CZ- Jak najít ztracené AirPods– najit sluchatko AirPods

Způsoby, jak zjistit, kolik energie mají vaše sluchátka Airpods

Pokud jste si právě pořídili bezdrátová sluchátka Airpods, budete chtít vědět, kde a jak sledovat nabíjení sluchátek, abyste je mohli včas dobít a vyhnuli se nepříjemnému úplnému vybití. Existuje pouze několik způsobů, jak zjistit výši poplatku. Čtěte až do konce a my vám o každém z nich povíme.

Okno připojení

Pokud máte sluchátka v pouzdře, stačí pouzdro přiblížit k iPhonu a otevřít jej, abyste viděli nabití. Zobrazí se základní informace o stavu baterie a pouzdra Airpods. Pokud je úroveň nabití jednoho ze sluchátek nižší, hodnota zobrazená na displeji se zaokrouhlí směrem dolů.

Chcete-li zobrazit stav nabíjení každého sluchátka zvlášť, vyjměte jedno ze sluchátek a zobrazí se informace o levém a pravém sluchátku a pouzdře zvlášť.

Pokud vyjmete obě sluchátka AirPods z pouzdra, ale nevložíte je do uší, na displeji iPhonu se zobrazí úroveň nabití každého z nich.

Toto řešení našeho úkolu je jednoduché, pohodlné a poměrně informativní, ale je naprosto nevhodné, pokud jsou sluchátka používána společně s iPhonem nebo jiným zařízením Apple, tj. jsou v uších.

Na každém originálním pouzdře je stavová LED dioda. Jeho umístění závisí na typu případu:

  • S možností bezdrátového nabíjení. součástí Airpods Pro a 2. generace (dostupné od roku 2019). Nedávno jsme psali o tom, jak se liší.
  • Pouze s bezdrátovým nabíjením. dodává se se sluchátky Apple 1-2. generace (můžeš si k nim dokoupit pouzdro pro bezdrátové nabíjení).
READ  Jak aktivovat tmavé téma v aplikaci Instagram iPhone. Nastavení tmavého motivu v systému iOS - chytrá inverze

Když jsou sluchátka vložena do pouzdra a jeho víko je otevřené, indikátor LED ukazuje stav baterií Airpods:

Chcete-li zobrazit nabití pouzdra Airpods, musíte sluchátka vyjmout a nechat víko nasazené. zelený indikátor ukazuje plnou baterii pouzdra, žlutý indikuje, že zbývá méně než 1 cyklus (plně nabitá baterie pouzdra vystačí na několik nabíjecích cyklů sluchátek).

Když je baterie vybitá, sluchátka Airpods přehrají jedno pípnutí (zbývá asi 10 %). Před vypnutím dvakrát pípne (zbývá 1-2 %) a poté se téměř okamžitě vypne.

Informační hodnota této metody je poměrně nízká. Podívejme se tedy na několik způsobů, jak zjistit úroveň nabití Airpodů na iPhonu, iPadu, iPodu, Apple Watch nebo Macu s přesností na 1 %.

Připojení sluchátek Airpods k iPhonu pomocí párování Bluetooth. 2. Přiblížení pouzdra na sluchátka k telefonu. 3. Otevřete pouzdro Airpods a po výzvě klepněte na iPhone na „Připojit“. 4. Po několika sekundách se zobrazí úroveň nabití sluchátek Airpods a pouzdra. 5. Pokud ne, případ uzavřete a znovu otevřete.

Chcete-li rychle zkontrolovat úroveň nabití Airpodů z telefonu, použijte widget „Baterie“, který zobrazuje procento baterie z libovolného zařízení Bluetooth pod indikátorem baterie iPhonu.

Přidání widgetu baterie do iPhonu nebo iPadu

Pokud pravidelně používáte panel widgetů na iPhonu nebo iPadu, bude se vám hodit widget Baterie, který vám umožní sledovat výdrž baterie všech zařízení připojených k vašemu smartphonu nebo tabletu Apple. Tento panel ti ukáže, jaké máš hodinky Apple Watch, sluchátka Airpods, sluchátka Bluetooth a dokonce i výdrž baterie externí myši.

Chcete-li přidat widget Baterie, přejeďte na domovské obrazovce iPhonu nebo iPadu doleva a otevřete obrazovku widgetu „Dnes“. Nyní přejeďte na spodní část obrazovky a klepněte na tlačítko „Změnit“.

Nyní klikněte na tlačítko „Plus“ vedle widgetu Baterie a přidejte jej do seznamu.

READ  Restart Samsung s8

Pomocí tří ikon na liště můžete změnit pořadí widgetů a přesunout Baterie na požadované místo. Po dokončení klepněte na tlačítko „Hotovo“.

Widget „Baterie“ nyní zobrazuje výdrž baterie připojených Airpodů nebo Airpodů Pro.

Jak zkontrolovat úroveň nabití baterie Airpods ve smartphonu se systémem Android

Sluchátka Airpods používám s přístroji Apple, ale někdy potřebuji připojit sluchátka ke smartphonu se systémem Android. Jak zkontrolovat stav baterie sluchátek Airpods v systému Android??

Originální náhlavní souprava Apple se skvěle hodí do ekosystému zařízení Apple. Zobrazení stavu baterie sluchátek na libovolném zařízení.

U mobilních gadgetů pro iPhone a iPad můžeš úroveň nabití Airpodů zkontrolovat pomocí vyskakovací nabídky při otevření pouzdra nebo pomocí speciálního widgetu na domovské obrazovce.

V počítači Mac můžete stav baterie sluchátek zobrazit pomocí ikony Bluetooth na liště nabídek nebo ve stejnojmenné sekci nastavení systému.

Během používání s Apple TV bude úroveň nabití Airpodů viditelná na ovládacím panelu. Úroveň nabití náhlavní soupravy můžete i s hodinkami Apple Watch zkontrolovat ve speciální nabídce.

Po připojení náhlavní soupravy Apple ke smartphonu nebo tabletu se systémem Android se však nezobrazí vestavěný mechanismus pro zobrazení stavu baterie. K tomu je třeba použít aplikaci třetí strany z Obchodu Play.

Představím 3 způsoby, jak zkontrolovat nabití Airpodů. K tomu je však nutné, aby byla sluchátka připojena ke smartphonu!

  • Otevřete pouzdro Airpods (sluchátka zůstanou uvnitř) a podržte otevřené pouzdro vedle iPhonu.
  • Krok 2.Na obrazovce se zobrazí vaše sluchátka Airpods a úroveň nabití nabíječky.

(CZ) jak připojit airpods k iPhonu

Všimněte si malého černého blesku vedle ikony baterie. To znamená aktivní nabíjení.

Apple AirPods k Androidu. Jde to?

Jak zkontrolovat úroveň nabití sluchátek Airpods na hodinkách Apple Watch

Pokud jsou sluchátka Airpods připojena k hodinkám Apple Watch, můžete úroveň nabití sluchátek zkontrolovat pomocí ovládání hodinek.

READ  Jak načasovat hovor v iPhonu. Jak nahrávat konverzaci WhatsApp na iPhonu?

1) Přejetím prstem od spodního okraje obrazovky hodinek nahoru přejděte do části „Ovládací panel“. Pokud máte otevřenou aplikaci, stiskněte spodní okraj obrazovky a vytáhněte nahoru.

2) Klepněte na ikonu nabíjení. Vedle názvu sluchátek Airpods se zobrazí úroveň jejich nabití. Pokud vložíte jedno nebo obě sluchátka do pouzdra a necháte víko otevřené, uvidíte také úroveň nabití pouzdra.

Podívejte se, jak zjistíte úroveň nabití sluchátek Airpods a sluchátek s mikrofonem

Jako každé samostatné elektronické zařízení mají i Apple Airpods dobíjecí baterii, jejíž kapacita určuje dobu, po kterou může zařízení pracovat samostatně bez připojení k síti. Sluchátka Apple Airpods mají baterii zabudovanou v každém ze sluchátek i v pouzdře. Je důležité, aby majitel zařízení věděl, jak je které zařízení nabité. V našem článku o tom, jak zjistit úroveň nabití sluchátek Airpods a pouzdra z iPhonu i MacBooku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS