Účet lze porovnat s informacemi o bankovním účtu zadanými do elektronické databáze čísel. Každá společnost, která vyvíjí značkové aplikace nebo IT služby, se musí zaregistrovat, aby mohla programy používat. I bezplatné používání má své výhody: shromažďuje statistiky návštěv, s nimiž pracuje cílená reklama.

Proč ji používat

Účet slouží jako úložiště osobních informací. Kontakty můžete umístit do adresáře, elektronických dokumentů, záložek atd.п. Účet Samsung vám umožňuje přístup ke službám Samsung. Bez této registrace chytrý televizor jednoduše nebude fungovat.

Přehled možností, které účet nabízí

Majitelé televizorů Samsung se často zajímají o výhody osobní registrace. Uveďme si hlavní vyhlídky:

 • Zobrazit libovolné video;
 • poslech hudby;
 • sociální sítě;
 • zábava pro hráče;
 • plánování času pro sledování oblíbených televizních pořadů;
 • prohlížení fotografií na televizním monitoru;
 • stahování a instalaci užitečných aplikací;
 • nastavení ochrany „rodičovské kontroly“ před sledováním dětmi pomocí kódování
 • některé modely mají možnost ovládání hlasem nebo gesty;
 • funkce rozpoznávání obličeje;
 • příjem užitečných aktualizací.

Je třeba říci, že souhlas s podmínkami používání znamená, že se televize stává jakýmsi špiónem. Veškeré informace o tom, jaký obsah byl z televizoru sledován, jsou odesílány do analyzátorů platformy. Na první pohled to není tak příjemné, ale je tu i druhá strana mince. Uživateli jsou nabízeny pouze relevantní reklamy. Na druhou stranu společnost zobrazuje uživateli pouze relevantní reklamy a také mu doporučuje televizní programy, užitečné widgety a služby. Všechny preference majitelů televizorů jsou pečlivě analyzovány. Kromě toho společnost vydělává slušné peníze na cílené reklamě.

Kromě všech výše uvedených možností vám registrace v systému umožní synchronizovat data uložená v televizoru, chytrém telefonu a počítači. Cloudové úložiště Samsung nebo Dropbox propojuje všechna zařízení a obsahuje informace, které lze zkopírovat z telefonu a přenést již na obrazovku televizoru. Například kontaktní údaje z telefonu se používají k zasílání zpráv ze sociálních sítí prostřednictvím televizního zařízení.

Vytvoření účtu Samsung. Vytvoření účtu Samsung Smart TV

Všichni víme, jak snadno lze rozšířit možnosti prohlížeče instalací rozšíření. Totéž lze provést s televizorem připojeným k internetu. Společnost Samsung usnadnila vývojářům práci a otevřela platformu Smart TV. Výrobce nicméně omezil instalaci dalších aplikací a navrhuje, aby si potřebné widgety uživatel stahoval pouze z oficiálního obchodu Samsung Apps.

Pokud si přejete rozšířit možnosti a nainstalovat další aplikace od vývojářů třetích stran, užívat si sledování filmů a televizních pořadů online, musíte provést několik jednoduchých kroků. Konkrétně k vytvoření účtu. A teprve pak se objeví možnost instalace různých nových vlastních widgetů a aplikací. Příklad na televizoru Samsung Smart TV, D. (řada C. TV 2010, řada D. Televizní set 2011, série E. TV set 2012, série F. TV roku 2013, řada H. TV roku 2014).

Způsob pro televizory řady „D“: Stiskněte tlačítko Smart HUB na dálkovém ovladači.

Zadejte uživatelské jméno (účet Samsung): 1.

Stiskněte tlačítko „Vytvořit účet“.

Přihlaste se pomocí účtu develop. Stiskněte červené tlačítko (A). Zadejte nebo vyberte uživatelské jméno a heslo ze seznamu. Zaškrtněte políčko „Zapamatovat si heslo. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.

Zobrazí se ikona nově vytvořeného záznamu.

Nyní lze stahovat aplikace třetích stran, ale o tom více v následujících příspěvcích. Ve zkratce to vypadá takto:

Stiskněte modré tlačítko (D). 2. Na posledním řádku stiskněte tlačítko „Development“. Pokud se zobrazí licenční smlouva, zaškrtněte políčko a stiskněte tlačítko „OK“. 3. Stiskněte „Nastavení IP adresy“ a nastavte IP adresu serveru: 80.251.144.40. 4. Stiskněte tlačítko „Synchronizovat uživatelské aplikace“. 5. Widget „IntersatIPTV“ je nainstalován. 6. Ukončete nabídku nastavení a stiskněte červené tlačítko „A“, čímž ukončíte režim vyvolávání. 7. Nezapomeňte ukončit aplikaci Smart Hub, jinak se widget nezobrazí. 8. Znovu vstupte do Smart HUBu. Najděte aplikaci „IntersatIPTV“, spusťte ji a použijte ji.

Jak nastavit účet v jiných televizorech Samsung Smart TV.položky jsou prakticky stejné.

stiskněte klávesu [emailprotected] 2. Najděte a otevřete „Nastavení“.vyberte přihlašovací ID [emailprotected]. přejděte k vytvoření 3. Vytvořit typ uživatele vyvinout 5. nastavení hesla shora a zdola (libovolné 4 číslice) 6. potvrdit klávesou ENTER

Stiskněte tlačítko Smart 2. stiskněte tlačítko A (červené) 3. nastavit typ uživatele develop 4. potvrdit klávesou ENTER

stiskněte tlačítko Menu na standardním dálkovém ovladači (nebo tlačítko Misc na dálkovém ovladači s dotykovou obrazovkou, pomocí šipek se přesuňte na tlačítko Menu na dálkovém ovladači s obrazovkou) 2. Vyberte položku nabídky „Smart function“ 3. vyberte „Najít. zadejte. Samsung“, vyberte „Login“ 4. zadejte „EL.п.“: Vyvinout 5. Zadejte heslo včetně vykřičníku: sso1029dev! 6. zaškrtněte políčko „Zapamatovat heslo“ 7. stiskněte enter 8. Ukončení nabídky

READ  jak vytvořit koláž na instagramu v systému android.

stiskněte a podržte tlačítko B (zelené), dokud se nezobrazí nabídka, nebo stiskněte tlačítko Menu, pokud je jím dálkový ovladač vybaven 2. vyberte v nabídce Smart Hub. uživatelské jméno. zaregistrovat. Sasmsung. přihlášení 3. (jednorázově) vyberte na obrazovce tlačítko „Přihlásit“ 4. (jednou upravit) zadejte slovo do pole ID: develop. zrušte zaškrtnutí políčka a stiskněte tlačítko Další 5. vyberte tlačítko na obrazovce Vyvolat 6. Stiskněte tlačítko Smart Hub, vyberte horní panel, abyste vstoupili do celého SmartHubu 7. Stiskněte a podržte na sekundu tlačítko Enter na libovolné ikoně aplikace kromě výše doporučené, kontextové nabídky 8. (stiskněte jednou) vyberte položku Nastavení IP, stiskněte tlačítko Klávesnice na dálkovém ovladači, zadejte první číslice IP adresy (např. 356) serveru (viz ①) a poté stiskněte pravé softwarové tlačítko. serveru v počítači), poté stiskněte tlačítko OK, zopakujte zadání pro všechna čtyři čísla. 9. (Zopakujte bod 7, vyberte možnost Spustit synchronizaci uživatelských aplikací 10. zavřít zobrazenou zprávu a kontextovou nabídku tlačítkem Return 11. pokud nenastanou žádné problémy, nainstalované widgety se po několika sekundách objeví, případně budou na druhé obrazovce, jak je uvedeno v tlačítku „Moje aplikace (1/2)“, klikněte na tlačítko s ikonou Obnovit vedle nich, abyste je viděli.

Televizor musí být připojen k internetu. Zde je odkaz na článek.

Elektronika korejské společnosti je dnes na očích všem. Bez nadsázky lze říci, že společnost Samsung. je důstojným soupeřem i pro tak vyspělou značku, jako je Apple, a v oblasti domácích technologií nemá vůbec žádnou konkurenci. Nejen kvalita výrobků, ale také servis. Každý, kdo vlastní alespoň jedno zařízení od této společnosti, může získat veškeré rady, stáhnout ovladače nebo sledovat průběh oprav, aniž by musel opustit hranice domova nebo dokonce své kanceláře. Zeptejte se, jak? Zaregistrujte si účet na oficiálních stránkách. zde je odpověď. Postup není obtížný ani pro „panáky“ počítačových dovedností a netrvá déle než 10 minut. Ale později před vámi odhalí všechny schopnosti využití technologie bez potíží a omezení.

První věc, kterou je třeba udělat. Vyhledejte domovskou stránku značky na webu. Můžete to udělat pomocí vyhledávače nebo zadat odkaz URL do adresního pole a přejdete na domovskou stránku webových stránek společnosti Samsung. (Mimochodem, jazyk je určen strojem a pro postsovětské země je to ruština. Chcete-li si vybrat některou jinou položku ze seznamu, můžete posunutím stránky dolů.) Dále v horní části stránky naleznete odkaz „Registrace produktu“. Vzhledem k tomu, že se předpokládá, že účet máte, jako by ne, je nutné, než si vytvoříte účet produktu, vyplňte pole formuláře. Pro otevření formuláře s jeho obsahem stačí kliknout na tlačítko „Přihlásit se zde“, které se nachází na levé straně uprostřed.

Otázky, na které je třeba odpovědět, jsou poměrně standardní. Žádné skryté informace od vás nebudou vyžadovány, ale údaje, které zadáte, musí být skutečné, jinak vás společnost nebude moci kontaktovat, a v důsledku toho nebude následovat žádný účinek z elektrických hovorů. Pokud máte obavy o bezpečnost osobních údajů nebo se obáváte, že budou použity k jiným účelům, než je identifikace ve službě, nedělejte si starosti s tím, jak vytvořit účet Samsung, a neubližujte si: společnost nikdy nebyla shledána v rozporu s právy uživatelů.

Všechny nabízené boxy se dělí do dvou kategorií: volitelné a nepovinné. První z nich obsahují ty nejdůležitější informace, bez kterých se v konfliktních situacích nebo v každodenních pracovních situacích neobejdete. Druhé dvě jsou volitelné, takže pokud je budete ignorovat, nic špatného se nestane. Je velmi pravděpodobné, že v průběhu používání účtu budou užitečné nejen informace o tom, jak vytvořit účet, a znalosti o tom, jak obnovit ztracené heslo nebo zapomenutou e-mailovou adresu. To vše můžete provést na oficiálních stránkách společnosti. Obecně platí, že abyste neztráceli čas interakcí se systémem, je nejlepší znát přihlašovací údaje k vašemu osobnímu účtu.

Poté, co se majitelé značkových telefonů dozvědí, jak si na oficiálních stránkách založit účet Samsung, mohou využívat výhod. widget Samsung Apps v hlavní nabídce. Je to poměrně jednoduché: je užitečné pouze kliknout na tlačítko „Join“ a poté zadat všechny potřebné údaje (i když vaše souřadnice peněz jsou povoleny neohlásit). Po dokončení všech potřebných operací systém vydá potvrzení a vy můžete oslavit vznik nového účtu.

READ  Jak nastavit obrázek na TV Samsung

Další informace o tom, jak si založit účet a jak z něj vytěžit maximum, získáte na bezplatné infolince společnosti nebo u specializovaného prodejce.

Nejdříve zaregistrujte svůj smartphone na webových stránkách výrobce! Pokud máte účet na webových stránkách účet.Samsung.com. pak k němu jednoduše připojte nové zařízení. Proč je to nutné? Ano, abyste měli přístup ke službám a aktualizacím. Například jste si zakoupili nový model. Je to už nějakou dobu, co bylo oznámeno, než se dostane do prodeje. Během této doby již stateční inženýři společnosti Samsung provedli aktualizace firmwaru telefonu a opravili nalezené chyby. A prozatím máte v ruce zařízení se starým firmwarem. Zaregistrujte se nebo se připojte k existujícímu účtu v části „Účty a synchronizace“.

Zaregistrovali jste svůj smartphone. Fine! Zkontrolujte úroveň nabití baterie. Pokud je vybitý nebo napůl nabitý. nabít ji. Mimochodem, aby baterie v budoucnu správně fungovala, je třeba ji 2-3krát plně nabít a vybít. Pokud je účtováno. Přejděte na „Informace o telefonu“ a klikněte na „Aktualizovat software“. Smartphone najde aktualizace a nabídne jejich instalaci. Zaregistrujte se. Sluchátko si ji stáhne a navrhne její flashování. Varování! Pokud byl proces aktualizace firmwaru zahájen, nelze jej nijak přerušit! Pokud přerušíte. pořiďte si cihlu. Aktualizace může proběhnout několikrát. Například stáhněte novější z aktuálních verzí, pak novější z novějších atd. д. Aktualizujte, dokud vás telefon neinformuje, že není k dispozici žádná aktualizace. Yay! Máte v rukou novou verzi firmwaru, aniž byste porušili záruční podmínky. Nyní se musíte připojit k účtu Google Play (nebo si jej vytvořit). To můžete provést spuštěním aplikace Trh Play. Nyní máte přístup k aplikacím pro Android v Google Play. zde můžete vybrat a nainstalovat aplikace třetích stran. A pak si dělejte, co chcete:-). Synchronizujte kontakty, pohrajte si, dejte si drink na oslavu. Celkově se dobře bavte. Základní minimum jste již splnili. A to bez pomoci „prodejních poradců za úplatu“. Výše uvedené platí i pro tablety.

Přihlaste se do své osobní skříňky

Minimální počet kroků potřebných k přístupu do osobní skříně:

Vyplňte přihlašovací termín, pokud jste zadali slovo develop, napište ho malým písmenem.

Zadejte heslo, které bylo použito při registraci. Pokud se na vytvoření účtu podílela sociální síť. poskytněte z ní bezpečnostní údaje.

Chcete-li v budoucnu usnadnit přihlašování do skříně, zaškrtněte políčko „zapamatovat si heslo“.

Vytvoření a synchronizace účtu

Vytvoření účtu Smart Hub by nemělo být problémem. Postup je podobný pro různé řady televizorů Samsung, případné rozdíly budou pouze v názvech a přítomnosti samostatných sekcí v nabídce televizního přijímače, protože rozhraní modelů z různých let vydání (např. 2015 a 2019) se liší.

Standardní registrace

Pro vytvoření účtu je třeba provést několik manipulací v následujícím pořadí

 • otevřete Smart Hub velkým barevným tlačítkem na dálkovém ovladači;
 • Stisknutím tlačítka „A“ na dálkovém ovladači otevřete okno účtu;
 • vytvořit nový účet;
 • přečíst si licenční smlouvu a přijmout ji (bez tohoto postupu si uživatel nemůže vytvořit účet);
 • zvolte přihlašovací jméno (nebo zadejte „Develop“) a heslo;
 • Zadejte e-mailovou adresu, která bude vyžadována pro obnovení hesla, pokud jej uživatel náhodou zapomene;
 • otevřete e-mail v počítači nebo chytrém telefonu, najděte e-mail od společnosti Samsung a kliknutím na odkaz potvrďte registraci;
 • na přijímači znovu stiskněte tlačítko „A“, abyste otevřeli autorizační okno, zadali své registrační údaje a přihlásili se ke službě.

Registrace podle

Pokud je majitel televizoru registrován na adrese. V této sociální síti může používat jejich data. Při vytváření účtu klikněte na tlačítko „přes“ a zadejte registrační údaje ze stránky na těchto webových stránkách. Dále zadejte uživatelské jméno a heslo pro Smart Hub. Vytvoření účtu nemusíte potvrzovat e-mailem, v tomto případě budou vaše účty Samsung a Ones synchronizovány.

Nastavení účtu

Po registraci do systému můžete začít používat aplikace a prohlížeč a instalovat nový obsah. Pro větší pohodlí však doporučujeme, abyste si účet nastavili. Při instalaci nového softwaru se tedy musíte pokaždé zaregistrovat, abyste získali přístup k jeho funkcím. Údaje potřebné pro přihlášení do různých aplikací je však možné sloučit s účtem Samsung. Chcete-li to provést, musíte na domovské stránce Smart Hub otevřít „Účet Samsung“ a poté „Vázat účty služeb“. V rozevíracím seznamu klikněte na každý z nainstalovaných widgetů a zadejte přihlašovací údaje pro přihlášení k účtu Samsung. Zde je návod, jak nastavit synchronizaci účtů.

Vytvoření účtu Samsung Smart TV

Instalace dalších rozšíření vylepšuje prohlížeč. Samsung nabízí uživatelům přístup k aktualizacím speciální aplikace společnosti „Smart Hub“. Nejdříve si musíte vytvořit účet online. V několika jednoduchých krocích si můžete na televizoru Samsung Smart TV vytvořit účet a získat přístup ke všem aplikacím společnosti. Zde najdete podrobné pokyny k nastavení.

READ  Samsung Galaxy j3 obnovení továrního nastavení

Účet Samsung Smart TV: jeho vytvoření a používání

Technologie Smart TV umožňuje uživatelům rozšířit funkčnost jejich televizorů. Díky značkovému online obchodu společnosti Samsung si každý může do svého televizoru nainstalovat řadu zajímavých aplikací a programů. Můžete si také stáhnout zajímavé hry pro dospělé a děti. Abyste však mohli aplikace plně využívat, musíte mít osobní účet ve službě Samsung Smart TV. Ale ne každý ví, jak ho vytvořit.

část 1. Co je účet Samsung?

Zákaznický servis a uživatelská zkušenost jsou dnes pro technologické společnosti stejně důležité jako produkty. Společnost Samsung si tento trend uvědomila a vyvinula pro uživatele řadu aplikací a služeb, jako je S Health, Find My Mobile, Galaxy App Store a další. Všechny tyto aplikace a služby vyžadují účet Samsung. Když si koupíte zařízení Samsung, můžete si na svou e-mailovou adresu zaregistrovat bezplatný účet. Po nastavení účtu Samsung v telefonu nebo tabletu máte k dispozici všechny služby Samsung. Mezi hlavní funkce účtu Samsung patří:

Vyhledávání a stahování aplikací nebo nákup obsahu v obchodě Galaxy App Store.

Najít můj mobilní telefon. Jedná se o velmi užitečnou metodu pro vzdálené vyhledávání a správu zařízení. Při krádeži nebo ztrátě telefonu můžete sledovat své mobilní zařízení na mapě v reálném čase. Umožňuje zařízení na dálku zamknout, zavolat, odemknout a resetovat. Můžete také volat nebo psát zprávy bez použití telefonu.

Rodinná historie. Tato sociální síť umožňuje sdílet fotografie, události nebo poznámky s rodinou a přáteli, kteří mají také zařízení Samsung. Můžete si vytvořit komunitu 20 lidí a sdílet skvělé okamžiky v soukromí.

Galaxy Apps. Jedná se o samostatný obchod s aplikacemi pro zařízení Galaxy a Gear. Zde můžete vyhledávat a stahovat mobilní aplikace, aniž byste se museli obávat problémů s kompatibilitou nebo zabezpečením.

Samsung Hub. Samsung Hub je podobně jako obchod Google Play obchod s digitální zábavou, který vlastní společnost Samsung. Zde najdete a získáte přístup k různým hudebním nahrávkám, filmům, elektronickým knihám, vzdělávacím materiálům a hrám. Některý obsah je exkluzivní pro zařízení Samsung.

V každém případě jsou všechny služby Samsung přístupné pouze s účtem Samsung. Pokud ho nemáte, můžete navštívit stránku https://account.Samsung.com a podle pokynů na obrazovce si nyní zaregistrujte účet Samsung.

Proč potřebujete účet Samsung Smart TV

S účtem má uživatel přístup k obsahu nejen na internetu, ale také na všech zařízeních připojených k televizoru. Rozhraní softwaru je snadno pochopitelné i pro nepokročilé uživatele. Univerzální dálkové ovládání pro více značek usnadňuje ovládání.

Hlavní výhodou registrace je však to, že identifikovaný uživatel může instalovat aplikace třetích stran, synchronizovat data napříč zařízeními, telefonem, tabletem, počítačem. Účet je vyžadován také pro aktualizace zařízení.

Jak vytvořit účet Samsung Smart TV

Jak vytvořit účet Samsung TV. Často se za tímto účelem vytváří záznam v televizoru. Metoda je k dispozici pro modely televizorů: řady C, D, E, F a H. Téměř na všech zařízeních je posloupnost stejná. Chcete-li si vytvořit účet Samsung Smart TV, musíte:

 • Zkontrolujte, zda je zařízení připojeno k internetu;
 • na PU stiskněte tlačítko Smart;
 • Poté stiskněte červené tlačítko;
 • vyberte možnost vytvořit účet. záznamu, stiskněte klávesu enter (obrázek 5);
 • přijmout podmínky dohody;
 • v řádku ID vytvořte nového uživatele, napište develop;
 • dvakrát zadejte libovolné heslo, které jste si vymysleli;
 • V dolní části termínu Přijímat e-maily na televizoru Samsung zaškrtněte políčko ;
 • klikněte na tlačítko vytvořit účet.

Nastavte si účet Samsung, dokončete. V dolní části monitoru by se měla objevit ikona nového uživatele. U různých modelů se algoritmus může mírně lišit.

Chcete-li se přihlásit k účtu Samsung, musíte postupovat podle standardního postupu:

Poznámka: Doporučujeme, abyste si údaje o účtu Samsung někam zapsali, abyste nezapomněli heslo.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS