Jak změnit písmo na iPhone

Někdy uživatel musí jen změnit existující písmo v telefonu. To se provádí z různých důvodů. Někdy člověk zcela zažívá problémy se zrakem a zvýšení písma. to je jediné řešení

Ve standardních nastaveních iPhone můžete změnit velikost i obsah tuku v dostupném písmu. Děje se to docela jednoduše. Apple zavedl funkci předem jako změna standardní velikosti písma na větší nebo naopak méně

Změna velikosti a obsahu tuku ve písmu

Uživatel může změnit písmo v nastavení systému. To platí pro většinu standardních aplikací, tj. Změny budou patrné pro programy, jako jsou „kontakty“, „zprávy“ nebo jednoduché poznámky.

Systém nesmí být upraven na všechny aplikace. Pokud se týkáte standardu, ke změnám dojde se 100% pravděpodobností, a pokud se staneme, mohou nastat některé problémy, které uživatel nemůže vyřešit bez pomoci nástrojů

 • Nejprve musí uživatel otevřít nastavení. Jsou umístěny na startovní obrazovce. Podobají se vybavení na šedém pozadí. takto vypadá ikona sama;
 • Dále musíte jít do sekce „Screen and Brisness“. Najdete to s jednoduchým posouváním;
 • Dále vyberte položku „Vyberte velikost textu“ a upravte možnost, která je vhodná. Regulace nastává pomocí posuvníku. Na obrazovce se automaticky objeví převedený text;
 • . To se také provádí pomocí speciálního posuvníku, který je v nastavení.

Můžete tedy nakonfigurovat dvě základní funkce. velikost a obsah tuku. Uživatel může také jít dále a udělat vše mnohem pohodlnější.

vytvořit, písmo, jako, iphone

Další nastavení

Jen málo lidí si toho všimne, ale můžete provést další změny, další. Jsou potřebné k vyřešení práce dvou základních funkcí popsaných výše. Tato nastavení jsou další, to znamená, že je nelze přidat vůbec, ale pokud se tak učiní, bude aplikace aplikace automaticky mnohem lepší.

Stojí za to upravit proces posuvníku, který je v nastavení, a také si pamatujte, že pokud je písmo vyrobeno příliš tuk, začne aplikace fungovat nesprávně, čímž bude dělat neustálé chyby nebo jiné podobné věci.

READ  Hledání sluchátek Airpods přes iPhone

Chcete.li navíc nakonfigurovat body, potřebujete:

 • Otevřete nastavení.
 • Nyní je nutné jít do bodu „základní“. Dříve to nebylo provedeno. Najdete to s posouváním;
 • Poté klikněte na specializované tlačítko „Universal Access“, které je zodpovědné za další manipulace s telefonem jako celkem;
 • Nyní by měl uživatel použít takový bod jako „zvýšení textu“;
 • Vyberte požadovaný parametr pomocí posuvníku a poté uložte všechna nastavení, která byla provedena.

Taková základní nastavení pomůže uživateli rychle a snadno nakonfigurovat přístup ke změně velikosti písma. Podrobněji o těchto metodách můžete v tomto videu dále sledovat

Jak změnit velikost písma na iPhone (více / méně / polovina.FAT)

.

Pokud se vám nelíbí velká velikost písma, stačí ji snížit.

Nastavení změn písma na iPhone je velmi jednoduché:

Na vašem iPhonu otevřete nastavení aplikace, přejděte dolů a najděte univerzální přístup. Klikněte na zobrazení a velikost textu a stiskněte text.

Přetáhněte posuvník ve spodní části obrazovky a získejte požadovanou velikost písma.

Pozor: Pokud chcete zvětšit velikost písma, stačí zapnout velkou velikost přístupu, pak přetáhněte posuvníky a aplikace, které podporují dynamický typ, také změní velikost písma při přetažení posuvníku.

?

Stáhnout z Cydia Free Tweak Bytafont 3

Spusťte aplikaci BytaFont 3 z domovské obrazovky a přejděte do nabídky procházet

Vyberte jazyky. Ruština. Zde již naložený v Bytafont 3 písma s podporou Cyrillic abecedy bude představen

Klikněte na písmo, o které máte zájem, a na stránce otevřeno, vyberte Zobrazit na Cydia (režim swapu)

Ihned po tomto se Cydia spustí, kde budete požádáni ke stažení vybraného písma. Klikněte na „Nainstalovat“

Po instalaci se vraťte do aplikace BYTAFONT 3 a přejděte do nabídky s výměnou. Základní

Po restartování na zařízení bude nainstalováno alternativní písmo

Mobilní aplikace „klávesnice emoji“

Programy Google Play jsou schopny vyrobit jakékoli zařízení z běžného smartphonu s Androidem. Tento obchod je nejoblíbenějším a největším skladováním aplikací. Zde najdete cokoli-od laserové úrovně na nostalgickou hru „Tanchiki 1990“ pro 8bitové herní konzole. Ale musíme pouze změnit standardní sadu emotikonů na iPhone. A další program se s tím vyrovná. „klávesnice Emoji“.

 • Má více než 8 tisíc různých emotikonů a sad. A samotná aplikace podporuje více než 150 jazyků;
 • „Emoji klávesnice“ vám umožňuje nainstalovat nejen sady emotikonů, ale také písma, nálepky, pozadí pro klávesnici. Umožňuje změnit velikost a barvu písma a tlačítek;
 • Vestavěný syntetizér, který umožňuje vytvářet zvuky pomocí tlačítek intuitivně-conquest;
 • Vaše fotografie můžete nahradit z galerie na pozadí a dokonce z klíčů;
 • Existuje možnost vstupu hlasem s předpokládanými tipy pro návrh;
 • Aplikace je často aktualizována a doplněna novými funkcemi.
READ  Častá otázka: Jak připojit telefon s průkopníkem rádia přes Bluetooth?

Chcete.li si vybrat sadu emotikonů ze systému iOS v něm, musíte otevřít odpovídající část v hlavní nabídce a najít sadu. Po jeho aktivaci bude možné zařízení restartovat. Aplikace nevyžaduje kořenovou pravou pro změnu systémové klávesnice. Klávesnice Emoji má dobré recenze na Google Play a stabilní technickou podporu.

Zvětšit velikost textu pomocí nastavení iOS

Předchozí metoda zjevně není vhodná pro uživatele, kteří mají problémy s vizí. K tomu však existuje radikálnější řešení, které vám umožní zvýšit text v jakékoli aplikaci, která podporuje funkci dynamického písma. Chcete.li aktivovat tuto funkci, postupujte podle následujících:

Přejděte do nabídky Nastavení. Základní. Velikost textu

Přesuňte běžec do pozice, která bude pro vás nejúspěšnější

Vraťte se do hlavní nabídky

Po instalaci těchto jednoduchých nastavení budou všechny aplikace, ve kterých je k dispozici funkce dynamického písma (a mimochodem hodně) zobrazí text v souladu s vašimi parametry.

Pokud se vám takové zvýšení zdá být zanedbatelné, zkuste jiným způsobem:

Přejděte do nabídky Nastavení. Základní. Univerzální přístup

Vyberte větší část písma

Aktivujte spínač velkého dynamického písma a přesuňte posuvník, když je pro vás viditelná velikost textu

Pomocí této funkce také zvyšujeme velikost textu pouze pro aplikace s podporou funkce dynamického písma, ale jak si můžete všimnout, zde můžeme výrazně ovlivnit tento parametr.

Jak vytvořit odvážné písmo na iPhone

Ve skutečnosti je velikost tuku textu na zařízení Apple poměrně jednoduchá a snadná, protože všechny manipulace jsou prováděny ve stejné části, kde byla nakonfigurována velikost systému textu.

Jdeme do nastavení, kde jdeme do sekce „Screen and Bristness“. Vylezujeme dolů a najdeme bod, který potřebujeme. „Fat Plont“. Aby bylo možné aktivovat, je nutné přepnout posuvník do aktivního stavu. Mělo by se to stát zelenou.

READ  které aplikace potřebujete pro iPhone. Scanbot

Pokud člověk udělal všechno správně, pak automaticky změní všechny texty na hustší tvar. Na obrazovce zařízení se stanou jasnějšími a viditelnějšími, což je docela výhodné pro lidi, kteří vůbec nemohou vidět některá slova na telefonu.

Jak to udělat?

Existuje několik způsobů, jak nastavit písma na iOS 13. Můžete to udělat „pro celý systém“ nebo pouze v aplikaci, ve které jej použijete. například pro poštovního klienta.

Jak nainstalovat uživatelské písmo do Ulysses

Ulysses je možná nejlepším textovým editorem pro Mac a iOS, pokud potřebujete nahrát uživatelská písma. Nejprve musíte písmo nahrát do zařízení. Stáhněte si jej z Safari nebo jen přehoďte písmo do složky Dropbox nebo do složky ICloud Drive na Mac.

vytvořit, písmo, jako, iphone

Poté otevřete písmo v Ulysses. Je třeba poznamenat, že jakékoli písmo, které přidáte do Ulysses, bude automaticky přetrvávat v části Uživatelská písma obvyklého nástroje pro výběr písma.

vytvořit, písmo, jako, iphone

Místo Ulysses můžete použít fronteer. Funguje to podobně. Vše, co musíte udělat, je nahrát písmo ve formátu.TTF a přesuňte jej do aplikace „Files“.

Jak nainstalovat uživatelské písmo pro celý systém v iOS 13

Nejprve musíte vytvořit konfigurační profil. Stáhněte si aplikaci pro ovládání písma z App Store. například IFONT. Verze zdarma vám umožňuje stahovat písma, ale jde s nepříjemnou reklamou. Můžete se toho zbavit v 0,99.

Chcete.li nainstalovat písmo pomocí IFONT, musíte aplikaci otevřít a přejít do prohlížeče souborů. Pak je vše jednoduché: Vyberte písmo a klikněte na tlačítko instalace. Následuj instrukce. Nemůžete zvlášť přečíst každou položku: jsou automatizované a ve skutečnosti musíte pouze souhlasit.

Jakmile je písmo nainstalováno, můžete přepnout na jakoukoli aplikaci a nainstalovat ji jako v Ulysses.

Výrobce písma

Písmo vytvořená v této aplikaci lze použít v SMS a e.mailovém přepisu. Pro pohodlí procesu si můžete vytvořit vlastní klávesnici.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS