Jak vytvořit rozmazané pozadí na telefonu. Účinek rozostření na

Obvykle je fuzzy obrázek považován za vadu, ale někdy je tato grafická technika užitečná.

 • Mourné pozadí fotografie nebo účinek strany pomáhá přitahovat pozornost diváka k modelu nebo hlavnímu objektu v rámci.
 • Úplná eroze je užitečná, pokud chcete obrázek použít jako pozadí.
 • Pokud se náhodní kolemjdoucí.dostali do rámu, jejich tváře mohou být skryty modře.
 • Účinek se vztahuje na určité objekty, aby ukázaly osobě nebo předmětu v pohybu.

Pokud máte jeden z těchto úkolů. ukážeme několik způsobů, jak na fotografii udělat modři.

Jak na fotografii rozostřit zadní pozadí?

Obvykle rozmazání zkazí složení a dojem

Ale profesionální fotografové proměnili rozmazání v kreativní techniku. Takže skrývají davy na fotografii z dovolené, zdůrazňují hrdiny rámu a vytvářejí účinek pohybu.

Movavi vyvinul program Photophocus, kde uživatel umyje krajinu a portréty, architekturu fotografií a makro. Program snadno vytvoří zadní pozadí obrázku, zůstává pouze ke stažení do telefonu a nakonfiguruje jej jako pozadí.

Stránka „Movavi“ uvádí několik uměleckých technik s rozmazáním, stáhněte si program:

V aplikaci pomůže navigovat tipy. Vyberte si fotografii, ve které chcete rozostřit zadní pozadí na iPhone nebo Samsung, a nahrajte do Movavi „Photophocus“. Program má čtyři režimy:

 • Portrét. V tomto režimu necháte své příbuzné a přátele v zaměření, ale omyjte zadní pozadí.
 • Krajina. Vhodné pro přirozené natáčení. Zkuste, pokud na tropických plážích, drsných norských lesích nebo afrických pouštích.
 • Architektura. Obrázek města. Pokud na tapetě Velkého Ben nebo Eiffelovy věže, můžete skrýt davy turistů kolem.
 • Režim volného režimu je ručně rozmazání. Zvýrazněte oblast štětcem, který je třeba rozmazat a upravit nastavení.
vytvořit, rozmazané, pozadí, telefonu

Ale odborníci se blíží každé fotografii jednotlivě. Na příkladu fotografie s několika cestovateli ukážeme, jak ji zpracovat v režimu portrétu: Zaostřete pár a udělejte auto a stromy chmurné.

Pro tapety na telefonu je lepší vybrat vertikální obrázky. Při nahrávání obrázku se v okně objeví „pohled“ se dvěma kruhy.

Vnitřní označuje hranice zaměření. oblast, která zůstane jasná. Klikněte na modré body a přetáhněte vnitřní a vnější kruhy, abyste vyhladili hranice rozostření. Posuňte „pohled“ šipkami, takže hlavní objekt je ve středu.

Oblast můžete vyrobit mimo zaostření černobílé a zvýraznit hlavní objekt. Posouvejte posuvník „nasycení“ na kartě „Vnější zaostření“ na minimum. takto zůstane barva ve středu kruhu.

Zvyšte jasnost obrazu a jasu barev, přidejte nasycení. Obrázek se tedy bude lišit od předchozího spořiče obrazovky.

Nastavte parametry v nabídce Move, poté budou motocyklisté a jezdci na fotografiích spěchat rychlostí mezihvězdné lodi.

Vyberte směr, který odpovídá pohybu hrdiny v rámci. vertikální nebo vodorovné.

S pomocí programu „Photophocus“ snadno vytvořte neobvyklou tapetu, která vypadá chladněji než standardní obrazovky z internetu.

Zkuste rozostřit s grafickými efekty, přidejte přesun na fotografii a překvapte své přátele novým spořičem obrazovky pro iPhone a Android.

Poslední myšlenky

Blurry of a photo reces je rychlý způsob, jak upozornit na hlavní obrázek objekt. S pomocí výkonné aplikace pro úpravy obrázků, jako je Lightroom pro mobilní zařízení, a metody popsané v této příručce, můžete to rychle a snadno provést s vašimi fotografiemi.

Jaká je vaše milovaná metoda? Existuje jiný způsob, jak rozmazat pozadí, které jsme zmeškali? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Jak rozostřit fotografii online

Je vhodné pracovat s webovými službami, když je potřebujete spěchat. Podívejme se, jak rozmazat pozadí na fotografii online pomocí různých aplikací.

Fotor

Populární zdroj, s nímž můžete provést základní korekci barev, retušování a také vytvořit vedlejší účinek. Po stažení obrázku online editoru najděte kategorii „Rozšířená úpravy“. Aktivujte nástroj „spot“. S tím nakreslete elipsu nebo lineární sekreci kolem objektu, který musí být ponechán v soustředění. Zbytek obrázku bude rozmazaný. Intenzita Blueru je řízena stupni „velikosti membrány“ a plochou vypouštění s průměrem ruky.

Fotor má další příležitost odstranit ostrost ze pozadí. To se provádí prémiovým nástrojem „kartáč“. Při jejím použití je fotografie zcela rozmazaná a potom jsou přízvukové oblasti čištěny štětcem.

Fotora.Io

Jedná se o online platformu pro úpravy, koláž a umělecké zpracování fotografií AI filtry. Pokud chcete vědět, jak obtěžovat fotografii online ve Fotora.Io, postupujte podle pokynů.

Jeden. Na hlavní stránce webu vyberte režim editoru fotografií.

Nahrajte fotografie a klikněte na ikonu s kapkou kapky.

Upravte stupeň rozostření a klikněte na zaškrtávací známku tak, aby změny vstoupily v platnost.

Tento web lze použít zcela zdarma. Neexistují žádná omezení a prémiové funkce.

Canva

Canvas je navrženo tak, aby vytvořilo design. Ve službě je však také zabudován jednoduchý editor, který se mimo jiné vyrovná s úkolem přidat modře na fotografii. Na horním panelu musíte najít možnost „Požadovat“. Nabídka se otevírá vlevo, ve kterém můžete změnit jasně řečeno, barevné a další parametry obrazu. Tam je také stupnice zemědělství. Umožňuje vám vytvořit obrys fotografie vágní a působí zcela na celý obrázek.

Nyní si promluvme o tom, jak rozmazat zadní pozadí na fotografii online zdarma pomocí předvoleb. Po stažení fotografie pro službu vyberte možnost „Použití v designu“. Chcete.li zobrazit panel nástrojů, klikněte na obrázek a poté přejděte na kartu „Effect“. Na levé straně se otevře okno s předvolbami, mezi nimiž musíte najít tekutý („plast“). Z této rodiny vyberte libovolný filtr a klikněte na tlačítko „Použít“. Například níže vidíte výsledek rozmazání.

Jak vytvořit pozadí v Zum?

Chcete.li to provést, otevřete klienta Zoom, klikněte na obrázek svého profilu v pravém horním rohu a přejděte na „Nastavení“ „Virtuální pozadí“. Sledujete správu níže uvedeného odkazu a přidáte do svého virtuálního na pozadí zoom rozmazaný obrázek.

Jak vyrobit bílé pozadí v Zum?

 • Spusťte zoom a klikněte na „Nastavení“.
 • Tam uvidíte kartu virtuální pozadí.
 • Nyní uvidíte předem nainstalované pozadí.
 • .

Jak vyrobit v Zumě, aby každý mohl vidět?

Kliknutím na ikonu mikrofonu vlevo na spodní straně obrazovky vypněte zvuk. 2. Stiskněte účastníky a uvidíte další účastníky schůzky.

Jak umístit pozadí do TIMS do telefonu?

 • Přejděte na ovládací prvek montáže a vyberte další akce použijte efekty na pozadí.
 • Chcete.li rozostřit pozadí, stiskněte tlačítko Blur nebo vyberte obrázek z počtu dostupných, které jej nahradí.

Jak rozostřit zadní pozadí v zoomu?

 • Otevřete aplikaci zoomu.
 • Jdi do nastavení“.
 • Vyberte „Virtuální zpět“.
 • Vyberte jednu z navrhovaných možností pozadí nebo si stáhněte svůj.

Jak používat program Zoom v telefonu?

 • Vstup do systému a konference Otevřete aplikaci Zoom a zadejte svůj účet pro přístup ke všem funkcím.
 • Telefon kliknutím na „Telefon“ používá funkce telefonu zoom.
 • Kontakty Klepnutím na „Kontakty“ zobrazíte celý seznam kontaktů a přidejte nové kontakty.
 • Nastavení

Jak vytvořit pozadí v Google MIT?

To je to, co musíte udělat, abyste mohli začít používat tento software pro aplikaci Google Meet. Nainstalujte software Přejít na Google Meet Klikněte na ikonu naší rozšíření a vyberte pozadí pro použití vašeho pozadí bude použito a bude použito během tohoto hovoru Google Meet.

Jaká rychlost internetu je potřebná pro zoom?

Mnozí se také zajímají o to, co je pro zoom potřebná rychlost internetu. Je důležité se zaměřit na následující podmínky: pro videokonference 1 až 1. od 1,2 Mbps pro kvalitu 720R, od 1,3 Mbps pro přijímání videa 1080R, od 2,8 MBIT/S pro odeslání videa. Skupinové konference. od 1,2 Mbps pro video s vysokou kvalitou.

rozmazané pozadí režimem „membrány“

Spusťte aplikaci „kamera“ a vyberte režim „membrány“. Podíváme se na obrázek níže a uvidíme rozdíl:

Stupeň rozostření pozadí lze upravit. Chcete.li to provést, klikněte na ikonu „efekt membrány“ (viz. Snímek obrazovky níže).

Čím větší je hodnota „membránového efektu“, tím jasněji se zobrazí pozadí

Aplikace třetí strany

Hlavní výhodou aplikací pro získání účinku rozmazaného pozadí je optimalita, protože s jejich pomocí můžete získat požadovaný výsledek, bez ohledu na model smartphonu od Apple, verzi operačního systému a další faktory

Blur Foto efekt pozadí

Kromě toho je instalace a použití zcela zdarma, ale pokud si přejete, můžete použít další zabudované nákupy.

 • Spusťte aplikaci a vyklouzněte v levém horním rohu, abyste zavřeli návrh na nákup předplatného. bude to užitečné, pouze pokud potřebujete získat mnoho profesionálně zpracovaných fotografií s vedlejším účinkem. Pro jiné účely je bezplatná verze také perfektní.

Snapseed

Aplikace Snapseed je jednou z nejpopulárnějších fotografií mezi univerzálními editory. S jeho pomocí můžete provést téměř jakékoli požadované zpracování, včetně rozmazání obrazového pozadí pomocí různých možností. Nástroj „rozostření“ nevytváří na straně velmi kontrastní a poměrně vysoký kvalitní účinek, ale bez možnosti nezávisle zdůraznit hranice objektu. Aplikaci nelze normálně použít na velmi starých modelech chytrých telefonů Apple, protože vyžaduje neustálé aktualizace operačního systému.

  Otevřete aplikaci a zasuňte ikonu plus a přidejte objekt.

Softfocus

Poslední online služba z naší recenze je pozoruhodná v tom, že vám umožní úplně rozmazat pozadí na fotografiích v automatickém režimu a celý proces transformace bude trvat doslova několik sekund.

Mínus je, že výsledek rozmazání pozadí na vás nezávisí, protože v online službě neexistují žádná nastavení.

Služby uvedené v tomto článku nejsou jedinými online editory, kteří vám umožňují učinit účinek rozostření, ale jsou nejoblíbenější, nejpohodlnější a bezpečnější.

Jsme rádi, že jsme vám mohli pomoci při řešení problému.

vytvořit, rozmazané, pozadí, telefonu

Kromě tohoto článku má web další užitečné pokyny 12820. Přidejte web Lumpics.Ru do záložek (Ctrld) a určitě se hodí pro vás.

Popište, co jste neuspěli. Naši odborníci se pokusí odpovědět co nejrychleji.

READ  Jak připojit Apple Watch k telefonu
| Denial of responsibility | Contacts |RSS