Jak vypnout a povolit M1 IPad Pro (model 2021)

Vypnutí a zapnutí iPad Pro může být jednou z nejjednodušších věcí, které můžete udělat, ale opravdu vás překvapí, že mnoho iPad a dokonce i iPhone je zřídka vypnuty nebo restartuje svá zařízení. Nyní si můžete myslet, že je to tak jednoduché jako stisknutí tlačítka napájení, ale ve skutečnosti to tak není na posledním iPad Pro.

Ukazuje se, že Apple tento proces komplikoval, a to může ovlivnit lidi, kteří nejsou obeznámeni s platformou a uživateli Apple, kteří jsou aktualizováni iPhone nebo iPad pomocí fyzického tlačítka „Domů“. V tom můžete obviňovat Siri, protože stisknutí a držení tlačítka napájení na iPhone a iPad dnes aktivuje Siri a nezpůsobuje obrazovku vypnutí, se kterou můžete znát.

Pokud máte problémy s vypnutím nového iPad Pro M1, jsme připraveni pomoci. Vše, co musíte udělat, je přečíst, protože vám řekneme, jak to vypnout a povolit M1 iPad Pro.

Proč skutečný tón nefunguje na iPhone?

V poslední době se tato porucha stala stále běžnější. Mnoho majitelů smartphonů Apple hledá informace, jak obnovit tón tónu. Ačkoli faktory selhání mohou být individuální, nejčastěji je nekvalifikovaným výměnou, opravy displeje.

zakázat, ipad

Řadič zobrazení iPhone obsahuje data o modelu, sériovém čísle a konfiguraci smartphonu. Co se stane v době instalace nové zobrazovací jednotky? Konflikt mezi údaji, s nimiž se obrazovka jednoduše ne integrace do systému. Může vydat standardní obrázek, ale taková funkce, jako je skutečný tón, přestane fungovat.

V tomto případě není důležité, zda je nainstalován originál nebo kopie. Abychom problém vyřešili, naši odborníci vytvoří nový displej, po kterém se technologie zapíná a pracuje normálně. Nejlepší je poskytnout nativní obrazovku (dokonce poškozená), ale pokud není zachována, existuje příležitost k profesionálním prostředkům naší služby. Abychom se zcela vyhnuli „ztrátě“ funkce skutečného tónu, je nutné vyměnit sklo na obrazovce iPhone.

READ  Jak nainstalovat Whatsapp do iPad tabletu

Na vašem iPhone byly problémy s obrazovkou skutečného tónu? Čekáme na vás na bezplatnou diagnostiku a vysokou kvalitu, kvalifikované opravy v servisním centru Apple Pro Moscow!

Jak omezit frekvenci aktualizace 60 Hz v režimu nízké spotřeby energie

Možná jste obeznámeni s režimem nízké spotřeby energie v iOS. Pokud máte jeden z modelů iPhone 13 Pro, jeho zahrnutí také blokuje maximální frekvenci aktualizace obrazovky až do 60 Hz. Pokud s tím nejste obeznámeni, můžete provést následující akce:

  Přejděte na „Nastavení“ na vašem iPhone, přejděte dolů a stiskněte „baterii“.

To je vše. Kromě toho můžete zapnout nebo vypnout režim nízké spotřeby energie v IOS Control Center. Promluvte si z pravého horního úhlu obrazovky a napijte spínač baterie.

Nejpříjemnější věcí v tomto omezovači je to, že úplně nevypíná technologii propagace Apple. Ačkoli je maximální frekvence obnovy omezena na 60 Hz, displej se bude stále pohybovat až do 10 Hz pro obsah, což nevyžaduje tak vysokou snímkovou frekvenci. Například při sledování filmu váš iPhone 13 Pro sníží frekvenci aktualizace na 24 Hz.

Apple se podařilo představit obrazovku s vysokou aktualizační frekvencí, což silně ovlivňuje výkon baterie. Pokud však neustále hrajete hry, můžete tuto baterii spálit, protože vaše obrazovka běží většinu času na frekvenci 120 Hz. V takových případech může omezení frekvence obnovy hrát obrovskou roli při rozšiřování životnosti vaší baterie iPhone 13 Pro.

Podobně, pokud máte iPad Pro, můžete na něm vypnout 120 Hz provedením stejných akcí. Jak metoda nastavení zvláštních schopností, tak metoda režimu nízké spotřeby energie udělá to samé, ale ten také minimalizuje aktivitu na pozadí, aby se prodloužila výdrž baterie ještě více.

Nyní, když víte, jak zakázat 120 Hz na vašem iPhone 13 Pro nebo iPhone 13 Pro Max, abyste se zvýšili, měli byste se rozhodnout, zda stojí za to udělat. Máte na to nějaké zvláštní názory nebo názory? Sdílejte své dojmy a myšlenky v komentářích.

READ  iPad se zapne a při nabíjení se vypne

Senzory

Displej pro iPad Pro 12,9 palce má zaoblené rohy, které sledují krásný zakřivený design, a tyto úhly jsou uvnitř standardního obdélníku. Při měření jako standardní obdélníkový tvar na obrazovce 12.9 palců diagonálně (skutečná viditelná oblast je menší).

zakázat, ipad

Apple, zaplaceno

Stránky, čísla, Keynote, IMovie a GarageBand pomocí iTunes U a Clips a Apple Store, aplikace již byla nainstalována na iPad.

 • Stránky
 • Čísla
 • Základní
 • V IMovie
 • V garáži
 • V iTunes u a
 • Apple obchod
 • Přívěsy
 • Dálkový
 • Hudba Aviso
 • Klipy
 • Swift z webu
 • Štítky
 • Podpěra, podpora

Všechny informace o iPad Pro 10.5

Pokud jste dosud nebyli plně rozhodnut o tom, zda obdržet nový tablet od Apple.pro vás, který pro vás kromě předchozí verze a shrnutí výsledků v testech, které jsme již zmínili, máme také k dispozici Shrnutí s hlavními recenzemi iPadu pro 10.5 První testy tabletů a srovnání s jinými modely iPadu od roku 2017 již byly zveřejněny, pokud je jeden z nich vhodnější pro to, co hledáte.

Články dodržují naše principy redakční etika. Chcete.li nahlásit chybu, klikněte sem.

zakázat, ipad

Plná cesta k článku: Tabletová zóna „IPad» Toto je propagační obrazovka na iPad Pro 10.5: Demonstrace videa

| Denial of responsibility | Contacts |RSS