Jak zakázat SIM kartu do telefonu?

Otevřete nastavení smartphonu a v části „Připojení“ klikněte na položku „Dispečer Sim-Cards“. Dále vyberte SIM kartu, která musí být na chvíli vypnuta, a změňte polohu spínače poblíž položky „inkluzivní“.

Jak vypnout jednu ze SIM karet na Xiaomi a nechat druhý v aktivním stavu? Jdeme do nastavení smartphonu, klikneme na bod „SIM karty a mobilní sítě“ a v něm vybereme SIM kartu, která musí být odpojena. Otevře se okno Nastavení, kde přecházíme přepínač do „zahrnout“ do neaktivní polohy.

Jak povolit SIM kartu v telefonu

Aby byla karta SIM správně rozpoznána telefonem, musí být správně zapnuto. Chcete.li to provést, musíte provést následující body:

 • Vypněte mobilní zařízení, protože některé smartphony nepodporují připojení karty pomocí pracovního systému;
 • Vytáhněte držák SIM karty z pouzdra pomocí speciální jehly, obvykle přichází s telefonem;
 • Vložte do zamýšleného konektoru SIM karty;
 • Umístěte slot do pouzdra, zapněte smartphone;
 • Telefonní systém automaticky rozpozná SIM kartu a aktivuje její provoz.

Po těchto akcích bude uživatel muset kartu nakonfigurovat pouze podle svých potřeb. Pokud je na slotu několik konektorů, je lepší vložit SIM kartu do slotu podle čísla 1.

Jak zablokovat megafone SIM karty

Odpojení karty SIM není obtížné, bude vyžadováno:

 • Otevřete svůj osobní účet. Přejděte do části „Blokování aktuálního čísla“, které najdete v hlavní nabídce. Dále nezapomeňte uvést datum zahájení období blokování a platnosti
 • Volejte v Call-Centre na číslo 8-800-333-05-00. Bude to naprosto zdarma. Operátor porovná vaše data s informacemi uvedenými ve smlouvě a deaktivuje SIM kartu
 • Navštivte komunikační salon společnosti. Službu vypnutí SIM karty můžete použít pouze pomocí pasu

Pokud předplatitel kartu nepoužívá po dlouhou dobu, bude zakázána. Maximální doba nečinnosti je 180 dní. Po dokončení blokování se číslo vrátí znovu na prodej a již nelze obnovit.

Jak deaktivovat SIM kartu

Při krádeži nebo ztrátě mobilního telefonu je důležité co nejdříve zablokovat SIM kartu nainstalovanou v ní. Chcete.li to provést, zavolejte operátorovi na podporu. Je obzvláště důležité blokovat, pokud je SIM karta doručena podle plánu po odkupování.

READ  Jak vymazat iPhone, aniž byste znali heslo

Bez ohledu na to, kterou region byla zakoupena SIM karta nainstalovaná v odcizeném nebo ztraceném zařízení, aby se z telefonu lépe vyvolala podpora, která je svázána s místním oddělením operátora. Pokud je telefon, ve kterém voláte, připojen ke stejnému operátorovi jako ten, ve kterém musíte kartu zablokovat, zavolejte na jedno z následujících čísel: MTS. 0890, BEINE. 0611, „Megafon“. 0500. V domácí oblasti jsou volání na tato čísla zdarma.

Pokud by neexistoval žádné přístroje připojeno ke stejnému operátorovi, budete muset zavolat podporu z jakéhokoli jiného zařízení. Pokud je mapa, která je třeba zablokovat, je připojena k MTS, zavolejte na číslo 8 800 250 0890 (hovory jsou zdarma po celém Rusku), pokud se mají být line. Číslo (495) 974-8888 (zaplaceno jako volání na městský telefon) a pokud je Megafon. Podle čísla 8 800 333 05 00 (hovory jsou zdarma po celém Rusku).

Při roamingu s placeným (a drahým) bude volat na některou z těchto čísel, ale stejně je nutné to udělat. Pokud únosci volají z uneseného aparátu na území cizí země, náklady budou ještě více. Dokonce i SIM karty spojené s předplacenými tarify se podávají v postupovém úvěrovém systému v roamingu. Proto volejte operátora na podporu bez selhání. Místo čísla 8, pro volání do Ruska zpoza hranice, použijte kód 7.

Poté, co zavoláte, sledujte výzvy hlasového informátora a vstoupí do režimu připojení s konzultantem. Pokud je hovor proveden z telefonu, který nepodporuje sadu tónu, počkejte, až budete přepnut na podpůrnou službu. Když k tomu dojde, odečtete číslo SIM karty umístěné na ukradeném telefonu, jméno, jméno a patronymika osoby, na kterou je registrována, a také údaje o pasu této osoby.

Když konzultant říká, že karta je blokována, mohou být všechny další akce prováděny pomalu (pokud jste na zahraniční cestě. Pak po návratu z toho). Nejprve navštivte kancelář mobilního operátora (ne nutně hlava. Kdokoli je vhodný). Představte tam pas a požádejte o obnovení SIM karty. Bude připojen ke stejnému číslu, zůstatek zůstane na něm, ale kontakty a zprávy SMS na něm budou ztraceny na něm. Poté kontaktujte policejní stanici. Řekněte mi datum krádeže telefonu, jeho modelu, barvy, funkce vzhledu známého (umístění škrábanců, nálepky), počet poslední nainstalované SIM karty, a pokud je to možné, číslo IMEI. Mějte na paměti, že policie je zapojena pouze v případě únosu, ale ne ztráta. Samotné vyhledávání nezačne v době odvolání, ale v době zahájení trestního případu ohledně krádeže.

READ  Jak stahovat hudbu do iPhonu bez iTunes. Ruční přenos mp3 do iPhone

Jak nastavit dvě SIM karty na Android?

Vložte obě karty SIM do mobilního zařízení a poté přejděte do sekce „Síť a internet“-„SIM karty“ (nebo „SIM karty a mobilní sítě“, název se může lišit). V této části se zobrazí dvě SIM karty, z nichž každá si můžete nastavit vlastní jméno: název vlastníka, typ karty, operátor atd. D.

Nejpravděpodobnější důvod, proč mobilní zařízení nevidí SIM kartu-má poškozené kontakty, případ je rozbitý nebo byl změněn formulář. V tomto případě je karta nesprávně umístěna ve slotu a přestane normálně fungovat. Co dělat. V tomto případě budete muset kontaktovat telekomunikačního operátora a požádat o výměnu SIM karty.

Odpojte SIM kartu

Pro deaktivaci SIM karty na smartphonu nebo tabletu je třeba provést následující kroky:

 • Otevřete nastavení zařízení.
 • Klikněte na bod „SIM karty a mobilní sítě“.
 • V okně, která se otevírá, se zobrazí jména mobilních operátorů, klikneme na požadovanou linku.
 • Naproti prvnímu bodu zvaném „zapíná“ překládáme posuvník doleva.
 • Systém zobrazí okno vyskakování s žádostí o potvrzení akce. Klikněte na „OK“.

Nyní v telefonu funguje pouze jedno mobilní číslo. Podobným způsobem můžete vypnout druhý, pokud je třeba zcela opustit celulární komunikaci.

Snadné vypnutí karty SIM Samsung Galaxy SIM

Ačkoli je SIM karta jedním z těch „zařízení“, se kterými jsme neustále v kontaktu, někdy je třeba ji odpojit.

Chcete.li to provést, vyberte „Gear“ (ikona nastavení). Dále první v seznamu vidíme část „Připojení“. klikneme na ni.

Nyní otočte obrazovku dolů na místo, dokud neuvidíme dispečer SIM, který vstoupí do této sekce (klikneme na ni).

Zde se provádí všechna nastavení. Můžete deaktivovat druhou SIM kartu, obojí, internet, vidět mobilní data atd.

Jak můžete vidět na obrázku, na Samsungu byla aktivována pouze jedna SIM karta a my se ji pokusíme odpojit hned teď. Chcete.li to provést, klikněte na to a na to, na co se vidíme posuvníky modré barvy.

Pokud má vaše Samsung druhou SIM kartu na vašem Samsungu, pak posunutím posuvníku doleva můžete první vypnout.

Pokud ne, pak metoda vytvořená.není poskytnuta pro obě (2 SIM karty) na Samsungu, ale to lze provést.

Chcete-li to provést, musíte použít „požadavek na kód PIN“. To můžete udělat tak, že přejdete na sekci „uzamčení“.

zakázat, kartu, telefonu

V něm vyberte „Ostatní parametry bez“ a otevřete „Blok nastavení. Sim-ka.»Tam přesuňte posuvník doprava.

READ  Jak přenést hudbu z iPhonu do iPhonu. Synchronizace hudby z iPhonu přímo do iTunes

Objeví se žádost o kód PIN. Pojďte a zapadněte, ale nezapomeňte, i když to můžete obnovit, ale existuje spousta brýlí.

Nyní vypněte a zapněte Samsung. Po zapnutí požádá o pin-refuse (červená trubice).

Pokud odmítnete, bude také odpojena druhá SIM karta a samotný telefon bude fungovat, jako by se nic nestalo.

Tak jednoduché, ve způsobu, jakým můžete vypnout SIM karty nebo jeden. Možná existují i ​​jiné triky, ale jsem neznámý.

Pokud zapomenete na registrovaný kód, budete potřebovat pin a puk. První přístupové heslo. Druhé číslo pro odemknutí. Úspěch.

Dočasné vypnutí

Důvody jsou odlišné. možná nechcete navždy odmítnout komunikační služby. Pokud nemáte přístup k smartphonu, odejdete na dlouhou dobu nebo chcete uložit. použijte možnost dobrovolného blokování!

 • Otevřete LC na webu nebo v mobilní aplikaci;
 • Přejít do nastavení;
 • Vyberte tlačítko „dobrovolné blokování“;
 • Nainstalujte období a klikněte na „Blok“.

Nebo použít čísla technické podpory:

Kromě toho můžete vypnout SIM kartu takto:

Služba je platná po dobu 180 dnů. po termínu bude karta automaticky odemčena. Během aktivace není poplatek za předplatné za tarif a náklady na služby odepsány. Více podrobností o tom, jak odemknout megafone sim kartu Přečtěte si v článku o odkazu!

Možná chcete vyměnit kartu SIM megafone a poté si přečíst náš další článek na toto téma.

Pokud jste připojili možnost z důvodu ztráty nebo krádeže, buďte připraveni zaplatit:

Pokud jste aktivovali možnost pro dočasné blokování, náklady budou 1 za den.

zakázat, kartu, telefonu

Jak vypnout megafon SIM karty, kterou nyní znáte. v případě potřeby lze zbytečnou kartu snadno vypnout za pár minut! Stačí si vybrat pohodlný způsob a oživit jej!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS