Čtyři způsoby zálohování chatu a hlasových zpráv v aplikaci WhatsApp na iPhonu

Chci odstranit zprávy WhatsApp z iPhonu SE a nahradit je WeChatem, abych mohl pohodlně kontaktovat svého obchodního partnera v Číně. Jak mohu zálohovat své důležité zprávy ve službě WhatsApp, než to udělám??

WhatsApp. Je mezinárodním nástrojem pro chatování s přáteli, rodinou nebo pro provozování podniku. Textové nebo hlasové zprávy ve službě WhatsApp budou důležitou součástí při používání aplikace WhatsApp. Nicméně mnozí z vás, stejně jako Nathan, mohou zálohovat zprávy WhatsApp na iPhonu jen pro případ. Otázkou je, jak zálohovat zprávy WhatsApp do iPhonu. V následujícím popisu ji podrobně popíšeme.

WhatsApp nabízí uživatelům Androidu a iOS verze zdarma, ale pohodlné použití. Zde si vezmeme pouze iPhone jako příklad, abychom vám řekli, jak zálohovat historii zpráv WhatsApp, včetně hlasových zpráv, textových zpráv a příloh zpráv.

Jak přenést aplikaci WhatsApp do jiného telefonu?

Podívejme se nyní blíže na každou z předložených možností. U každé metody nabízíme návod krok za krokem doplněný snímky obrazovky, abyste mohli snadno použít kteroukoli z nich zjistit výhody a nevýhody použití jedné nebo druhé metody. V případě, že vybraná metoda nefungovala na vašich zařízeních a nepřenášela konverzace WhatsApp do nového iPhonu, můžete se obrátit na dvě další metody. Abyste však neztráceli čas a úsilí, doporučujeme začít nejjednodušším a nejlepším způsobem přenosu dat WhatsApp z iPhonu do Androidu nebo přenosu dat WhatsApp z iPhonu do iPhonu.

Snad nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem, jak přenést všechny konverzace WhatsApp ze starého Androidu do nového iPhonu, je použití specializovaného softwaru. Tenorshare iCareFone Transfer je nástroj od vývojáře Tenorshare, který provádí dříve zdánlivě nemožný přenos aplikace WhatsApp napříč platformami pouhým kliknutím myši.

Níže vám nabízíme stručný přehled hlavních funkcí programu.

 • Snadný přenos WhatsApp chatů mezi Androidem iOS.
 • Přímý přenos podnikání WhatsApp mezi iOS Android.Nový
 • Zálohování nebo obnovení obchodních dat aplikace WhatsApp jedním kliknutím.
 • Zobrazení a export zpráv WhatsApp a záložních odkazů do HTML.
 • Zálohování historie chatu iOS Kik / LINE / Viber / WeChat na Macu.
 • Kompatibilní s iOS 15 / iPadOS 15 a Android 10.
zálohovat, whatsapp, iphonu

Software má širokou škálu funkcí a velký potenciál. S takovým nástrojem budete mít jistotu, že vaše data jsou bezpečná a kvalitní. Chcete-li tento program použít k přenosu zpráv WhatsApp ze zařízení se systémem Android do iPhonu, musíte vynaložit minimální úsilí. Postupujte podle níže uvedených pokynů.

Nainstalujte nástroj do počítače, připojte obě zařízení a klikněte na tlačítko „Přenést“.

Tenorshare iCareFone Transfer pak automaticky zálohuje data aplikace WhatsApp. Poté klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Zadáte své telefonní číslo a potvrdíte zálohování aplikace WhatsApp.

Počkejte několik minut a aplikace WhatsApp se přenese do nového iPhonu 12.

Tato metoda není na našem seznamu možností přenosu dat ve službě WhatsApp bezdůvodně vysoko. Jak jste se mohli přesvědčit, data ze zařízení se systémem Android se do iPhonu přesunou jediným kliknutím. Program je uživatelsky velmi přívětivý a potěší rychlými a kvalitními výsledky.

Jak přímo přenést zálohu aplikace WhatsApp ze systému Android do iPhonu

Existuje další nejjednodušší způsob, jak obnovit WhatsApp chat z jednotky Google do iPhone pomocí aplikace s názvem iCareFone Transfer. což je nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak přenést zálohu WhatsApp z Google Drive do iPhone.

 • Vícesměrný přenos dat mezi zařízeními Android a iPhone, Android a iPhone a iPhone.
 • Zálohování jedním kliknutím.
 • Podporuje bezplatné zálohování a obnovu sociálních aplikací, jako je WeChat, Viber, Line na iPhonu.
READ  jak zapnout Wi-Fi na iPhonu.

Nyní k základní otázce. Jak přenést zálohu aplikace WhatsApp z Disku Google do iPhonu pomocí iCareFone. Postupujme podle následujících kroků.

Jakmile spustíte aplikaci iCareFone Transfer, musíte připojit obě zařízení k počítači. A pak klikněte na tlačítko „Přenést“.

Poté budete muset zálohovat data aplikace WhatsApp. Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ zpracujete.

Na další obrazovce musíte zadat své telefonní číslo a klepnout na „Potvrdit“.

Poté iCareFone Transfer během několika minut automaticky přenese vaše data.

Zde je návod, jak dostat WhatsApp zálohovaný z jednotky Google do iPhone pomocí Tenorshare iCareFone Transfer. Můžete se také podívat na níže uvedený videonávod:

Jak zálohovat text pro aplikaci WhatsApp v systému Android

Pokud vlastníte zařízení se systémem Android, můžete použít metodu zálohování textů na Disku Google, která je k dispozici pro aplikaci WhatsApp v telefonu se systémem Android. Zde je návod, jak to můžete udělat.

 • 1. Chcete-li začít, spusťte aplikaci WhatsApp a přejděte na ikonu nabídky, tj. tři svisle uspořádané tečky viditelné v pravém horním rohu obrazovky.
 • 2. Zde klikněte na nastavení a přejděte na „Nastavení“ „Chaty“
 • 3. Pak klikněte na možnost „Zálohování chatu“.
 • 4. Pak. „Nastavení Disku Google“, kde si můžete zvolit dobu trvání a frekvenci, která vám nejlépe vyhovuje.
 • 5. Klikněte na „Účet“ a nezapomeňte vybrat účet, ke kterému se má zálohování připojit.
 • 6. Vyberte možnost „Povolit“ a stiskněte možnost „Zálohovat přes“:
 • Chcete-li zálohovat Wi-Fi, klikněte na kroužek „Kruh“ naproti položce „Wi-Fi“.
 • Pro mobilní síť. Kruh“ na síť Wi-Fi nebo mobilní síť.
 • 7. V případě přidávání videí klikněte na políčko vedle možnosti „zahrnout videa“.
 • 8. Nakonec vyberte možnost „Zálohovat“ a zálohujte telefon.

Jak zálohovat aplikaci WhatsApp na Disk Google

Disk Google poskytuje uživatelům systému Android nejpohodlnější způsob zálohování chatů, zpráv, fotografií a dalších souborů aplikace WhatsApp. Zálohování aplikace WhatsApp nezmenšuje prostor na Disku Google. Pro zálohování chatů ve WhatsApp na Disk Google můžete použít následující návod.

zálohovat, whatsapp, iphonu

Otevřete aplikaci WhatsApp v telefonu se systémem Android a klepněte na Další možnosti (tři tečky) v pravém horním rohu obrazovky.

Po vstupu do hlavního rozhraní Chaty vyberte funkci Chaty k zálohování. Nyní se zobrazí možnost Zálohovat na Disk Google. Klikněte na něj. Můžete si vybrat frekvenci, s jakou chcete zálohovat své konverzace ve službě WhatsApp.

Vyberte příslušný účet Google, který chcete zálohovat data aplikace WhatsApp. Kliknutím na tlačítko Povolit přejdete k dalšímu kroku.

Můžete si prohlédnout některé informace o posledním zálohování a různých nastaveních Disku Google. V tomto okamžiku můžete tato nastavení upravit podle svých potřeb. Stisknutím tlačítka ZÁLOHOVAT zahájíte vytváření nové zálohy aplikace WhatsApp Disk Google.

Pomocí této metody můžete snadno zálohovat aplikaci WhatsApp na Disk Google v telefonu se systémem Android. Měli byste však vědět, že ne všechny soubory aplikace WhatsApp jsou zálohovány. Když znovu nainstalujete aplikaci WhatsApp, můžete tyto konverzace WhatsApp obnovit ze zálohy.

Co dělat, když se zálohování zasekne

Pokud se záloha WhatsApp na iPhonu zavěsí, odborníci doporučují vytvořit kopii pomocí alternativní metody. Wonder Share umožňuje přenášet informace, pokud jsou standardní možnosti zakázány. Jedná se o speciální nástroj, který vytváří kopie jakýchkoli souborů, včetně skupinových a osobních chatů, fotografií, zvukových a video souborů, dokumentů. Předpoklad. všechny souvisejí s aplikací WhatsApp. Funkce programu:

 • Rychlé zálohování souborů. Uživatel přesune vybrané položky z telefonu jediným kliknutím.
 • Kopírují se všechny druhy objektů: chaty, obrázky, hudba, videa a další typy souborů, které lze přes WhatsApp přesunout do telefonu.
 • Kompatibilní nejen s iPhony, ale také se smartphony se systémem Android.
 • Pohodlné a uživatelsky přívětivé rozhraní, se kterým si uživatel snadno poradí i v případě, že s podobnými programy dosud nepracoval.
READ  Co dělat, když v iPhonu ztratím zvuk?. Část 2. Řešení pro opravu zvuku iPhonu

Práce s programem je jednoduchá. Uživatel připojí iPhone k počítači standardním způsobem. Skener běží v počítači v aktivním režimu. Další:

 • Přejít na Transfer. Tato možnost pro pohybující se objekty. Uživatel klikne na „Zálohovat“ a vybere položky, které se mají zálohovat. Software automaticky vyhledá soubory, obrázky, hudbu a další objekty, které odpovídají zadaným podmínkám, a zobrazí je.
 • Vyberte klávesu s nápisem „Backup“. Současně se spustí skenování a antivirová kontrola přesouvaných souborů. Trvá to několik sekund nebo minut (v závislosti na objemu přesouvaných předmětů). Poté zařízení začne přesouvat a kopírovat data. iPhone nelze odpojit od počítače, dokud není proces dokončen. Dokončete proces. obdržíte systémové oznámení, že záloha byla úspěšně vytvořena.

V aplikaci můžete vytvořit kopii nejen do počítače, ke kterému je iPhone připojen. V nabídce můžete vybrat zařízení, do kterého chcete kopírovat. Přenos se uskuteční v ní a obejde paměť počítače.

To je nejjednodušší cesta z této situace. Pokud však nemůžete nebo nechcete stahovat software, použijete jiné způsoby.

Kontrola volného místa na jednotce

Nezálohování WhatsApp v iPhonu kvůli nedostatku volného místa na disku. Pokud v úložišti iPhonu dojde volné místo, nebude možné provést zálohu dat. Pro vyřešení tohoto problému musí uživatel přistoupit k nastavení systémového úložiště.

Zobrazení informací v Nastavení. Je třeba vybrat možnost úložiště a kliknout na ni. Zobrazí se informace o tom, kolik místa se využívá. Zobrazuje počet míst obsazených systémovými soubory, programy, dokumenty, fotografiemi.

Pokud se ukáže, že v nich není dostatek místa, je třeba je vyčistit. To lze provést standardními metodami, ručním odstraněním programů nebo fotografií či videí. Automatické čističe místa od nepotřebných a nepoužívaných souborů si můžete stáhnout z obchodu s aplikacemi.

Obnovení nastavení sítě

Pokud WhatsApp nezálohuje do iPhonu, je tam dostatek volného místa, pak zkontrolujte, zda WhatsApp nezamrzá. Uživatelé aplikace Messenger se setkávají s automatickým resetováním nastavení sítě. Mluví o chybách systému. To nakonec aplikaci zpomalí a při pokusu o aktualizaci dojde k pádu systému. Pokud problém není v nastavení, musí uživatel provést zálohu.

Pokud problém ovlivnil nastavení, musí uživatel provést aktualizaci. Údaje, které již byly pro aplikaci nastaveny, je třeba vynulovat. To vyžaduje:

Následuje „Resetovat nastavení sítě“. Nastavení se vrátí na původní hodnotu. Data, včetně fotografií, videí a souborů, které uživatelé odeslali dříve, se neztratí.

Kontrola fungování serveru WhatsApp

Pokud nelze WhatsApp zálohovat, je pravděpodobně problém na serveru. Apple někdy záměrně vypíná iCloud. je to způsobeno přílivem uživatelů, kteří chrání systém před výpadky. Služba je na krátkou dobu vypnuta.

Pokud předchozí dva problémy nemají vliv na zálohování, stojí za to zkontrolovat účinnost služeb společnosti Apple. Informace o funkcích najdete na oficiálních stránkách společnosti. Pokud existují omezení, změní se aktuální stav serveru. Obvykle se vypne na několik sekund nebo minut, takže nepanikařte. Při zapnutí služby budou standardně k dispozici tyto možnosti.

Odstranění starých záloh

Možnost zálohování nefunguje, a pokud existují staré kopie. Zpomalují obnovení souborů. Proces se spustí, ale dlouho trvá, než se přesune, nebo se aplikace WhatsApp zavěsí, než uživatel dokončí kopírování.

Pokud existují předchozí kopie aplikace WhatsApp, jsou vyřazeny. Za tímto účelem uživatel přejde do nastavení služby iCloud a poté do vlastního úložiště dat.

Existuje možnost odstranit dříve vytvořené zálohy. Po provedení tohoto úkonu je vhodné mobilní zařízení restartovat. Po opětovném spuštění spustí iPhone aplikaci WhatsApp ve standardním režimu, po kterém bude uživatel moci zálohovat svá data.

Vynucený restart systému iOS

Toto alternativní řešení je vhodné pro řešení řady problémů s iPhonem. Myšlenka spočívá v tom, že restartováním se obnoví cyklus smartphonu. Tím se z operačního systému odstraní nepotřebné dočasné soubory. Způsob restartování zařízení závisí na verzi iPhonu.

V případě iPhonu verze 6 a nižší je třeba nejprve stisknout možnost „Napájení“. Poté se zvýrazní možnost Home. Podržte dvě klávesy současně po dobu 10 sekund. Vypne zařízení.

READ  Jak změnit ikony na iPhonu. Je možné spustit zástupce bez spuštění aplikace "Zástupci"??

Algoritmus pro iPhone verze 7 a 7 plus musí být zpracován odlišně. Nejprve se stiskne tlačítko „Power“ a poté tlačítko „Up“. Podržte po dobu 15 sekund. Mobilní zařízení se začne násilně restartovat.

Zálohování a obnovení dat aplikace WhatsApp na iPhonu pomocí služby iCloud

WhatsApp samozřejmě nabízí také způsob zálohování zpráv a mediálních souborů, zatímco iCloud je oficiálním doporučeným nástrojem pro iPhone.

iCloud. Všestranná funkce pro zálohování a obnovu dat iPhonu. Podporuje celou řadu, včetně zálohování zpráv WhatsApp.

Zálohování zpráv WhatsApp na iPhone

Otevřete zálohu chatu ve WhatsAppPřehrajte aplikaci WhatsApp na iPhonu a klepněte na Nastavení v pravém dolním rohu. Pak klepněte na možnost Chaty. Poté klepněte na možnost Chat a zálohujte.

Povolit zálohování aplikace WhatsApp na iCloud DriveZde se zobrazí upozornění, které vyžaduje povolení zálohování aplikace WhatsApp na iCloud Drive.

Otevřete Nastavení na iPhonu a klepněte na iCloud. narazit na iCloud Drive a nastavit ji na ON. A přejděte dolů a povolte aplikaci WhatsApp.

Zálohování iPhone WhatsApp na iCloudPo povolení nastavení se vraťte do aplikace WhatsApp a uvidíte možnost Zálohovat. Stačí na něj klepnout. Poté začne synchronizovat zprávy WhatsApp s iCloudem.

Umožňuje také vytvářet automatické zálohy denně, týdně nebo měsíčně zapnutím funkce AutoBackup.

Chcete-li nahrát videa ze služby WhatsApp na iCloud, stačí povolit možnost Povolit video v části Automatické zálohování.

Po dokončení zálohování se na obrazovce zobrazí datum a velikost poslední zálohy a informace o videu.

Obnovení dat aplikace WhatsApp do iPhonu přes iCloud

Chcete-li obnovit data aplikace WhatsApp na iPhonu, musíte

Pak se jednoduše přihlaste ke svému účtu WhatsApp a zobrazí se vyskakovací zpráva s dotazem, zda chcete obnovit historii chatu z iCloudu. Klepněte na Obnovit nebo Obnovit historii chatu a spustí se přístup k záloze aplikace WhatsApp z iCloudu.

Pokud ji však vynecháte, nebudete moci zálohu později obnovit.

Poté stačí podle pokynů na obrazovce upravit svůj profil WhatsApp a znovu používat aplikaci WhatsApp.

Během celého procesu byste měli iPhone připojit k internetu, abyste zajistili stabilní proces zálohování nebo obnovy. Zálohování aplikace WhatsApp se na iPhonu zasekne? Zde jsou řešení.2. Ujistěte se, že má iCloud dostatek koření pro uložení zálohy aplikace WhatsApp.3. iCloud obnoví pouze nejnovější zálohu aplikace WhatsApp. Pokud jste vytvořili více záložních souborů, iCloud uloží pouze poslední z nich.

Jak obnovit smazané soubory na iCloudu

Obnovení ztracených dat z iCloudu je poměrně snadné:

Nejprve se ujistěte, že máte aktivní zálohy na iCloudu. Chcete-li to provést, spusťte aplikaci Whatsapp a přejděte do hlavní nabídky. Poté otevřete „Nastavení“, přejděte na „Chaty“ a klikněte na „Zálohovat chaty“

Pokud se zobrazí datum poslední zálohy, můžete Whatsapp bezpečně přeinstalovat

Po spuštění čisté verze aplikace a ověření telefonního čísla vás Whatsapp vyzve k zahájení procesu obnovy. postupujte podle pokynů.

Ilya. šéfredaktor webu softdroid.net. Autor několika set návodů a článků o konfiguraci systému Android. Opravy spotřebičů a řešení technických problémů pro iOS a Android už asi 15 let. Měl jsem co do činění s téměř všemi více či méně populárními značkami mobilních smartphonů a tabletů od Samsungu, HTC, Xiaomi atd. K testování se používá iPhone 12 a Samsung Galaxy S21 s nejnovějším firmwarem.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Řešení problému můžete najít na našem kanálu YouTube! Zde jsme pro vás připravili několik malých, ale účinných pokynů. Sledujte a přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS