Jak pořídit snímek obrazovky na Android

Pojďme přijít na to, jak pořídit snímek obrazovky na Android, na modelech smartphonů od známých výrobců pracujících v různých verzích operačního systému Android. Obrázek Skire (Screenshot, Screenshot). Obrázek obrazovky v době zachycení obrázku na zobrazení zařízení.

Dříve či později čelí mnoho uživatelů, když potřebujete vyfotit obrazovku smartphonu nebo tabletu působícího pod kontrolou operačního systému Android. Při vytváření obrazovky je obrazovka smartphonu zachycena v aktuálním stavu, pak na zařízení zůstává obrazovka obrazovky na zařízení.

Uživatel samostatně rozhoduje, co dělat dál s obrázkem obrazovky: Obrázek může být ponechán ve složce ve telefonu, pošlete obrázek do cloudového úložiště, sdílejte obrázek s přáteli na sociálních sítích, například na Instagramu, přenos a Foto počítače atd. Str.

Není vždy zřejmé, jak používat funkci obrazovky obrazovky na modelech mobilních zařízení od různých výrobců, protože proces zahájení vytváření snímku obrazovky může být vážně odlišný i na smartphonech stejné značky. Operační systém Android se neustále vyvíjí, vycházejí nové verze OS, objevují se nové příležitosti, to se přímo týká možnosti vytvoření snímků obrazovky.

Jak pořídit snímek obrazovky na smartphonu Android, pokud uživatel není jasný, jak používat užitečnou funkčnost? V článku zvážíme, jak pořídit snímek obrazovky na Androidu několika způsoby na modelech telefonů od známých výrobců, v různých verzích operačního systému Android.

Když to může být potřeba?

Snímek obrazovky může být pro uživatele kdykoli vyžadován. Například je nutné, pokud jste čelili jedné z aplikací s některými problémy. Po dokončení zachycení obrazovky můžete obrázek poslat vývojáři tak, aby byl přesvědčen o přítomnosti chyby a odstranit jej v další aktualizaci.

Screenshoty vám umožňují opravit úspěchy hry, což je pro některé hráče velmi důležité. S jejich pomocí můžete sdílet fragment článku nebo rámečku z filmu a také ukázat, kde je potřebná část v nastavení. Toto je jen několik příkladů používání obrázků na obrazovce: Ve skutečnosti je jich mnohem více, vše záleží pouze na fantazii a potřebách majitele gadgetu.

Metody modely telefonu

Někteří výrobci přidávají další příležitosti s obrázkem obrazovky na jejich zařízení. Budeme analyzovat metody, které jsou přítomny v nejpopulárnějších značkách níže.

Samsung

V raných modelech smartphonů této značky, jako je Galaxy Ace, Galaxy S a další, Abyste mohli pořídit snímek obrazovky, musíte současně stisknout a zadržet tlačítka „Domů“ a „Zpět“ na několik sekund.

Na pozdějších modelech spuštěných Android 4.0-4.4 pracuje výše popsanou metodou univerzální metody pomocí klávesnic a klíčů pro redukci objemu.

Na moderních zařízeních Samsung na Android 5.0 a novější, metoda funguje pomocí tlačítek „Turning“ a „Home“. Klikněte na ně ve stejnou dobu a snímek obrazovky bude uložen v katalogu /obrázky /obrazovce.

Některá zařízení mohou fungovat nějakým způsobem a nepracovat jiná. Proto vyzkoušejte různé možnosti, něco bude určitě fungovat.

READ  Jak nainstalovat aplikaci Android z počítače. Stažení programu z jiného webu

Na moderních smartphonech LG funguje univerzální metoda s stisknutím tlačítka pro redukci objemu a zapnutím

Kromě toho, abyste mohli pořídit snímek obrazovky, můžete použít aplikaci značky Quick Memo, která umožňuje nejen obrázek obrazovky, ale také upravit výsledný obrázek. Rychlá poznámka je spuštěna z nabídky aplikace nebo z horní opony

Xiaomi

Abychom mohli pořídit snímek obrazovky na Xiaomi, klikněte současně na tlačítka redukce hlasitosti a dolní funkční klíč

Pro stejné účely je klíč Screnshot přítomen v horní opona.

Lenovo

Kromě standardní metody lze na chytrých telefonech Lenovo vytvořit snímek obrazovky pomocí speciální funkce zabudované do Shell Vibe UI Shell.

Můžete to nazvat buď z horní opony, nebo z nabídky zařízení

Schopnosti proprietární membrány Zenui umožňují přiřadit funkci obrazovky obrazovky na další klíč. Pro tohle:

vytvořit, obrazovku, smartphonu, android

Meizu

Kromě standardu pracuje Meizu také na Meizu, další kombinaci klíčů:

Jak vytvořit snímek obrazovky, pokud to aplikace zakazuje

Existují aplikace, které vám neumožňují pořídit snímek obrazovky, ale to lze také obejít. Zároveň existuje více než jeden způsob, který vám to umožní, ale dva najednou.

První cestou lze nazvat nativní, i když pro jeho použití musíte trochu kopat v nastavení.

Chcete.li to provést, musíte spustit asistenta Google a přidržet stisknuté tlačítko na hlavní obrazovku. Poté otevřete nastavení stisknutím tlačítka kompasem v pravém dolním rohu okna. Poté otevřete svůj profil a stiskněte ikonu v pravém horním rohu. Dále „nálada“ a jděte do sekce „Asistent“.

vytvořit, obrazovku, smartphonu, android

Po přechodu do požadované sekce se dostaneme dolů do bodu „telefon“. Pak znovu až do konce a aktivujte schopnost pořizovat snímky obrazovky a sdílet je.

Poté, když zavoláte asistentovi, bude navrženo pořídit snímek obrazovky. Pak je mohou sdílet zasláním někoho prostřednictvím standardního týdne Android Inte.

Druhou metodou je stahování aplikace třetí strany, která se specializuje na snímky obrazovky. Na vyžádání je najdete na Google Play „Screenshot“ nebo „Screenshot“. Jednou z těchto aplikací je modul Screenshot Reenable, který vám umožní pořizovat záběry obrazovky bezprostředně po stažení. Ale můžete snadno najít své možnosti.

Jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung

Smartphony Samsung Galaxy pracují na Androidu. Pro všechny modely v tomto operačním systému bude instrukce vypadat. Pokud má telefon bezrámovou obrazovku bez tlačítek, použijte kombinaci tlačítka napájení a snížení hlasitosti. Tato metoda také pomůže pořídit snímek obrazovky na telefonu ZTE, Vivo, Oppo a další.

Pokud má smartphone Samsung mechanické tlačítko na dně („domov“). pak je musíte současně stisknout a napájecí klíč (strana).

Na některých smartphonech Samsung můžete také pořídit snímky obrazovky s gestem: spuštěním dlaní přes obrazovku (směr nezáleží, zleva doprava doprava nebo doleva). Chcete.li tento čip povolit, otevřete nastavení gadgetu a přejděte do nabídky „Další funkce“. „Pohyb a gesta“. „Skart obrazovky s dlaní“.

READ  Jak připojit zrcadlení obrazovky k televizoru Samsung. Jak zobrazit iPhone/iPad na televizoru LG nebo Samsung Smart TV

Jak vytvořit obrazovku na telefonu Android Samsung

Moderní modely mobilních zařízení Samsung jsou vybaveny dalším jednoduchým způsobem, jak vytvářet obrázky obrazovky. Za tímto účelem stačí nakreslit dlaň na pracovním displeji zleva doprava nebo zprava doleva.

Pozornost! Tato funkce nemusí být ve výchozím nastavení aktivována. Chcete.li jej aktivovat, musíte přejít do nabídky „Nastavení“, vyberte položku „Správa“. Další v novém podnabídce přejděte do bodu „Ovládání dlaně“ a vyberte „Screenshot„ Skart “. Poté vám bude k dispozici Newfangled způsob, jak vytvořit snímky obrazovky.

Jak odstranit a kde pak hledejte snímek obrazovky v Androidu?

Uživatelé Androidu poznamenávají, že když pořídí snímek obrazovky, objeví se oznámení, které poskytuje odkaz při přechodu, ke kterému můžete otevřít tento obrázek. Pokud se to neprovede okamžitě, pak v aplikaci bude fotografie zobrazena pouze ty obrázky, které jsou pořizovány zařízením zařízení. Jak vytvořit screenshoty na různých zařízeních a v různých verzích operačního systému a co je nejdůležitější, kde je hledat později? Protože někdy jen jeden snímek obrazovky dokáže hodně říci o výhodách operačního systému.

Odpověď na tuto otázku je možná a je zřejmá pro zkušené uživatele smartphonů a tabletů, ale bude velmi zajímavá pro začátečníky. Je odhaleno ve publikovaném zdroji New York Times, který hledal snímky obrazovky Android “.

Umístění snímků obrazovky vašeho zařízení závisí nejen na verzi Android, ale také na zařízení. Pokud nevidíte složky screenshots na aplikaci Google Photos (Google Photos) v telefonu nebo tabletu pod kontrolou Android 5.1, Klepněte na ikonu nabídky (se třemi řádky) umístěnými v levém horním rohu obrazovky a otevřete složky zařízení (složky zařízení). Aktualizace této verze operačního systému loni v srpnu byla potěšena majiteli jejích zařízení Sony.

V sekci snímků obrazovky uvidíte náhled těch záběrů obrazovky, které jste dříve vytvořili. Sekce složek zařízení také zobrazuje obrázky vytvořené prostřednictvím jiných aplikací. Mluvíme o fotografiích, které byly nahrány. Nebo ty obrázky, které jste upravili v Adobe Photoshop Express.

Pokud zařízení pracuje pod kontrolou předchozích verzí Android, například Kit Kat (verze 4.4), poté pouze otevřete aplikaci galerie, vyberte displej alba (zobrazení alba) a poté najděte složku Screenshots (Screenshots). Pokud tam není, jedná se o funkce programového skořápky poskytované prodejcem telefonu. Je třeba poznamenat, že z několika důvodů někteří uživatelé nechtějí aktualizovat Lollipop s touto verzí Androidu.

Metoda, s jakou můžete vyfotografovat obrazovku, se liší v závislosti na zařízení, ale obvykle je tento úkol vyřešen udržováním tlačítka napájení (napájení) a zarudnutím hlasitosti (hlasitost dolů). Tato metoda funguje na mnoha chytrých telefonech a tabletech, včetně Droid Turbo, Moto X a Google Nexus.

Někteří z prodejců chytrých telefonů, jako je Samsung, ve svých telefonech (Galaxy S5 a Galaxy S6, které nahrazují další chytré telefony Android), umožňují uživateli vyfotit obrazovku dotykem rukojeti telefonu a následné plesy zleva doprava doprava. V tomto případě také funguje kombinace výkonových tlačítek a snižování objemu. Chcete.li zobrazit kolekci obrazovky na zařízení Samsung, otevřete aplikaci galerie, přejděte na displej alba a dotkněte se sekce Screenshots (Screenshots).

vytvořit, obrazovku, smartphonu, android

Jak užitečná funkce Android je schopnost pořizovat snímky obrazovky?

READ  Jak vytvořit písmo jako iPhone

Nepodařilo se udržovat snímek obrazovky

Stává se, že Android blokuje vytvoření snímků obrazovky v citlivých scénářích použití

Existuje však další scénář, kdy není vytvořen snímek obrazovky. V tomto případě se na obrazovce objeví oznámení s textem: „Nebylo možné udržovat snímek obrazovky. Neschopnost pořídit snímek osobního obsahu “. Takové oznámení se zpravidla objevuje v těch okamžicích, kdy se snažíte zakrývat některá čistě tajná data, která obvykle nelze prozradit.

K tomu může dojít, když se snažíte zakrývat svou kancelář v bankovní aplikaci. Android věří, že se jedná o tajné informace a vy jich nelze zavrhnout. S největší pravděpodobností toto omezení není stanoveno od uživatele, ale ze škodlivých aplikací. Ale ať už je to jakkoli, je nemožné to legálně obejít. A jediný způsob, jak pořídit snímek obrazovky kanceláře bankovní aplikace, je získat kořen správně, to znamená, hacknout váš smartphone.

Navzdory skutečnosti, že trh smartphonů stagnuje, vždy existuje příležitost ohlédnout se, protože tomu tak nebylo vždy: donedávna se smartphony aktivně vyvíjely, změnily a přijímaly chladné žetony. Je to škoda, ale teď je jindy: existuje opravdu nová, ale nikdy není pozdě si pamatovat, jaké užitečné funkce se v posledních letech objevily. Například za posledních 10 let. Pamatujete si, jak to všechno začalo? Smartphony byly divoce trapné a postupně se měnily na elegantní zařízení. Dnes si vzpomínáme na důležité funkce, které se objevily a za posledních 10 let se zlepšily.

V našem tradičním výběru her jsme již mnohokrát položili otázku hádanek. Koneckonců, dovolují nejen odpočinout si nebo odvrátit od všeho ostatního, ale také mají pocit výhody oproti autu, když jej vyhrajete, předávejte další úroveň. Tentokrát však znovu nebudeme uvažovat o hádankách. Vzpomněl jsem si na starou hádanku, kterou jsem velmi miloval včas a který je stále velmi populární. To je sudoku. Hra, která nevyžaduje vážné dovednosti, ale umožňuje vám správně myslet.

V předvečer léta začne mnozí přemýšlet o svém vlastním zdraví a odmítnutí špatných návyků, ale to vše končí na začátku června nebo v červnu. Takže nemůžete dosáhnout výsledků. Potřebujete systematický přístup a více expozice. Pokud jste se již rozhodli, že nastal čas přestat porušovat svůj vlastní organismus, bude pro vás užitečná vysoká pomoc ve formě zvláštních aplikací

| Denial of responsibility | Contacts |RSS