Jak zjistím své Apple ID??

Apple ID je účet přidělený iPhonu při registraci do služby Apple Inc. Bez něj budete mít jen velmi málo funkcí: můžete pořídit snímek obrazovky iPhonu, uskutečnit hovor a poslouchat hudbu, ale nebudete moci synchronizovat data ani nahrávat soubory na iCloud Jak zjistit Apple ID svého zařízení bez větších potíží. zkusíme to zjistit.

Pokud telefon funguje, grafické heslo je známé a uživatel obecně nemá jiné potíže než přihlášení k účtu, můžete zjistit své Apple ID přímo v iPhonu nebo iPadu, aniž byste museli zařízení připojovat k počítači nebo kontaktovat podporu.

Důležité: Vaše Apple ID se zobrazuje v několika sekcích nabídky a také ve vestavěných aplikacích, takže byste ho měli snadno najít.

Pokud ho nikde nevidíte a zařízení jste koupili osobně, vyplatí se zeptat majitele, zda vůbec má účet; pokud jste iPhone koupili v obchodě, je to ještě jednodušší, stačí přejít na webové stránky společnosti Apple a provést jednoduchý postup registrace.

V nastavení

Nejjednodušší způsob, jak zobrazit své Apple ID, je otevřít nabídku Nastavení na iPhonu. Apple ID zde nelze obnovit, ale informace lze snadno najít; abyste je znovu neztratili, doporučujeme zapsat si přihlašovací údaje na kus papíru nebo je uložit do „Poznámek“ v zařízení.

Chcete-li najít své Apple ID, musíte:

V obchodě App Store

V blízkosti ikony „Nastavení“ v hlavní nabídce iPhonu nebo iPadu se nachází další, která umožňuje majiteli zařízení otevřít obchod s aplikacemi, hrami, hudbou a elektronickými knihami. Klepnutím na stylizované písmeno A v kruhu se uživatel dostane do obchodu App Store, kde najde své Apple ID.

Majitelé, kteří zapomněli heslo, nebudou moci použít žádnou z předchozích metod, protože před přístupem k možnostem nabídky musí iPhone odemknout.

V obchodě iTunes Store

Stejným způsobem můžete zobrazit své Apple ID v jiné systémové aplikaci, iTunes Store, a to v menu telefonu. Údaje budou umístěny přibližně tam. na hlavní stránce obchodu. Skvělé je, že zde můžete zkopírovat text z pole účtu a vložit ho do libovolného dostupného editoru.

V iTunes v počítači

Chcete-li zjistit své Apple ID v osobním počítači, postupujte podle tohoto algoritmu:

Důležité: Pokud se majitel zařízení dosud nepokusil synchronizovat iPhone s počítačem, nebude možné tímto způsobem zjistit Apple ID, protože počáteční autorizace bude vyžadovat zadání uživatelského jména a hesla.

Podobně můžete své Apple ID zobrazit pomocí aplikace iCloud pro počítač. nebo aplikace Najít iPhone, pokud jste ji už alespoň jednou použili.

Zapomněl jsi Apple ID a co s tím??

Nejnebezpečnější věcí, ke které by to mohlo vést, je aktivační zámek, který by vám znemožnil aktivovat iPhone, iPad nebo Mac bez hesla Apple ID. V důsledku toho nebudete moci zařízení používat. Problém. jak si zapamatovat heslo k Apple ID, když si nepamatujete, pod jakým e-mailem jste si ho zaregistrovali??

Při aktivaci zařízení je jméno Apple ID zveřejněno zašifrované. zobrazí se pouze první znak ID a e-mailová doména, například [email protected] místo počtu „zdadoků“ není skutečný počet skrytých znaků, tj. je zde 5 tokenů, ale může jich být 3, 7 nebo 10 znaků. Takže je jen malá šance, že si své Apple ID zapamatujete podle prvního znaku a e-mailové domény (@).

READ  Jak zkontrolovat telefon na odposlech iPhone

Jak najít účet iCloud

Jak najít účet iCloud, pokud nemůžete získat ID iCloudu podle IMEI? Samozřejmě můžete použít několik jednoduchých způsobů, jak snadno získat své Apple ID nebo účet iCloud, jak je uvedeno níže.

Kontrola e-mailu Apple

Pokud jste jako e-mail použili iCloud nebo registrované Apple ID, můžete dostávat e-maily z Apple Storu, například appstore@insideapple.Apple.com, no_reply@email.Apple.com a další. Tyto e-mailové adresy můžete samozřejmě kontrolovat pomocí často používaných e-mailových účtů. Stačí vyhledat Apple. Další snadný způsob, jak získat iCloud ID pro iPhone.

Vyhledání Apple ID s jiným zařízením

Pokud máte více než jedno zařízení Apple, můžete na jiném zařízení najít Apple ID bez IMEI. Apple ID můžete získat v nastavení iCloudu na jiném iPhonu nebo iPadu se stejným účtem. Chcete-li získat Apple ID pro MacBook Pro, přejděte do části „Apple“ „Nastavení systému“ „iCloud“.

Vyhledávání v databázi na serveru Apple

Přejít na iforgot.Apple.Své Apple ID najdete kliknutím na odkaz „zobrazit“. Poté můžete zadat své jméno, telefonní číslo a další požadované informace a načíst své iCloud ID ze serveru společnosti Apple. Tato metoda by měla být užitečná, pokud jste dříve zadali opravené informace. (Oprava chyby připojení k serveru Apple ID)

Jak funguje aktivační zámek?

Pokud je v iPhonu, iPadu nebo iPodu touch povolena funkce „Najít iPhone„, je Apple ID bezpečně uloženo na aktivačních serverech společnosti a propojeno s vaším zařízením. Od této chvíle budete muset zadat heslo, abyste funkci deaktivovali, odstranili data ze zařízení a znovu ji aktivovali.

Pokud zařízení ztratíte nebo vám ho ukradnou, měli byste ho okamžitě přepnout do režimu „Najít iPhone“. Tento režim uzamkne obrazovku pomocí šestimístného nebo čtyřmístného přístupového kódu a zobrazí zprávu s telefonním číslem, aby bylo možné zařízení snáze obnovit.

V případě potřeby můžete data ze zařízení vzdáleně vymazat, zpráva zůstane na obrazovce i po vymazání informací. Zatímco aktivační zámek funguje „ve stínu“, aby zabránil neoprávněnému použití nebo prodeji zařízení, režim ztráty připomíná nálezci (nebo zloději), že gadget má majitele a nelze jej používat bez znalosti hesla.

Chcete-li aktivovat chybějící režim, přejděte na webovou stránku iCloud.Tuto metodu použijte z počítače Mac nebo PC nebo použijte aplikaci Najít iPhone pro iOS.

Jak zkontrolovat připojení iPhonu nebo iPadu k iCloudu (stav aktivačního zámku)

Tyto pokyny nevyžadují Apple ID! Metoda funguje odkudkoli na světě.

Bohužel možnosti ruského webu podpory společnosti Apple neumožňují určit vazbu na iCloud. Pomocí tohoto proxy odkazu otevřete web podpory společnosti Apple „z Německa“. Pokud výše uvedený odkaz časem nefunguje, použijte jakýkoli anonymizér pro přístup na stránky podpory společnosti Apple https://getsupport.Apple.com/ a postupujte podle následujících kroků.

Vyberte oblast jako Evropa (Europa) a zemi jako Německo (Deutschland).

V případě potřeby můžete v dolní části obrazovky změnit němčinu na angličtinu.

V seznamu zařízení vyberte iPhone (nebo iPad, pokud to potřebujete).

Pro upřesnění uveďte. Tlačítka nefungují.

Vyberte možnost Odeslat k opravě a poté vyberte tlačítko Domů.

Zadejte sériové číslo nebo IMEI iPhonu nebo iPadu a klikněte na šipku.

Pokud je funkce Najít iPhone povolena (aktivační zámek je aktivní), systém zobrazí následující oznámení:

„Omlouváme se, ale nemůžeme vytvořit opravu, když je funkce Find My iPhone aktivní. Musíte vypnout funkci Najít iPhone a znovu zkusit toto sériové číslo. Vypněte funkci Najít iPhone a zkuste to znovu.“).

Požádejte prodejce, aby vypnul funkci Najít iPhone (koneckonců je to nutnost, pokud se chcete cítit bezpečně). pokud to neudělá, pak byste takové zařízení samozřejmě neměli kupovat.

Pokud je funkce Najít iPhone vypnutá (to znamená, že zařízení není přiřazeno k žádnému účtu iCloud), budete vyzváni k ověření pomocí Apple ID.

Nikdy si nekupujte zařízení Apple se zapnutým zámkem aktivace.

Je důležité si uvědomit, že i při koupi použitého iPhonu nebo iPadu od přítele nebo příbuzného byste měli vypnout funkci iPhone Finder (aktivační zámek). V opačném případě se nový uživatel v blízké budoucnosti setká s potížemi při používání takového zařízení.

READ  iPhone x NFC nefunguje

Proč potřebujete tetheringové Apple ID??

Po propojení miniaplikace s Apple ID se otevře následující škála možností:

  • Synchronizace dat (kontaktů, poznámek, hesel, připomínek, záložek Safari a dalších) z iCloudu mezi zařízeními.
  • práce s knihovnou médií iCloud (např. velmi užitečné při používání Apple Music)
  • Nákup multimediálního obsahu a stahování dříve zakoupeného obsahu z iTunes Store, App Store, iBooks Store nebo Mac App Store;
  • povolit automatické stahování (obsah zakoupený v jednom zařízení se automaticky stahuje do všech ostatních zařízení připojených ke stejnému Apple ID);
  • umožnit „rodinný přístup“ (nákupy z App Store, iTunes Store nebo iBooks Store si může do zařízení bezplatně stáhnout až šest členů rodiny);
  • Přihlášení k iTunes Match (nahrávání hudby na iCloud).
  • A další.

Jak získat Apple ID v iPhonu

iPhone není jen skvělý gadget na stahování spousty hraček, obrázků atd. Majitelé chytrých telefonů si musí zapamatovat některé důležité informace, jako je Apple ID. Apple ID lze nazvat jako druh jména, které je přiděleno uživateli. Je vyžadován pro používání některých funkcí a služeb. Chcete stahovat hry z App Store? Bez průkazu totožnosti to nejde. ID potřebujete také k nákupu hudby v iTunes Store. Proto se vyplatí zapamatovat si Apple ID. Pokud je však ztratíte beze stopy, můžete je zkusit opravit.

Zaregistrujte se na adrese

Přejít na appleid.Apple.com/en a vyberte možnost „Najít Apple ID“.

Dále budete vyzváni k zadání jména, příjmení, několika poštovních schránek.

Pokud jste je v předchozím kroku zadali správně, budete vyzváni k zadání data narození. Pokud jsou vaše údaje chybné, musíte si zapamatovat správnou e-mailovou adresu. Zkuste překontrolovat své údaje, možná jste při registraci použili velká písmena.

Poté se musíte rozhodnout, jak informace obnovit. Existují pouze dvě možnosti: prostřednictvím e-mailu a zadáním některých údajů. Т.První způsob vám bude zaslán e-mailem, ale pokud zvolíte druhý způsob, budete muset odpovědět na řadu otázek, které byly předem vybrány během procesu registrace

Po ověření je třeba nastavit nové heslo, které musí splňovat určité požadavky. Minimální délka kombinace je 8 znaků.

Otevřete „Nastavení“

Existuje jednodušší způsob, jak zjistit své Apple ID, ale ten je k dispozici pouze v případě, že jste si v zařízení dříve nastavili iCloud. Stačí otevřít sekci Nastavení a vybrat příslušnou položku.

Používání obchodu iTunes Store

Pokud první dvě metody nepomohly, můžete zkusit jiný způsob. Otevřete iTunes Store a vyhledejte. Pokud budete mít štěstí, bude tam umístěno ID vašeho účtu. Nemusí to fungovat, takže si nedělejte naděje.

Závěr: Pokud si nemůžete vzpomenout na své ID, je to snadné díky některým údajům. Abyste se však vyhnuli podobným trapasům, je lepší si ji zapamatovat nebo zapsat, protože má určitý význam. Doufáme, že vám tipy v tomto článku pomohly úspěšně dokončit operaci obnovení.

Jak zjistím svůj e-mail Apple ID??

Přejděte do nabídky Apple Systémová nastavení Internetové účty a vyhledejte účty iCloud. Otevřete iTunes, vyberte „Účet“ a zobrazte můj účet. Pokud jste se do iTunes přihlásili pomocí Apple ID, zobrazí se název vašeho účtu a e-mailová adresa.

Za třetí, další potíže způsobují způsoby, jakými lze zjistit IMEI a UDID. Chcete-li zjistit IMEI, musíte na zařízení vytočit číslo #06#, poté se na obrazovce zobrazí kód volání, zatímco UDID je uloženo v iTunes (přejděte na kartu Přehled, klikněte na „Sériové číslo“).

Jak zjistit své Apple ID. skutečné způsoby

Z jakéhokoli zařízení ve vyhledávací službě

Vše! Nyní znáte své Apple ID a heslo. Tyto údaje si poznamenejte a uložte na bezpečné místo. Tato metoda funguje na jakémkoli zařízení Apple. a můžete ji použít i z počítače v internetovém klubu nebo knihovně.

Zjištění Apple ID v iPhonu, iPadu nebo iPodu pomocí sériového čísla, IMEI, iPadu nebo iPodu

Vezměme si jako příklad iPhone 6. Zadejte příkaz „Nastavení. Základní. O tomto zařízení“.

READ  iPhone 11 Procento nabíjení na iPhone 11 jak ho zapnout

Zobrazí se sériové číslo, IMEI i MAC adresa. informace, které slouží ke zjištění vašeho Apple ID a ke kontaktování podpory Apple, pokud jste se neověřili a ztratili Apple ID i heslo. Mějte na paměti, že neexistuje žádný „šedý“ způsob, jak zjistit vaše Apple ID. bezpečnostní zásady společnosti Apple jsou přesně vyladěné.

Existují stránky, které údajně pomáhají zkontrolovat Apple ID podle IMEI, sériového čísla atd. д. Všechno je to nesmysl! Lidé, kteří to nabízejí, jsou z 99 % podvodníci. Můžete také zkusit „naskenovat“ Apple ID na serveru IMEI.I to je však pochybná služba. Nikdo kromě společnosti Apple a zpravodajských služeb na to nemá právo. Neskočte na tento trik! Je nepravděpodobné, že by Apple prozradil všechna svá tajemství. jeho bezpečnostní politika je pro uživatele co nejjednodušší a nejbezpečnější, aniž by jim sděloval podrobnosti o tom, jak, co a kde obejít. Kromě toho můžete používat stejné Apple ID pro všechny produkty Apple ve své domácnosti. je to jednoduše účet iCloud, který vám umožňuje přístup k iCloudu (Disk), AppStore, FaceTime, iMessage a umožňuje chránit vaše zařízení před ztrátou a krádeží.

Jak zjistit Apple ID v uzamčeném telefonu nebo jiném zařízení Apple iDevice

Pokud je zařízení neúmyslně a neopatrně uzamčeno a nelze jej odemknout, a to ani za účelem zobrazení informací o něm, jak je popsáno výše. vyjměte přihrádku na kartu SIM tak, že do jejího otvoru zatlačíte jehlou, koncem kancelářské sponky nebo párátkem.

Nyní se podívejte na zadní stranu zařízení. identifikátory FCC-ID a IC jsou uvedeny ve spodní části v podobném formátu.

U starších přístrojů, jako je iPhone 4s (A1387), se zde IMEI neduplikuje. Ale! Nikde na vnější straně není uvedeno žádné sériové číslo. Nyní neváhejte a napište na technickou podporu a přiložte účtenku a/nebo záruční list, pokud jej máte.

Jak zjistím své ID v počítači MacBook?

To vyžaduje, abyste byli přihlášeni k iTunes a MacAppStore. Spusťte iTunes a přejděte do MacAppStore. Přístup do obchodu. Zobrazit účet, který však již bude uveden ve výše uvedené nabídce.

Klikněte na ikonu uživatele Apple v hlavním okně iTunes.

Nyní spusťte MacAppStore a vyvolejte kartu AppStore. Příkaz „Obchod. Zobrazit můj účet“.

Dejte také „Volby. Rychlé odkazy. Účet“. zobrazí se vaše Apple ID.

Apple ID v MacBooku v prohlížeči Safari

Své Apple ID můžete zobrazit také tak, že spustíte prohlížeč Safari integrovaný v systému MacOS a otevřete iCloud. Automatické vyplňování v Safari vám sdělí vaše Apple ID.

Jak získat Apple ID v počítači s Windows

Systém Windows má také vlastní způsoby, jak zjistit vaše Apple ID.

Vyhledání Apple ID pomocí iTunes

Spusťte iTunes a vyberte Soubor. Přejít do iTunes Store.

Tím se dostanete do podnabídky, kde se okamžitě zobrazí vaše Apple ID.

Nyní zadejte příkaz z hlavní nabídky iTunes: „Programy. Moje programy“. Stejně jako na MacBooku otevřete známé vlastnosti jakékoli používané aplikace prostřednictvím kontextové nabídky „Podrobnosti“. rozhraní iTunes ve Windows je podobné rozhraní MacOS. A stejně jako v systému MacOS se po kliknutí na kartu Soubor zobrazí vaše Apple ID.

Jak najdu své Apple ID v iCloudu?

Pokud jste se přihlásili ke službě iCloud pomocí svého Apple ID. ihned se zobrazí v hlavním okně služby iCloud. Verze iCloudu pro Windows je stejná jako verze pro MacOS. rozhraní je pro obě verze stejné a Apple ID bude vždy k dispozici. Pokud se přihlášení pomocí Apple ID nezdaří, vraťte se do iTunes a postupujte podle některého z výše uvedených kroků.

Jak ještě můžeš najít ztracené Apple ID

Apple ID lze najít i jinak. vyhledáním na příslušné stránce iCloudu. Ale není to výhodné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS