Jak zjistit, které služby jsou připojeny k MTS

Při výběru tarifního plánu věnuje předplatitel především pozornost hlavním parametrům tarifu. V případě nabídek balíků je pozornost zaměřena na složení nabídky tarifů a poté pro použití, které služby, nebudete muset platit navíc. Pokud mluvíme o ekonomických nabídkách, pak je to náklady na služby a podmínky tarifů.

Kromě hlavních parametrů zahrnuje jakýkoli návrh mobilních operátorů také další služby, z nichž mnohé jsou placeny. Někdy jsou takové služby zahrnuty do počátečního balíčku možností, i když je uživatel nepotřebuje.

Dnes vám řekneme, jak zkontrolovat předplatitele MTS a zjistit, které placené služby jsou připojeny na telefonním čísle a jak zakázat zbytečné další služby.

Předplatitelé Megafon

Zjistěte, jaký druh placených služeb jsou připojeny na telefonu Megaphone. Chcete-li to provést, použijte samoobslužný systém předplatitelů, na které je na oficiálních webových stránkách tohoto operátora, odkaz. Proveďte rychlý registrační postup přejděte do odpovídající sekce. Jakmile získáte přístup k systému Service Guide, přejděte na kartu „Service“. Zde můžete vidět seznam připojených placených služeb zdarma a opustit ty, které nepotřebujete. Pokud nemáte příležitost používat internet, vytočte příkaz 105# z telefonu a přejděte do části připojených služeb. Kromě toho je předplatitelům k dispozici jediné referenční číslo 0500. Můžete také kontaktovat jeden z komunikačních salonů ve vašem městě, jehož zaměstnanci jsou představeni pasy, jaké služby jsou připojeny na telefonu a pomáhat provádět potřebné operace.

Odběratelé MTS mohou používat internetového asistenta na oficiálních webových stránkách operátora, což je postup registrace, ve kterém je téměř stejný jako společnost Megafon. V osobním účtu uživatele bude dostupný seznam všech služeb spojených na datech se schopností vypnout navíc. Vytočte příkaz 1522#z telefonu, po kterém obdržíte zprávu SMS se seznamem aktuálních připojených služeb. Můžete také zavolat na číslo 0890 a podle pokynů hlasové nabídky zjistit potřebné informace. A konečně, informace o současných placených a bezplatných možnostech jsou poskytovány na žádost v kancelářích MTS a komunikačních salonech.

zjistit, telefonu

Jak deaktivovat placené služby na megafonu

Můžete zakázat zbytečnou službu nebo předplatné na Megaphone ihned po provedení příkazu 105#. Systém automaticky nabídne vytočit požadovaný příkaz k pozastavení aktuálních služeb. Můžete také jednoduše odeslat zprávu SMS se slovem zastavení na číslo, ze kterého obdržíte informace o konkrétní službě nebo předplatném, po kterém bude služba zastavena.

Odpojte placené služby kontaktováním Megafon telefonicky 0500 nebo návštěvou nejbližší fyzické kanceláře k vám. Podle vaší žádosti budou podpůrné důstojníci vytvořit nezbytné manipulace a pozastaví účinky zbytečných služeb. Pokud byla jakákoli služba připojena bez vašeho vědomí, požádejte o ukázku příkazu k aplikaci v kanceláři a vyplňte jej. Při potvrzení těchto informací budou finanční prostředky na používání zbytečných služeb vráceny na váš účet po chvíli.

READ  Jak vymazat paměť telefonu se systémem Android v zařízení Lenovo. Vymazat paměť RAM

Placené služby MTS. Proč se objevit na telefonu, jak se před nimi chránit

Vy sami byste mohli neúmyslně propojit jakékoli služby při nákupu nového tarifního plánu. Předplatné na jakýkoli web by pro vás mohlo být vydáno, pokud by byl v telefonu virus nebo pokud virová služba měla vaše telefonní číslo. Postupujte proto na aktualizace svého antiviru (musíte jej mít na svém smartphonu) a nezadávejte své telefonní číslo na podezřelých stránkách.

Neinstalujte také aplikace z neznámých zdrojů a neposílejte SMSKI do krátkého počtu, která nepatří vašemu operátorovi. Nesledujte odkazy na podezřelé stránky. Obecně buďte vždy v pohotovosti při výběru na internetu a přijímání zpráv z neznámých čísel. Nikdy na to neodpovídejte.

Je také vhodné přijmout konkrétní opatření k ochraně před nežádoucím předplatným. Zapněte možnost z MTS „Zákaz obsahu“: Zavolejte na číslo 0890 nebo 8–800–250–0890.

Jak zkontrolovat a deaktivovat placené předplatné na Tele2

Pomocí dotazů USSD. Tato metoda je vhodná, protože vše lze udělat sami. Stačí vytočit tým:

A pak volejte tlačítko. Na chvíli se na obrazovce zobrazí informace o všech předplatných a také o způsobech vypnutí.

Pokud problém vyřešíte s předplatným na vlastní pěst, můžete kontaktovat podporu na volání 611.

Odpověď operátora bude muset trochu počkat, ale kompetentní specialista poskytne všechny informace o placených službách a poradí o otázce jejich odpojení.

Můžete si povídat s specialistou a navštívit s pasem jakýkoli komunikační salon. K identifikaci předplatitele je nutný pas.

Osobní účet „Můj tele2“ na webových stránkách operátora nebo v mobilní aplikaci je dalším výhodným způsobem, jak spravovat předplatné.

zjistit, telefonu

Po oprávnění musíte jít do sekce „Správa předplatného“ a tam, abyste odstranili vše, co v tuto chvíli není, nemá prospěch.

Placené služby „BEINE“

Tento operátor nabízí obrovské množství služeb. Pomáhají předplatiteli být si vědomi nejnovějších zpravodajských akcí, směnných kurzů a dalších věcí. Teprve nyní jsou náklady na takové informační služby vysoké. Proto mohou být některé z nich jednoduše opuštěny.

Zkontrolujeme dostupnost placených služeb

Prvním způsobem je zkontrolovat osobní účet předplatitele. Chcete.li to provést, musíte jít na web mobilního operátora a přihlásit se.

Nabídka osobního účtu je pochopitelné. Po oprávnění se na obrazovce objeví informace o zůstatek účtu a také o všech službách, které jsou připojeny k číslu.

Druhou metodou je zkontrolovat předplatné prostřednictvím mobilní aplikace „My Beeline“. Lze jej nainstalovat na moderní gadget, který podporuje operační systémy Windows, iOS, Android. Aplikace je také třeba přihlásit zavedením přihlášení a hesla. Poté přejděte do sekce nabídky „Připojené služby“. Bude mít všechny informace o placených a bezplatných předplatných spojených s číslem.

Třetím způsobem je kontrola placených služeb pomocí SMS-Informing. Na telefonu musíte vytočit 10009# nebo 067409. Veškeré informace o placených předplatných přijdou ve formě SMS.

READ  Co dělat, když chcete iPhone. iPhone 5s 16 gb

Čtvrtým způsobem je zavolat kontaktní centrum. Chcete.li to provést, vytočte krátké číslo 0611 nebo 8 (800) 700 06 11. Hovor je zdarma. Zpočátku nabídne automatický mobilní konzultant předplatitele. Při kliknutí na určité klíče můžete zjistit, které placené předplatné jsou připojeny k číslu. Můžete také kontaktovat operátora krátkého čísla 0674. Kvalifikovaně odpovídá na všechny otázky, které je předplatitelům zájmu.

Odpojte placené předplatné „BEINE“

Existuje několik způsobů. Prvním je odpojení v kanceláři „Moje be.line“. K tomu se musí předplatitel přihlásit. První stránka bude označovat všechny služby spojené s tímto číslem.

„Složky“ jsou nainstalovány proti nim. Pokud chce předplatitel opustit placené předplatné, odstraní „klíště“ naproti odpovídajícímu bodu. Poté bude služba deaktivována.

Druhým je použití „mobilního konzultanta“. Předplatitel musí vytočit krátké číslo 0611. Mobilní záznamník pomůže opustit placené předplatné najmutím určité kombinace klíčů.

Pokud předplatitel volá ze stacionárního telefonu, aby identifikoval jednotlivce, musí informovat číslo mobilního telefonu operátora, jméno a data pasu (je.li to nutné).

Třetí shutdown přes Sim-Menu. Pohodlný způsob. Předplatitel může samostatně opustit placené předplatné na náboru určité kombinace klíčů. Pro každou službu má své vlastní. To je vidět v nabídce „USSD Command“.

Metody

Zjistěte jména a funkčnost Tele2, za které je účtován dodatečný poplatek, můžete několika způsoby několika způsoby. To vám umožní spravovat možnosti kdykoli, z jakéhokoli zařízení, kde je předplatitel.

zjistit, telefonu

Chcete.li zkontrolovat připojené možnosti, musíte zadat univerzální příkaz USSD 153# a stiskněte tlačítko volání. V odpovědi operátor pošle seznam aktivovaných služeb, jejich náklady a algoritmus pro vypnutí pro odpojení.

Chcete.li vypnout konkrétní službu, musíte sledovat výzvy informačního systému. Správa se provádí pomocí příkazů 1446# nebo 189#. Po zadání požadavku na telefon přijde SMS s informacemi o připojených službách a způsobech deaktivace. Limit pro získání těchto informací nebyl stanoven. Služba je poskytována zdarma.

Pokud předplatitel přesně ví, jaké placené možnosti jsou aktivovány, vytočte kombinaci 6050 kódů předplatného#a bude deaktivován.

Některé služby v době aktivace byly poskytnuty zdarma a potom za ně provozovatel začal odepsat poplatek. Chcete.li zjistit stav připojení k těmto službám, musíte vytočit příkaz 125# a tlačítko „Call“.

Osobní oblast

Musíte jít na oficiální web kampaně Tele2.RU (pokud se to provede poprvé, zaregistrujte se). Dále musíte otevřít hlavní stránku webu a kliknout na tlačítko „Enter“ v pravém horním rohu. Potvrzení operace na telefonu můžete vstoupit kliknutím na tlačítko „Vstup bez hesla“. Přijde zpráva SMS s dočasným heslem, kterou lze nahradit konstantou.

V osobním účtu v části „Správa služeb“ jsou zobrazeny všechny aktivní předplatné. Existuje také příležitost je deaktivovat. Naproti každé aktivní možnosti je tlačítko „Zakázat“. Po odpojení přijde krátká zpráva SMS k telefonu s potvrzením operace. Vstup do systému je bez jakéhokoli zařízení.

Slepé střevo

Aplikace z oficiálních obchodů je stažena. Play Market nebo App Store, v závislosti na operačním systému zařízení. Instalací aplikace „My Tele2“ pro Android a iOS v telefonu můžete také spravovat předplatné. Je přizpůsobena použití integrace z mobilních zařízení.

READ  Restart telefonu Samsung Galaxy s7

Chcete.li vstoupit do systému, musíte zahrnout internet prostřednictvím sítě Tele2. Přihlaste se v systému. Je nutné otevřít sekci „Tarify a služby“, kategorii „Management“ a kliknout na sekci „Connected“. Systém vydá aktivní placené služby Tele2, které bude osvětleno barevným značkou.

Podpora 611

K otázce aktivních předplatných Tele2 zodpoví hlasový systém kontaktního centra kolem hodin kolem hodin. Chcete.li to provést, musíte zavolat číslo 611 a postupovat podle příkazů, abyste přejdou do požadované části nabídky. Komunikace s konzultantem je k dispozici na krátkém čísle 0611 nebo voláním horké rybářské linky pro oříznutí 8 800 555 0611. Zaměstnanci poskytnou úplný popis každé služby a nevypne zbytečné.

Kromě toho TELE2 poskytuje předplatitelům další krátká čísla, volání, které můžete zjistit podrobnosti o možnostech: viz aktivní předplatné, jejich denní náklady a způsoby, jak je zakázat.

  • 615. Podrobnosti o funkci „Mobilní internet z telefonu“.
  • 629. Podrobnosti o funkci „mobilního překladu“.
  • 661. Všechna data o možnostech „Internetová svoboda“.
  • 662-ODDĚLENÍ SLUŽBY „Internetový balíček“.
  • 635. Popis služby „Jednoduchá geografie“.
  • 668. Instalace a odpojení možnosti „Hudok“.
  • 689-dat na mobilních a finančních možnostech Tele2.
  • 644. Podrobnosti a náklady na možnost „Nové číslo“.

Pro identifikaci předplatitele bude muset být provozovatel referenčního a informačního centra nazývat údaje o pasu.

V kanceláři kampaně

Chcete.li zkontrolovat dostupnost placených předplatných, můžete kontaktovat kancelář Tele2. Konzultanti firemního salonu pomohou zkontrolovat aktivní možnosti a vypnout zbytečné. Při kontaktu s salonem, aby se potvrdila osobnost, je nutné představit pas. Oficiální zástupce předplatitele musí mít notářskou plnou moc pro komunikační operace.

Chcete.li zjistit nejbližší kancelář kampaně ve vašem městě, měli byste jít na oficiální web Tele2 nebo zavolat informačním centru telefonicky 611.

Operátor BEeline Cell nabízí více než 100 různých služeb a to nepočítá předplatné informace a zábavy. Služby jsou potřebné k řízení počtu, rovnováhy, zajištění bezpečnosti komunikace a kontrole chování dítěte.

Seznam služeb připojených na vašem čísle je nejpohodlněji zkontrolován na vašem osobním účtu na webu a v mobilní aplikaci „Moje beeline“. Tam uvidíte seznam služeb a jejich náklady, můžete, pokud je to nutné, vypnout služby irelevantní pro vás. V samostatné části můžete zkontrolovat placené předplatné. to jsou oni, kdo mohou rychle „jíst“ rovnováhu. Doporučujeme, abyste si pravidelně prohlíželi, které služby jsou ve vašem pokoji spojeny, abyste se vyhnuli zvláštním výdajům.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS