyxel Keenec. Aby se ujistil, že vše funguje dobře, uživatel potřebuje pouze:

 • Znovu načtěte router.
 • V případě změny bezdrátové sítě znovu připojte zařízení pomocí, protože spojení s routerem bude ztraceno.

Kromě toho by měl Juzer zaznamenat nový klíč a uložit jej na bezpečném místě, aby se zabránilo opakované rekonfiguraci zařízení v případě ztráty.

Jak změnit heslo na kinetice

Za účelem změny hesla na Keenetic Router na firmwaru 2.11 a starší, musíte se otevřít v hlavní nabídce umístěné ve spodní části Intese, vyberte sekci systému (ikona převodovky).

Dále musíte přejít na kartu Uživatelé, abyste vytvořili seznam uživatelů. Zpravidla existuje pouze jeden administrátor. Vybereme si to. Objeví se okno Nastavení okna:

Chcete-li změnit heslo obhajováním v kinetice-vstup novou klíčovou frázi v poli „Instalace hesla“. Nedotýkáme se žádných krabic, necháváme všechno tak, jak to je. Poté nezapomeňte kliknout na tlačítko „Uložit“ tak, aby změny vstoupily v platnost.

Jak dát heslo na router Wi-Fi?

Technicky je princip akce za účelem uvedení nebo změny kódové fráze Wi-Fi bezdrátové sítě pro různá zařízení Wi-Fi. Jde o to, abyste přecházeli do nastavení bezdrátové sítě bezdrátové nebo wi-fi a již na samostatné kartě nebo zabezpečení sekce Vyberte odpovídající parametry. Uvedu příklady pro nejběžnější modely Wi-Fi Roaters.

Směrovače D-Link (relevantní pro DIR-300, DIR-320, DIR-615, DIR-620, DIR-651, DIR-815 a DIR-825).

IP adresa ve výchozím nastavení s routery D-Link-192.168.0.Jeden. Adresa Roter’s Web-Integse: http: // 192.168.0.Jeden. Přihlášení k přístupu: Admin. Výchozí heslo buď administrátorské nebo prázdné řádky.

Ve starém DIR-300 a DIR-320 (nikoli NRU), DVG-5402, DIR-615, jakož i na prvním webu DIR-651 byly ve starém, oranžovém stylu. Chcete-li získat přístup k nastavení bezdrátové sítě Wi-Fi, musíte přejít do sekce nastavení. „Bezdrátové nastavení“:

Na samém dolní části stránky hledáme řádek „předem sdílený klíč“. V něm uvádíme novou frázi kódu a stiskneme tlačítko Uložit/aplikovat. DIR-300 NRU a DIR-320 NRU na firmwaru řady 1.2.Xx je třeba přejít na „rozšířená nastavení“, vyberte část „Wi-Fi“, pododdíl „Nastavení bezpečnosti“:

Hledáme řádek „šifrovací klíč PSK“ a změníme předepsaný bezpečnostní kód Wi-Fi na náš. Klikněte na tlačítko Změnit a poté v pravém horním rohu Inte stiskneme tlačítko Systém. Uložit a restartovat. DIR-300 NRU, DIR-320 NRU a DIR-620 na firmwaru řady 1.3.Xx Inte Wee je téměř podobné a logicky je vše totožné s ručním nastavením. Wi-Fi.Bezpečnostní nastavení. Na všech směrovačích D-Link DIR-300 NRU, DIR-320 NRU, DIR-620, DIR-651, Přístupové body DAP-1155 B1 a DAP 1360 D1, jakož i dvoupásmový DIR-815 a DIR-825 pomocí Nejnovější verze firmwaru musíte vybrat část „Rozšířená nastavení“. „Wi-fi“. „Bezpečnostní nastavení“:

READ  Jak obnovit heslo iPhonu, pokud jsem ho zapomněl. Obnovení hesla iPhone pomocí 4ukey

V poli „šifrovací klávesy PSK“ zadáme nový kód, klikneme na tlačítko Změnit a poté klikněte na tlačítko „Systém“ v horní části Weep Inte Weep. „Uložit a restartovat“.

Všimněte si, že pokud je router dva.pás, pak pro každé rozsahy. 2,4 GHz a 5 GHz. bude existovat samostatná karta s nastavením bezpečnosti. To znamená, že kódová fráze může být odlišná pro každý rozsah. Zadejte jej do řádku „PSK Encryption Key“.

Heslo na routeru ASUS.

IP adresa routeru v Lalk-192.168.Jeden.1, Adresa webových stránek-hottp: // 192.168.Jeden.Jeden. Přihlaste se administrátora a heslo obhajobou. Chcete-li nainstalovat nebo změnit heslo pro Wi-Fi pro směrovače ASUS RT-G32, RT-N10, RT-N12, RT-N13U a RT-N15, musíte jít do sekce Nastavení. „Bezdrátový“. Obecná karta:

Zajímá nás řádek „WPA předem sdílený klíč“-Jedná se o kód Wi-Fi. Změňte jej na naše vlastní a stiskněte tlačítko Aplication. V Rusfied Version: „Další nastavení“. „Bezdrátová síť“. Tab „General“:

Nový kód musí být zadán v řetězci „předběžný klíč WPA“ a klikněte na tlačítko aplikace. Jak však vypadá okno Nastavení klíčů Wi-Fi na vlajkové lince firmwaru Asus-Asuswrt. Zpočátku byly tím vybaveny pouze směrovače RT-N66, ale pro většinu jednodušších směrovačů Asusu se objevily aktualizace:

Logicky je všechno stejné. jeden k jednomu. Představujeme také kódovou frázi Wi-Fi do pole „Předběžné klíčové WPA“ a klikneme na tlačítko použitelné.

Zyxel routery.

IP adresa routeru na síti 192.168.Jeden.1, Adresa webových stránek-hottp: // 192.168.Jeden.Jeden. Přihlaste se administrátora a heslo obhajobou. Na první revizi roters zyxel keenetic lze heslo Wi-Fi nainstalovat do sekce „Wi-Fi“. „Bezpečnostní“:

V řadě „síťového klíče“ předepisujeme novou frázi kódu Wi-Fi a klikneme na tlačítko aplikace. Na směrovačích Zyxel Keenetic II (Keenetický start, Keenetic Omni, Keenetic Viva, Keenetic Extra) již byl nainstalován další firmware. NDMS V2. Chcete-li změnit klíčovou frázi, musíte v dolní nabídce vybrat část „Wi-Fi“ a poté v horní nabídce vybrat kartu „Přístupový bod“:

Na čerstvější verzi firmwaru může tato položka vypadat takto:

V lince „Key“ předepisujeme zabezpečovací klíč sítě Wi-Fi a klikneme na tlačítko aplikace.

Bezdrátové síťové heslo na TP-Link.

IP adresa Roter-192.168.Jeden.1, Adresa webových stránek-hottp: // 192.168.Jeden.Jeden. Přihlášení: Správce a heslo obhajováním. Stejně jako téměř všechny trasy D-Link nejnovějších verzí, TP-Link má také téměř úplně stejný web-integer. Proto, aby se kód umístil na Wi-Fi na modely TL-WR740N, TL-WR741ND, TL-WR743ND, TL-WR841N, TL-WR841ND, TL-WR842ND, TL-WR941ND a TL-WR1043ND, musíme jít do část „Bezdrátová (bezdrátová síť)“. „Bezdrátové zabezpečení (Bezdrátová bezpečnost sítě)“:

změnit, heslo, routeru, zyxel
| Denial of responsibility | Contacts |RSS