Jak volat počítač na mobilní telefon zdarma

Chcete-li zavolat na internet na mobilním nebo stacionárním telefonu, použijte jednu ze služeb IP-Telefony. Jsou zastoupeny ruskými a zahraničními poskytovateli IP poskytující mnoho komunikačních služeb. V této recenzi budeme studovat služby, které vám umožní volat zdarma nebo téměř zdarma. za malou peněžní odměnu.

Volání zdarma od počítače k ​​telefonu je opravdu možné. S tím nám pomohou čtyři služby. Zadarma, Siplink, volá.Online a flash2voip. Pojďme přijít na to, jak fungují.

Zadarma

Chcete.li zavolat telefonu z počítače, zaregistrujte se u operátora Zadarm. Registrace se provádí na oficiálních webových stránkách služby, což uvádí název uživatele (skutečné jméno), e.mailovou adresu a heslo (označeno dvakrát). Dále vložte šek „Nejsem robot“, zaškrtávejte podmínky dohody a souhlas s zásadami ochrany osobních údajů, po kterém se dostaneme na osobní účet. Autorizace v Zadarmě se provádí na e.mailové adrese a heslo uvedené při registraci.

Každý nový uživatel obdrží bonus ve formě 20 na účtu. Tento bonus lze použít k volání zdarma z počítače do telefonu.

 • Prostřednictvím svého osobního účtu. přejděte do nabídky „Služba. volání z webu“. Číslo sady čísel se otevře. říďte počet volaných předplatitele a volání. Napravo se zobrazí historie hovorů a elektronická kniha;
 • Prostřednictvím Zadarmy pro aplikaci Windows Supreme. nainstalujte ji odtud. Pro konfiguraci budete potřebovat přihlášení a heslo (nikoli z vašeho osobního účtu). Najděte potřebná data v osobním účtu nadšení v části „Nastavení. připojení SIP“ (pokyny na níže uvedeném obrazovce). Aby volající předplatitel zobrazí číslo mobilního telefonu volajícího, nastavte ho do stejné sekce. Spusťte aplikaci, označte přihlášení a heslo, začněte volat. vše je snadné a jednoduché, bez desítek nepochopitelných parametrů;
 • Prostřednictvím aplikací pro jiné platformy má nadšení aplikace pro Windows, Mac OS, Android, iOS a Linux.

Můžete také použít jakékoli aplikace třetích stran, ale budou vyžadovat složitější nastavení-indikující SIP servery nadšení.

Chcete-li získat pomoc při konfiguraci programů IP-Telefony třetích stran, použijte pokyny na webových stránkách operátora.

Kvalita zvuku (4.3 z 5) Průměrné hodnocení 4.62
Spolehlivost (4.7 z 5)
Podpěra, podpora (4.9 z 5)
Cena (4.6 z 5)
Nízké ceny, bonusy při připojení a několik tarifů s levnými výzvami v Rusku. Podporovány jsou také obchodní funkce-to jsou virtuální PBX s bezplatnou instalací a hlasovou nabídkou, reverzní volání na weby a statistikami. Hovory uvnitř sítě na Zadarmě jsou zdarma, bez ohledu na to, jaký bod se nachází předplatitel.

Siplink

Chcete.li získat příležitost zavolat zdarma z počítače do telefonu, použijte služby Siplink. Začněte se registrovat jako jednotlivec. Vyberte standardní „standard“ bez měsíčního poplatku s multichannelem a možností volání hovorů, uveďte město připojení (to je nezbytné pro připojení přímého čísla města). Pokud číslo města není potřeba, vyberte bod „Vyberte číslo později“ na další stránce “. Dále zadejte číslo mobilního telefonu a heslo, aktivační kód objednávky (bude přijat ve formě hlasového hovoru od SIPLINK).

Za minutu bude účet připraven. Počáteční zůstatek osobního účtu je 10, takže můžete volat z počítače zdarma k telefonu. Výzvy k populárním ruským směrům (včetně počtu Moskvy, Petrohradu, Čelyabinsku, Novosibirska a dalších velkých měst) stojí od 49 kopecků/min. Na webových stránkách operátora je kalkulačka, abyste mohli objasnit náklady na hovory v jiných oblastech (včetně Intercity).

U volání z počítače použijte jakoukoli aplikaci pro IP-Telechys, in. X-lite. Nastavení pro něj je k dispozici v poskytovateli osobního účtu.

Kvalita zvuku (4.1 z 5) Průměrné hodnocení 3.7
Spolehlivost (4.2 z 5)
Podpěra, podpora (3.1 z 5)
Cena (3.4 z 5)
Jednoduchá registrace a velmi jednoduchý osobní účet, jednoduché přijetí statistik. Levné výzvy, ale příliš malé bonus, abyste si mohli užít volné minuty. Ceny jsou však poměrně nízké, můžete zavolat Rusku od 0,49 /min.
READ  Jak obnovit tovární nastavení telefonu. Jaké jsou různé způsoby resetování systému Android?

Volání.Online

Poněkud podivná služba, která poskytuje volání zdarma v určitých oblastech. Chcete.li volat, musíte se zaregistrovat nebo zadat do sociální sítě VKontaktte Volné pokyny musí být vypočteny metodou vědeckého poke. to je přesně zvláštnost. Představili jsme několik mobilních a stacionárních místností, ale nedostali jsme povolení k volání z počítače do telefonu zdarma.

zavolat, počítač, telefonu
Kvalita zvuku (3.2 z 5) Průměrné hodnocení 3.25
Spolehlivost (4.0 z 5)
Podpěra, podpora (3.1 z 5)
Cena (2.7 z 5)
Poskytovatel slibuje pokyny zdarma, ale nejsou viditelné. Tarify v Rusku jsou vysoké. od 0,66 /min. Hovory na ruské mobilní telefony stojí 1,87 /min. Z plusů. nejjednodušší registrace je v VK dostatek účtu. Po úplné registraci získají předplatitelé přístup k nastavení pro použití softwarových a hardwarových IP telefonů.

Hlas Googlu

Funguje na počítačích a mobilních zařízeních

Můžete přesměrovat všechny hovory na stávající telefon

Snadno se připojí k existujícím telefonním kontaktům

Stávající telefonní číslo je vyžadováno pro volání na stacionární a další čísla

Google Voice je jedním z nejlepších způsobů, jak volat bezplatné internetové hovory. Pomocí Google Voice můžete volat zdarma pro skutečné telefonní číslo, PC volání na PC a volání zdarma z PC do telefonu.

Google Voice je mnohem víc než způsob, jak na internetu uskutečnit bezplatné telefonní hovory. Google Voice je především způsob, jak ve vašem životě správa telefonních čísel, který lze použít pro intelektuální směrování příchozích hovorů na vaše bezplatné telefonní číslo poskytnuté společností Google Voice, pro jakýkoli jiný telefon. S Google Voice můžete také přijímat bezplatné SMS, provádět bezplatné konferenční hovory a získat bezplatné služby hlasové pošty.

Volání zdarma, které uskutečníte pomocí Google Voice, by měla být prováděna pro čísla v USA nebo Kanadě.

Bezplatné telefonní hovory pomocí Google Voice jsou omezeny tři hodiny. Můžete však i nadále volat zdarma na stejné číslo.

Aplikace Google Voice funguje jak na internetu, tak na zařízeních iPhone, iPad a Android.

Whatsapp

Další populární WhatsApp Messenger má přibližně stejnou funkci jako Viber a může být spuštěn na různých zařízeních. od PC na Windows a MacOS po smartphony s iOS a Android.

Existuje dokonce online verze aplikace, která umožňuje uživateli ne stahovat a neinstalovat program-můžete odesílat zprávy přímo z prohlížeče.

Důvěrnost vysílaných informací je poměrně vysoká a volání je stačí k provedení takových jednoduchých akcí:

 • Po instalaci a registraci v programu zadejte chatu s vybraným kontaktem.
 • Klikněte na ikonu ve formě telefonního potrubí.
 • Počkejte na přijetí hovoru předplatiteli.
 • Pokud potřebujete přejít do video formátu komunikace, klikněte na obrázek videokamery. předplatitel může návrh přijmout nebo odmítnout.
 • Stisknutím na kříženou kameru se vrátíte k normálnímu připojení.

Pro přijetí hovoru by si uživatel smartphonu měl vybrat zelenou trubici, spustit obrazovku z jejího obrázku. Pokud utratíte z červené trubice, můžete odmítnout konverzaci.

V případě potřeby může uživatel přidat až 4 osoby do konverzace. akce se provádí stisknutím tlačítka „Přidat účastníky“ a volbou v kontaktech správného předplatitele.

Není to nejzávažnější, ale stále mínus pomocí programu pro hovory z počítače do telefonu lze nazvat pouze podporou Windows 8 a 10.

Bude možné nainstalovat posel na 7. Okna pouze v prohlížeči (bez možnosti volání) nebo pomocí emulátoru Android, jehož pohodlí je nižší než pohodlí obyčejného klienta.

Obě metody popsané v tomto článku jsou skvělé pro volání zdarma od počítače do počítače. Pokud plánujete shromažďovat velké konference nebo komunikovat s kolegy v průběžné práci, pak je lepší použít Skype. Ve stejném případě, pokud potřebujete rychle kontaktovat jiného uživatele, vypadá online služba.

READ  Jak nahrávat video z obrazovky iPhonu 11

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

Volání zdarma z PC do mobilního

Počítač není přímo vybaven komponenty, které by volaly na mobilní telefony. Pro tyto účely však můžete na internetu používat speciální programy a služby, které poskytují relevantní služby prostřednictvím IP-Telefony. A i když je placena velká většina takových zdrojů, pak v rámci článku se dotkneme a řešení s volnými schopnostmi.

Poznámka: U hovorů také potřebujete předběžný mikrofon.

Sipnet

Chcete.li tuto službu používat, budete muset dokončit povinnou, ale zcela bezplatnou registraci účtu. Současně lze provést bez cíle, pouze pokud je telefonní číslo připevněno pro profil SIPNET.

Poznámka: Bezplatné hovory jsou možné na úkor bonusového systému.

Poznámka: Pokud jste během registrace neuvedli číslo, nebude počáteční zůstatek připsán. Číslo však můžete stále propojit z hlavní stránky profilu.

  Zatímco na vašem osobním účtu, v hlavní nabídce, přejděte do sekce „Volejte z prohlížeče“.

Po kliknutí na tlačítko volání musíte počkat na dokončení instalace připojení.

Během konverzace se zobrazí doba připojení, kterou lze přerušit kliknutím na tlačítko „Kompletní“.

Výhodou služby jsou nejen bonusy, ale také vybudovanou.v protokolu volání a stránka s informacemi o předplatitelích.

V případě vazby telefonního čísla se můžete zúčastnit neomezeného času propagace „volání zdarma“. Díky tomu můžete v určitých dnech uskutečnit ne.cílová volání na čísla registrovaná v předem stanovených regionech.

Během provádění volání zdarma jste omezeni:

Více o akci na odpovídající stránce webu SIPNET se můžete dozvědět více o akci.

Volání.Online

Tuto službu, stejně jako ta předchozí, lze použít pomocí jakéhokoli moderního internetového fazetoru. Služby samy ohledně bezplatných volání jsou poskytována významná omezení, ale není vyžadována registrace.

Poznámka: Při používání blokátorů reklamy nebude funkčnost zdroje k dispozici.

  Můžete se seznámit se všemi nuancemi služby na kartě „Volejte zdarma přes internet“.

Aplikace pro online volání

V současné době existuje mnoho online měřičů, které vám umožňují provádět zvukové hovory do mobilu. Taková funkce je poskytována i pro oficiální žádost o smartphony vkontaktte.

Toto jsou tři vůdci, kteří získali zájem uživatelů díky jednoduché integraci a schopnosti komunikovat s hlasovými výzvami přes internet, a to i s nestabilním připojením. Každý z nástrojů se neustále zlepšuje spolu se svými konkurenty, takže kvalita podpory zvukové komunikace se zlepšuje s každou aktualizací programu.

Všichni zmiňovaní poslové jsou k dispozici na PC i smartphonech nebo tabletech. Je velmi pohodlné je použít, že je možné synchronizovat data mezi technikou díky vstupu pod jedním účtem.

Skype

Skype nabízí bezplatné zvukové a videohovory uvnitř své platformy. To znamená, že nazvat jakémukoli uživateli systém, který program nainstaluje, může být bez další platby. Je vyžadováno pouze stabilní připojení k internetu. Na stejném principu pracují poslové jako Viber, WhatsApp a další.

Pro hovor stiskněte příslušnou ikonu s trubkou telefonu. Kontakt přijme hovor, pokud bude online. Jinak to nebude fungovat, aby se k němu dostalo, ale uživatel vždy uvidí zprávu o zmeškaném hovoru, až bude znovu online.

Chcete.li nainstalovat Skype do smartphonu nebo tabletu, stačí stáhnout aplikaci a zadejte pod svůj účet. zadejte přihlašovací a heslo na jiné zařízení.

zavolat, počítač, telefonu

Viber

Viber je v současné době považován za jednoho z nejpopulárnějších poslů, téměř obcházel Skype. Nyní je k dispozici pro chytré telefony i tablety a pro PC. Vhodnou verzi si můžete stáhnout v obchodech s aplikacemi.

S pomocí posla můžete zavolat MTS nebo MEGAPHONE bez placení. Hlavní podmínky. kontakt je v aplikaci aplikace a je v tuto chvíli připojen k internetu.

 • Stáhněte si program na oficiální webové stránce a spusťte proces instalace;
 • Postupujte podle pokynů a zvažte QR kód pomocí mobilního zařízení;
 • Potvrďte proces synchronizace tak, aby celá historie zpráv a výzev odrážela PC;
 • Použijte viber v normálním režimu.
READ  Jak odstranit reklamu z telefonu Samsung

PC verze intenzivní se neliší od mobilu. Na obrazovce počítače uvidí uživatel stejné funkce jako na smartphonu.

Instalace a použití viber na počítači je nemožné bez předběžné registrace prostřednictvím smartphonu podle počtu aktuální SIM karty. Stejná situace je také s WhatsApp.

Whatsapp

Tento messenger má tři verze-mobilní, počítačová a webová verze, která vám umožňuje používat smartphone k otevření nástroje v prohlížeči. Verze pro PC si můžete stáhnout na oficiálních webových stránkách programu, Mobile. v obchodech s aplikacemi.

Funkčnost všech tří možností se neliší. je možné odesílat textové zprávy, ale bude možné zavolat pouze z smartphonu. Můžete přijmout hovory v softwaru pro prohlížeče a PC. Na počítači a webovém nástroji můžete zaznamenat krátkou zvukovou zprávu.

Chcete.li připojit WhatsApp k PC, potřebujete:

 • Stáhněte si nejnovější verzi z webu a spusťte proces instalace;
 • Otevřete nastavení aplikace na smartphonu z obrazovky „Chats“;
 • Klikněte na webovou kategorii WhatsApp a zvažte QR kód, který se objevil na obrazovce počítače pomocí aplikační kamery;
zavolat, počítač, telefonu

Sippoint a Qip

Posové typu QIP a Sippoint se podobají ICQ, ale nemají stejnou stabilní funkčnost a vhodnou intenzitu, takže je téměř nikdo již nepoužívá. Byly nahrazeny modernějšími a zajímavějšími možnostmi, například Viber, WhatsApp a další.

Posel

Zvláštní posel od. Neliší se od předchozích nástrojů, zaměřených hlavně na uživatele stejného názvu sociální sítě. To znamená, že každý, kdo je zaregistrován. Může kontaktovat přátele a příbuzné pomocí textu nebo zvukové knihy.

Stačí stisknout požadovanou ikonu a vybraný kontakt okamžitě obdrží oznámení o příchozím zvuku nebo videohovoru.

Aplikace je k dispozici pro chytré telefony pracující na operačních systémech iOS a Android.

Schopnost volat volání funguje pouze uvnitř sítě

Online služby pro hovory do mobilního telefonu přes internet

Dříve byly služby, jako je například Evaphone, docela populární. Ale v tuto chvíli žádná z nich neposkytuje bezplatnou komunikaci.

SITECRENT, který je k dispozici při návštěvě bývalé online služby nepracujících „online hovorů“, nabízí volání na minimální tarify, ale bezplatné výzvy nejsou prováděny.

Pokud předplatitel umožňuje platbu online hovorů s minimálními tarify, může tato metoda komunikace přijít. Stojí za to být opatrné, aby se nedostali na webové stránky podvodníků, kteří oklamají platební údaje a další informace o uživateli.

Co potřebujete pro hovory z počítače

Ve skutečnosti, abyste mohli volat z počítače do telefonu, nebudete potřebovat tolik:

 • Pohodlný počítač nebo notebook. Síla není tak důležitá;
 • Sluchátka nebo sluchátka;
 • Aplikace služby;
 • Stabilní internet a dostupnost v něm.

Pro okamžité posly jako Skype a Weiber můžete použít speciální aplikace. Můžete jim zavolat i telefonicky. Aplikace fungují jako spojení. Je velmi pohodlné je používat v každodenním životě.

Jak vidíte, za účelem použití telefonie na počítači není potřeba tolik. Ve skutečnosti existuje poměrně málo objektů, které lze v budoucnu použít stejně jako. Telefonie není tak drahá a unavená. Můžete volat i přes internet doma. Hlavní věc je malé nástroje, stejně jako stabilní program a internet. Jinak můžete tyto možnosti využít rychle a snadné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS