Jak zavřít tři aplikace na iPhonu současně

Pravděpodobně nebudete často zavírat více než jednu aplikaci, protože to nevyhnutelně snižuje výkon a výdrž baterie, protože první spuštění spotřebuje více energie. Pokud však nemůžete najít zdroj zpomalení nebo rychlého vybíjení baterie, můžete pomocí gesta zavřít až tři aplikace najednou.

  • Dvojitým klepnutím na tlačítko Domů (nebo klepnutím na levou stranu obrazovky pomocí 3D Touch na iPhonu 6s nebo novějším) zobrazíte seznam spuštěných aplikací.
  • Přejděte na aplikace, které chcete zavřít, a to až tři najednou.
  • Přejeďte dvěma nebo třemi prsty nahoru po kartách aplikací, které chcete zavřít.

Nová užitečná gesta pro iPhone 11

Na konci roku 2019 se na pultech obchodů objeví nová generace iPhonů:

Všechny jsou svým způsobem dobré a všechny mají sadu nových gest, která na dřívějších modelech nebyla k dispozici. Chcete-li tedy přejít z jakéhokoli procesu na hlavní obrazovku, musíte přejet prstem od spodního okraje obrazovky nahoru. Pokud se uprostřed přestanete pohybovat, otevře se správce multitaskingu.

K zapnutí displeje v uzamčeném režimu stačí několik klepnutí na obrazovku. Chcete-li přepínat mezi spuštěnými procesy, přejeďte doleva a doprava. Oblíbený snímek obrazovky lze pořídit současným podržením tlačítek hlasitosti a napájení.

Připomeňme také, že nové iPhony nahradily klasický 3D Touch technologií Haptic Touch. Slouží k podržení prstu na hypertextovém odkazu, po kterém se na obrazovce zobrazí úplný seznam možných akcí. Chcete-li spustit Apple Pay, musíte dvakrát klepnout na boční tlačítko iPhonu.

Chcete-li mít přístup ke všem novým gestům, musíte aktualizovat na nejnovější verzi systému iOS.

Jak zavřít aplikaci

Otevřete přepínací nabídku přejetím prstem ze spodní části obrazovky do jejího středu.

zavřít, aplikaci, iphone

Stiskněte libovolnou aplikaci, dokud se nezobrazí ikona zavření.

Klepněte na novou ikonu nebo přejeďte nahoru.

zavřít, aplikaci, iphone

A je pravda, že technologie pro zavírání aplikací se trochu změnila. Byla přidána další akce.

CZ_iPhone aplikace, jak zavřít aplikace na iphone, Vynucené zavření aplikace na iPhonu

Je pravda, že si na to po chvíli zvyknete a už si nevšímáte další akce. To mi připadá jako docela vhodná implementace funkce.

READ  jak překrýt hudbu z iPhonu na postrisu. Jak připojit hudbu k příběhům pomocí aplikace třetí strany

iPhone 11, 11 Pro nebo 11 Pro Max: jak zavřít aplikace

Dostali jste se do svého nového smartphonu iPhone řady 11? Začali jste zkoumat změny oproti předchozímu iPhonu? Pokud ne, měli byste se tím začít zabývat hned! V nejnovějším iPhonu se změnilo několik věcí, od změny velikosti písma po vyčištění paměti RAM. Změn doznal i způsob zavírání nebo násilného ukončování aplikací.

Pokud vás zajímá, jak zavřít aplikace na iPhonu 11 Pro Max, 11 Pro nebo iPhonu 11, máme pro vás návod! Postupujte podle jednoduchých kroků v tomto návodu, abyste si nepokazili přistání na domovské obrazovce, místo abyste aplikaci zavřeli. Při zavírání aplikací na novém iPhonu je třeba dbát na malou změnu gesta.

Jak zavřít všechny karty v Safari

Safari má rozhraní, které umožňuje pohodlně zavírat karty. Pomocí jednoduchého triku můžete dokonce zavřít všechny najednou.

To provedete tak, že podržíte prst na první ikoně (ikona zobrazení) vpravo dole. ve tvaru dvou čtverců, které se vzájemně překrývají.

Poté se v dolní části objeví nabídka zavřít všechny otevřené karty najednou (počet otevřených karet je uveden v tabulce.)

POZNÁMKA: v systému iOS 9 musíte zavřít všechny karty jednu po druhé. V systému iOS 10 to můžete provést jediným kliknutím.

Jak zavřít aplikace na iPhone 12

Tento článek vysvětluje, jak zavírat aplikace na iPhonu 12. Vyvrací také mylnou představu, že zavírání aplikací šetří baterii.

Jak zavřít aplikace na iPhone 12

zavřít, aplikaci, iphone

Ukončení aplikace se někdy označuje také jako ukončení aplikace, vynucené ukončení aplikace nebo vynucené ukončení aplikace.

Chcete-li zavřít aplikace na iPhonu 12, postupujte podle následujících kroků:

Na libovolné obrazovce iPhonu 12 (na domovské obrazovce nebo v aplikaci) přejeďte prstem od spodního okraje obrazovky nahoru. Můžete přejet prstem až nahoru, ale pro spuštění této akce stačí 25 % cesty nahoru.

Tato akce zobrazí všechny aplikace, které jsou na iPhonu aktuálně spuštěny. 12.

Přejetím vlevo nebo vpravo zobrazíte všechny aktuálně otevřené aplikace.

Když najdete aplikaci, kterou chcete ukončit, přejeďte prstem nahoru a přes horní část obrazovky aplikace. Když z obrazovky zmizí, aplikace se zavře.

Tři. To je maximální počet aplikací, které můžete na iPhonu 12 zavřít současně. Neexistuje žádný vestavěný způsob, jak odstranit všechny aplikace najednou.

Kdy byste měli zavřít aplikace na iPhonu

Když aplikaci na iPhonu nepoužíváte, přejde do pozadí a zavěsí se. Znamená to, že aplikace spotřebovává relativně málo baterie a pravděpodobně nepoužívá žádná data. Ve většině případů je zamrzlá aplikace stejná jako zavřená aplikace. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že zamrzlá aplikace se restartuje rychleji než aplikace, která je zavřená, když je spuštěná.

READ  Jak hodit aplikaci do jiného telefonu

ZAVŘÍT APLIKACI, KTERÁ NENÍ SPUŠTĚNA

A to je jediný případ, kdy je třeba zavřít nebo ukončit aplikace na iPhonu. je, když aplikace není spuštěna. V takovém případě může dočasnou chybu často vyřešit ukončení a restartování aplikace, stejně jako restartování iPhonu.

JAK UKONČIT APLIKACE, ABY SE ŠETŘILA BATERIE?

Mnoho lidí zjistilo, že aplikace na pozadí plýtvají energií baterie. To není pravda. Ukončování aplikací, které zamrzají na pozadí, nejenže nepomáhá šetřit baterii, ale může ji i zkrátit.

Pokud tedy aplikace nefunguje, můžete ji nechat zmrazenou na pozadí, dokud ji nebudete znovu potřebovat. Doporučuji vám také přečíst si téma „Jak vytvořit složku a seskupit aplikace v iPhonu“.

Jak násilně zavřít aplikace na iPhone 11 a iPhone 11 Pro

Pokud jste na nový iPhone 11 nebo iPhone 11 Pro přešli z iPhonu 8, iPhonu 7 a vyšších, budete si muset zvyknout na nový systém ovládání gesty. Apple změnil způsob nuceného zavírání aplikací spolu s navigačním systémem.

Před popisem nové metody se podíváme na to, zda byste si měli vynutit ukončení aplikace ve smartphonu.

iPhone 11 | Tipy a Triky #1

Mám aplikace v iPhonu zavírat násilím??

Debata o této otázce probíhá již léta a jen tak neskončí. Podle společnosti Apple není nutné vynucovat ukončení aplikací na iPhonu, protože jejich spuštění spotřebuje ještě více prostředků než spuštění na pozadí. Čas od času se však vyplatí aplikaci násilně ukončit, když zamrzne nebo spotřebovává příliš mnoho energie z baterie.

Ultimátní skryté funkce, tipy a triky na iPhone (2020)

Nedoporučujeme aplikace stále uzavírat. Vynutit byste měli pouze zavírání aplikací, které používáte jen zřídka, jinak jen zahltí přepínač aplikací. Nezaznamenáte žádné zvýšení výkonu, ale nebudete se zaplétat do mnoha nepotřebných aplikací.

Musím na iPhonu zavírat aplikace?

Sám výrobce nedoporučuje neustále zavírat karty aplikací a vysvětluje to tím, že zavírání a otevírání aplikací spotřebovává mnohem více prostředků než běh aplikace na pozadí. To však neznamená, že byste aplikaci neměli zavírat vůbec. Tato funkce je v některých situacích velmi užitečná nebo dokonce nezbytná:

  • Aplikace zamrzá nebo nefunguje správně;
  • Aplikaci používáte jen příležitostně, takže nemá smysl ji nechávat otevřenou;
  • příliš mnoho otevřených karet, což ztěžuje navigaci mezi nimi;
  • Chcete otevřít aplikaci náročnou na prostředky, která vyžaduje hodně paměti RAM, například hru.

V jiných případech opravdu nemá smysl zavírat karty. a nezaznamenáte zvýšení výdrže baterie ani zlepšení výkonu.

Řada iPhone 11 a iPhone 11 Pro změnila způsob nuceného zavírání aplikací. Společnost Apple již dlouho oznamuje, že nové smartphony budou upřednostňovat ovládání gesty a že vývojáři zruší tlačítko Home. Řada iPhone 11, která byla poprvé představena s iPhonem X, je pokračováním tohoto nového vektoru. Dnes se stručně věnujeme tomu, jak zavřít aplikaci na iPhonu 11. A jak tento model zapnout, vypnout a restartovat, si přečtěte v našem samostatném článku.

  • přejeďte prstem po obrazovce směrem nahoru a setrvejte uprostřed pracovní plochy (zastavte prst);
  • režim multitaskingu se otevře s okny aplikací, která můžete běžnými tahy prstem posouvat doprava a doleva;
  • Chcete-li požadovanou aplikaci zavřít, přejeďte prstem nahoru (můžete na ni také klepnout a kliknout na křížek, který se zobrazí).
READ  iPhone spadl do vody nefunguje zvuk. Reproduktor je podmáčený?

K dispozici je malý tip pro iPhone 11, jak zavřít otevřené aplikace. Třemi prsty můžete zavřít až tři aplikace najednou. Jednoduše je všechny přejeďte najednou.

Jak násilně zavřít aplikaci na iPhonu 11 Pro

Dlouho diskutovaná otázka. Společnost Apple zastává názor, že nucené uzavření není žádoucí. Protože zatěžuje baterii více než samotné spuštění aplikace v pohotovostním režimu. Zavřít aplikaci pouze v případě, že neodpovídá. Nebo pokud aplikace spotřebovává příliš mnoho energie baterie.

Z čistě uživatelského hlediska doporučujeme zavírat pouze programy, které téměř nepoužíváte. Abyste v přepínači aplikací nenechávali nic zbytečného a neztratili se uprostřed příliš mnoha oken, když potřebujete zavřít nějakou službu. Z hlediska produktivity nepřinese trvalé ukončení programů žádná pozitiva.

Známý designér, ajťák a blogger John Blogger popsal tento bod ze svého pohledu. V systému iOS není podle něj panel multitaskingu oknem pro přepínání aplikací jako v počítači. Aplikace, které jsou v tomto seznamu, nemusí být v současné době aktivní. Toto je pouze seznam aplikací, se kterými uživatel pracoval relativně nedávno. A většina z nich nijak neovlivňuje paměť RAM smartphonu.

Jak zavřít aplikace na pozadí v iPhone 11. všechny najednou

Existuje speciální nástroj, který pomáhá ukončit všechny aplikace na pozadí najednou. Jmenuje se Process Killer a je k dispozici pro iPhone a iPad. Aplikaci není třeba přebírat z vězení. Musíte si stáhnout aplikaci, otevřít ji a mírně zatřást smartphonem. Všechny programy spuštěné na pozadí přestanou pracovat. Můžete také stisknout a poté uvolnit prst na seznamu procesů, což povede k podobné akci. A Process Killer je skvělý způsob, jak zhroutit aplikace na iPhonu 11 (pokud aplikace zamrzne).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS