Co dělat, když jsem zapomněl heslo z LG TV?

Při registraci z televizoru v nabídce Smart TV se ikona „vstoupí“ do podoby obrysu osoby, aby ji zaregistrovala a stiskla ji. Stisknutím tlačítka „Registrace“ vám bude nabídnuto zadání e.mailové adresy a hesla pro vstup do služby (nikoli z pošty, ale přijdete s novou specificky pro inteligentní televizi).

Ve výchozím nastavení je tovární pin-kód nastaven ve všech TVS-0000 nebo 1234 Metody otevírání jsou následující:

Jak odemknout dálkové ovládání z LG Smart TV TV?

Chcete.li odemknout dálkové ovládání z televizního panelu LG, musíte také vytáhnout výživové prvky a umístit je zpět, držet tlačítko napájení. Pokud tato metoda nepomůže, měli byste postupně stisknout tlačítka se šipkami: „nahoru“, „dolů“, „vlevo“, „doprava“, pak otřepejte dálkové ovládání.

Tlačítko blokování musí být stisknuto a držet 5-10 sekund. Na některých modelech jsou pokyny pro odemknutí uvedeny v pouzdru nebo dálkovém ovládání. V 95% případů to stačí k odstranění zámku z televize. A pouze v 5% případů budete možná potřebovat volání mistra pro opravu televize.

Jak deaktivovat rodičovskou kontrolu na LG TV

Jak deaktivovat tlačítka na LG TV Lock

Téměř všechny moderní televizory jsou vybaveny velmi výhodnou funkcí blokovacích tlačítek. „Ochrana před dětmi“, která se vyvolává “.

Tato možnost poskytuje ochranu nastavení zařízení, pokud je v domě malé dítě, a také vylučuje neoprávněný přístup dětí k televizním programům v nepřítomnosti dospělých.

READ  Jak obnovit heslo iPhonu, pokud jsem ho zapomněl. Obnovení hesla iPhone pomocí 4ukey

Tato užitečná funkce však často vytváří neočekávané problémy pro uživatele. Například samotné dítě může být bráněno náhodou, hraní s dálkovým ovládáním nebo osobou, která stanovila heslo, na něj může v průběhu času jednoduše zapomenout.

Situace se zcela vymkne kontrole, pokud je samotné dálkové ovládání ztraceno nebo zlomené nebo zlomené.

Jak být v této situaci? Co dělat, když televizní pořad pouze jeden kanál nebo požádá o zadání hesla při zapnutí?

Jak odstranit blokovací tlačítka LG TV? V tomto článku najdete odpovědi na tyto otázky.

Jak nainstalovat síťový zámek na inteligentní televizi

Po změně hesla můžete nainstalovat novou a zároveň blokovat síť v TV Smart TV TV.

Sekvenování:

  • Klikněte.
  • Vyberte kartu sítě a přejděte na síťové připojení.
  • Je vhodné si přečíst pokyny, které se objevily, a potvrdit vaše jednání.
  • Dále přejděte na kartu s nastavením připojení a vyberte tam správnou síť. inteligentní televize.
  • Nyní zadejte nové heslo a stiskněte tlačítko „Ready“.

Pokud se na obrazovce objeví ikona „zapnutá“, pak všechno šlo dobře. Takové manipulace lze provést s jakoukoli televizí, například instalací na Samsung, Philips nebo LG. Rozdíly budou zanedbatelné.

heslo

Jak nainstalovat heslo pro zapnutí LG TV?

Jak najít kód PIN WPS pro bratra tiskárny

  • Klikněte na „Nabídka“.
  • Přejděte na a vyberte „Síť“.
  • Jděte a vyberte „WLAN“.
  • Přejděte na a vyberte „WPS s kódem PIN“.
  • Když se na bezdrátové síti zobrazí „Síť I / F“, klikněte na „OK“.

Jak změnit heslo na LG TV?

Hlavní důvody brzdění LG Smart TV TV: Problémy s anténou při sledování televizních kanálů; slabé rychlosti internetu nebo nesprávné připojení sítě; Nesprávné připojení TV.

Z jakého důvodu může dojít k televizním bloku

Zámek může nainstalovat speciálně jakýmkoli uživatelem, prostřednictvím nastavení nabídky nebo způsobený současným stisknutím několika tlačítek na PDU.

READ  Galaxy a50 Jak pořídit snímek obrazovky

Také může dojít k blokování televize v důsledku porušení provozu operačního systému nebo selhání v nastavení. V tomto případě může být nápověda poskytnuta pouze v servisním středisku.

heslo

POZORNOST! Pokud se na televizním přijímači zobrazí pouze jeden kanál, pak záležitost není v blokování. Možná došlo k selhání v operačním systému a pouze blikání zařízení pomůže odstranit zamykání.

heslo

Pokud je televizor zablokován kvůli technické poruše, nebude to fungovat, aby se s problémem vyrovnal samostatně. Pokud je zařízení pod záruční dobou služby, je specialista povinen eliminovat poruchu zdarma.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS