LG TV: Přístup do nabídky služby

Pokud se například rozhodnete provést úpravy televizoru LG, na parametry jejího obrazu nebo zvuku, nebo dokonce úplně ztratíte všechna nastavení, použijte pro toto nabídku služby TB Service. Jen málo lidí ví, jak otevřít tuto nabídku, ale budeme podrobně hovořit o všech možných možnostech.

V každé televizi značky LG je nabídka služby (také inženýrství) a s ní můžete změnit různé parametry vašeho TB. Jedná se o rozšířený režim, který se velmi liší od obvyklé obrazovky se standardním nastavením, který je obeznámen s každou televizí.

Pomocí nabídky speciální služby se v práci TB provádějí vážné změny. Pro jeho použití je vyžadováno zvláštní dálkové ovládání. Měli jste ji obdržet s televizí. Pokud jste to neměli, musíte si koupit samostatně, prodávají se v obchodech s elektronikou.

Univerzální ovládací panel v tomto případě nebude fungovat. Musíte si koupit osobní dálkové ovládání přesně pro svou značku LG TV (při nákupu řekněte prodejci).

Pomocí takové nabídky v TB LG můžete změnit následující:

zadat, nabídku, televizní, služby
 • Obrazové spektrum. Ve většině případů se taková nastavení změní tak, aby obnovila normální obraz, který lze ztratit z různých důvodů. Například obrázek může koupit nadměrné zarudnutí nebo byliny.
 • Parametry obrazovky. Ve zvláštním okně můžete zvýšit nebo snížit měřítko obrázku. Pokud jste náhodou upravili nastavení a obrázek je odříznut shora, může tato funkce také zespodu nebo ze strany pomoci vyřešit problém a vrátit vše do vašich vlastních kruhů.
 • Zvuk. Pokud nejste spokojeni s reakcí zvukového panelu na tlačítka (příliš mnoho/slabý snížení nebo zvýšený zvuk při stisknutí „-„/““), můžete to upravit v nabídce. Zde jsou také nastaveny různé efekty. ozvěna, posilování akustiky atd.D. TB můžete nakonfigurovat i tak, že při zapnutí maximálního objemu bude zvuk prakticky slyšet. To se bude muset hodit, například, když je v domě malé dítě.
 • Postavené.v funkcích televize. Například můžete nakonfigurovat parametry Smart TV /Connected TV (Smart Television).
 • Úplné propuštění. K návratu do továrního nastavení může být vyžadována nabídka televizní služby. To může být vyžadováno s nestabilním provozem zařízení, zmrazením nebo selháním.

Použití inženýrské nabídky televize s jinými atributy než standardem může kvalifikovaní uživatelé proměnit jejich průměrnou TB na skutečné domácí kino.

Philips 25rt8303

Vchod.- Stiskněte současně “?“A“ Spánek „pod víkem.

zadat, nabídku, televizní, služby

Philips 14rt-1342 \ 43, 14RT-1352 \ 00 00 \ 05 \ 05 \ 07 \ 11 \ 39, 14RT-1542 \ 01 \ 43, 14RT-1552 \ 00 \ 01 \ 11, 20RT-1342 \ 43, 20RT, 20RT 20rt, 20rt.1542 \ 43, 21RT-1532 \ 58, 21RT-1542) 43, 37T-1232 \ 03, 37T1432 \ 03, 37T1462I8, 37ta1473M8, 52TV-2452M9, M-2052 07 \ 15 \ 15 \ 15 \ 15, M2182SH0, M2192YU5 Chassis L6, 1AA vstup: Zavřete kontakty S1 S2 na procesoru (kontakt 14 IC7600).

READ  Jak nastavit Smart TV v televizoru haier. Které modely televizorů mají Bluetooth

Vchod. Úzké kontakty M31 a M32 (Země) poblíž IC7710.

Pozornost! Být velmi opatrný!

Buďte opatrní pracovat s nabídkou služby. Neúspěšně změněný parametr může přeměnit televizor na cihlu. Pro resuscitaci bude pravděpodobně muset kontaktovat servisní středisko. Pokud nejste inženýrem služeb. Pro vrácení výkonu vaší televize budou vyžadovány specializovaní programátoři. Taková oprava nebude příliš levná.

Vypni televizi. Na standardním dálkovém ovládání Samsung TV budete střídat následující klíče:

Jak zadat nabídku televizní služby

Přechod na CM je jednoduchá operace, pokud existuje speciální dálkové ovládání. U některých modelů, jako je Samsung, můžete použít standard. Ale pro většinu zařízení to nebude fungovat a vy budete muset koupit další dálkové ovládání.

Vstup do nabídky TV LG z dálkového ovládání služby

Zadejte CM by měl být konkrétním algoritmem:

 • Na dálkovém ovládání služby stiskněte klávesu Inters.
 • Otevře se nové okno, kde by mělo být zadáno jedno z kódů: 0413, 1105 nebo 0000.
 • Po zavedení kombinace bude televizor restartován pro zobrazení potřebných informací na obrazovce. Některé modely mohou také okamžitě začít pracovat v nezbytném režimu. Závisí to na značce. Pokud vyvstane otázka, jak zjistit televizní model, měli byste zadat oficiální web společnosti (LG, Samsung nebo jiní) sériový kód vytištěný na zadním panelu nebo v provozních pokynech.
 • Na černé obrazovce se zobrazí nová nabídka s nastavením.
 • Chcete.li změnit data, musíte stisknout tlačítko Enter a zadat příslušné úpravy.

Chcete.li se dostat z CM, musíte stisknout klávesu zpětného. Po akci budete muset jít do nastavení systému a zjistit, jaké změny se v nastavení objevily. Pokud je vše provedeno správně, můžete použít aktualizovanou funkčnost televize. Před zobrazením nabídky Service nebo Engineering je vhodné přepsat všechna standardní nastavení, abyste je mohli v případě problémů zadat zpět. Jinak můžete zařízení zničit.

Jaké jsou funkce nabídky Service Service Samsung

Jak již bylo zmíněno, obyčejný uživatel se nedoporučuje experimentovat s nabídkou inteligentní televizní služby, včetně série Samsung K nebo jakékoli jiné série, dokonce J. Není to tak, že se jedná o rozmar vývojářů. Naopak, uživatelé mohou na dálkovém ovládání stisknout nesprávnou klávesu a všechna nastavení bude krmena, což povede k úplné ztrátě normálního výkonu drahého vybavení.

Ale v rukou mistra, který dokončil vchod do nabídky služby, může standardní inteligentní televizi přeměnit téměř v domácí kino. Přesto lze taková nastavení někdy náhodou otevřít a nedobrovolně stisknout nějakou kombinaci klíčů. Pokud k tomu dojde, můžete změnit:

 • Například obrazové spektrum výběr zelené palety nebo červené, a proto se obrázek na obrazovce stane zemí. Sledujte televizi v tomto formátu, jen málo lidí chce.
 • Parametry velikosti obrázku na obrazovce. Může se ukázat, že obrázek nebude zabírat celou obrazovku, ale pouze polovinu, a zdola, shora nebo ze strany. Obrázek se může proniknout do pixelů a vydržet další, nepříjemné změny.
 • Servisní nabídka společnosti Samsung může přirozeně změnit nastavení zvuku, což z něj činí tak, že i při nejvyšším objemu bude zařízení stěží slyšitelné. Buď používá různé zvukové efekty, kvůli kterým se může objevit ozvěna, akustika se zvýší, což také nepřispívá k pohodlnému prohlížení obsahu.
 • Kromě toho, když jste se dostali do nabídky TV Service Samsung, můžete se připojit a deaktivovat různé postavené funkce.
READ  Instalace služby viber do tabletu bez karty SIM. Jak nastavit Viber v zařízeních se systémem Windows

Obecně platí, že pokud uživatel potřebuje změnit jakékoli automatické nastavení, pak se to provede zde.

Jaké jsou funkce nabídky služeb v televizi Samsung

Jak již bylo zmíněno, obyčejný uživatel se nedoporučuje experimentovat s nabídkou inteligentní televizní služby, včetně řady Samsung K nebo jakékoli jiné série, dokonce i série J. Není to tak, že se jedná o rozmar vývojářů. Naopak uživatel může stisknout nesprávné tlačítko na dálkovém ovládání a všechna nastavení bude ztracena, což povede k úplné ztrátě normálního fungování drahého vybavení.

Ale v rukou pána, který zahrnoval v televizním menu, může standardní inteligentní televizi přeměnit téměř v domácí kino. Nicméně někdy taková nastavení lze otevřít docela náhodou, náhodně stisknout nějakou kombinaci klíčů. Pokud k tomu dojde, můžete to změnit:

 • Obrazové spektrum, například výběrem zelené nebo červené palety, takže obraz na obrazovce se stane zemí. Jen málo lidí chce sledovat televizi v tomto formátu.
 • Instalace velikosti obrazovky. Může se stát, že obrázek nebude obsadit celou obrazovku, ale pouze polovinu, ale pod, shora nebo ze strany. Obrázek se může proniknout do pixelů a podstoupit další nepříjemné změny.
 • Samozřejmě v nabídce Service Service Samsung můžete změnit nastavení zvuku, takže i na nejvyšším objemu bude zařízení stěží slyšitelné. Nebo používá různé zvukové efekty, které mohou způsobit ozvěnu, zvýšit akustiku, což také nepřispívá k pohodlnému prohlížení obsahu.
 • Kromě toho, vstupem do nabídky Service Service Samsung, můžete se připojit a deaktivovat různé postavené funkce.

Obecně platí, že pokud uživatel potřebuje změnit některá automatická nastavení, dělá to zde.

Co je a proč

Než se dostanete do nabídky služby LG, musíte se vypořádat s jeho funkcemi. Všechny LV poskytuje nabídku vytvořené (inženýrství), která vám umožní změnit hlavní parametry zařízení. Ve skutečnosti se jedná o rozšířený režim, který se liší od obvyklého obrazovky a základních nastavení.

Po vstupu do nabídky služby LG je důležité být připraven pracovat v angličtině. Důvodem je skutečnost, že taková možnost není určena pro běžné uživatele a nevyžaduje překlad. Zatímco země nebo jazyk nainstalovaný v nastavení nezáleží. Navzdory anglickému jazyku není obtížné vypořádat se s schopnostmi inženýrské možnosti a v extrémních případech stojí za to použít překladatel.

READ  Odemknutí iPhonu pro použití příslušenství co dělat. režim obnovení jejich stavu

Vstup do nabídky LG TV je více zaměřen na specialisty na servisní centrum. Odborníci jej používají k odstranění selhání softwaru a opravu chyb v továrních parametrech. Používání nezkušených uživatelů může vést k porušení televize. Všechny akce provádí majitel na vlastní nebezpečí a riziko.

Jak se dostat do nabídky služby

Vstup do nabídky TV Service je nezbytný pro úpravu jakýchkoli instalací televize, například: velikost vertikálního obrazu, korekce Rastravio, jas a mnoho dalších parametrů. To lze provést stisknutím určitých sekvencí tlačítek na dálkovém panelu.

Zadejte nabídku Service Service Samsung. Pokud máte modely SCV11A, TVP3350, TVP5350 nebo TVP5050, poté na dálkovém ovládání stiskněte tlačítka pohotovostního režimu. P.STD. Nabídka. Spánek. zapnout. Poté se na obrazovce objeví nabídka nastavení. To znamená, že se vám podařilo zadat nabídku televizní služby. Pokud máte model CK5038 ZRTBWCX na podvozku SCT11B, vyplňte příkaz této sekvence příkazů: Stand-By-P.STD. pomoc. spánek. zapnutí.

Pro model CS7272 PTRBWX na podvozku SCT 51A. sekvenčně stiskněte tlačítka OFF OFF. P.Std. Mute. obrázek. Pokud je model vašeho TV CS 2139tr, CS-25M6HNQ, CS21A0QWT, CS-21D9, CK-564BVR, CS-21S4WR, CZ-21H12T nebo CS-21S1S, poté klikněte na skryté tlačítko, a poté další sekvenci: Stand.Postd. Help. Sleep. Power On. U modelů vytvořených na podvozku KS1A: Stand-By, poté klikněte na Zobrazit a poté na monutuální oprávnění.

Vstupte do nabídky modelů Sony KV-C2171KR, KV-X2901K, KV-X2501K, KV-X2581KR, KV-M2540K, KV-X2581K, KV-M2541K, KV-X2981K, KV-X2981KR lze použít pomocí konzistentního tlaku na displeji na KV-M2541K na KV-X2981K, KV-X2981K, KV-X2981K, KV-X2981K, KV-X2981K. Screen, 5, Vol, TV, v pravém horním rohu televizní obrazovky by se měl objevit nápis TT. Pokud máte modely KV-M2101, KV-M2170, KV-M2171 nebo KV-M1440, přeneste televizor do režimu Duty a poté klikněte na dálkové ovládání tlačítek: na obrazovce-5-volume-TV-TV-TV-TV.

Přihlaste se v televizní nabídce Telefunken, Thomson, Brandt, Ferguson, Saba, Nordmende, působící na procesoru ST92T93J9B1 nebo ST9093 pomocí následující metody. Pomocí dálkového ovládání překladujte televizor ve službě ve službě, vypněte jej pomocí blátivého přepínače.

Poté klikněte na modré tlačítko s nápisem VT, zapněte síťový spínač. Dále klikněte na tlačítko VT. Výsledkem je, že se na obrazovce objeví tabulka s nápisy nastavení, video, Geom. Toto je nabídka služby. Chcete-li se dostat z tohoto režimu, klikněte na pohotovostní.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS