zkontrolovat, původní, samsung, nebo

Co je růst pro Samsung

Vzhledem k velmi popularitě jihokorejských smartphonů můžete na trhu techniky často najít padělky nebo „šedá“ zařízení. Ten samozřejmě stojí levnější. Ale pro ně neexistuje žádná záruka. Kromě toho existuje možnost koupit nepracovní zařízení. Všechny smartphony jsou označeny kombinací dopisů, které pomohou dostat se dopředu: „Bílý“ nebo „šedý“ přístroj před vámi. Přijdeme na to: Co je růst pro Samsung, co je Eurotest, jaké jsou jejich rozdíly.

Jedná se o chytré telefony, které jsou dováženy do naší země oficiálně. Rostest. Oficiální organizace, která provádí práci na metrologii, certifikaci, laboratorní testy průmyslového zboží. Testy se provádějí jak přes ruské, tak i dovážené zboží.

Důležité: Nové modely Samsung Galaxy S10 místo toho dostávají značení EAS. Důvod: V roce 2017 došlo k nahrazení oficiální ikony. Nyní označena ikonou, která je platná v celé euroasijské hospodářské unii.

Pokud je podobné značení viditelné na obalu s Galaxy 10, znamená to:

Jaký je rozdíl mezi Rostest a Evrotest

Výrobce samozřejmě produkuje gadgety pro celý svět. Rozdíl mezi zařízeními je jiný firmware. To znamená, že kupující „šedé“ zařízení dostane nerentabilní firmware (nebo křivý Rusfied), který nefunguje 4G kvůli jiným komunikačním standardům v zahraničí. Ale to není všechno. Rozdíly v euro.best:

Jediným plus přitahováním mnoha kupujících je cena. „Šedé“ možnosti jsou mnohem levnější.

Kontrola Galaxy S9 pro IMEI

Oficiální portál „Samsung“ vám umožňuje efektivně vypočítat padělky. Zadejte 15 číslic IMEI do zvláštního pole a počkejte na výsledek (model a doba záruky budou zvýrazněny). Model bude prezentován v neobvyklém formátu. SMG960FZADSER (toto je norma). Podobně (prostřednictvím jiné formy) můžete „prorazit“ sériové číslo.

READ  Jak zjistíte, jaký typ matice máte v televizoru Samsung?. Matrice Tft va: kompromis mezi ips a tn

Připomínáme vám, že vývojáři poskytli zákazníkům horkou telefonní linku pro oříznutí. Toto je cesta pro líné uživatele. Volejte 8-800-555-55-55 (technická podpora) a smířte se. Provozní režim kanceláře v Moskvě: 7.00-22.00. Mimochodem, můžete být informováni o jakýchkoli problémech. Existují i ​​jiné prostředky komunikace. sociální sítě, e.mail, rychlý chat.

Kde se prodávají padělky

Můžete narazit na kopii téměř všude, takže potenciální majitelé Samsung by měli být velmi opatrní a opatrní.

  • Rychlý prodej. Ve velkých městech se padělky prodávají na stanicích a v megaci. v metru, podvodníci, kteří se snaží létat se zbožím rukama, vyprávějí slzy o loupeži a potřebu dostat se domů. A smartphone, údajně osobní nebo zakoupený jako dárek pro milovaného člověka, prodávejte levněji na nákup lístku na vlak. „Majitel“ demonstruje přítomnost všech komponent a dokonce i záruční kupón, spěchá a neumožňuje pečlivě zvážit zařízení pečlivě. Výsledkem je, že je přijímána chamtivost nebo stížnost a kupující se stává vlastníkem falešného modelu.
  • Reklamy. Soukromá oznámení, ve kterých je nový Samsung stanoven za podezřele nízkou cenu. Prodejci již v oznámení již uvádějí, že jim byl předložen telefon, nebo byl vyhrán v loterii, což logicky vysvětluje nízké náklady ve srovnání s oficiálním. Podvodníci pociťují vaše pochybnosti a stimulují touhu koupit pochybný smartphone v tom, že zmiňují, že již mají kupujícího „myšlení“ až do večera. Hrozba, že zlatá rybka odstraní, zablokuje mysl a pobídla iracionální akvizici. Prodávající domluví schůzku na přeplněném místě a v transakci spěchají, neumožňují dobře vyhodnotit smartphone a zkontrolovat jeho výkon. Podvodníci vám nikdy nebudou nazývat skutečnou domácí adresou a nebudou domluvit si schůzku doma a po obdržení peněz vás s největší pravděpodobností přivedou k nouzové situaci.
  • Online obchody. Weby z kontextové reklamy nebo nejvyšší vydávání vyhledávačů na vyžádání jsou přitahovány nízkými cenami. Lepnost buď vůbec není vysvětlena prodejci, nebo je odůvodněna odstraněním skladu nebo je přímo práce s výrobcem. Online nakupování se vás nemusí vůbec dostat a jednodenní web se uzavře, jakmile budou podvodníci napsáni z namáhavých občanů dostatečně.

Offline obchody jsou také nebezpečné: zpravidla se jedná o malé pavilony na přeplněných místech, kde se prodávají levné kopie Samsung a iPhone pod podlahou. Cílové publikum takových prodejců. mladí lidé, kteří nemají dostatek peněz na nákup originálu, ale chtějí zapůsobit na ostatní pomocí hodného smartphonu.

Zapněte smartphone

Spolehlivý způsob, jak zkontrolovat Samsung Galaxy S8 pro originalitu, je pouze zapnout zařízení. Tato technika funguje pouze pro použitý smartphone, který dříve používal jiný majitel. Algoritmus akcí v tomto případě má následující:

  • Klikněte na tlačítko napájení.
  • Počkejte na jméno značky Samsung.
  • Dále se s největší pravděpodobností objeví název operačního systému Android.
  • Název určitého modelu je zobrazen na obrazovce.
READ  Jak vrátit tovární nastavení pro Samsung

Pokud by některý z těchto prvků nebyl zobrazen, může to znamenat neoriginalitu zařízení. Nejedná se však o přesnou metodu, protože i v oficiálních smartphonech Samsung může existovat nuance.

Přidejte recenzi nebo užitečné rady.

Smartphony s nejlepší kamerou 2022. Hodnocení poskytuje telefony nejlepší fotoaparát dnes.

Telefon zdarma. Bezplatné telefony, smyslové a tlačítkové chytré telefony obou značkových výrobců Samsung, iPhone a Little.známé.

Jak používat službu SN / záruka / dopravce?

Na samém začátku otevřete domovskou stránku www.IMEI.Informace. Poté zadejte číslo IMEI vašeho zařízení do prázdné konzoly. Můžete vidět, jak to udělat, právě zde: Podívejte se na video tutoriál na IMEI.

Poté klikněte na Zkontrolujte a projděte ochranu kapitána.

Zde si můžete přečíst hlavní informace o vašem zařízení. Na této stránce si musíte vybrat záruku Samsung / SN / Carrier Check.

Nyní, abyste mohli používat službu, klikněte na „DO a objednat“.

zkontrolovat, původní, samsung, nebo

Zůstává pouze platit za službu, stačí kliknout na „Zaplatit nyní“. Pak bude vaše objednávka zpracována.

Po zadání objednávky obdržíte informace jako na obrázku níže.

Kontrola

Pokud vizuální inspekce nic nedal, můžete použít diagnostiku softwaru.

zkontrolovat, původní, samsung, nebo

Důležité! Haki může být šití ve firmwaru mnoha padělků, které vám umožní oklamat různé referenční hodnoty a aplikace pro kontrolu hardwarových komponent, takže byste se na ně neměli spoléhat 100%!

  • Hlavním krokem při kontrole softwaru pochybného zařízení je zjistit, zda je firmware prezentován značkovými aplikacemi a Samsung Services. Jsou součástí operačního systému a je téměř nemožné je nainstalovat samostatně a také si vytvořit vlastní možnost pro instalaci na jakémkoli jiném smartphonu Android. Hlavním ukazatelem bude aplikace Samsung Pay. na původních zařízeních od Korejské korporace to vypadá následovně:

Další příležitosti

Kód přístroje můžete zjistit nejen proto, abyste jej odlišili od falešného. Kód také umožňuje najít telefon v případě krádeže (pomocí policie) nebo jej blokovat v síti (pomocí mobilního operátora). Na internetu jsou také služby, které pomáhají prorazit Samsung na IMEI. Máte pouze kód, můžete vidět, který model je tento telefon, a sledovat informace o něm.

READ  Instalace Windows na Lenovo z flash disk

Nyní víte, jak zkontrolovat Samsung pro originalitu od IMEI a jaké nuance musíte věnovat pozornost. Můžete se chránit před bezohlednými prodejci a získat další informace o vašem zařízení. Doufám, že se tato informace hodí a pomůže vám.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS