Jak používat iPad jako telefon

Víte, že iPad lze použít k telefonním hovorům? Možná by bylo trochu obtížné zvážit i iPad Mini jako náhradu za váš mobilní telefon, ale na druhé straně, když se chytré telefony stávají stále více a více, možná iPad Mini je to, o co se snažíme. Existuje řada aplikací určených pro implementaci hlasového přenosu (VoIP), což je módní způsob, jak říci „internetový telefonní hovor“. Zde jsou tři způsoby, jak zavolat.

Nejjednodušší způsob, jak zavolat do telefonu, je použití softwaru pro video konference, který přichází s iPadem s názvem FaceTime. Facetime používá vaše Apple ID pro telefonní hovory pro každého, kdo má také Apple ID, to znamená pro každého, kdo vlastní iPhone, iPad, iPod Touch nebo Mac Computer. A pokud nechcete pořádat videokonference, můžete kliknout na kartu Zvuk a provést „běžný“ telefonní hovor.

Tyto hovory jsou zcela zdarma, takže i když používáte iPhone, nebudete své minuty používat. Můžete dokonce přijímat hovory do FaceTime, pokud lidé „vytočí“ e.mailovou adresu spojenou s vaším Apple ID.

Jak volat s iPadem a iPod Touch nebo proměnit iPhone na telefon se dvěma SIM kartami (útěk z vězení)

Majitelé iPhone, kteří používají služby dvou buněčných operátorů, jsou bohužel nuceni nosit druhou telefonní apple je nepravděpodobné, že by uvolnil smartphone s podporou dvou SIM karet. To není vždy pohodlné a často musíte manipulovat s trubicemi na cestách. Stále však existují sofistikované způsoby, jak se z této situace dostat, například zvláštní obal pro telefon.

Nedávno jsem narazil na vynikající Twik z Cydie, abych vyřešil tento problém s názvem Konect. Toto rozšíření samozřejmě nepřidá další slot pro druhou kartu, takže stále musíte používat druhý telefon. Tento proces však bude mnohem jednodušší a příjemnější. Po instalaci Konect na pracovní tabulku vašeho IDevice se objeví aplikace stejného názvu. Je vyroben ve stylu programu Viber. Jedná se o jednoduchou a srozumitelnou aplikaci s adresářským knihou, Call Magazine a Number Set Buttons.

Pak budete potřebovat jakýkoli telefon s funkcí Bluetooth. Vhodný jak moderní smartphone, tak starý volající. Určitě doma ležela trubka, na které jste použili dříve. Zbývá do ní vložit druhou SIM kartu a zapnout bezdrátový modul. Paralelně aktivujeme přepínač Bluetooth v programu Konect. Druhý telefon (nikoli iPhone) uvidí možné připojení, měli byste souhlasit s konjugací zařízení a zadat heslo „0000“ (čtyři nuly). K sobě se připojí dvě zařízení. V aplikaci Konect se rozsvítí zelený indikátor, název operátora připojené trubice se objeví výše a úroveň signálu a nabití baterie dceřiného telefonu se zobrazí ve stavu lišty. Nyní můžete skrýt druhého volajícího v kapse, tašce nebo barce, už to nebudeme potřebovat. Pokud potřebujete zavolat, stačí spustit aplikaci Konect a vytočte číslo (dobře, nebo ji vyberte ze seznamu Conteckt). Hovor přesměruje na druhý telefon a bude z něj provedeno. Samozřejmě povedete konverzaci na iPhone. Není to super? Při příchozím hovoru dojde ke stejné věci. Druhý telefon přesměruje volání na iudevice a můžete si s ním promluvit.

Twik má několik nastavení, je možné vybrat vyzváněcí tón, zapnout nebo zakázat vibrace a zvuk zvuku. Nejzajímavější je, že můžete použít vylepšení na iPod Touch a dokonce i na iPadu. Nyní se hráč a tablet pomocí rozšíření a druhého volajícího změní na plnohodnotný telefon.

READ  Jak povolit bezdrátové nabíjení v telefonu Samsung s8

Konect pracuje s iOS 6 a iOS 7 a lze jej nainstalovat na iPhone počínaje čtyřmi, iPod touch (4 a 5 generace) a na jakémkoli iPadu a iPadu mini. Jak vidíte, existuje mnoho scénářů použití vylepšení. Jedinou lžičkou dehtu je v tom všem cena expanze. Twik je k dispozici v úložišti BigBoss zdarma, ale v omezeném režimu. Všechny funkce budou fungovat s výjimkou přenosu hlasu do druhého zařízení. To znamená, že vás particétor neslyší. Plnou funkčnost můžete odemknout tím, že autorovi zaplatíte 12.

Aktivace možnosti na OS X a iPad

V počítači Mac nebo iPad musíte také aktivovat příslušné možnosti v nastavení FaceTime:

Skype | oficiální stránka

Ios: bezplatná aplikace bez reklamy: Schopnost úplně opustit telefon

Na rozdíl od verze aplikace Windows v aplikaci se Skype pro iPad neobtěžuje s reklamou. A. Na rozdíl od verze Android. Nehrozí se každých pět minut bez důvodu.

Je pravda, že tři z pěti hvězd v obchodě s aplikacemi stále říkají, že Microsoft nevěnuje dostatek času na práci na stabilitě.

Hovory mohou být prováděny buď bez předplatného, ​​nebo na základě pravidelně placeného tarifního plánu. První možnost lze popsat jako „vložte peníze a zavolejte na náklady na peníze“; Je vhodný pouze pro vzácné hovory, protože když výzvy bez tarifního plánu budou náklady mnohem vyšší, a s každou sadou čísel bude SO.called účtována Poplatek za připojení.

Druhá bude vyžadovat vazbu kreditní karty na účet Skype a výběr konkrétního tarifu. To nebude stát tak levně, ale přesto to bude velmi ziskové s velkými objemy rozhovorů s jinými zeměmi. Náklady na vybraný tarif budou odepsány s připojenou kartou jednou v určitém časovém období. Microsoft někdy také uspořádá řadu propagačních akcí a nabízí vyzkoušet nějaký placený tarif na několik dní nebo dokonce měsíc. Trik spočívá v tom, že pro aktivaci nabídky musíte potvrdit číslo bankovní karty a na konci zkušebního období z něj (pokud nepředem nevypnete předplatné), peníze začnou být odepsáno. Ne každý si toho všimne.

V našem testu se kvalita přenosu hlasu Skype najednou ukázala jako o něco horší než výše popsané služby. Což je však pravděpodobně kompenzováno nižší spotřebou mobilního provozu. Pokud Skype neposkytuje nízké tarify a maximální kvalitu hlasu, tak proč ho potřebujeme, čtenář se zeptá?

Odpověď spočívá v dalších možnostech. Skype umožňuje nejen volat, ale také odesílat zprávy SMS, ale můžete také získat své vlastní mezinárodně dostupné číslo v jedné z 24 ekonomicky rozvinutých zemí. Irsko, Německo, USA, Maďarsko, Austrálie. Úplný seznam je uveden na obrázku jen vyšší. Akvizice lze použít stejným způsobem jako běžné telefonní číslo; Přijměte hovory a zprávy a zavolejte si. Tato samostatná služba nestojí levné, například 30 eur (OK. 2000) ročně pro číslo na Novém Zélandu. Ale pro časté cestování nebo podnikání může být taková věc jen nezbytná.

Zavolejte nebo získejte volání Wi-Fi na iPad

Volejte: Klikněte nebo klikněte na telefonní číslo v kontaktech, kalendáři, facetime, zprávách, reflektoru nebo safari. Nebo otevřete početí nebo telefonní číslo FaceTime a poté jej napište.

Získejte hovor: Projeďte nebo klikněte na oznámení, abyste odpověděli, ignorovali nebo odpověděli rychlou zprávou.

Ipad hovory pomocí FaceTime

Facetime. Nejbližší věc, kterou má iPad telefon na iPhone, a to dělá audio i videohovory.

Krok 1 Otevřete Facetime na vašem iPadu.

Krok 2 Klikněte na spuštění nového volání.

Krok 3 Zadejte název, telefonní číslo nebo e.mailovou adresu kontakt, na který chcete zavolat.

READ  Kde je košík v telefonu Samsung Galaxy

Krok 4 Pokud se objeví, klikněte na kontakty.

Krok 5 Klepněte na zvuk Udělat zvukový volání.

Hovory s iPadem pomocí aplikace kontaktní aplikace

Krok 1 Otevřete kontakty na vašem iPadu.

Krok 2 Klikněte na kontakt, který chcete zavolat.

Krok 3 Klepnutím na název tlačítka je zavoláte přes iPad.

Ipad hovory pomocí Safari

Krok 1 Otevřete Safari na vašem iPadu.

Krok 2 Stiskněte řádek adresy.

Krok 3 Zadejte název místa, kam chcete zavolat.

Krok 4 Klikněte na ikonu telefonu, když je umístění vhodné pro začátek volání.

S FoneTrans pro iOS můžete volně přenášet svá data z iPhone do počítače. Můžete nejen přenášet textové zprávy iPhone do počítače, ale také snadno přenášet fotografie, videa a kontakty na PC.

 • Přenos fotografií, videí, kontaktů, WhatsApp a dalších dat snadno.
 • Před přenosem předběžného.
 • K dispozici iPhone, iPad a iPod Touch.

Adviсe:

Pokud chcete přenášet soubory z iPadu do iPhone, můžete použít FoneTrans pro iOS.

zavolat, ipad, telefonu

Stačí kontaktovat fotografii z iPadu na PKVS Získejte metody přenosu dat z iPadu do PC.

Jak volat se Siri pomocí sluchátek AirPods

Zkontrolujte, zda je Siri zahrnut do zařízení (iPhone, iPad, Apple Watch nebo Mac), se kterým používáte sluchátka AirPods.

Nainstalujte Siri jako akci na dvojité klepání. To lze provést na cestě nastavení → Bluetooth → AirPods na zařízení, ke kterému jsou připojena sluchátka AirPods.

Vyzkoušejte dvakrát, zda jakékoli sluchátka AirPod zavolat Siri.

zavolat, ipad, telefonu

Airpod dvakrát zavřete a airpod dokončete konverzaci.

Způsoby, jak volat s iPadem

Existuje několik způsobů, jak volat s iPadem pomocí aplikací. Ano, všechny metody souvisejí s programy, protože standardní verze hovoru není na iPadu podporována.

Přes SIM kartu

Počítače Apple Tablet jsou rozděleny nejen na model, ať už se jedná o první generační iPad, iPad Mini.Generation atd.D., ale také podporovat mobilní komunikaci.

Většina tablet nepodporuje mobilní internet, jedná se o klasické modely, jejichž název je psán standardně.

V názvu jsou další modely, jejichž slovo je celulární (přeloženo z anglické „celulární komunikace“). V takových zařízeních je slot SIM, ale není určen k běžnému použití podle typu hovorů, dostupnosti telefonního čísla, odesílání SMS a dalších věcí.

Simka v iPadu umožňuje aktivovat síť pro přenos dat mobilních. Jinými slovy, jedinou funkcí, kterou provádí SIM karta v buněčných modelech, je použití mobilního internetu.

Buněčné pomůcky jsou skvělé pro uživatele, kteří často používají tabletový počítač na ulici nebo v místnostech bez Wi-Fi.

Pokud je tablet provozován standardně (doma a v práci), pak v buněčném modelu nemá smysl, protože zařízení půjde na svět Wi-Fi Home Wi-Fi bezdrátová síť.

Vrátím se k tématu telefonních hovorů, shrnu. Žádný z existujících iPadů nemá příležitost volat pomocí SIM karty a použít ji jako na telefonu.

Toto omezení nelze předat ani pomocí softwaru, ani pomocí hardwarových úprav.

Přesto můžete zavolat s iPadem, ale přes internet. Každý si vybere metodu pro sebe, může to být volání přes WhatsApp, Skype, Viber, FaceTime nebo jiné aplikace.

Whatsapp

Nejoblíbenější posel v Rusku. Od WATSAP můžete odpovídat, odesílat hlasové zprávy, provádět zvukové hovory a videohovory a také odesílat soubory různých formátů.

Jak volat prostřednictvím aplikace WhatsApp:

 • Nainstalujte aplikaci nalezením v obchodě App Store.
 • Po ukončení instalace spusťte aplikaci.
 • Zadejte telefonní číslo. Nebudete moci zadat číslo SIM karty s iPadem, protože neexistuje, ale můžete zadat jakékoli jiné číslo, například ten použitý na smartphonu. Zpráva s kódem k němu přijde a zbývá pouze zadat kód na tabletu.
 • Vyberte kontakt ze seznamu.
 • Dialogové okno se zobrazí, ve kterém je třeba sklouznout na symbol hovoru v pravém horním rohu. Pokud je zařízení připojeno k pracovnímu internetu a vybraný kontakt má WhatsApp, bude hovor uskutečněn.
READ  Jak poslat zprávu mobilního telefonu

Skype

Dříve byl Skype nejoblíbenějším nástrojem pro zvukové a videohovory. Nyní není tak populární, ale Microsoft je stále podporován.

Chcete.li zavolat Skype, potřebujete:

 • Nainstalujte program nalezením v App Store.
 • Otevřete aplikaci po skončení instalace.
 • Zadejte existující účet nebo vytvořte nový.
 • Zjistěte přihlášení kontaktu v Skype. Zadejte jej do vyhledávacího řádku a zavolejte.

Významnou výhodou Skype oproti jiným podobným programům je to, že služba umožňuje hovorům hovořit o telefonních číslech.

Chcete.li to provést, musíte doplnit rovnováhu v Skype a poté vytočit číslo. Internet bude použit pro připojení, takže kvalita spojení hraje velkou roli.

Skype má také nevýhody. Například systém dlouhých a nepochopitelných přihlášení, na které si nelze pamatovat. Aplikace také funguje horší ve srovnání s jinými konkurenty.

Viber

Weiber je na druhém místě v Rusku mezi posly. Princip jeho použití je úplně stejný jako v WhatsApp.

 • Nainstalujte viber.
 • Zaregistrujte se do IT nebo zadejte dříve vytvořený účet. Registrace a vstup se provádějí prostřednictvím běžné mobilní simky, takže musíte zadat kód, který přišel do smartphonu. Nepřijde do tabletu, protože v iPadu není taková funkce žádná.
 • Najděte kontakt podle telefonního čísla nebo jménem.
 • Vyberte symbol hovoru.

Facetime

Metoda doporučená společností Apple. Je založen na hovorech z iPhone na iPadu. Pracuje na verzích iOS 9 a nad.

 • Musíte zadat jeden účet Apple ID na iPhone a na iPad.
 • Připojte obě zařízení k jedné síti Wi-Fi.
 • Spusťte aplikaci FaceTime na tabletu a zaregistrujte se v něm pomocí iPhone.
 • Vezměte iPhone, přejděte do nastavení a otevřete část „Cellular Connection“.
 • Chcete.li přesměrovat hovory z iPhone, když je telefon poblíž, musíte jít do části „Na jiných zařízeních“, aktivovat položku „Povolit volání“ a vybrat tablet. Nyní mohou být hovory na iPhone a iPhone prováděny prostřednictvím tabletu. Chcete-li přesměrovat hovory z iPhone, i když není poblíž, měli byste jít do bodu „Wi-Fi“ a aktivovat možnost „Přidat další zařízení“ výběrem tabletu.
 • Na iPadu přejděte do Nastavení, sekce FaceTime. Zde musíte zapnout posuvníky naproti nápisům „FaceTime“ a „hovory s iPhone“.

Podle mého názoru je to nejlepší způsob, jak zavolat s iPadem, ale vyžaduje to přítomnost iPhone.

O autorovi tohoto webu

Ahoj. Jmenuji se petr. Jsem autorem tohoto webu. V tom vám říkám, že jsem velmi zajímavý. Jmenovitě o tabletech. Na blogu se snažím mluvit o firmwaru, nastavení a novinách všech moderních tablet v jednoduchém jazyce. Většina článků je také věnována systému Android, které se mi opravdu líbí

Volání z jiných zařízení

S iPadem

Chcete.li zavolat iPadu na konkrétní osobu, otevřete aplikaci „Kontakty“. Vyberte požadovaný kontakt a klikněte na číslo, které chcete zavolat. Zatímco počkáte na odpověď, na tabletu se objeví obrazovka hovoru.

Číslo můžete také vytočit ručně otevřením aplikace FaceTime. Klikněte na ikonu „“ a zadejte telefonní číslo. Ujistěte se, že hodnota „zvuku“ je nastavena pro typ volání. Pokud je vše v pořádku, stisknutím zvukového tlačítka zavolejte.

S iMacem

Chcete.li volat z počítače, otevřete aplikaci kontaktů. Vyberte osobu, kterou chcete zavolat. V okně otevřeno klikněte na levé tlačítko myši na ikoně ve formě telefonní trubice.

Chcete.li vytočit číslo ručně, otevřete aplikaci FaceTime na vašem IMAC a zadejte čísla. Poté kliknutím na tlačítko „Zvuk“ uskutečníte hovor.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS