Kroky 3 až 5 by měly být provedeny v rychlém sledu za sebou.

 • Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi iTunes.
 • Připojte zařízení k počítači a otevřete iTunes.
 • Stiskněte a uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti.
 • Stiskněte a uvolněte tlačítko snížení hlasitosti.
 • Stiskněte a podržte boční tlačítko a pokračujte v jeho držení, dokud se neobjeví obrazovka připojení k iTunes.
 • Spusťte iTunes. aplikace vás upozorní, že je vaše zařízení v režimu obnovy, a vyzve vás k aktualizaci nebo opravě.

Ukončení režimu obnovení na iPhonu XS, XR nebo X. stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud nezmizí obrazovka připojení k iTunes, poté se smartphone restartuje.

Gesta na iPhonu: ovládání smartphonu Apple bez použití tlačítka Domů. 16 příkladů

Prvních deset let bylo tlačítko Home centrem ovládání iPhonu. V závislosti na tom, kolikrát tlačítko stisknete a podržíte, má mnoho různých funkcí, od volání Siri a Apple Pay až po otevření přepínače aplikací a univerzální přístupové nabídky.

Počínaje iPhonem X se však Apple zbavil domovského tlačítka, aby odstranil rámeček a uvolnil více místa pro displej. Ovládání gesty nahradilo navigaci tímto tlačítkem. Pokud přecházíte z iPhonu s tlačítkem na novější model s Face ID, tady je návod, jak jej ovládat bez tlačítka Domů.

Průvodce. Apple

Společnost Apple každoročně vydává nové modely iPhone a tak či onak se objevují noví uživatelé těchto zařízení. Takže věci jako zapnutí nebo vypnutí stejného iPhonu XR nemusí být pro nové uživatele nejjednodušší.

iphone

Zvláštní pozornost je třeba věnovat restartování zařízení, protože k provedení této operace je třeba provést celou kombinaci.

Dnes si rozebereme, co a jak je v novém iPhonu XR provedeno. Bude to velmi krátké, ale velmi poučné.

Jak aktivovat Siri na iPhone X, XS, XS Max nebo iPhone XR

Loni s iPhonem X Apple nabídl nové domovské tlačítko, nyní se uživatelé iPhonu budou muset naučit žít bez něj. Kromě toho, že se používá jako tlačítko Touch ID, slouží také ke spuštění Siri. Jak aktivujete Siri na iPhonu X, XS, XS Max nebo iPhonu XR, když už neexistuje??

READ  Jak najít iPhone, když je doma vypnutý. Jak chránit iPhone před vetřelci

Uvedení Siri do provozu na iPhonu řady X je nyní stejně jednoduché jako kdykoli předtím. Doslova se jedná o stejnou akci, jen je role přiřazena jinému důležitému tlačítku!

Chcete-li aktivovat hlasovou asistentku Siri na iPhonu X, musíte s přístrojem provést řadu manipulací. Jak povolit Siri na iPhonu 10:

 • Přejděte do sekce nastavení. Vyberte sekci „Základní“. Ze seznamu možných funkcí vyberte Siri.
 • Přesunutí přepínače do aktivní polohy pomocí dotykového panelu miniaplikace.
 • Asistent vás vyzve k aktivaci tlačítka „Nastavení“. Aby si majitel lépe zapamatoval hlas, vyslovuje řadu standardních frází. Tento bod by měl být přednostně dodržován. V opačném případě je pravděpodobné, že software bude pracovat s neoprávněnými osobami.

Poté bude moci majitel iPhonu volat hlasovému asistentovi, kdykoli se mu to bude hodit. Vezměte na vědomí, že pokud je mobilní asistent aktivní, sníží se výdrž baterie. Pro úsporu energie baterie se doporučuje program deaktivovat.

Jak vypnout nebo restartovat iPhone X, XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro a 11 Pro Max

Ovládání rozhraní bezrámečkových smartphonů Apple je zcela odlišné od ovládání zařízení s fyzickým tlačítkem Home. Protože stisknutím tlačítka napájení na iPhonu X, XR, XS, XS Max, 11, 11 Pro a 11 Pro Max vyvoláte Siri, tlačítko ztratilo svou primární funkci vypnutí. Jak pak restartovat nebo vypnout nový iPhone? Sdílení se čtenáři všemi dostupnými způsoby.

iPhone XR. First 12 Things To Do!

Kvůli absenci tlačítka Home na těle bezrámečkových iPhonů (od iPhonu X po iPhone 11 Pro Max) se kombinace kláves, která pořizuje snímek obrazovky na nových smartphonech Apple, změnila od iPhonu 7, 8 a dalších starších modelů společnosti. Více informací najdete v samostatném článku.

Zařízení se často nespustí kvůli vadné obrazovce. Majitel smartphonu se však může setkat s problémy, jako jsou:

 • displej zůstává po nabití černý, ačkoli iPhone 10 dokáže přehrávat zvuk a vibrovat;
 • obrazovka funguje a zobrazuje obraz, ale nereaguje na dotyk;
 • na displeji se zobrazí logo Apple, ale iTunes zařízení nerozpozná;
 • Obrazovka iPhonu se po hovoru nezapne.

Nejčastější důvody, proč iPhone X nenaběhne:

 • Baterie se nenabíjí, přestože je připojen kabel a zobrazuje se indikátor nabíjení;
 • Operační systém smartphonu je poškozený;
 • Komponenty jsou nefunkční.

iPhone XR se nezapne

Poměrně často se po určité době používání smartphonu od společnosti Apple začnou objevovat různé problémy vyjádřené různými vadami. Může se například stát, že se váš iPhone XR jednoho dne nezapne.

READ  Ochranné sklo na iPhone 11 se hodí

Co může být příčinou tohoto jevu a jak jej odstranit. Nespěchejte s opravou, protože pravděpodobně způsobíte další škody, za které budete muset zaplatit.

V případě problému se nejprve obraťte na naše servisní středisko. Servis smartphonů této značky provádíme již dlouhou dobu, takže všem našim zákazníkům zaručujeme vysokou kvalitu, spolehlivost a životnost zařízení po našem zásahu.

Režim DFU na iPhonu XS, iPhonu XS Max nebo iPhonu XR: Jak jej povolit

DFU (neboli Device Firmware Upgrade Mode) je velmi často známý jako nejradikálnější, ale také nejúčinnější způsob obnovy poškozeného nebo nefunkčního iPhonu.

Vzhledem k tomu, že iOS běží obecně stabilně (pokud není narušen), většina uživatelů iPhonu režim DFU samozřejmě nikdy nepoužije (a někteří o něm ani nevědí).

Přesto existuje a v případě různých nouzových situací se smartphony může pomoci vyřešit i ty nejsložitější problémy.

Další věcí je, že iPhone XR, iPhone XS a iPhone XS Max nemají tlačítko Home. Protože uživatel, který si koupil některý z těchto modelů, aby nahradil svůj starý iPhone (7, 7 Plus a vyšší), se nyní musí znovu naučit používat nový smartphone a zvyknout si na to, že se obejde bez starobylého, ale tak pohodlného tlačítka Home.

Takže režim DFU na iPhonech XR, XS a XS Max by nyní měl být schopen vstoupit i bez něj. Následující text se týká.

Jak povolit režim DFU na iPhonu XS, iPhonu XS Max nebo iPhonu XR v iTunes

Nejprve připomeňme, že postup obnovy iPhonu prostřednictvím režimu DFU zahrnuje vymazání všech uživatelských dat uložených v paměti smartphonu.

IPHONE X VS IPHONE XR. КАКОЙ ВЫБРАТЬ? ПОЛНОЕ СРАВНЕНИЕ!

Pokud tedy zařízení ještě nějakým způsobem funguje a existuje možnost zálohovat data, určitě to udělejte. Dostat se z režimu DFU také není obtížné, takže i když jste zapomněli zálohovat data a ještě jste nezahájili postup obnovení, je lepší se odhlásit, vytvořit zálohu a pak začít znovu.

Takže znovu uložte vše, co můžete, a pokračujte dál. Kromě samotného iPhonu potřebujeme k práci standardní výbavu:

KROK 1 připojení iPhonu k počítači

Samozřejmě s kabelem. Po připojení smartphonu by se iTunes měly spustit automaticky (pokud ne, otevřete je ručně) a zobrazit ikonu připojení.

Pokud vás iTunes požádají o odemknutí iPhonu, musíte odemknout.

KROK 2 přepněte iPhone do režimu DFU

READ  Jak povolit volání na iPhone XR

Dobře, takže když je iPhone zapnutý, připojený k počítači a iTunes ho normálně vidí, proveďte následující kroky (doporučujeme nejprve přečíst všechny položky, abyste pochopili, jak stisknout a uvolnit):

 • Jednou rychle stiskněte tlačítko zvýšení hlasitosti (na smartphonu);
 • rychle jednou stiskněte tlačítko snížení hlasitosti;
 • Stiskněte a podržte boční tlačítko po dobu 5 sekund, dokud se obrazovka iPhonu nevypne;
 • jakmile se obrazovka vypne, uvolněte boční tlačítko a poté
 • rychle stiskněte a podržte po dobu alespoň 5 sekund současně boční tlačítko a tlačítko pro snížení hlasitosti;
 • po 5 sekundách uvolněte boční tlačítko a poté podržte tlačítko snížení hlasitosti po dobu nejméně 15 sekund;
 • podívejte se na obrazovku počítače, jakmile iTunes zjistí iPhone v režimu obnovení, uvolněte tlačítko snížení hlasitosti;
 • Podívejte se na obrazovku iPhonu, pokud se nezapne, pak jste vše provedli správně a zařízení je v režimu DFU.

možné problémy

Pokud jste uvolnili tlačítko pro snížení hlasitosti, ale iPhone se okamžitě restartoval nebo se aktivoval režim obnovení (na obrazovce se objevila ikona připojení k iTunes), jednoduše jej odpojte a proveďte výše uvedený postup znovu (před pokračováním si opět pečlivě přečtěte jednotlivé kroky).

5 фишек iPhone XR, за которые вы его полюбите

Jak odstranit iPhone XS, iPhone XS Max nebo iPhone XR z režimu DFU

Vzhledem k tomu, že není možné omylem přepnout jakýkoli iPhone do režimu DFU (přesto je to jeden z nejčastějších důvodů pro zavolání servisního střediska), je určen výhradně pro případy, kdy jste například zapomněli provést zálohu dat.

 • V režimu DFU jednou stiskněte a rychle Zvyšte hlasitost (na telefonu);
 • Poté jednou rychle stiskněte tlačítko snížení hlasitosti;
 • stiskněte a podržte boční tlačítko po dobu nejméně 10 sekund (dokud se neobjeví standardní načítací obrazovka Apple);
 • po načtení systému iOS 12 jako obvykle zadejte heslo pro odemknutí iPhonu.

KROK #3 obnovení továrního nastavení

Po úspěšné aktivaci režimu DFU klikněte v oznamovacím okně na tlačítko OK iTunes zjistily iPhone v režimu obnovy, poté v okně aplikace klikněte na tlačítko Obnovit iPhone a počkejte na dokončení postupu obnovy.

Po dokončení se váš iPhone XR, iPhone XS nebo iPhone XS Max automaticky ukončí v režimu DFU a restartuje se v normálním režimu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS