zapnout, telefon, prostřednictvím, jiného, telefonu

Vzdálený přístup k telefonu Android. dvě pracovní metody

Možnosti moderních zařízení jsou každý rok stále více působivé. Pokud byste mohli získat přístup k internetu pouze před několika lety, pak v roce 2020 lze jakékoli zařízení nalézt bez problémů, i když je vypnuto. Zároveň to můžete spravovat, vyžádat si různé příkazy, umístění, fotografovat okolí a mnoho dalších akcí. Pokud si přečtete tento materiál, musíte nakonfigurovat vzdálený přístup na operačním systému smartphonu spravovaným systémem Android.

Pozornost! Tento článek popisuje pouze oficiální a povolený metody vzdáleného přístupu na smartphonu, které neporušují ústavu, pokud sem přijdete, aby si přečetli o tom, jak tajně instalovat program pro dohled, doporučujeme si přečíst náš další materiál. Popisuje také všechny metody vzdáleného přístupu pomocí standardních nástrojů pro Android a programy třetích stran.

Teamviewer. Vzdálený přístup

Teamviewer. Vzdálený přístup je velmi populární aplikace, kterou lze použít na počítačích s operačním systémem Windows, Mac nebo Linux pro vzdálený přístup k zařízením Android. V několika jednoduchých krocích. Aplikace je jednoduchá, snadno se instaluje a realizuje přístup k několika elementárním krokům. Každý jej může použít ke správě smartphonů Android ze vzdáleného místa.

Zařízení Android bude muset nainstalovat nástroj pro prohlížeče týmu pro dálkové ovládání z dálky. Aplikace poskytuje plnou kontrolu nad zařízením, jako by ji uživatel držel v ruce. Program podporuje bezpečný přenos souborů a také práci chatu pro rychlou komunikaci s majitelem zařízení během iniciované relace. Můžete také zachytit snímky obrazovky v přirozené barvě pomocí vzdáleného zařízení Android pro další analýzu na PC.

Jak se zdarma dostat do jiné osoby na iOS na internetu

Na iPhone nemůžete nainstalovat aplikace třetích stran. Toto omezení umožňuje chránit uživatele, kteří vyráběně nainstalovali infikované. Pokud však znáte Apple ID a heslo, můžete snadno špehovat vzdáleně pro majitele iPhone, který s nimi svázal.

Někteří lidé konkrétně dávají příbuzným a blízkým zařízením Apple, aby špehovali na dříve známé ID. Útočník musí zařízení iOS nakonfigurovat předem předem, což mu umožní spustit zálohy z cloudového úložiště dat iCloud. Jak to udělat:

Poté můžete přejít na osobní účet uživatele prostřednictvím jakéhokoli zařízení. Nejjednodušší způsob, jak spravovat telefon někoho jiného podle ID, pokud jej nezávisle zaregistrujete dříve, než jej člověk začne používat. Můžete se však pokusit zjistit identifikátor, pokud vám majitel iPhone důvěřuje.

READ  Je možné telefon bezdůvodně vrátit

Jak dálkově zapnout kameru na telefonu pomocí teleobjektivu?

Poněkud neobvyklý nástroj, s nímž se můžete vzdáleně připojit k telefonní komoře. A liší se od všeho, co funguje pouze v tandemu s telegramem. Pracuje se dvěma chytrými telefony založenými na Androidu. Bot je připojen ve správném zařízení, ve druhém potřebujete nainstalovaný telegram Messenger. Po spuštění služby, v Bot, který jste vytvořili (je zde podrobný instrukce), můžete odeslat příkazy a můžete získat fotografii z obou buněk telefonu, získat umístění, přijímat oznámení o provozu.

Vzdálené zahrnutí telefonní kamery s teleobjektivem má řadu výhod i nevýhod. S nastavením nastavení nastavení začíná kamera automaticky pořizovat řadu fotografií, které nakonec nahrály jako animaci GIF. Ale jsou tak chudí, že je nemožné jednoduše vidět tvář a opravdu situaci. A pro zlepšení kvality a schopnosti automaticky přepínat kameru musíte zaplatit pro-verzi.

Závěrečná slova

Aplikace jako AnyDesk a TeamViewer QuickSupport také vedly k mnoha mobilním podvodníkům. Proto doporučuji smazat aplikaci ze zařízení vašich přátel nebo rodičů, jakmile je práce dokončena. Pokud máte další problémy nebo dotazy, dejte mi vědět v komentářích níže.

Také si přečtěte: 6 způsobů, jak používat Android jako druhý monitor pro počítač

zapnout, telefon, prostřednictvím, jiného, telefonu

Vzdálený přístup k Androidu

Chcete.li získat přístup k smartphonu na dálku, musíte použít jednu z metod pro vzdálené připojení. Existuje mnoho takových metod pro operační systém Android.

Níže jsem uvedl 9 nejdůležitějších a nejpohodlnějších způsobů. Nacházejí se podle popularity.

Teamviewer

Nejoblíbenější program pro přístup k počítači podporuje práci se zařízeními Android již několik let.

Díky TeamViewer můžete získat plnou kontrolu nad mobilním zařízením s malým zpožděním, ale stabilní připojení.

S tímto softwarem můžete pořizovat snímky obrazovky, aktualizovat aplikace, sdílet data, nastavení změn atd.D.

 • Stáhněte si a nainstalujte oficiální program do počítače. Soubor exe je stažen z oficiálních webových stránek společnosti.
 • Nainstalujte smartphone aplikace TeamViewer QuickSuport. Je to na trhu.
 • Poskytněte povolení k zobrazení přes jiná okna, jinak to nebude fungovat.
 • Po připojení k Wi-Fi se v aplikaci objeví ID zařízení. Musíte jít do programu na počítači a zadat ID z aplikace na telefonu.
 • Vyberte „vzdálené připojení“.
 • Klikněte na tlačítko „Připojte“.
 • Po několika okamžicích v okně programu v počítači se zobrazí domovská obrazovka zařízení. Zde si můžete vybrat způsob interakce. Doporučuji kliknout na „dálkové ovládání“.

Správce zařízení Google Android

Zařízení můžete spravovat prostřednictvím aplikace Google, ale nelze to nazvat plnohodnotným dálkovým přístupem.

Správce zařízení Google Android (nyní s názvem FindMyDevice vám umožňuje zjistit umístění zařízení, zablokovat jej, vypouštět do počátečních parametrů, zobrazit zprávu na obrazovce. Pokud bylo zařízení ztraceno a nalezeno třetí stranou, tato aplikace pomůže vrátit gadget.

 • Otevřete oficiální web služby na tomto odkazu.
 • Zadejte účet Google, ke kterému je smartphone svázán.
 • Po oprávnění je nutné otevřít ovládací panel kliknutím na ikonu se třemi vodorovnými čáry vlevo nahoře.
 • Otevře se karta, která označí přibližné umístění telefonu. Je třeba pochopit, že při připojení k síti je místo pobytu aktualizováno, takže dostupnost přístupu k internetu je povinná.
 • Odtud můžete zařízení zablokovat, odhodit nebo zavolat.
READ  Mikrofon v telefonu nefunguje Co dělat?. Co dělat, když mikrofon nefunguje s určitými aplikacemi??

Přestavba

Aplikace pro vzdálený přístup, s níž můžete nakonfigurovat vzdálený přístup z jiného smartphonu. Program je k dispozici ke stažení zdarma v obchodě Play Market.

Chcete.li využít své schopnosti, musíte aplikaci nainstalovat na obou zařízeních. Jediné mínus je, že vzdálené připojení je možné pouze tehdy, pokud jsou oba gadgety připojeny k jedné bezdrátové síti nebo přístupovému bodu.

 • Vezměte si smartphone, do kterého se budete muset připojit (přijímat) a stisknout dálkové ovládání povolení (před tím, spuštěním aplikace).
 • Dejte programu právo a vyklouzněte „začít“.
 • Vezměte telefon, který se připojí k hostiteli a otevřete program.
 • Okamžitě zobrazoval přijímací zařízení. Stačí jen sklouznout k jeho názvu a připojení bude dokončeno.

Airmirror Airdroid

Další aplikace pro připojení z jednoho telefonu do druhého. Airdroid si můžete zdarma stáhnout z Play Market.

 • Nainstalujte program na obou zařízeních. Projít procesem registrace.
 • Otevřete část „vzdálená podpora“.
 • Vezměte zařízení, které potřebujete k připojení, a přejděte na hlavní obrazovku. Kód připojení se zde zobrazí.
 • Na prvním zařízení klikněte na „Přidat zařízení“ a zadejte kód.
 • Klepnutím na „Připojení“.

Logmein pro Android

Navzdory skutečnosti, že Logmein byl vytvořen za účelem poskytování vzdálené podpory, je aplikace docela vhodná pro běžné použití.

Jeho princip provozu je stejná jako ve dvou výše popsaných programech. Musíte nainstalovat aplikaci na oba chytré telefony a připojit.

Výhodou Logmeinu je, že program je poměrně snadný a ulevený zbytečnými funkcemi. Místo toho existují technické schopnosti, jako je sledování ukazatelů telefonu, jemné nastavení systémových parametrů a plná kontrola nad zařízením.

Vysor

Jeden z mála programů, které poskytují vzdálené připojení bez přístupu k internetu během něj. Ale i tady to není úplné připojení bez přístupu k internetu, protože pro instalaci softwaru budete potřebovat síť.

 • Stáhnout aplikaci na smartphonu.
 • Povolit ladění USB.
 • Přejděte na PC a nainstalujte na něj stejný název.
 • Připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB.
 • Když program PC najde připojení, klikněte na Zobrazit.

Světlo ISL pro správu zařízení Android

Multifunkční program, se kterým můžete dálkově ovládat smartphone nebo tablet. Je nainstalován a funguje stejně jako TeamViewer, protože počítač a internet vyžaduje.

S pomocí ISL můžete vytvářet screenshoty, sdílet data, reagovat na zprávy, spustit a zastavit aplikace. Program funguje nejlépe na modelech Samsung.

zapnout, telefon, prostřednictvím, jiného, telefonu

Zrcadlování Mobizen

Jednoduchá aplikace pro vzdálené připojení k smartphonu z počítače. Existuje bezplatná verze, ve které se můžete připojit pouze na jedné síti Wi-Fi a prostřednictvím USB drátu. Chcete.li se připojit na internetu, musíte si zakoupit plnou verzi.

READ  Jak vypnout přesměrování hovorů v telefonu Samsung. Při používání softwaru třetích stran

Jak přistupovat k telefonu přes Wi-Fi?

Jeden z původních způsobů, jak můžete získat informace z telefonu někoho jiného. Hlavní podmínkou je však připojení k jedné síti.

zapnout, telefon, prostřednictvím, jiného, telefonu

Chcete-li získat přístup k telefonu někoho jiného přes internet, nejprve musíte nainstalovat program CX-Conductor, můžete si jej stáhnout na trhu Play. Dejte jí všechna požadovaná povolení k správnější práci. Program používá ruský týden, takže nebudou mít žádné problémy s nastavením.

Přistupejte k telefonu prostřednictvím Wi-Fi jak prostřednictvím prohlížeče, tak prostřednictvím síťového disku. Pokud jste správně představili IP nebo port, pak se při otevírání prohlížeče zobrazí všechny systémové složky telefonu na obrazovce. Stojí za zmínku, že připojení prostřednictvím síťového disku je určeno pro pokročilejší uživatele, ale pokud máte čas trochu sedět s nastavením, pak přístup k jinému telefonu bude mnohem pohodlnější.

Co dává technologie dálkového ovládání

Na nové generace operačního systému je k dispozici dálkové ovládání Androidu z počítače, prováděné pomocí nástrojů SewN nebo třetích stran, k dispozici na nových generacích operačního systému. Pokud na vašem zařízení Android 5.0 nebo vyšší, nebudou existovat žádné problémy. k smartphonu můžete přistupovat výběrem z metod navržených v článku.

Formát práce na gadgetu s PC umožňuje:

 • Hledejte ztracené nebo odcizené zařízení, zablokovat jej nebo umýt důvěrná data.
 • Otevřete soubory a zobrazujte informace na telefonu umístěném ve velké vzdálenosti od vás.
 • Nastavte gadget, pomáhat příbuzným, přátelům nebo kolegům.

Poznámka: vzdálený přístup k smartphonu Android je nemožný bez připojení k internetu. Zároveň můžete použít služby různých poskytovatelů, stacionárního nebo mobilního provozu: Hlavní věc je, že zařízení je připojeno k síti.

Airdroid

Populární služba AirDroid se používá k plnému řízení a ovládání zařízení řízeného Androidem. Funkce programu jsou obrovské:

 • Úplná práce na místní síti (bez registrace účtů) nebo na internetu (prostřednictvím jediného účtu).
 • Oznámení o PC po přijetí SMS, hovorů a dalších upozornění.
 • Více informací o smartphonu (nabíjení baterie, úroveň WI-Fissinal, bezplatná paměť).

Chcete-li pracovat na místní síti, před skenováním kódu QR použijte nepředstavené připojení HTTP. Jinak budete muset vytvořit a pracovat prostřednictvím účtu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS