Jak vytvořit koláž na iPhonu a iPadu

Všichni sdílíme fotografie na Instagramu a většinou vše, co děláme pro to, aby vypadaly dobře, je jednoduchá úprava fotografií a možná nějaký filtr navrch. Pokud jste se však právě vrátili z dovolené a chcete se podělit o své oblíbené snímky z výletu, může být koláž na iPhonu skvělým způsobem, jak toho dosáhnout. Pokud vás zajímá, jak můžete na iPhonu vytvářet koláže, můžeme vám pomoci. Zde je několik aplikací pro koláže fotografií pro iPhone, které vám tvorbu koláží usnadní.

V iPhonu a iPadu sice není žádný vestavěný způsob vytváření fotografických koláží, ale existuje spousta aplikací třetích stran, které můžete použít k vytváření úžasných fotografických koláží.

Vytváření fotografických koláží pomocí aplikace „Rozložení z Instagramu“

Layout by Instagram je špičkový bezplatný nástroj pro tvorbu koláží pro iPhone. Pokud tedy hledáte aplikaci, která vám umožní vytvářet atraktivní koláže a sdílet je na Instagramu nebo jiných sociálních sítích, tato aplikace to zvládne. Umožňuje znovu smíchat až 9 obrázků a vybrat si z několika zajímavých rozvržení.

 • Nejprve v zařízení iOS otevřete aplikaci Rozložení ze služby Instagram. Poté vyberte obrázky z knihovny fotografií. Případně můžete kliknout na možnost Photo Booth. Pořizování fotografií a jejich výběr.
 • Poté vyberte požadované rozložení a koláž upravte pomocí dostupných nástrojů, jako jsou odrazy, odlesky, okraje. Po úpravě obrázků klikněte na tlačítko „Uložit“ v pravém horním rohu obrazovky.
 • Poté můžete sdílet koláž fotografií na nebo Instagramu. Pokud chcete koláž uložit do zařízení, klikněte na „Více“ a poté vyberte možnost („Přidat do sdíleného alba“ a „Uložit do souborů“).

Vytváření poutavých fotografických koláží pomocí aplikace Fotky Google

Fotky Google není třeba představovat, že?? Aplikace pro ukládání fotografií s bohatými funkcemi, která je na různých platformách považována za nejlepší produkt pro ukládání fotografií. Aplikace automaticky vytváří koláže (a také filmy a GIFy), aby vám zpříjemnila prohlížení fotografií.

Navíc můžete vytvářet koláže z oblíbených obrázků. A když se k tomu přidá 15GB úložiště zdarma (sdílené aplikacemi Google, jako je Disk Google a Gmail), je opravdu těžké Fotky Google překonat.

 • Otevření aplikace Fotky Google na iPhonu nebo iPadu. Klepnutím a podržením obrázku přejdete do režimu výběru. Poté vyberte až 9 obrázků.
 • Pak klepněte na tlačítko „“ „Přidat do“ a z nabídky vyberte možnost „Koláž“.
vytvořit, fotografii, iphonu, vytvářejte, ipadu
 • Poté klepněte na ikonu úprav v dolní části a pomocí různých nástrojů pro úpravy koláž dotvořte. Po dokončení klikněte na tlačítko „Sdílet“ a poté koláž uložte/sdílejte pomocí preferovaného média.

Vytvářejte a navrhujte módní koláže pomocí aplikace PicCollage

Ať už jste fanouškem sociálních médií s velkou zálibou ve sdílení poutavých koláží na sociálních sítích, nebo někým, kdo dává přednost široké škále návrhů pro vytváření skvělých koláží na svém iPhonu nebo iPadu, Pic Collage stojí za vyzkoušení.

Aplikace získala 4,8 hvězdiček z více než 1,4 milionu hodnocení a je chválena za svůj bohatý design. Kromě několika mřížek koláží má také mnoho předdefinovaných šablon, pozadí, písem a samolepek, které můžete použít k vytvoření poutavých příspěvků ke sdílení na sociálních sítích.

 • Nyní vyberte požadované rozvržení koláže a poté rozvržení vyplňte požadovanými obrázky. Jednoduše klikněte na oddíl a vyberte možnost „Přidat fotografii„. Poté vyberte snímky z fotografického filmu.
 • Po vyplnění rozvržení fotografiemi můžete zvolit jiné pozadí, použít samolepky nebo přidat text a koláž ozdobit. Poté klikněte na tlačítko „Hotovo“ v pravém horním rohu obrazovky a koláž uložte do knihovny fotografií, vytiskněte ji nebo ji sdílejte na Instagramu. Messenger, WhatsApp nebo na jiných platformách.

Instalace: (zdarma, prémiová verze je k dispozici za 4,99 USD)

Vytvářejte koláže jako profesionál pomocí aplikace Canva

Kromě toho, že je Canva bohatý editor fotografií, lze ji používat také jako praktický nástroj pro tvorbu koláží pro iPhone a iPad. Největší předností této aplikace je obrovská knihovna s více než 60 000 šablonami, které vám s minimálním úsilím umožní začít s návrhy.

 • Spuštění aplikace Canva na iPhonu nebo iPadu. klepněte na kartu „Domů“ v dolní části obrazovky. přejděte dolů do sekce „Fotokoláže“ a vyberte požadované rozvržení.
 • Pak vytvořte koláž podle svých představ. Stiskněte tlačítko „“. „Stažení“. „Načíst média“ pro import obrázků z knihovny. Po vytvoření koláže klepněte na ikonu „Sdílet“ v pravém horním rohu obrazovky a vyberte, zda chcete obrázek nahrát nebo odeslat prostřednictvím preferovaného média.
READ  Jak vytvořit účet na počítači

PicPlayPost. koláže fotografií a videí v jedné aplikaci

Je pravděpodobné, že téměř každý z našich čtenářů má účet na Instagramu, a kdo ne, má účet na jiné sociální síti. Ale bez ohledu na to, zda dáváme přednost té či oné sociální službě, často nebo zřídkakdy tam zveřejňujeme své fotografie. A je dobré, když je to například na. „Na nebo Odnoklassniki můžete v jednom příspěvku zveřejnit více fotografií, ale na Instagramu ne: můžete zveřejnit pouze jednu fotografii najednou. Existuje však řešení: vytvořte koláž.

Pokud chcete, v App Store najdete desítky aplikací, které lze použít k vytvoření koláže z více fotografií. Zpravidla se všechny tak či onak podobají. Kromě zájmu o samotné aplikace existují pouze tři hlavní rozdíly. První je počet dostupných šablon koláží. Druhým rozdílem je přítomnost dalších funkcí: filtry jsou však v takových aplikacích vzácností, ale pravidelné rámečky, např. A nakonec je tu ještě jedna věc: přítomnost reklam v aplikaci.

Aplikace PicPlayPost je pravděpodobně jednou z nejlepších aplikací pro tvorbu koláží: nabízí obrovský výběr šablon koláží, sbírku rámečků pro jednoduché zdobení fotografií a žádné reklamy. Důvodem je to, že aplikace PicPlayPost je placená, ačkoli v době psaní recenze jste si ji mohli stáhnout z App Store zdarma. Možná máte ještě čas.

V PicPlayPost je celkem třicet šest různých šablon. Jsou pečlivě rozmístěny na třech obrazovkách a můžete mezi nimi přepínat obvyklými tahy. Stačí se v této nabídce neztratit a vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje fotografiím, které chcete použít pro koláž.

Vytvořte koláž z pouhých dvou fotografií (minimálně) nebo až šesti (maximálně). Samozřejmě existuje i varianta s jednou fotografií, ale nelze ji nazvat koláží. Výběrem požadované šablony se dostanete do režimu úprav. Zde stačí kliknout na část šablony, kam chcete vložit fotografii, a vybrat ji z galerie. V šabloně byste samozřejmě neměli nechávat prázdné místo.

Po vložení fotografie na určité místo ji lze zpracovat. Nejtriviálnější možností zpracování je změna velikosti fotografie nahoru nebo dolů. Kromě toho jej lze otáčet nebo zrcadlit. A samozřejmě se nelze obejít bez možnosti používat filtry.

Další šikovná věc: okraje v šabloně můžete kdykoli změnit podle svých představ. Z třiceti šesti standardních šablon tak můžete vytvořit nekonečné množství jedinečných šablon. Navíc můžete měnit tloušťku čar i jejich barvu. Velmi cool.

Ještě zajímavější však je, že aplikace PicPlayPost umožňuje vytvářet koláže nejen z fotografií, ale také z videí. Stejně jako u fotografií můžete v koláži použít až šest videí. Délka jednoho videa může být až deset minut.

Jakmile je koláž hotová, můžete ji z aplikace PicPlayPost exportovat přímo na Instagram. nebo tumblr. Koláž můžete také odeslat e-mailem nebo SMS. A pokud to všechno nepotřebujete, stačí koláž uložit do galerie v zařízení iOS.

Název: PicPlayPost Vydavatel/Vývojář: Flambe Studios LLC Cena: Zdarma (dočasně) Nákup v aplikaci: Žádný Kompatibilita: iPhone/iPad Odkaz: Nainstalovat

PicPlayPost. koláž fotografií a videí v jedné aplikaci

Je pravděpodobné, že téměř každý z našich čtenářů má účet na Instagramu, a kdo ne, má účet na jiné sociální síti. Ale bez ohledu na to, zda dáváme přednost té či oné sociální službě, zda tam často nebo zřídka zveřejňujeme své fotografie. A je dobré, když například v. „Na nebo Odnoklassniki můžete vložit několik fotografií do jednoho příspěvku, ale na Instagramu to nefunguje. můžete vložit pouze jednu fotografii najednou. Existuje však východisko: vytvořte koláž.

Pokud chcete, v App Store najdete více než desítku aplikací, které lze použít k vytvoření koláže z více fotografií. Zpravidla jsou si všechny tak či onak podobné. Kromě samotné aplikace jsou mezi nimi pouze tři hlavní rozdíly. První je počet dostupných šablon koláží. Druhým rozdílem jsou další funkce: ačkoli jsou filtry v takových aplikacích vzácné, stále můžete najít například jednoduché rámečky. Poslední věc: přítomnost reklam v aplikaci.

PicPlayPost je pravděpodobně jedna z nejlepších aplikací pro koláže: je zde obrovský výběr šablon koláží, sbírka rámečků pro jednoduché zdobení fotografií a nejsou zde žádné reklamy. Důvodem je to, že PicPlayPost je placená aplikace, ačkoli v době psaní článku byla zdarma ke stažení v App Store. Možná máte ještě čas.

Celkem je v PicPlayPost k dispozici třicet šest různých šablon. Jsou přehledně uspořádány na třech obrazovkách, mezi kterými se přepíná obvyklým „přejetím“. Neztrácejte se ve směsi a vyberte tu, která nejlépe odpovídá fotografii, kterou chcete použít pro koláž.

Vytvořte koláž z pouhých dvou fotografií (minimálně) nebo až šesti (maximálně). Samozřejmě existuje i možnost jedné fotografie, ale nelze ji nazvat koláží. Po výběru požadované šablony přejdete do režimu úprav. Stačí kliknout na část šablony, do které chcete vložit fotografii, a vybrat ji z galerie. Samozřejmě byste na vzoru neměli nechávat prázdné místo.

READ  Kde v iPhonu je složka pro stahování. Jak stáhnout archivy zip do iPhonu?

Po vložení fotografie ji můžete upravit. Nejbanálnější možností zpracování je změna velikosti fotografie nahoru nebo dolů. Můžete jej také otáčet nebo zrcadlit. A samozřejmě je zde také možnost používat filtry.

Ještě jedna šikovná věc: okraje uvnitř šablony můžete kdykoli změnit podle svých představ. S třiceti šesti standardními šablonami tak můžete vytvořit nekonečné množství jedinečných vzorů. Navíc můžete měnit tloušťku čar i jejich barvu. Velmi cool.

Ještě zajímavější však je, že aplikace PicPlayPost umožňuje vytvářet koláže nejen z fotografií, ale také z videí. Stejně jako u fotografií můžete v jedné koláži použít až šest videí. Video může mít až deset minut.

Jakmile je koláž hotová, můžete ji z aplikace PicPlayPost exportovat přímo na Instagram. nebo tumblr. Koláž můžete také odeslat e-mailem nebo SMS. A pokud ji nepotřebujete, stačí koláž uložit do galerie v zařízení iOS.

Název: PicPlayPost Vydavatel/Vývojář: Flambe Studios LLC Cena: Zdarma (dočasně) Vestavěný nákup: Žádný Kompatibilita: iPhone/iPad Odkaz: Nainstalovat

Vytvářejte videokoláže v aplikacích pro iPhone a iPad:

1️⃣PicPlayPost Movie Video Editor

jednoduché použití, přesto všestranné, k dispozici pro iOS verze 10.3.

vytvářet videokoláže, kombinovat několik koláží do jednoho videa

Přidejte text a hlasový komentář;

⚡️Pokud koláže nevytváříte příliš často, postačí vám bezplatný balíček. Pro každodenní používání je vhodnější placená aplikace.

2️⃣PhotoGrid Video Collage maker

Bezplatná aplikace pro iOS od 10.0 umožňuje vytvořit videokoláž během několika sekund.

můžete spojit několik videí do jednoho snímku;

Rozsáhlá sada nástrojů pro úpravu videí;

K dispozici je knihovna samolepek a rozvržení;

umožňuje vytvářet nejen video, ale i fotografické koláže.

3️⃣Foto Video Collage Maker

Bezplatná aplikace pro iOS od 9.2 a více. S touto aplikací se velmi snadno pracuje díky rozsáhlé sbírce připravených šablon.

možnost importovat zvukové stopy z iTunes;

speciální efekty, jako je pomalé objevování a mizení videí;

nastavte hlasitost na správnou úroveň;

možnost zobrazit všechna videa najednou nebo po jednom.

4️⃣PicCollage Grid Editor videa

Aplikace pro koláže videí a fotografií pro iOS verze 10 a vyšší.3.

textový editor s různými písmy;

⚡️Pokud chcete aplikaci využívat naplno, musíte si koupit placenou verzi, abyste mohli z videí odstranit vodoznaky.

5️⃣Vidstitch Rámečky pro Instagram

Tato aplikace byla vyvinuta pro iOS od 9.0. Nejlepší místo pro vytváření koláží z videí natočených na zařízeních iPhone nebo iPad. Můžete tak získat vysoce kvalitní klipy.

Vytváření videokoláží v aplikaci je velmi rychlé a snadné;

můžete vytvářet koláže pro Instagram a

⚡️ Stejně jako u předchozí aplikace, Vidstitch Frames for Instagram používá vodoznaky na videa, pokud je používáte zdarma. K plnému využití je třeba zakoupit balíček Pro.

Ostatní software

Můžeme si také stáhnout bezplatnou aplikaci z iTunes, například Magic Collage od společnosti Astontek Inc. Má přehledné a jednoduché rozhraní.

 • Stejně jako její předchůdce je i tato aplikace vybavena různými pozadími a strukturami, stejně jako rámečky a efekty.
 • Co se týče koláží, je k tomu určena samostatná nabídka. „Průzkumník koláží“. Pomůže nám rychle najít šablonu koláže podle vlastního vkusu.
 • Po vytvoření koláže ji můžete přidat do své knihovny, vytvořit celou sérii koláží nebo zobrazit všechny své práce jako slideshow s hudbou nebo jinými zvuky.
 • Existují tři základní režimy koláže. O výsledek se můžeme podělit se svými přáteli.

Je univerzální nejen pro mobilní zařízení, ale také pro tablety a přehrávače iOS.

Skutečný mobilní expert! Píše užitečné články a návody na mobilní témata jednoduchým a srozumitelným jazykem a rozdává nejužitečnější tipy zleva i zprava. Drží krok s články a sekcí Life Hacks.

Rozložení Instagramu

Instagram Layout je bezplatná aplikace vydaná vývojáři slavného messengeru. Umožňuje uživateli snadno vyřešit problémy s kombinací fotografií.

 • Chcete-li vytvořit koláž, jednoduše označte požadované fotografie v knihovně médií.
 • Poté vyberte koláž, kterou jste vybrali dříve, a upravte nastavení fotografie.
 • Část fotografie můžete otočit vodorovně nebo svisle, zvětšit část fotografie nebo přemístit prvek na nové pozadí.
 • Po zpracování můžete fotografie automaticky publikovat na libovolné sociální síti.

Jak spojit dvě fotografie do jedné pomocí softwaru a online služeb

V dnešním světě se lidé neustále setkávají s potřebou spojit dvě fotografie do jednoho obrázku a vytvořit tak koláž pro prezentaci nebo jiný účel. Ne každý je však připraven věnovat čas zvládnutí sofistikovaného profesionálního a poloprofesionálního softwaru, jako je Adobe Photoshop nebo podobný.

vytvořit, fotografii, iphonu, vytvářejte, ipadu

Ne všichni uživatelé PC jsou tak pokročilí v oblastech, jako jsou grafické editory. A to, co zkušený člověk zvládne během několika minut, může uživateli, který se s počítači teprve seznamuje, trvat poměrně dlouho.

READ  Jak nahrávat video z obrazovky iPhonu 11

Úvod

Nemusíte však být webdesignér, profesionál nebo studovat všechny složitosti a nuance práce se sofistikovanými programy. V dnešní době existuje nepřeberné množství mnohem jednodušších analogů Photoshopu, existují také celé online služby pro tento účel.

V tomto článku se navíc podíváme na metodu, která umožňuje sloučit dvě fotografie do jedné pomocí jednoduchého grafického editoru Paint, který je standardně přítomen na každém počítači.

Po přečtení tohoto článku snadno zjistíte, jak sloučit dvě fotografie do jedné. Proces nebude trvat dlouho a konečný výsledek vás jistě potěší.

První metoda

Začněme prvním, nejjednodušším způsobem spojení dvou fotografií do jedné pomocí standardního programu Malování, který je již nainstalován v počítači, pokud používáte operační systém Windows. Mějte na paměti, že ačkoli se software snadno používá, nevýhodou tohoto procesu je kvalita konečného výsledku, zejména pokud začnete měnit velikost obrázku.

Chcete-li sloučit dvě fotografie do jedné, proveďte následující kroky:

 • Otevřete aplikaci Malování. To se obvykle provádí tak, že na kartě Start na spodním panelu systému Windows vyhledáte položku „Programy“ a poté „Standardní“. Na této kartě se ve většině verzí systému Windows nachází program pro úpravu obrázků Malování.
 • Po otevření programu klikněte v levém horním rohu na „Soubor“ a poté na „Vytvořit nový dokument“.
 • Pomocí šipek podél okrajů prázdného obrázku jej roztáhněte na požadovanou velikost.
 • Poté přejděte na „Vložit“, poté na „Vložit z“ a vyberte soubor s obrázkem, který vás zajímá.
 • Po. Po vložení fotografie upravte její velikost jednoduchým tažením šipek. (Právě v tomto bodě, a leží mínus použití standardního programu Malování. skutečnost, že úpravou velikosti fotografie, snížil jeho kvalitu, a to je docela patrné, že. V případě použití profesionálnějšího programu pro stejný účel, jako je například Photoshop, kvalita snímku neutrpí. Je tedy na vás, abyste se rozhodli, zda jste s výsledným obrázkem spokojeni, nebo zda byste měli prozkoumat nějaký jiný způsob kombinování fotografií, kterému se také budeme věnovat dále).
 • Stejně jako v předchozím bodě vložte další fotografii, o kterou máte zájem.
 • Jakmile dokončíte manipulaci s fotografiemi, klikněte na tlačítko „Soubor“ v levém horním rohu aplikace Malování a poté vyberte možnost „Uložit jako“. Výsledný obrázek je nejlepší uložit ve formátu.png nebo.jpg, přičemž je třeba zvolit nejvyšší kvalitu, tj. к. jsou nejběžnější formáty.

Jak vytvořit koláž v telefonu pomocí vestavěných nástrojů

Všechna zařízení s operačním systémem Android mají vestavěný editor fotografií, který se vám bude hodit, až budete chtít vytvořit koláž. editory mají obvykle standardní rozsah funkcí. Chcete-li ve smartphonu se systémem Android sloučit více fotografií, postupujte podle následujících kroků

 • Prvním krokem je vstup do galerie, kde můžete volitelně vytvořit speciální nové album, do kterého se budou ukládat všechny koláže (klikněte na „“ v seznamu alb a vyberte název složky).
 • Měli byste přejít do složky, kde jsou uloženy obrázky, které chcete spojit do koláže. Poté kliknete na „možnosti“ (tři svislé tečky v pravém horním rohu) a vyberete „vytvořit koláž“.
 • Systém vás vyzve ke kontrole fotografií, které mají být sloučeny, a klikněte na tlačítko „Hotovo“.
 • Po jejich výběru stačí obrázky uspořádat podle svého přání a použít na celkový obrázek jakýkoli vestavěný styl.
 • Hotovou práci si můžete prohlédnout stisknutím tlačítka „Uložit“ v galerii alba, do kterého byl obrázek uložen. Pokud se vám výsledek nelíbí, můžete koláž znovu upravit ve stejném integrovaném editoru fotografií.

Pokud uživateli z nějakého důvodu nevyhovuje vestavěný editor, je na Google Play k dispozici mnoho aplikací pro zpracování fotografií, které jsou určeny speciálně pro ně a pomocí kterých lze vytvořit krásnou a nezapomenutelnou koláž.

Za zmínku také stojí, že telefony se systémem iOS nemají interní editor fotografií, takže uživatelé iPhonu, kteří chtějí vytvořit koláž, musí přejít do obchodu App Store a stáhnout si aplikaci odtud.

Piczoo

Jasná a chytrá aplikace pro koláže, která umí pracovat s kolážemi i jednotlivými fotografiemi pořízenými v režimu Portrét (změna efektu bokeh, redukce šumu, přidání dalších barev a filtrů) a v režimu Krajina. Pozitivní je, že jednoduchý recept na úpravu.

Nemusíte procházet nabídkami. Hlavní je zvolit režim a postupovat podle pokynů rozhraní. Nejprve přidejte fotografii, poté vyberte rámeček, zvolte automatické zpracování a nakonec ručně zdokonalte svou práci a přejděte rovnou do sekce sociálních médií.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS