Jak zkontrolovat telefon pro autentičnost

Otázka nákupu neriginálního zařízení svádí dostupnost cen. Souhlasíte s takovou dohodou však musíte pochopit, že kočka v tašce může být pod víkem.

O to urážlivější při nákupu normální tržní hodnoty není továrna. Toto je již podvod prodávajícího. Zde musíte být velmi opatrní a již při nákupu věnujte pozornost takovým podrobnostem, jako:

 • Vzhled,
 • Budování kvality;
 • Uniformita obrazovky;
 • Funkce výplně softwaru;
 • Konfigurace;
 • Konečné náklady.

Musíme vzdát hold, pirátské kopie se stávají přesvědčivějšími

Nejčastěji jsou dobře známé a drahé modely, značky jako Apple a Samsung. Přestože čínské kvalitní zboží společností, jako jsou Xiaomi, Meizu, Vivo, Nokia a další, bylo velmi žádané.

Zvažte příklady návrhů z internetu na mobilních telefonech ve srovnávací tabulce.

Analogy 20 000
Apple iPhone 11 64 GB 60 000 15 000
Apple iPhone X 64 GB 55 000 13 000
Apple iPhone 8 64 GB 40 000 10 000
Apple iPhone 7 32GB 30 000 6 500
Apple iPhone 6S 32GB 25 000 5 000
Samsung Galaxy S9 64GB 40 000 9 500
Xiaomi Mi Note 10 128 GB 40 000 9 500
Huawei P30 128GB 40 000 9 500
Samsung Galaxy S10E 128GB 46 000 11 500

Spodní lišta v ceně může být na úrovni 2-3 tisíc. To je to, kolik levných čínských exemplářů stojí na základě toho, které napodobení prestižních společností s úspěšným marketingem a nedokončenou pověstí poté získává.

.

K dnešnímu dni je to nejlepší 3 falešné modely: iPhone 8, Galaxy S8 a Galaxy Laptop. Každý pátý telefon na světě je imitace, zdaleka vždy vysoká kvalita.

zkontrolovat, telefon, samsung, autentičnost

Důležitou hrozbou nákupu fikce je to, že je vyrobena ze složek pochybné kvality. To následně ovlivňuje výkon, rychlost a dokonce i někdy bezpečnost

Kromě toho se nejedná pouze o fyzickou, ale také informační zabezpečení. Falešný firmware může obsahovat příkazy, které posílám informace třetím stranám. To se může týkat finančních údajů z bankovních aplikací, osobních údajů z veřejných služeb a dalších důležitých informací, které nechcete sdílet s širokou veřejností.

Kontrola charakteristik

Každý telefon má své vlastní deklarované charakteristiky. Čínské padělky se mohou lišit. Musíte jít na web s informacemi o modelu smartphonu a porovnat je s telefonem.

Pokud například oficiální web Samsung naznačuje, že kamera by měla být 16 megapixelů, pak na původním telefonu musí jeho hodnota odpovídat deklarovanému.

Doporučuje se nainstalovat nástroj AIDA 64. Tato aplikace zobrazuje všechny vlastnosti smartphonu na obrazovce. Zbývá je pouze ověřit s oficiálním.

Jak identifikovat padělání: Několik jednoduchých způsobů

Kupte si levný telefon Samsung, neměli byste se bát. s největší pravděpodobností budete mít ve svých rukou originál. Ale se zařízeními vlajkové série Galaxy S a Note, měli byste být v pohotovosti. jsou nejčastěji falešná. A pokud byla ve starých letech kvalita kopií upřímně slabá, což umožnilo snadno identifikovat padělání, pak to může být velmi obtížné bez určitých znalostí. Samice často je to, jak obratně kopíruje zařízení značky, že problémy s ním jsou detekovány pouze během operace. Některé aplikace nejsou umístěny na takový smartphone, a to ani s mírným zatížením, začne zavěsit a „chyba“, která vyžaduje neustálé čištění její paměti, opětovného načtení atd. D. Pokud se rozhodnete koupit Samsung Galaxy Note 10, S plus a t. D. Offline nebo v internetovém obchodě, poté jej zkontrolujte podle několika kritérií.

 • Pečlivě prohlédněte, jak dobře je smartphone sestaven. Dokonce i levné korejské.vyrobené přístroje nemají při stisknutí žádné vrzání a praskání, nemluvě o modelech drahé série. Ty jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a vypadají vhodně.
 • Vyzkoušejte práci vytvořeného softwaru Na falešných telefonech je často nainstalován s viry „šití“, které mohou přenášet důvěrné informace třetím stranám: online hesla, čísla a tajné kódy bankovních karet a účtů atd. D. Nezapomeňte, že výrobce neustále zlepšuje svůj firmware a uvolňuje aktualizace, aby optimalizoval procesy a bezpečnost. Pokud takové aktualizace nejsou k dispozici, pak je tato situace příležitost přemýšlet o tom, zda je telefon pravý.
 • Zjistěte, zda mezi instalovanými aplikacemi existují programy značky společnosti (například Samsung Pay). Výrobce je zavádí přímo do OS, proto na padělaných zařízeních takových programů nemůže být.
 • Věnujte pozornost kvalitě překladu jednotlivých bodů a slov v nabídce. V pravém zařízení nebudou existovat žádné nepřesnosti, chyby a netransminovaná slova a fráze.
 • Při aktivaci zařízení zkuste přejít na předem vytvořený účet Samsung. Pokud to není možné, pak takové zařízení rozhodně nestojí za to.
 • Zkontrolujte kvalitu hlavních a předních kamer, zkontrolujte displej pro přítomnost „rozbitých“ a „horkých“ pixelů, vyhodnoťte kvalitu zvuku a uskutečňují několik zkušebních hovorů.
 • Při rozhodování o výběru něčeho z nejnovějších modelů Samsung Galaxy nezapomeňte „vyzkoušet“ aparát v obchodě společnosti (bohužel, pouze obyvatelé velkých měst mají takovou příležitost). Vyhodnoťte rychlost senzoru, kvalitu obrázku, zkontrolujte nabídku a nastavení, vytvořte několik fotografií a videí. Držíte originál ve svých rukou, snadno identifikujete falešný při nákupu levnější verze Galaxy S9, S10 nebo poznámky 9 (10) v jakémkoli výstupu nebo internetovém obchodě.
 • . To lze provést pomocí kombinace #7353 #or #0 #, která je zadána do otevřeného okna aplikace „telefon“. Přístupový kód najdete do inženýrské nabídky starších modelů na tematických fórech. Je třeba poznamenat, že nedostatek přístupu k takovému nabídce je přímá příležitost odmítnout koupit.
 • Zkontrolujte, zda má Samsung Galaxy záruku výrobce Je zřejmé, že pokud se takový obchod zavře, nebude se nikdo zeptat. oficiální služba v bezplatné opravě takového zařízení odmítne. Proto je nejlepší koupit produkty Samsung, které vstupují do naší země oficiálním způsobem. Mimochodem, můžete si koupit Samsung Galaxy Note nebo je v našem internetovém obchodě. V tomto případě bude váš nákup chráněn „100%“.
 • Nakonec by IMEI měl být aplikován na balení, samotné zařízení a oficiální web. Pro moderní řemeslníky samozřejmě neexistují žádné potíže předstírat kód původního aparátu, ale rysy si nečítají. najednou i taková základní kontrola odhalí nesrovnalost a včas odmítne koupit včas.
READ  Telefon jako adaptér Bluetooth pro počítač

Jak vidíte, identifikace falešného Samsung Galesx není tak obtížná. Můžete se však vyhnout potřebě takového šeku nákupem elektronického vybavení v důvěryhodných internetových obchodech-zahrnují Best Magazin.com, na kterém jste teď. Nabízíme pouze certifikované chytré telefony Samsung Galaxy, S a A se znaménkem PCT (roste) a poskytněte záruční kartu od výrobce. Jako navrhované produkty a vysoká úroveň služby Best Magazin.com lze vidět sledováním recenzí našich zákazníků.

Nový nebo obnovený telefon Samsung Galaxy

Pomocí systémového kódu můžete zkontrolovat, zda je váš nový telefon nový telefon. Přejděte na číslo a zadejte:

zkontrolovat, telefon, samsung, autentičnost

Otevře se dvě příkazová tlačítka, jedna z nich „Zobrazit“ a druhý. „Resetovat“. Klikněte na zobrazení, po kterém budou k dispozici informace o vašem telefonu. Viz parametr „Stav rekondiced“ (stav obnovy). Pokud je nainstalován na ne, pak je telefon nový.

Hlavní rozdíly původního Samsunga a falešného

Čínští řemeslníci se naučili přesně kopírovat smartphony Samsung. Je obtížné určit falzifikátor externě, takže problémy začínají po nákupu. Aby telefon nebyl „zemřel“ několik dní po nákupu, musíte být schopni odlišit původní Samsung od falešného.

Budování kvality a materiálů

Skutečné gadgety Samsung jsou shromažďovány ze značkových komponent Korejský výrobce přísně monitoruje kvalitu dílů, takže jsou prvky vybírány a testovány.

V době vytvoření modelu Samsung jsou komponenty moderní a výkonné.

Kopie jsou shromažďovány v řemeslných podmínkách od železa pochybné kvality. Místo deklarovaných charakteristik se používají zastaralé podrobnosti. Dotyková obrazovka zařízení nereaguje dobře na pohyb, inhibuje.

Skutečné smartphony Samsung v hmotnosti jsou těžší než padělky. Plast případu vypadá drahé a pevně. Modely v kovu nemohou být světlo. Zadní kryt se pevně hodí a nezanechává žádné mezery. Tlačítka sedí pevně v hnízdě, nehroudí se, nelepte se a nelápejte.

Zkontrolujte autentičnost gadgetu na oficiálních webových stránkách.

Název modelu najde proprietární konfiguraci. Pokud jsou v charakteristikách deklarovány jiné parametry, pak je zařízení neoriginální. Často instalujte procesor s nízkým výkonem nebo slabou kameru.

Software značky Samsung před vstupem do trhu projde složitý testovací systém. Kontrola se provádí ve 2 fázích:

 • V oddělení společnosti. Odhalte chyby a poruchy při práci se železem.
 • Ve společnosti Google Corporation. Tvůrci operačního systému Android určují rychlost fungování a kvalitu ochrany.

Pravidelné aktualizace Samsung se používají k optimalizaci zařízení, eliminaci vad a chyb.

Ve Falsifications není operační sál modernizován, dokud nejnovější oficiální verze společnosti Samsung. Často používejte špatně kvalitní firmware z neověřených zdrojů. Zařízení zpomaluje, buggy nebo vyhodí z aplikací.

Oficiální služby a funkce

V původních gadgetech Samsung jsou značkové programy od výrobce předem nahrazeny. Software je vyvinut pro technické vlastnosti zařízení, takže nebudou fungovat na slabých zařízeních.

 • V vlajkových lodích nutně vloží systém platby Samsung a automatický uznání Pass.
 • Ve všech modelech nemusíte nezávisle nainstalovat obchod Galaxy Store, cloud úložiště a prohlížeč. Pokud se uživatel pokusí vytvořit nebo přidat účet Samsung, potom smartphone dojde k chybě. Nabídka často nemá práci jako účty výrobce.
 • Služby Google jsou předepsány v původních telefonech. Trh Standard Play doplňuje poštovní schránku Gmail, aplikaci YouTube a disc. V prvním přístupu na internet zařízení požádá o programy. Software nedává chyby a po automatickém načtení neletá.

Původní telefony Samsung poskytují samostatnou proprietární záruku výrobce. V pasu s logem a názvem modelu vstoupí prodejce do data a místa prodeje, dejte pečeť. Dokumentace pomůže majiteli opravit zdarma v případě rozpadu. Pokud identifikují tovární manželství, nahradí pracovní kopii.

Padělky nemají žádnou záruku od Samsung. V krabici není žádný pas nebo leží kniha tenkého papíru. Místo povinností značky výrobce poskytuje obchod vlastní službu. Po zhroucení je majiteli odmítnut opravit nebo vyměnit.

Originální smartphone Samsung Falešný
Správně navržené papíry Otevřený přístup k bezplatnému servisnímu středisku uživateli. Nesprávně dokončené dokumenty. Často neexistuje žádné datum a místo akvizice.
Jsou přítomny platební dokumenty. Neexistuje žádná kontrola.
Tisk mokrého razítka bude zárukou značkových závazků výrobce a prodávajícího. Žádný tisk.

Kontrola originality Samsung pomocí kódu služby

Nejrychlejší a nejjednodušší možnost kontroly telefonu Samsung pro originalitu. Samsung přidal do shellu svých zařízení značkové menu, ve kterých můžete jít na speciální kód.

zkontrolovat, telefon, samsung, autentičnost

Na zařízení Samsung, které chcete zkontrolovat pro originalitu, postupujte podle následujících akcí:

 • Otevřete aplikační telefon.
 • Zadejte tento kód # (řetězové kolo, rošt, sedm, tři, pět, tři, nastřít).
 • Po zadání speciálního kódu se objeví nabídka (jako na obrázku níže).

Značková menu Samsung pro kontrolu autentičnosti zařízení

Přítomnost takové nabídky naznačuje, že tento telefon Samsung je originální.

READ  Platební hodinky Samsung Galaxy watch

Kontrola kódu služby

 • Otevřete číslo nomeronabrifieru
 • Zadejte kód #7353 #
 • Taková nabídka by se měla objevit na obrazovce, kde jsou přítomny různé možnosti pro testování komponent telefonu.

Jednou z metod rozlišení originálu od falešného Samsungu je jednoduše držet zařízení ve vašich rukou, pokud existuje taková příležitost. Předtím přejděte do oficiálního obchodu s nákupním bodem a opatrně prohlédněte oficiální telefon. To je nezbytné pro pochopení principů provádění, studia použitých materiálů a dalších funkcí zařízení.

V budoucnu, pokud si vyzvednete kopii, odlišení čínského aparátu od původního Samsung není obtížné. Rozdíl bude patrný při nízkém výkonu, hmotnosti, kvalitě montáže atd. D. Pokud dojde k podezření na originalitu, je lepší opustit podezřelý nákup a hledat jinou možnost.

Další metody testování Samsung

Vědět, jak zkontrolovat telefon Samsung pro originalitu od IMEI, ve vzhledu, charakteristikách a servisním kódu, můžete snadno určit falešný. Rozlišuje se však řada užitečných metod, což může být užitečné při určování falešného aparátu.

Další metody, jak zkontrolovat smartphone Samsung:

 • Věnujte pozornost dostupnosti značkových služeb. Na oficiálních zařízeních jsou vždy speciální aplikace, například Samsung platí za vazbu bankovní karty na telefon a nákup platby. Na padělkách nebude takový program s největší pravděpodobností fungovat.
 • Podívejte se na kvalitu překladu Neměl by mít chyby nebo „míchání“ informací v různých jazycích. Různé čínské hieroglyfy mohou být použity na padělky a samotný překlad bude výrazný kvůli jeho „nemotorné“.
 • Zkuste přidat svůj telefonní účet. Chcete.li zkontrolovat zařízení na originalitu, vytvořte nový profil a zkuste jej přidat do zařízení přímo v obchodě (se souhlasem prodávajícího). Pokud smartphone nemá takovou příležitost nebo nelze přidat účet, mluvíme o falešném aparátu.
 • Záruka. Vzhledem k možnostem, jak zkontrolovat pravost Samsung Galaxy, si pamatujte hlavní kritérium originality. záruční období. Výrobce se stará o pověst, takže tovární manželství je opraveno bez platby. V případě falešného můžete jen stěží počítat s doba záruky. Takový telefon se nezmění ani opravuje ani v případě rozpadu následujícího dne.
 • Podívejte se na výrobce. Síť má často otázku, kde se vyrábí originální telefony Samsung. Hlavní kancelář sídlí v Jižní Koreji a samotná produkce je založena nejen v domovině smartphonu, ale také v jiných zemích. Čína a Vietnamu. Místo výroby si můžete prohlédnout pod baterií a kontrolovat takto originalitu. Jako alternativu můžete nainstalovat program telefonu.

A co je nejdůležitější. nemíchejte legitivotu Zde je nutné studovat rizika. Na jedné straně je možné ušetřit a na druhé straně existuje riziko, že v nákupu upadne falešná a zklamaná. Proto je lepší vzít zařízení za přiměřenou cenu, kterou lze zkontrolovat na internetu. Ale neměli byste brát v úvahu pouze tento faktor, protože je daleko od hlavního.

Jak zjistit původní telefon Samsung nebo kopírovat, kódy a příkazy pro kontrolu. Jak odlišit původní Samsung od falešného.

V tomto článku se pokusíme odpovědět na otázku, jak zjistit původní Samsung nebo ne. Protože Samsung je značka s vynikající pověstí, pak bude velké množství padělků. V současné době existuje kromě původních telefonů Samsung obrovské množství kopií, které mohou být velmi podobné originály téměř ve všem ? Pak se musíte alespoň pokusit koupit telefon ve velkých maloobchodních řetězcích. V zásadě mohou ti, kteří hledají drahý telefon za levnou cenu, narazit na kopii telefonu, protože neexistují žádné dobré a levné. Existuje cena telefonu, pod kterým nemůže být a pokud jste zavěšeni za půl ceny, měli byste si myslet, zda se jedná o kopii. Pro zkušeného uživatele, který již používal původní telefon, nebude obtížné odlišit originál od falešného a nezkušeného a nebude schopen určit ani poté, co s ním začne používat.

Nyní je mnoho čínských firem krmeno nejvíce značkovými telefony, včetně Samsung, ale jak zjistit původní Samsung nebo ne při nákupu? Vězte, že ani imei nebudete moci určit telefon pro originalitu. Pojďme dát několik jednoduchých tipů, které nám pomohou narazit na kopii a rozlišit kopii od originálu.

1) Kupte si ve velkých maloobchodních řetězcích mobilní telefony. Nejlépe ve značkových obchodech.

2) Vezměte si s vámi zkušeného uživatele, ten, kdo je dobře obeznámen v telefonech.

Případ by neměl být také smontován dokonale, najdete také některé hrubé rozdíly, které naznačují, že se jedná o kopii. Například fotoaparát může být na vedlejší koleji, tlačítka mohou být umístěna tam, nebo displej je o něco více či méně než na originálu. Může být také rozdíl v počtu SIM karet nebo ve formátu SIM karet, než je prohlášeno v kanceláři Samsung.

4) Zapněte telefon a podívejte se, jak se obrázek zobrazí na obrazovce, na originále je obrázek jasný, pro zkušeného uživatele nebude obtížné určit kvalitu displeje, pokud samozřejmě dobrý displej byl samozřejmě dobrý displej Nainstalováno v kopiích. Zjistěte, která verze operačního systému je v originále a porovnejte jej. Pečlivě se podívejte na kvalitu zobrazení textu, mělo by to být v ruštině a angličtině, v původním Samsungu by neměly být chyby a křivé písmo, všechno by mělo být v nabídce elegantní a kompetentní a pokud jste viděli hieroglyfy a Neopočítající v textu znamená, že máte na mysli kopii.

5) Dalším způsobem, jak na Android Samsung zkontrolovat originalitu, je vytočit příkaz telefonu #, po kterém by se nabídka měla objevit na obrazovce. Podívejte se níže na snímek obrazovky. Tento servisní kód zpočátku chybí na Androidu, ale je k dispozici v Samsung.

READ  Nastavení televizoru Samsung Smart TV

6) Pokud jste si koupili telefon Samsung a chcete zjistit originál nebo kopii, můžete nainstalovat jednu z aplikací, například „Antutu“, díky tomu můžete zcela zjistit všechny vlastnosti telefonu, jako například: Rozlišení obrazovky, výkon procesoru, objem provozní a vnitřní paměti, rozlišení a rozlišení a rozlišení kamery a rozlišení kamery a TD a poté porovnejte s charakteristikami originálu.

7) Neberete telefony z ruky na ulici nebo na jiných místech, a to i přes skutečnost, že se vám slíbí prodat originál za nízkou cenu, ve většině případů se jedná o kopii a dokonce i nekvalitní kvalitu. Tito lidé (podvodníci) si mohou pro každou osobu vybrat způsob komunikace a mohou vás přesvědčit, abyste si koupili telefon a chválili jeho kvalitu a silné vlastnosti a ani vám to nedovolí, jak by se mělo vyřešit. Výsledkem je, že i ti, kteří nemysleli na nákup. A nejnebezpečnější v této věci je to, že pokud jste si koupili původní telefon, pak se nikdo stěžuje, a pokud se najednou zhoršuje, pak neexistuje žádná záruka. Jedním slovem, nákupem telefonu rukama, koupíte si kočku v tašce.

8) Zde je další kód pro kontrolu Samsung pro originalitu ponecháno v recenzích #1234 #. Zkontrolováno, funguje. Zobrazuje číslo sestavy, datum výroby, model zařízení a další informace v závislosti na modelu smartphonu.

Pokud znáte nějaké jiné způsoby, které mohou pomoci určit původní Samsung z falešného, ​​pak velkou žádost, takže níže v recenzích přidáte komentář, abyste měli uživatelé stále užitečné informace.

zkontrolovat, telefon, samsung, autentičnost
 • Doufám, že vám tento článek pomohl a alespoň se trochu naučil, jak odlišit původní Samsung od kopie a nekoupit falešný.
 • Budeme rádi, pokud zanecháte recenzi, komentář, užitečné rady nebo doplnění článku.
 • Pokud máte užitečné tipy, můžete je zveřejnit na našem webu na samostatné stránce, kde bude uveden autor článku.
 • Děkujeme za citlivost, vzájemnou pomoc a užitečné tipy!

Co to je?

Každý smartphone má svůj vlastní jedinečný speciální kód IMEI, který je mezinárodním identifikátorem mobilního vybavení. Tento kód slouží tak, aby operátor mobilní sítě mohl být schopen identifikovat samostatně.

Takový kód je zadán do zařízení během výroby továrny a samozřejmě nelze během jeho používání změnit. Bez ohledu na výrobce je formát kódu IMEI stejný pro všechny chytré telefony. Populární zařízení od výrobce „Samsung“ nejsou výjimkou.

Technické kódy pro kontrolu autentičnosti zařízení Samsung

Technické kódy Samsung ve formě kombinace čísel a znaků jsou skvělý způsob, jak zjistit, zda je váš telefon originální. Takové kódy vám umožňují provádět řadu testů zařízení, získat přístup k jeho parametrům.

Níže uvedeme nejběžnější kódy telefonů Samsung. Pro jejich vstup najdete na číslo a nastavte číslo, vytočte tyto kódy a poté klikněte na „Call“. Pokud zařízení reaguje na příkaz, je to pravé. Pokud neodpovídá, pak je to falešný.

Jmenování: Kód:
Stanovení verze softwaru, CSC a modemu #1234#nebo#9999#
Data SW HW #12580369#
Obecný test Samsung #0#
Režim servisního režimu #197328640#
Čtení ADC #0228#
Kontrola Bluetooth #232331#nebo#7828#
Samsung šifrované informace #32489#
Stav baterie #9998246#

Kontrola autentičnosti Samsung

Poté, co byl zjištěn IMEI z telefonu Samsung. ne podle prodávajícího, ale podle výše popsaných metod můžete začít kontrolovat.

IMEI Samsung Check je jednoduchý postup dostupný na oficiálních webových stránkách značky. Skládá se z několika kroků:

Oficiální web nemusí zkontrolovat některé zastaralé modely a ukázat jim špatný výsledek. Pokud se tedy smartphone může s takovými zařízeními vztahovat, proveďte další kontrolu na jednom z třetích stránek.

Jak se říká na samotném webu značky, kontrola online IMEI Samsung pro autentičnost není velmi spolehlivým způsobem, jak zajistit originalitu zařízení. Proto vždy kombinujte tento test s jinými metodami:

 • Hardwarová výplň, která se zobrazí v nastavení zařízení, v nabídce „na telefonu“ by se mělo shodovat s originálem;
 • Na zařízení můžete připojit účet Samsung. Pokud ne, pak je to stoprocentní falešný;
 • Materiály sboru, hmotnost a hmatové pocity ze zařízení: držení několika gadgetů Samsung ve vašich rukou, ve většině případů je okamžitě odlišíte od falešných.

IMEI CHECK

Každý smartphone, bez ohledu na výrobce, má jedinečný kód s názvem IMEI. Patří k mezinárodním identifikátorům mobilního vybavení. Jeho použití je nutné, aby měl operátor buněk příležitost identifikovat telefony ve své síti. Jedinečnost čísla spočívá v tom, že je přiřazeno zařízení ve výrobě, ale může být nějakým způsobem změněna.

Chcete.li provést kontrolu IMEI, musíte nejprve zjistit číslo konkrétního modelu. Může to být na následujících místech:

IMEI můžete také zjistit zadáním #06 #in smartphonu, po kterém se na obrazovce zobrazí požadovaný 15místný kód.

Dále budete muset navštívit oficiální web výrobce a zadat získaný numerický kód do zvláštního ověřovacího formuláře. Podobná metoda je však relevantní pouze pro chytré telefony, které nejsou starší než model Samsung Galaxy S7. Jinak můžete použít specializované služby, například IMEI.Informace, které mohou potvrdit originalitu zařízení nebo ukázat padělky.

Abychom nespadali na návnadu podvodníků, doporučuje se dodržovat jednoduchá pravidla při nákupu nového smartphonu z ruky nebo použitých vzorků:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS