Jak zjistit, že mám chytrou televizi nebo ne?

Nejjednodušší je vidět technické vlastnosti. Poté, co jste se naučili model vaší televize, můžete vždy vidět technické vlastnosti na jakémkoli webu (lépe, samozřejmě na webových stránkách výrobce). Na krabici nebo v dokumentech by tato informace měla být také. Nápis „Smart TV“ obvykle vychloubá na krabici.

Hlavní rozdíl mezi inteligentní televizí a televizí v jejím tradičním smyslu. vy sami vyberete obsah, který chcete sledovat nebo poslouchat. Může být doručen do vašeho zařízení jak pomocí značkových aplikací (přenos konkrétních televizních kanálů nebo etheru), tak ve formě samostatných filmů a televizních programů.

Jak zjistit, zda je v televizi Samsung Wi-Fi?

Řešení č. 2: Hledáte nastavení bezdrátové sítě v nabídce Smart TV v televizoru, podstatou je vstoupit do nastavení televize a v části „Síť“ (obvykle se to nazývá), podívejte se, zda existují nastavení Wi-Fi (bezdrátový).

Chcete.li zkontrolovat televizi, musíte věnovat pozornost zadnímu krytu. certifikované modely mají značení „EAS“. Jeho dostupnost potvrzuje, že zařízení prošlo všechny laboratorní testy a hodnotící postupy. Více informací o tom, jak zkontrolovat originalitu produktu, si můžete přečíst na webových stránkách společnosti.

Je možné připojit starou televizi k internetu?

Pokud máte velmi starou televizi s jedinými konektory pro „tulipány“ v pouzdře bez podpory internetu a Wi-Fi, může být také připojen k bezdrátové síti. Chcete.li to provést, musíte si zakoupit samostatnou televizní předponu na Androidu. Už bude mít všechny potřebné konektory pro pohodlnou práci.

Připojte kabel k televizním konektoru LAN. Pokud se připojíte přes router, vložte kabel z poskytovatele do konektoru WAN router a poté další kabel do konektoru LAN na televizi a routeru. Zadejte nabídku televize: Stiskněte tlačítko Domů a vyberte Nastavení na televizní obrazovce.

READ  Jak nainstalovat Skype do inteligentní televize

Jaký je operační systém na Sony Bravia?

Řádek našich televizorů Bravia lze rozdělit do dvou kategorií. S operačním systémem Android a bez operačního systému Android. Televizní televizory Android podporují instalaci plně naplněných (přizpůsobených) aplikací z obchodu Google Play v televizní paměti.

 • Zadejte nabídku televize.
 • Vyberte „Podpora“.
 • Vyberte „ALLIVE na Samsung“.
 • Pole „kód modelu“ bude označovat televizní model.

Výhody televizního inteligentního

Schopnost inteligentní televize přenáší televizi do kategorie inteligentních zařízení. Nyní nejde jen o zařízení pro přehrávání velkého počtu televizních programů z 20 nebo více kanálů, ale multifunkční zařízení pro zábavu a práci. Před výběrem Smart byste měli určit potřebné funkce a poskytnout zařízení dobré spojení s internetem a signálem s vysokou kvalitou.

Chcete.li zobrazit potřebné programy na inteligentní televizi, stačí je naprogramovat pro jejich nahrávání. Pro běžnou televizi musíte nainstalovat časovač, video materiál a komplexní inkluzní jednotku. Hráči by si měli vybrat vybavení s operačním systémem Android a navíc připojit pohodlný joystick. Velká obrazovka, jasný obrázek a jasné barvy potěší každého hráče a umožní vám užít si hru a relaxovat. Webmaster může pracovat s vysoce kvalitním obrázkem bez namáhání.

Co je inteligentní televize v domě, kde žije několik lidí:

 • Schopnost zaznamenávat a prohlížet vzdělávací a kognitivní programy školákům a studentům;
 • Pracovat doma pro obchodníky;
 • Pohodlné prohlížení obsahu, fotografií a video materiálu na velké obrazovce s dobrou kvalitou obrázku;
 • Spojení s příbuznými a známými;
 • Odpočívej si při prohlížení svých oblíbených programů bez ohledu na čas jejich přímého vysílání.

Inteligentní televizní televizory mají zjevné výhody. Na ně můžete nainstalovat aplikaci Tizen. Vytváří se na jádru Linux a je to otevřený operační systém přizpůsobený všem gadgetům.

S Tizen TV funguje předpona pro televizi mnohem aktivnější. Zároveň aplikace řídí a reguluje práci všech uzlů, zvyšuje jejich výkon a díky tomuto snižování nákladů na elektřinu. Zobrazit multimediální materiál, ukládání správných souborů a další funkce takové televize vám umožní pracovat online bez obsazení počítače. Při nákupu chytré televizní televize byste měli vzít v úvahu vlastnosti signálu, který získáte od poskytovatele. Je nutné rozlišit náklonnost a TV2. Programy jsou vydávány v různých rozsazích a jsou nekompatibilní v televizích jiného typu.

READ  Jak přenášet televizi do digitální televize

Jak můžete zjistit své ID?

Nejjednodušší způsob, jak získat informace o ID kódu, je použití speciální kombinace Dial-Symbol. Chcete.li to provést, musíte zadat počet sad čísla a poté pomocí klávesnice, která se objeví, zadejte ### a stiskněte tlačítko volání. Poté by měl být na obrazovce smartphonu zobrazen požadovaný identifikátor.

 • Číslo inteligentní karty je na něm uvedeno s velkými číslicemi
 • Číslo předpony je číslo čipu nebo chipid uvedené na nálepce.
 • Číslo modulu vačky je Chipid, uvedeno na dně nálepky.

Jak spravovat televizi s Alice

Inteligentní televize je však dobrá, protože vám umožňuje ovládat ji nejen z aplikace, ale také. Například jsem připojil svou televizi s Alice a teď mohu jen požádat hlasového asistenta, aby ji zapnul nebo vypnul, položil pauzu nebo ji obnovil. Obecně velmi cool a pohodlné. Funguje to o nic méně jednoduché:

Chcete.li ovládat televizor hlasem, musíte ji přidat do aplikace Yandex

zjistit, inteligentní, televizi, nebo
 • Vyberte „Správa zařízení“. „“;
 • Najděte v seznamu Samsung Smartthings, přihlaste se s účtem SmartThings a potvrďte vazbu. všechna dostupná zařízení budou automaticky kontaktovat Alice.

Co potřebujete vědět o kvalitních službách a funkcích LG Smart TV

Technologie „Grey“ je produkt, který nemá speciální značení (certifikát) a není určen k prodeji ve vašem regionu. Obvykle je „šedá“ technologie nižší než ceny než v oficiálních obchodech, což přitahuje zákazníky. Ve skutečnosti, úspora nákupu zařízení, uživatel riskuje ztrátu řady funkcí stanovených výrobcem, jakož i podporu záruky.

Jak pochopit při nákupu, že televizor je certifikován na prodej v Rusku?

Prodávající je povinen poskytnout informace o potvrzení shody zboží a názvu technických předpisů. Zdržte se nákupu televizorů neoficiálně dovážených na území, Turkmenistánu, Ukrajině a zemích CIS. Riskujete, že získáte neúplnou sadu služeb zahrnutých do dokončení zboží (včetně Smart TV).

Jak nezávisle zjistit, že televizor je certifikován k prodeji v Rusku, pokud již byl nákup proveden?

Značení EAC.

Ruská legislativa určuje, že zařízení domácích spotřebičů a elektroniky importované do země musí mít certifikáty EAC (osvědčení o shodě s technickými předpisy Euroasijské hospodářské unie) a odpovídající označení.

READ  Jak připojit předponu ke staré televizi

Označení EAC potvrzuje, že výrobky prošly laboratorními testy a postupy hodnocení stanovené v technických předpisech Euroasian Hosponkér a plně splňují jejich požadavky.

Symbol „EAS“ najdete na zadním panelu televizoru:

Přítomnost postav „ru“ v příponě.

Abychom pochopili, zda je model navržen k prodeji na ruském trhu, musí přípona obsahovat znaky „ru“. Příklad:

Zkontrolujte televizi.

Pro svůj klid můžete zkontrolovat, zda je certifikován váš model televizního modelu na prodej v ruském regionu tady

Moje televize není certifikována k prodeji v Rusku. Co dělat?

Pokud jste na zadním panelu televizoru nenašli značení EAS a v příponě neexistují žádné znaky „Ru“, doporučujeme kontaktovat podporu zákazníků LG a zjistit díly pro váš televizní model. To lze provést v sekci podpory webových stránek LG.com/ru nebo telefonicky:

Proč je důležité koupit certifikované vybavení?

Abychom poskytli uživatelům kvalitních služeb a funkcí LG Smart TV, LG Electronics plánuje na svých televizorů velký mezinárodní aktualizaci firmwaru, počínaje 16. Listopadu 2020. Funkce rozpoznávání řeči, Domácí ovládací panel. Interakce se zařízeními IoT, připojení LG Mobile Thinq, Live Plus aplikace a chyby jsou opraveny.

Po aktualizaci se může inteligentní televizní služba v zemích CIS (Společenství nezávislých států), včetně Ruska, na Ukrajině a Turkmenistánu, zcela k dispozici nebo výrazně omezena, pokud vaše zařízení nemá osvědčení o dodržování technické výroby Předpisy ve vašem regionu. Rozvrh aktualizace lze změnit v závislosti na okolnostech společnosti a informace o aktualizaci se mohou lišit v závislosti na modelu a zemi.

Kupte si vybavení v oficiálních obchodech LG

Doporučujeme zakoupit vybavení LG pouze v oficiálních obchodech pro používání inteligentní televizní služby a dalších televizních funkcí, jakož i podporu záruky LG.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS