Jaké složky by měly být v navigátoru navitel

tyoma26,Ani tato obrazovka nepřidává webu důvěryhodnost, která vyžaduje zadání hesla z archivu, který musíte stáhnout.

Koupil jsem čínské autorádio s win ce 6 0.navigace igo není uspokojivá.chcete nainstalovat navitel.kde stáhnout a jak nainstalovat?

Pošlete mi název vašeho autorádia, aby bylo snazší najít pro něj cracknutý navitel.

Řekni mi věc. navigátor, reflashed firmware byl ztracen spolu s licencovaným navitel. Aktualizoval jsem na nulu, zdá se, že běží dobře, ale tady je problém s mapami. Stáhl jsem Rusko. nevidím nic. bílý balón. Stáhl jsem si mapu světa (země), koule je vidět, ale při přiblížení stejným způsobem. jsou vidět pouze čáry. Musíte s mapou něco udělat?

Navitel

Jedná se o známý a osvědčený software, který má verze pro Android, Windows CE a iOS. Počet recenzí na verzi pro Android není vysoký, protože většina uživatelů používá verzi WinCE.

Program je zdarma, ale mapy (kromě celosvětových) jsou pro něj placené. Můžete si zakoupit mapu celého Ruska nebo samostatně podle okresů. Často navigátory s Navitelem, prodávané v obchodech, mají licenci pro celou mapu Ruska, Kazachstánu, Běloruska. Licence je spojena se sériovým číslem zařízení. Žádní poskytovatelé map třetích stran zdarma pro Navitel. Mapy jsou aktualizovány zdarma 1-3krát ročně. Abyste mohli používat nové mapy, musíte obvykle aktualizovat samotný software.

Aktualizace map lze stáhnout přímo ze softwaru Navitel, ale soudě podle recenzí se tento proces někdy protáhne do nekonečna. Dobré je, že ve svém účtu na webových stránkách společnosti Navitel si můžete stáhnout mapové soubory samostatně a zkopírovat je do složky ve svém zařízení.

Další možnosti Navitel

Můžete si stáhnout data SpeedCam (jedná se o jednotnou databázi dopravních upozornění na rychlostní radary, kontrolní body dopravní policie, rychlostní limity a další „nebezpečí“ pro řidiče). Dopravní informace a informace o počasí se stahují online, události můžete přidávat/označovat sami (například nehody).

Naše hodnocení

Směrování, navádění k cíli, upozornění. to vše funguje u společnosti Navitel velmi dobře. Jedinou nevýhodou je, že není k dispozici hlasové vyhledávání. Celkově se jedná o praktickou navigaci pro cesty na dlouhé vzdálenosti bez přístupu k internetu.

Zajímavost: vývojář je zČeské republiky, ale program je určen pro Rusko (resp. bývalý sovětský prostor).

Tyto články vás budou zajímat

FreeBSD 11: Aktualizace operačního systému FreeBSD

Aktualizace jakéhokoli operačního systému je nutností. Nezáleží na tom, jaký operační systém máte: Windows, Mac OS nebo Unix. FreeBSD také vyžaduje nejen aktualizaci portů, ale také aktualizaci systémových komponent. Zde je návod, jak na to.

SIS: Zasílání potvrzení o nemocenské do Fondu sociálního pojištění

Naše účetní nás opět tlačí k dalšímu kroku: musíme předkládat potvrzení o pracovní neschopnosti/nemoci elektronicky prostřednictvím SIS. Našli jsme mnoho návodů, jak to udělat, ale je tu jeden háček: tato zpráva není uvedena v seznamu. Najděte ji!

LAMP-Stack server: další průvodce nastavením Linux Apache MySQL PHP phpMyAdmin na Ubuntu 18. Instalace pomocí nástroje Tasksel.

Ještě jeden. protože na internetu je již 100500 takových návodů. V čem jsme horší?? Nastavení legendárního linuxového balíčku Apache MySQL PHP phpMyAdmin na čistém Ubuntu 18 postaru. A pak se podívejme, co nám nástroj Tasksel nabízí. Pokud máte rádi hardcore, máme pro vás návod, jak vytvořit webový server založený na FreeBSD. Tato konfigurace je vhodná spíše pro univerzitní laboratoře než pro výrobu. Jedná se však o minimum, které umožní používat všechny komponenty uvedené v názvu.

Zkuste 2 Opravit znalostní bázi

Všechny materiály jsou volně šiřitelné a musí být uvedeny jako zdroj

Způsoby aktualizace mapy GPS

Mobilní router Navitel umožňuje pohodlný pohyb ve velkých megaměstech a mezi obydlenými oblastmi. Abyste se vyhnuli situaci, kdy se vaše zařízení ocitne v nesnázích, doporučujeme, abyste své zařízení systematicky aktualizovali. V praxi je to snadné, pokud znáte základní nuance.

READ  Instalace systému Windows do notebooku Asus z disku. Přeinstalace z jednotky USB flash

Existuje několik způsobů aktualizace GPS-mapy, které zpočátku poskytuje výrobce pro pohodlí uživatelů. Každý si vybere ten, který je pro něj nejvhodnější. Důležitou roli hraje také verze operačního systému nainstalovaná na miniaplikaci.

Připravte se na to, že postupu, který bude vyžadovat řadu úkonů, budete věnovat určitý čas.

Na oficiálních stránkách vývojáře

Nejprve si na oficiálních stránkách společnosti Navitel stáhněte nástroj, který automaticky sleduje aktualizace a zasílá oznámení. Je určen pro počítač, ale funguje samostatně, aniž by přitahoval pozornost. Tato služba je k dispozici zdarma. Po stažení se software nainstaluje a aktivuje podle pokynů krok za krokem.

Chcete-li aktualizovat navigační zařízení prostřednictvím webových stránek společnosti, zaregistrujte se a přihlaste se do osobní zóny.

 • Otevřete složku „Moje zařízení“, která poskytne přehled aktualizací dostupných v rámci licence. To platí za předpokladu, že zařízení je již uvedeno v databázi Personal Area. V opačném případě se zadává, což trvá několik minut.
 • V zobrazeném seznamu vyberte mapy, které jsou podporovány stávající verzí navigátoru. Vpravo od každé mapy je tlačítko „Stáhnout“, které je třeba stisknout.
 • Stažené rozšíření se nainstaluje do počítače a poté se připojí k routeru. Připojte zařízení pomocí kabelu USB. Lze použít paměťovou kartu.
 • Otevřete složku obsahující navigační mapy (NavitelContentMaps) a odstraňte zastaralé soubory. Vytvořte si předem záložní kopii. Na jejich místo umístěte aktualizovanou verzi, staženou dříve. Nenechávejte staré karty v kombinaci s novými, způsobilo by to poruchu systému.
 • Odpojení miniaplikace od počítače. Nyní systém dokončí proces sám. Pak už stačí jen otestovat spuštěním navigátoru.

Prostřednictvím počítače s přístupem na internet

Navitel Navigator lze snadno aktualizovat pomocí softwaru v osobním počítači.

zjistit, verzi, systému, windows
 • To se provádí tak, že si nejprve stáhnete nástroj Navitel Navigator Updater. počkat, až systém automaticky vyhledá možné aktualizace. Poté si vyžádá souhlas s instalací. Navrhovaný způsob není vhodný pro iPhone, iPady a gadgety založené na Windows Phone 7.x.
 • x v případě potřeby aktualizuje software navigátoru a aktivační soubor podle pokynů krok za krokem. Provede po sobě jdoucí dotazy vydané Průvodcem nasazením systému Windows. Po dokončení postupu připojte mobilní zařízení k počítači nebo USB flash disku s navigačním softwarem GPS.
 • Nástroj se okamžitě spustí a vyhledá připojenou aplikaci, poté vyhledá příslušné aktualizace. Kliknutím na Další aktivujete nejnovější verzi navigace. To je konec všech manipulací. Po aktivaci odpojte navigační zařízení od sítě.

Na směrovači

Mapy můžete aktualizovat přímo z nabídky softwaru v mobilním routeru. Je důležité mít připojení k internetu, nejlépe přes Wi-Fi. To je způsobeno velkou velikostí souborů na kartách.

 • Spusťte v zařízení aplikaci Navitel a vyberte možnost Můj Navitel. Aktualizace. Klikněte na položku. Aktualizovat vše.
 • Ve vyskakovacím okně se zobrazí úplný seznam dostupných map s podrobným popisem každé z nich. Souhlas s aktualizací a stahováním nových variant.

Ve většině případů se navigátory prodávají s předinstalovanými mapami GPS a příslušným softwarem pro vytváření map tras. Funkce navigátoru jsou založeny na speciálně mapovaných mapách vytvořených pro konkrétní zařízení. Z tohoto důvodu navigátor odmítne pracovat s mapami jiných typů. Balíček map v podobě, v jaké byl vytvořen, ne vždy obsahuje všechny potřebné oblasti. V takových případech je třeba seznam rozšířit podle vlastních potřeb.

Miliony motoristů důvěřují navigačnímu softwaru Navitel při sestavování trasy. Pokud se v práci nástroje objevují chyby, nepřesnosti při směrování nebo se v některých částech mapy nezobrazuje dostatek informací, pak je pravděpodobně vaše verze programu zastaralá. Těmto situacím se vyhnete tím, že budete své navigační zařízení aktualizovat, což můžete provést několika osvědčenými metodami.

4) Co jsou mapy pro navigační zařízení??

Mapy mohou být rastrové (kreslené, kopírované pomocí skeneru) a vektorové. Rastrové mapy jsou obvykle naskenované mapové obrazy převedené do formátu zařízení GPS. Obvykle jsou takové mapy pro zařízení zdarma a používají se pro určitou oblast (např. jezero Seliger). Vektorové mapy bývají placené a jsou předinstalované v zařízeních nebo se prodávají samostatně pro pozdější stažení.

V současné době ruský trh nabízí celou řadu navigací od různých výrobců: americké (Garmin, Navigon), evropské (TomTom, NavRoad), ruské GPS (JJ-connect, Global-Navigation, Lexand), ruský GLONASS (GLOSPACE), tchajwanské (Mio Tech) a mnoho čínských.

Jak zjistit verzi systému Windows ce v navigačním zařízení

Dříve to bylo tak, že jste si chtěli koupit například vysavač. Přijdete do obchodu a poradce vám poví vše o vysavačích.

A teď si chcete koupit vysavač. Jdete na internet, přečtete si všechno o vysavačích, až po to, čeho se kočky bojí víc, jdete do obchodu a stojíte tam a vysvětlujete poradci o vysavačích, a on tam stojí ohromen vašimi znalostmi.

READ  Jak zjistit kód pro Samsung

Všichni jste se již pravděpodobně setkali s GPS navigátory. Takže než jsem se odvážil koupit toto zařízení. Pamatujte, že ne všechny gps navigace jsou stejně užitečné!

Někde v zámoří můžete zajít do obchodu a koupit si dobrý výrobek. U nás, když jdete do obchodu, musíte vědět, co chcete koupit a kolik to má stát. V opačném případě vás podrazí a oškubou.

I dnes se se záviděníhodnou pravidelností objevují lidé, kteří přijdou do „Eldoráda“, zavolají prodejci a řeknou: „Potřebuji gps-navigátor“. A z toho obchodu vycházejí s naprostými nesmysly koupenými za obrovské peníze.

Například nedávno si několik přátel koupilo chytrý Pioneer Avic S2 za 10 eur.000 s následujícími funkcemi: Bluetooth hands-free adaptér pro mobilní telefon MP3 přehrávač multimediální prohlížeč obrázků

Zkrátka všechny funkce kromě jedné. navigace. Jak banální věc, o které je třeba přemýšlet.

Důvodem je, že je nenapadlo položit prodejci při koupi navigátoru jedinou otázku: „A tady je mapa našeho města?

Protože společnosti iGo nedochází, že Rusko nejde jen o Moskvu a Petra. Nevím, ale mám spoustu různých malých měst, jako je Lipeck, Voroněž, Saratov, Orel a Uryupinsk atd.д.

Protože ty zmrdy v Eldoradu nenapadne, že by neměli prodávat ruské periferie s navigačními zařízeními, pro které neexistují žádné mapy a ani se v dohledné době neočekávají. pro zbytečnost této činnosti pro zahraničního developera.

Srovnávací analýza navigačních systémů

Kdyby se mezitím moji kamarádi věnovali tomuto tématu. by si koupil Garmin Nuvi 205 za 8.000, pro které jsou k dispozici mapy 63 ruských regionů, přičemž jsou zmapována minimálně všechna regionální centra. s názvy ulic a polovina z nich. s obrysy a číslováním domů.

Lidé, kteří se stali šťastnými majiteli tohoto zařízení, jsou zklamaní, když zjistí, že jejich 500.000. město na mapě je zobrazeno jako jediná tečka na křižovatce federálních dálnic. A více či méně podrobné mapy jsou k dispozici pouze pro Moskvu, Petrohrad a přinejlepším tucet velkých měst v Rusku.

Zde je stručné srovnání pokrytí navigačními mapami v systému 01.03.2009:

Navigační systém Výrobce map Počet ruských regionů s podrobným pokrytím Počet regionálních center s domy
Garmin Navicom 63 38
Navitel Navigator Navitel 34 27
iGo 2006 teleAtlas 26 9
Autosputnik teleAtlas 26 9
Průvodce městem Geocenter-Consulting 32 6
Autosatelit JJ-connect JJ-Group „Megapolis“ 16
TomTom TomTom 2
iGo 8 žádné ruské mapy

V současné době Garmin jednoznačně vede v mapovém pokrytí, ale na druhém místě je. Navitel. Zbytek navigačního systému je vhodný pravděpodobně jen pro ty, kteří nechtějí cestovat autem mimo moskevský okruh.

Pokud máte navigační zařízení Garmin. Radujte se: můžete si koupit (nebo stáhnout 😉 čerstvé mapy. a jezdit po nich.

Pokud máte kapesní počítač se systémem Windows Mobile nebo Palm OS nebo chytrý telefon se systémem Symbian. také žádný problém: stáhněte si Garmin Mobile XT, odemkněte, vyplňte mapy. a pořídit si plnohodnotný Garmin.

Ale co když už máte nějaký hardwarový navigátor s naprosto nevyhovujícím softwarem??

Globalizace a lenost výrobců přinášejí zjevné výhody. V současné době je na trhu mnoho zařízení PNA (Personal Navigation Assistant). na základě. Windows CE! Vše Pioneer, MIO, JJ-Connect. to jsou přesně ta zařízení.

Stručná teorie, abyste věděli, o čem je řeč. Takové zařízení je vlastně miniaturní počítač s miniaturním systémem Windows, který se ovládá místo myši dotykovou obrazovkou. Je pravda, že výrobce učinil veškerá opatření, abyste to nikdy neuhodli: místo úvodní obrazovky systému Windows je obvykle spořič obrazovky výrobce, místo plochy. speciální program, který omezuje uživatele na ovládací menu přístroje s vlastními funkcemi navigace a nastavení systému.

PLUS. že obcházením shellu výrobce a získáním přístupu do systému Windows. můžeme do zařízení nainstalovat spoustu užitečného a originálního softwaru a používat jej jako plnohodnotné PDA. Chytří uživatelé hlásí, že do navigačních zařízení v autě instalují různé hry, knihy, přehrávače videa a dokonce i kancelářské aplikace.

MINUS. je to notebook a je to notebook se systémem Windows. A jak víte, systém Windows může být velmi poruchový a někdy dokonce padá. Přestože se o WinCE tvrdí, že je to operační systém s vysokou odolností. Neopatrný uživatel by mohl z vašeho zařízení pna udělat nepoužitelné zařízení bez odpovědi.

Někteří chytří výrobci (např. Pioneer) dávají do PDA dvě USB paměti. provozní a nadbytečné. Vždy k dispozici pouze pro čtení a umožňuje provést tzv. „studený reset“. kde je obsah pracovní flash karty s nainstalovaným firmwarem a softwarem přepsán obsahem záložní flash karty. Na jedné straně je spolehlivý. Je to skutečná výzva, jak takový přístroj vyřadit z provozu. na druhé straně. nepříliš pohodlné: veškerý nainstalovaný software může být zničen pouhým dotykem pera a nahrazen standardním továrním systémem.

READ  Jak zjistit hesla v telefonu se systémem Android.

Cesta z této situace je poměrně jednoduchá: vložte standardní soubor autorunce do kořenového adresáře externí karty SD.exe, který se spustí automaticky po studeném resetu a detekci karty a nainstaluje veškerý potřebný software ze souboru mnavdce.kabina.

Jak zjistit verzi systému Windows ce v navigátoru

Skupina: Návštěvníci Zpráva: 376 Registrován: 20. března 12 Od: Scherbinburg Uživatel #: 41,047

Poté, co strávil celý den na nefunkční odkazy atd.д. Našel jsem tuto informaci o tom, jak ji nastavit za 5 minut! Vše funguje! A je to tady:. Přejděte na oficiální webové stránky http://www.oziexplorer.com/. na levé straně vyhledejte sekci OziExplorer Windows CE, sjeďte dolů a v tabulce vyberte odkaz ke stažení podle našeho procesoru (wince_core_runtime_ARM).zip nebo wince_core_runtime_MIPS.zip)

Potřebujeme keygen a russifier (chci vás upozornit, že pokud máte čínský navigátor, s největší pravděpodobností váš Windows CE není russifikovaný a potřebujete další russifier, jinak se vám v russifikaci OziExploreru místo ruštiny objeví krokodýli. Stejná situace může nastat u značkových navigací, pokud jste aktualizovali firmware nebo pokud byla navigace zakoupena v zahraničí apod.д.).

Pro vypnutí demo režimu použijte keygen: http://narod.ru/disk/56685351001.4daf22. n.rar.html- Pokud jste se již pokusili o registraci vytvořením klíče, ale neúspěšně, musíte v programu odebrat licenci. je zde možnost Spustit keygen na PC a spustit program na navigátoru V okně, které se objeví, zadejte název a sériové číslo, dole se zobrazí ID zařízení V keygenu zadejte ve formátu xxxx-xxxxxx-xxxxx (libovolná písmena latinky, například sdaf-qwer-frty), dole vložte ID a klikněte na keu.

Rusifikace aplikace OziExplorer. http://narod.Více informací o aplikaci OziExplorer: www. ru/disk/56684363001.0bc272. r.rar.html Lokalizátor Ozi Explorer.rar.html. Rozbalit, ruský soubor.Hoďte cel do složky s OziExplorerem Spusťte OziExplorer, přejděte na Soubor Nápověda Změnit jazyk v okně, které se objeví, klikněte na OK a ukončete OziExplorer Při dalším spuštění OziExploreru se objeví okno pro výběr jazyka, vyberte RUŠTINU a užívejte si )))

Chcete-li se dozvědět, váš procesor na navigátoru a WinCE verze může být z doků nebo na zadní straně navigátoru (nálepka tam).

Funkce softwaru Navitel Navigator

„Navitel Navigator Navitel Navigator je v současné době nejoblíbenějším navigačním softwarem v Rusku. Na rozdíl od ostatních používá vlastní mapy, které byly vyvinuty ve spolupráci s mapovou službou pro použití v Rusku. Jedná se o nejpřesnější a nejpodrobnější mapy, které jsou pravidelně aktualizovány každé čtvrtletí a neustále se rozšiřuje pokryté území.

Aplikaci Navitel Navigator lze spustit na systémech Windows CE, Android 1.5, Windows Mobile, Windows Phone, iOS, BADA, Symbian. Mapový podklad zahrnuje:

 • více než 3,5 milionu km ruských silnic;
 • více než 4 500. Ruská města s podrobným popisem ulic;
 • Více než 850 tis. objekty zájmu na mapách;
 • mapy 8 republik SNS a více než 40 zemí Evropy a Ameriky.

Softwarové moduly Navitel Navigator:

 • „Navitel Navigator.Doprava“ obsahuje aktuální informace o dostupnosti dopravních „zácp“ v ulicích.
 • SPEEDCAM. funkce služby, která vás upozorní, pokud se blížíte k místu, kde je instalován rychlostní radar.
 • „Navitel.SMS umožňuje odesílat SMS se souřadnicemi vaší polohy přátelům.
 • „Navitel.“Události“ vám dávají možnost zafixovat na mapě, co se děje, nebo sledovat místa jiných lidí. Tato funkce se obvykle používá k záznamu dopravních nehod. „Navitel.“Přátelé“ vám poskytne informace o pohybu vašich přátel a pomůže vám naplánovat zpáteční trasu.
 • „Dynamické body zájmu“ obsahují aktuální a užitečné informace o cenách pohonných hmot, dopravních kempech a hotelech, jízdních řádech vlaků, divadelních a filmových představeních atd.п.
 • „Navitel.Počasí Uchovává informace o nadcházejícím počasí v následujících 3 dnech ve všech oblastech světa.

Varování před nebezpečím

Chcete-li stáhnout soubor fóra o nebezpečí, najděte „Speedcam“ pod „Navitel“. Vyberte soubor pro vaši zemi a nahrajte jej do složky NavitelContent. Rychlostní kamery v externí paměti zařízení.

Tím je instalace a nastavení Navitelu v zařízení se systémem Windows CE dokončena a nevyžaduje žádné další úpravy. Používejte tyto informace s rozvahou a buďte na silnicích opatrní.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS