Jak zjistit, kdo je připojen k síti Wi-Fi

V tomto návodu vám ukážu, jak rychle zjistit, kdo je připojen k vaší síti Wi-Fi, pokud máte podezření, že nejste jediní, kdo používá internet. Příklady budou uvedeny pro nejběžnější routery. D-Link (DIR-300, DIR-320, DIR-615 atd.).), Asus (RT-G32, RT-N10, RT-N12, atd.), Asus (DIR-300, DIR-320, DIR-615, atd.) a.), TP-Link.

Předem je třeba poznamenat, že budete schopni zjistit, zda se k bezdrátové síti nepřipojují nepovolané osoby; s největší pravděpodobností však nebude možné zjistit, kdo z vašich sousedů sedí ve vašem internetu, protože jedinými dostupnými informacemi bude vnitřní adresa IP, adresa MAC a někdy i název počítače v síti. I tato informace však stačí k přijetí opatření.

Zjistěte, kdo je připojen k síti Wi-Fi

Nejjednodušší a nejinformativnější způsob, jak zjistit, která zařízení jsou připojena k síti Wi-Fi, je zkontrolovat nastavení routeru (webové rozhraní). Téměř každý moderní router (v 99 % případů) má v nastavení záložku, která zobrazuje všechna aktivní zařízení.

Nejčastěji se k nastavení routeru dostanete tak, že do adresního řádku prohlížeče zadáte adresu IP 192.168.0.1 (buď 192.168.1.1, 192.168.10.1 // Prim.: Adresa IP je vyražena na směrovači!).

Heslo a přihlašovací jméno jsou obvykle „admin“ (bez uvozovek)!).

Například můj router Tenda má kartu „Stav“. Otevřít ve výchozím nastavení (jakmile vstoupíte do nastavení).

zjistit, kolik, připojeno, směrovači, wi-fi, sledování

Zde můžete zjistit, kolik zařízení je připojeno a jaká je celková rychlost odesílání a stahování (viz „Kolik zařízení je připojeno? snímek obrazovky níže ).

Poznámka. V závislosti na modelu směrovače, verzi firmwaru. sekce menu a nastavení se mohou mírně lišit. Obecně je třeba najít kartu „Stav“.

Připojená zařízení (router Tenda) / Klikněte zde

Podrobné informace o připojených zařízeních najdete na kartě „Řízení šířky pásma“. Věnujte pozornost názvům zařízení a jejich činnosti.

Řízení šířky pásma (směrovač Tenda) / Klikatelný

U jiných modelů routerů, například u routerů TP-Link, se podobná karta nachází v části „Bezdrátový režim/statistika bezdrátového připojení“. Před každým zařízením vidíte jeho MAC-adresu (ihned vidíte, které zařízení je „sousedem“).

zjistit, kolik, připojeno, směrovači, wi-fi, sledování

Směrovač TP-Link. statistiky bezdrátového připojení

Další příklad níže: V anglické verzi firmwaru (router D-Link) je třeba otevřít záložku „Status/Wireless“ (v ruské verzi routeru D-Link). „Stav/bezdrátové připojení“).

D-link. Anglická verze firmwaru (viz Stav)

Obecně uveďte snímky obrazovky pro všechny modely routerů a firmwaru v jednom článku.je prakticky nereálný. Ale naštěstí. téměř ve všech modelech je nabídka stejná (můžete také použít ty. pokyny pro vaše zařízení).

Pokud zjistíte, že je k routeru připojeno více počítačů (zařízení), než jste k němu dříve připojovali. Nezapomeňte změnit nastavení zabezpečení.

Nastavte nové heslo, ujistěte se, že jde o WPA2 se šifrováním AES, zapněte blokování MAC a vypněte WPS. Ve webovém rozhraní směrovače to lze snadno provést.

Jak zjistit, kdo je připojen k mé Wi-Fi

Je třeba hned říci, že stav vám ukáže zařízení připojená k síti a aktuálně aktivní. Proto se vyplatí chytit zloduchy, když například začne prudce klesat rychlost internetu. Pokud se chcete jen podívat na informace, můžete začít hned po přečtení tohoto článku.

Používání počítače

V tomto případě použijeme malý bezplatný nástroj s názvem SoftPerfect Wi-Fi Guard, který lze stáhnout z oficiálních webových stránek:

Aplikace vyhledá všechna připojená zařízení v síti Wi-Fi. Pokud je detekováno neznámé zařízení, je uživatel varován, že byl detekován narušitel. Pokud je zařízení známé, můžete ho jednoduše zařadit na bílou listinu a program mu pak nebude věnovat pozornost.

Používání zařízení se systémem Android

Zjistěte, kdo je připojen k vaší Wi-Fi pomocí systému Android. Za tímto účelem si stáhněte aplikaci Wi-Fi Analyzer- Home Wi-Fi Alert, která promění váš smartphone v analyzátor Wi-Fi.

Po dokončení instalace spusťte software a klikněte na tlačítko „skenovat síť“. Po krátkém čekání aplikace zobrazí všechna zařízení připojená k síti Wi-Fi. Ty, které jsou připojeny bez vašeho vědomí, budou označeny červeně. Pokud víte, které zařízení máte, můžete jej přidat k vyzkoušeným zařízením:

Pomocí nástroje Wi-Fi Analyzer můžete také najít nejméně obsazené kanály pro váš bezdrátový směrovač a dokonce zvýšit signál sítě. Program bude zajímavý jak pro odborníky, kteří musí tyto sítě často konfigurovat, tak pro běžné uživatele.

 • Zobrazení grafů podle poměru síly signálu
 • Zobrazení počtu kanálů pro každou síť, vlastností Ad Hoc, šifrování
 • Seřadit kanály podle pořadí
 • Zobrazení informací o připojené síti: IP, Local Mac, DNS, Link Speed, Gateway, ServerIP, Hidden SSID.

Ruční ověření připojení třetích stran

Otevřete prohlížeč a zadejte 192.168.1.1 nebo 192.168.0.1 zadejte své uživatelské jméno a heslo podle požadavku systému. Tím se otevře nabídka nastavení směrovače. Je třeba říci, že všechny routery mají v závislosti na výrobci různé nabídky, ale vždy tam bude záložka Bezdrátové připojení (Nastavení bezdrátového připojení nebo něco podobného). Po kliknutí na něj se zobrazí statistika bezdrátového připojení (nebo seznam stanic atd.). п). Klikněte na něj a zobrazí se seznam všech zařízení připojených k této síti.

READ  Jak zjistit, zda byl váš iPhone opraven. Jaký je rozdíl mezi renovovaným a repasovaným iPhonem

Jak odpojit klienta od sítě Wi-Fi

Identifikovali jsme všechna připojená zařízení. jemné! A co když jeden z nich. je například vetřelec?! Jak odpojit uživatele od sítě Wi-Fi, aby nerušil ostatní??! Ani zde není nic složitého. Jednoduše tohoto uživatele zařaďte na černou listinu. Opět použiji příklad společnosti TP-Link.

Vpravo v seznamu bezdrátových klientů je tlačítko „Deny“. Kliknutím na něj přidáte zařízení na černou listinu. Totéž lze provést otevřením sekce Filtrování adres MAC. Nejprve musíme povolit toto filtrování:

Za druhé musíme vytvořit pravidlo pro odmítnutí a přidat do seznamu hardwarovou adresu Macu nežádoucího uživatele, kterého chceme odpojit od Wi-Fi:

Musíme přidat popis a povolit pravidlo. Uložte jej a restartujte směrovač, aby se k němu znovu připojili všichni připojení.

Pokud je vaše Wi-Fi napadena a používána nelegálně. Zkontrolujte nastavení zabezpečení routeru. Musí mít Wi-Fi chráněné heslem WPA2 nebo WPA3. Nikdy nepoužívejte zastaralé standardy WPA nebo starší standardy. Vypněte technologii WPS v nastavení Wi-Fi a nezapomeňte změnit výchozí heslo pro vstup do nastavení routeru. Jinak bych vám poradil aktualizovat firmware, zda je na webových stránkách výrobce k dispozici aktualizovaná verze.

Zobrazení počítačů připojených k síti Wi-Fi pomocí počítače

Kromě mobilního telefonu, který slouží k zobrazení zařízení připojeného ke směrovači, budeme moci využít také náš počítač. Operační systémy, jako je Windows, mají mnoho programů, které nám zobrazují různé údaje týkající se připojení, zařízení připojených k síti atd. д.

Sledování bezdrátových sítí

Pro tento výukový program jsme použili nástroj Wireless Network Watcher. Jedná se o freewarový software, který si můžeme stáhnout pro systém Windows. Díky němu můžeme mít k dispozici různé funkce, mezi nimiž vyniká možnost zjistit, která zařízení jsou připojena k síti.

Stačí ji nainstalovat a poté spustit příkaz. Automaticky se zobrazí okno, jak vidíme na obrázku níže, se všemi připojenými zařízeními a jejich informacemi. Máme k dispozici údaje podobné údajům společnosti Fing, jako je název počítače, IP adresa, MAC atd. Д.

To vše nám pomůže lépe poznat zařízení připojená k naší síti. To nám umožní zjistit, zda je něco v nepořádku, například zda není připojena herní konzole, zda tiskárna Wi-Fi nemá přístup k síti nebo jiné zařízení, které by mělo být připojeno.

SoftPerfect Wi-Fi Guard

V programu SoftPerfect Wi-Fi Guard najdeme podobný program, který nám poskytne informace o zařízeních připojených k síti Wi-Fi. Nejprve si ji musíme stáhnout z jeho webových stránek Honest Sign. Mějte na paměti, že má přenosnou a instalovatelnou verzi, takže si můžeme jednoduše stáhnout a spustit.

Po otevření se zobrazí první obrazovka, jak je znázorněno na obrázku výše. Budeme muset vybrat síťový adaptér, který nás zajímá. Později zadáme Scan a začne vyhledávat všechna zařízení, která jsou připojena k dané síti, kterou jsme vybrali. Zobrazí se nám seznam se jménem, IP adresou, MAC atd. Д.

Pokročilý IP skener

Jedná se také o velmi oblíbený program pro systém Windows. Pokročilý skener IP umožňuje rychle zjistit, která zařízení jsou připojena k síti. Například zjistíme, zda je televizor připojen k síti Wi-Fi, zda má tiskárna signál nebo zda je k dispozici nějaké zařízení internetu věcí. Musíte přejít na jeho oficiální webové stránky a stáhnout si program pro systém Windows.

Když otevřeme stažený soubor, dá nám na výběr, zda jej chceme nainstalovat, nebo jen spustit přenosnou verzi. Následně klikněte na tlačítko „Prozkoumat“ a spustí se vyhledávání. Zobrazí se všechny počítače v síti s informacemi, jako je název, IP adresa atd. Д.

Skenování místní sítě

Požadovanou metodu skenování můžete nastavit ručně

Síťové skenování prostřednictvím sítě ScanNet se provádí ve čtyřech režimech:

Režim čtení arp je ve výchozím nastavení povolen. Liší se tím, že za prvé skenuje i odpojená zařízení (takže můj seznam obsahuje i vypnutý televizor) a za druhé funguje pouze pro místní síť. Pokud tedy chcete vyloučit zakázaná zařízení nebo přejít mimo místní síť, musíte zvolit jiný režim.

Důležité: ScanNet požaduje povolení k přístupu ke geolokačním službám. Musí být schválen. To je nutné k získání SSID Wi-Fi pro přesnější personalizaci. O špehování nemůže být řeč.

Aplikace vám neposkytne pouze seznam zařízení, ale umožní vám zobrazit podrobné informace o každém z nich. Jsou zahrnuty názvy hostitelů, Ping a otevřené porty. V podstatě všechny věci, které by potřebovali profesionálové, nejen zkušení uživatelé, kteří o pingu nikdy neslyšeli, natož ostatní.

Pokročilým uživatelům nabízí ScanNet širokou škálu konfiguračních nástrojů

Pomocí služby ScanNet můžete skenovat požadované sítě, porty a vyhledávat hostitele připojené ke směrovači

Pro pokročilé uživatele nabízí síť ScanNet poměrně širokou škálu nastavení. Pokud vám tedy výchozí nastavení vyhledávání nevyhovuje, můžete si ho nakonfigurovat podle svých představ. V případě potřeby můžete skenovat nejen domácí síť, ale i celý vybraný rozsah nastavením limitů IP adres.

Zkusíme prohledat váš rozsah IP adres:

Skenování externích sítí. jedná se spíše o nástroj pro techniky

Služba ScanNet vám poskytne komplexní informace o hledaných sítích, otevřených portech atd.д.

Nastavení pásem je samozřejmě nástroj pro pokročilé uživatele, nebo spíše specialisty. Umožňuje najít správný server, spustit diagnostiku a další funkce.

Jedinou nevýhodou je, že není možné získat adresu MAC skenovaného zařízení. To však není omezení aplikace ScanNet, ale samotného systému iOS. Společnost Apple již dva roky blokuje mechanismy, které tyto informace přijímají, a zakazuje vývojářům, aby je vkládali do svého softwaru. Proto ve verzi ScanNet pro iOS taková funkce není, ale ve verzi pro Android ano.

READ  Pořízení snímku obrazovky na zařízení Samsung Galaxy a 50

Jak zjistit, kdo je připojen k síti Wi-Fi

Jak zjistit, kdo je připojen k síti Wi-Fi, a chránit se před nežádoucími připojeními? Život bez internetu si nelze představit. Proto nechceme, aby někdo zasahoval do téměř intimního procesu připojení k celosvětové síti. Pojďme se tomu podívat na kloub.

Pravidelně platíte poskytovateli internetových služeb za služby a vaše zařízení jsou chráněna antivirem. Ale najednou cítíte, že signál Wi-Fi začíná slábnout nebo se některé stránky načítají podezřele dlouho. Je pravděpodobné, že někdo používá internet bez vašeho vědomí.

Vyvstává otázka: „Jak zjistím, kdo je připojen k mé Wi-Fi? Aniž byste museli volat technika?“

Existuje jednoduchý algoritmus pro zjištění, kolik zařízení používá vaši síť:

Pokud jste od zakoupení směrovače nezměnili výchozí administrátorské a správcovské jméno a heslo, vytvořte si nové.

Jste příliš líní na to, abyste byli kreativní, a útočníci toho využívají. Po změně hesla se přihlaste se všemi zařízeními a síť bude opět patřit pouze vám.

Zobrazí se tabulka s počtem zařízení připojených k síti (seznam klientů DHCP).

Všechna připojená zařízení budou viditelná v reálném čase. Podívejte se, které neznáte, a zablokujte je.

Dalším způsobem, jak zajistit, aby k síti nebyla připojena žádná nepotřebná zařízení:

 • Stiskněte kombinaci kláves Win (nachází se vlevo mezi klávesami Ctrl a Alt a je na ní znak Microsoft) a R. Zobrazí se dialogové okno „Spustit“.
 • Do příkazového řádku zadejte cmd. Zobrazí se černé dialogové okno (C://Windows\system32\cmd.exe).
 • Zadejte tam ipconfig/all. Zobrazí se konfigurace vašeho síťového připojení.
 • Všimněte si adresy výchozí brány 192.168.1.1. Zatímco první číslice jsou u většiny počítačů stejné, poslední číslice se liší.
 • Zadejte do prohlížeče adresu výchozí brány počítače. Zobrazí se panel připojení směrovače.
 • Zadejte své uživatelské jméno a heslo. Přístup do nabídky správy směrovače.
 • V části „Síť“ přejděte do podsekce DHCP a DNS a zobrazí se seznam všech připojených zařízení.

Nezapomeňte, že jednoduchá opatření vám pomohou vyhnout se nežádoucím připojením:

 • Buďte kreativní a vymyslete složité heslo pro svou síť. Pravidelně ji preventivně vyměňujte.
 • Pokud váš směrovač nabízí výchozí názvy sítí, nepoužívejte je. Vytvořte si vlastní.
 • V nastavení připojení nastavte režim šifrování.

Neoprávněnému připojení k síti Wi-Fi lze zabránit dodržováním jednoduchých pravidel.

Pokud však máte podezření, že někdo neoprávněně používá vaši síť, vyplatí se zkontrolovat nastavení připojení.

Zjistěte, kdo je připojen k vaší Wi-Fi

Podívejme se, jak můžete zjistit, kdo je připojen k vaší Wi-Fi. Dnes existuje řada programů, které se používají k ochraně osobních údajů, jsou považovány za bezpečné. Ještě před časem bylo pomocí tohoto druhu ochrany možné zajistit, že vaše Wi-Fi bude pro cizí osoby nepřístupná, pokud byla použita dobrá hesla, ale kontrola „neoprávněných“ hostů byla dobrým nápadem.

Použití grafických adaptérů a dalších zařízení umožňuje generovat silná hesla. Pokud však nemůžete ručit za to, že je vaše síť Wi-Fi nedotknutelná, měli byste alespoň vědět, kdo se k ní připojil a kdo ji již používá. Jedna věc je, že vaši síť používá soused. Něco jiného je, když může být vaše síť zneužita k trestné činnosti. Abyste se vyhnuli potížím, musíte síť zabezpečit a zjistit, kdo se k ní může připojit.

Důvody k obavám

Existuje několik důvodů, proč sledovat, kdo se připojuje k vaší síti a kdo ji používá:

 • Náhlý pokles rychlosti přenosu dat. Skutečnost, že se k síti připojil další uživatel, však není jediným důvodem.
 • Pokud víte, že jsou vaše zařízení odpojena, ale kontrolka LED stále bliká, měli byste také zkontrolovat, zda se k síti Wi-Fi připojují další zařízení.

Co potřebujete vidět

Chcete-li zobrazit seznam připojených uživatelů, musíte přejít do rozhraní nastavení směrovače, které je přístupné z libovolného zařízení. Téměř všechny routery Wi-Fi mají standardní adresy. „http://192“.168.0.1″ nebo „http://192.168.1.1“. Tyto informace jsou obvykle uvedeny na nálepce na spodní nebo zadní straně směrovače. Pokud jste vy nebo někdo jiný změnil heslo během procesu nastavení od začátku, budete se muset snažit si ho zapamatovat.

Chcete-li se dostat do nastavení, otevřete prohlížeč a zadejte adresu: http://192.168.1.1

D-Link

Hosty můžete zjistit poměrně snadno. Jakmile se dostanete do rozhraní nastavení Wi-Fi, měli byste ihned kliknout na „pokročilá nastavení“ a poté vybrat kartu „stav“ a kliknout na šipku směřující doprava, dokud se neobjeví odkaz „klienti“. Další. klikněte na odkaz. Poté se zobrazí seznam zařízení, která jsou aktuálně připojena k bezdrátové síti, a vy byste měli zkontrolovat, zda jsou připojena. Zpočátku je možné, že nebudete schopni určit, které z nich jsou vaše a které ne, ale můžete zjistit, zda existuje souvislost mezi počtem klientů Wi-Fi a počtem vašich zařízení v síti. Nezapomeňte mezi ně zařadit telefony, televizory, set-top boxy atd. Pokud se objeví nějaká odchylka, je možná na čase vyměnit pár za Wi-Fi. Pokud jste ji ještě nenainstalovali, měli byste tak učinit neprodleně v části nastavení směrovače.

Chcete-li zjistit připojení v tomto zařízení, vyberte položku nabídky „mapa sítě“ a poté stiskněte klávesu „klienti“. V zobrazeném seznamu uživatel vidí nejen počet zařízení a jejich adresy, ale také názvy sítí, které rychle a přesně určí typ zařízení připojeného ke směrovači.

TP-Link

S Wi-Fi by u tohoto zařízení neměl být větší problém, protože jeho přihlašovací formulář je standardní. Chcete-li zjistit, kolik je k mému směrovači připojeno, stačí vpravo vyhledat položku Bezdrátové připojení a vybrat možnost Statistika bezdrátového připojení, kde najdete informace.

Sledování bezdrátové sítě

Tento nástroj dokáže snadno skenovat bezdrátové sítě a zobrazit seznam zařízení, která jsou aktuálně připojena k mému směrovači. Seznam připojených zařízení můžete také exportovat. Je možné, aby software příležitostně skenoval síť na pozadí a upozornil uživatele, pokud najde nepovolené zařízení.

READ  Jak zobrazit internetové heslo v počítači. Jak odebrat síťové umístění v systému Windows 10

Soft Perfect Guard

Tato aplikace Wi-Fi je zdarma a dokáže snadno prohledat vaši síť a najít nová zařízení, která jsou k ní připojena. Pokud program najde neznámé zařízení, okamžitě upozorní uživatele, že byl zjištěn narušitel. Pokud zařízení znáte a nevadí vám, že je připojeno k mému routeru, můžete ho zařadit na „bílou listinu“, takže ho program bude příště ignorovat a vy uvidíte, kdo je skutečný narušitel.

Zvýšení zabezpečení bezdrátové sítě

 • První pravidlo. vždy si změňte uživatelské jméno a heslo. Kombinace vynalezené výrobci jsou snadno prolomitelné pro zloděje. Chcete-li změnit heslo, vstupte do rozšířených nastavení, vyberte kartu „systémové nástroje“ a položku „heslo“. Heslo můžete upravit na kartě, která se otevře.
 • V nabídce Wi-Fi je třeba vybrat kartu „MAC filtering“.
 • Adresy MMAC je třeba zadat do paměti směrovače. I když majitel zařízení třetí strany zná vaše heslo, nemá možnost získat přístup k vašemu internetu.

Pomocí výše uvedených tipů budete moci zjistit, kolik nezvaných hostů používá vaši síť Wi-Fi a je připojeno k vašemu směrovači, a odříznout je od bezplatného internetu.

Jak zjistit, kdo je připojen ke směrovači Wi-Fi

Přesněji řečeno, tato otázka neměla být formulována jako „jak mohu zjistit, kdo je připojen k mé Wi-Fi“, ale jako „jak mohu zjistit, která zařízení nejsou moje?“. U telefonů a tabletů je to jednoduché: dočasně na nich zakážete bezdrátové rádio a zmizí ze seznamu připojených zařízení.

Síťový název a MAC adresu počítače zjistíte stisknutím klávesy WinR na klávesnici a v zobrazeném okně zadáním příkazu cmd, čímž vyvoláte příkazovou konzolu, do které zadáte následující příkaz: ipconfig /all

V našem příkladu se ukázalo, že dříve nalezené zařízení Notebook je náš vlastní notebook. Jednoduše řečeno, všechna zařízení, která se v příkladu nacházejí dříve, nám patří a neexistují žádná cizí spojení.

Jak odpojit neznámé uživatele od sítě wi-fi

Prostřednictvím ovládacího panelu směrovače můžete zakázat bezdrátový přenos dat jakémukoli zařízení v síti.

Vzhledem k tomu, že jsou identifikovány jedinečnou adresou MAC, což je vlastně sériové číslo jejich síťového rozhraní, zapnutí filtru „Odmítnout“ na zařízení zabrání jeho fungování v síti Wi-Fi, ať už se majitel pokusí připojit jakkoli.

Jak zabezpečit Wi-Fi? Zabránění připojení neznámých zařízení k síti Wi-Fi.

Na předchozím příkladu jsme si ukázali, jak se chránit před připojením neznámých zařízení k síti: zapněte filtr MAC adres „Přijmout“ a přidejte do seznamu všechny miniaplikace a počítače, kterým chcete povolit přístup do sítě.

Nezapomeňte také na nastavení zabezpečení: použijte ochranu heslem s autentizační metodou WPA2 (na rozdíl od starého WEP, který je snadno prolomitelný snifferem Wi-Fi, bude narušitel muset strávit poměrně hodně času pronikáním do vaší sítě).

Software pro sledování, kdo je připojen k síti Wi-Fi

Jak jste se již přesvědčili, nejlepším způsobem, jak sledovat stav sítě, je použít ovládací panel routeru, který vám umožní rychle identifikovat a odříznout narušitele od přístupu do sítě. Směrovač však nemůže hostitele upozornit na nová zařízení v síti.

Ke stejnému účelu použijte aplikaci třetí strany, například Network Watcher, který byl popsán výše: nastavte její nastavení tak, aby pravidelně skenovala vaši síť, a vyberte vhodný typ oznámení, když se objeví nové zařízení, a budete vždy vědět o nových připojeních ve vaší bezdrátové síti.

Podobnou funkci má i další aplikace, Wi-Fi Guard. Na rozdíl od svého předchůdce se však může spouštět automaticky v systémové liště spolu se systémem Windows.

Další 3 užitečné články:

Jak zaheslovat router Wi-Fi za tři minuty? Přečtěte si! Pryč jsou doby, kdy internet.

Wi-Fi Guard je velmi potřebný nástroj pro všechny nadšence s malou bezdrátovou sítí, kteří ji chtějí zabezpečit

Wi-Fi Crack. software pro zapomnětlivé uživatele nebo začínající hackery. Umožňuje snadné a jednoduché hrubé vynucení.

odborník na IT, s vysokoškolským vzděláním a akademickými pracemi. Více než 15 let se zabývám opravami mobilních telefonů a počítačů, specializuji se na konfiguraci softwaru a sítí.Kanál projektu Telegram. https://t.já/tvrdé maso

3 komentáře

Props to BPO pro hledání, kdo je připojen k mé Wi-Fi pomocí svých pokynů a chytit tři levicové frajery, kteří sál na mé wifi. Jsi zlý člověk, všechny jsi je zablokoval. Říkal jsem si, proč mám tak pomalý internet.

Nástroj Wireless Network Watcher je darem z nebes pro zobrazení připojených zařízení, zejména pokud máte router, jako je TP-Link, kde je panel správce zmatený a uživatelsky nepřívětivý. Každý měsíc používám tento program k zachycení hackerů bezplatné wi-fi v práci.

Je to už dávno, co jsem změnil heslo na routeru a nekontroloval, kdo je připojen, ale poté, co můj internet začal zpožďovat. jsem zkontroloval, kdo je připojen k mému internetu podle vašich pokynů. A hádejte co? Celá stránka používala můj internet, všichni sousedé. Jsem v šoku, všechny jsem zakázal a změnil heslo. Sousedé jsou na mě stále naštvaní, nemají svědomí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS