nejlepších aplikací pro iPhone na vytváření barevných a krásných koláží

Moderní uživatelé internetu jsou velmi nároční nejen na jeho kvalitu nebo rychlost, ale také na zařízení, která jim pomáhají surfovat po webu a provádět mnoho dalších činností typických pro člověka v digitálním věku. Uživatelům nestačí pouze pořizovat fotografie nebo natáčet videa a sdílet je se svými blízkými nebo širokou veřejností. Chtějí něco víc, stylového a originálního. Fotokoláže přicházejí na pomoc. Někdo o nich možná nevěděl a někdo si dokonce vytvořil vlastní koláž. V každém případě by se majitelé produktů „Apple“ měli seznámit s programy pro vytváření takových uměleckých děl. Tento materiál podrobně popisuje, jak vytvořit koláž na iPhonu a jaké aplikace jsou k dispozici pro vytváření koláží na iPhonu.

vytvořit, koláž, fotografií, iphonu
 • Otevřete Instagram Stories a vyberte z galerie.
 • Ukončete aplikaci a přejděte do fotoalba v zařízení.
 • Vyberte fotografii a klepněte na tlačítko v levém dolním rohu. A stiskněte tlačítko ‚kopírovat fotografii‘.
 • Poté přejděte do aplikace Příběhy Instagram a v dolní části se objeví „přidat nálepku“. Klepněte na něj.
 • Pokud se vám nepodařilo kliknout nebo se nezobrazilo, pomůže vám tlačítko pro zadání textu. Vyberte možnost „vložit“ a obrázek se zobrazí na prvním obrázku.
 • Upravte, popište, nalepte nálepku, přidejte několik fotografií do svých Příběhů na Instagramu tímto způsobem a sdílejte je s požadovaným publikem. Hotovo!

Chcete-li však totéž provést i na jiných telefonech, musíte si vyladit a stáhnout aplikaci třetí strany.

Jak vytvořit koláž z fotografie v galerii?

Jak vytvořit koláž v galerii? Přejděte do Galerie Klepněte na Nastavení vpravo nahoře a vyberte Koláž. Vyberte album a fotografie pro koláž a klikněte na tlačítko Hotovo. Na stránce koláže můžete měnit polohu a velikost fotografií a uspořádat je v libovolném pořadí.

vytvořit, koláž, fotografií, iphonu
 • Otevření aplikace Fotky Google v zařízení se systémem Android.
 • Přihlaste se pomocí účtu Google.
 • V dolní části obrazovky klikněte na tlačítko Nástroje knihovny.
 • V části Nový objekt vyberte možnost Animace nebo Koláž.
 • Vyberte fotografie, které chcete přidat.
 • V pravém horním rohu klikněte na tlačítko Nový.

Koláž Fuzel

Fuzel Collage. tento software má mnoho funkcí, které pomáhají uživateli vytvořit krásný snímek. V programu je mnoho originálních šablon, které můžete upravit nebo opravit.

Díky všestranným nástrojům, vlastním rámečkům, zajímavým štětcům a spoustě přizpůsobitelných filtrů můžete kombinovat své záběry a vytvářet koláže, které jsou jak jinak než jedinečné. V aplikaci je funkce, která umožňuje přidávat k fotografiím hudbu. Aplikace je zdarma, ale abyste se zbavili reklam a vodoznaků, musíte zaplatit.

Kolážovatelné

Collageable je „editor koláží v App Storu“. alespoň tak ho popisují vývojáři Filterry. Hlavním důvodem je úzká specifikace. Nenajdete zde desítky filtrů, podivné nástroje a nejasné skripty.

Naopak. abyste dosáhli ohromujících výsledků, musíte postupovat podle předem stanoveného algoritmu, kdy nejprve vyberete vhodnou šablonu (šablona obsahuje vlastní rámeček s textem a upravitelným designem) a poté přidáte zdrojové materiály. Díky tomu můžete získat úžasnou sadu, které se konkurence nemůže rovnat.

READ  Jak vytvořit dvě obrazovky na iPadu

Z čeho vytvořit koláž?

Koláž je zajímavá výtvarná technika, která umožňuje spojit několik různorodých prvků (fotografie, karton, přírodní materiály atd.) do jedné kompozice. д). Tato technika vám umožní vytvořit skutečná umělecká díla, která se mohou stát stylovou ozdobou vašeho domova.

Chcete-li spojit 2 fotografie do jedné, musíte provést následující kroky:

 • Otevřete aplikaci a nahrajte původní fotografii
 • Přejděte do nabídky nastavení a vyberte možnost „dvojitá expozice“.
 • Klikněte na ikonu přidat druhý obrázek.
 • Vyberte požadovaný obrázek z galerie.

Jak vytvořit koláž na iPhonu a iPadu

Všichni sdílíme fotografie na Instagramu a většinou vše, co děláme pro to, aby vypadaly dobře, je lehká úprava fotografií a možná nějaký filtr navrch. Pokud jste se však právě vrátili z dovolené a chcete se podělit o své oblíbené snímky z výletu, koláž na iPhonu může být skvělým způsobem, jak to udělat. Pokud vás zajímá, jak můžete na iPhonu vytvářet koláže, můžeme vám pomoci. Zde je několik aplikací pro koláže fotografií pro iPhone, abyste mohli snadno vytvářet koláže.

V iPhonu a iPadu sice není žádný vestavěný způsob vytváření fotografických koláží, ale existuje spousta aplikací třetích stran, které můžete použít k vytváření úžasných fotografických koláží.

Použití rozvržení z Instagramu k vytváření fotografických koláží

Layout by Instagram je špičkový bezplatný nástroj pro tvorbu koláží pro iPhone. Pokud tedy hledáte aplikaci, která vám umožní vytvářet atraktivní koláže a sdílet je na Instagramu nebo jiných sociálních sítích, tato aplikace vám to umožní. Umožňuje znovu smíchat až 9 obrázků a vybrat si z několika zajímavých rozvržení.

vytvořit, koláž, fotografií, iphonu
 • Chcete-li začít, otevřete v zařízení iOS aplikaci Rozložení ze služby Instagram. Jakmile to uděláte, vyberte obrázky z knihovny fotografií. Případně můžete kliknout na možnost Photo Booth. pořizovat fotografie a vybírat je.
 • Pak si vyberte požadované rozvržení a upravte koláž pomocí dostupných nástrojů, jako jsou odrazy, odlesky, okraje. Po úpravě obrázků klikněte na tlačítko „Uložit“ v pravém horním rohu obrazovky.
 • Fotokoláž pak můžete sdílet na Instagramu nebo na. Pokud chcete koláž uložit do zařízení, stiskněte tlačítko „Více“ a vyberte požadovanou možnost („Přidat do sdíleného alba“ a „Uložit do souborů“).

Vytváření poutavých fotografických koláží pomocí aplikace Fotky Google

Fotky Google není třeba představovat, že?? Aplikace s bohatými funkcemi pro ukládání fotografií, která je všeobecně považována za nejlepší produkt pro ukládání fotografií napříč platformami. Aplikace automaticky vytváří koláže (a také filmy a GIFy), aby vám zpříjemnila prohlížení fotografií.

Můžete také vytvářet koláže ze svých oblíbených obrázků. A když to zkombinujete s 15GB úložištěm zdarma (sdíleným aplikacemi Google, jako je Disk Google a Gmail), Fotky Google je opravdu těžké překonat.

 • Otevření aplikace Fotky Google na iPhonu nebo iPadu. Klepnutím a podržením obrázku přejdete do režimu výběru. Pak vyberte až 9 snímků.
 • Pak klikněte na „“ „Přidat do“ a z nabídky vyberte „Koláž“.
 • Poté klepněte na ikonu úprav v dolní části a pomocí různých nástrojů pro úpravy koláž dotvořte. Po dokončení klikněte na tlačítko „Sdílet“ a poté koláž uložte / sdílejte pomocí preferovaného média.

Vytvářejte a navrhujte módní koláže pomocí aplikace PicCollage

Ať už jste nadšenec do sociálních médií, který má velkou zálibu ve sdílení poutavých koláží na webech sociálních médií, nebo někdo, kdo dává přednost široké škále vzorů pro vytváření skvělých koláží na svém iPhonu nebo iPadu, stojí za to Pic Collage vyzkoušet.

Aplikace získala 4,8 hvězdiček z více než 1,4 milionu hodnocení a je chválena za bohatý design. Kromě několika mřížek koláží má také řadu předdefinovaných šablon, pozadí, písem a samolepek, které můžete použít k vytvoření poutavých příspěvků ke sdílení na sociálních sítích.

 • Nyní vyberte požadované rozvržení koláže a poté rozvržení vyplňte požadovanými obrázky. Jednoduše klikněte na oddíl a vyberte možnost „Přidat fotografii“. Poté vyberte obrázky z.
 • Po vyplnění rozvržení fotografiemi můžete zvolit jiné pozadí, použít samolepky nebo přidat text a koláž ozdobit. Poté klikněte na tlačítko „Hotovo“ v pravém horním rohu obrazovky a koláž uložte do své knihovny fotografií, vytiskněte ji nebo ji sdílejte na Instagramu. Messenger, WhatsApp nebo jiné platformy.
READ  Jak přenést vyzváněcí tóny z iPhonu do iPhonu. Přenos informací ze SIM karty

Instalace: (zdarma, prémiová verze je k dispozici za 4,99 USD)

Vytvářejte koláže jako profesionál pomocí aplikace Canva

Kromě toho, že je Canva multifunkční editor fotografií, lze ji použít také jako praktický nástroj pro vytváření koláží pro iPhone a iPad. Největší předností této aplikace je obrovská knihovna s více než 60 000 šablonami, které vám s minimálním úsilím pomohou začít s návrhem.

 • Spuštění aplikace Canva na iPhonu nebo iPadu. Klepněte na kartu Domů v dolní části obrazovky. Přejděte dolů do sekce „Fotokoláže“ a vyberte požadované rozvržení.
 • Pak vytvořte koláž podle svých představ. Klepněte na položku „“. „Nahrávání“. „Nahrát média“ pro import obrázků z knihovny. Po vytvoření koláže klepněte na ikonu „Sdílet“ v pravém horním rohu obrazovky a vyberte, zda chcete obrázek nahrát nebo odeslat prostřednictvím preferovaného média.

Jak vytvořit koláž na iPhonu a iPadu

Všichni sdílíme fotografie na Instagramu a většinou vše, co děláme pro to, aby vypadaly dobře, je lehká úprava fotografií a možná filtr nahoře. Pokud jste se právě vrátili z dovolené a chcete se podělit o své oblíbené snímky z výletu, koláž pro iPhone je ideální způsob, jak to udělat. Pokud vás zajímá, jak můžete na iPhonu vytvářet koláže, máme pro vás tipy. Zde je několik aplikací pro koláže fotografií pro iPhone, abyste mohli snadno vytvořit koláž.

V iPhonu a iPadu sice není žádný vestavěný způsob vytváření fotografických koláží, ale existuje spousta aplikací třetích stran, které můžete použít k vytváření úžasných fotografických koláží.

Použití rozvržení z Instagramu k vytváření fotografických koláží

Layout by Instagram je špičkový bezplatný nástroj pro tvorbu koláží pro iPhone. Pokud tedy hledáte aplikaci, která vám umožní vytvářet atraktivní koláže a sdílet je na Instagramu nebo jiných sociálních sítích, tato aplikace vám to umožní. Umožňuje znovu smíchat až 9 obrázků a vybrat si z několika zajímavých rozvržení.

 • Nejprve v zařízení iOS otevřete aplikaci Rozložení ze služby Instagram. Pak vyberte obrázky z knihovny fotografií. Případně můžete kliknout na možnost Photo Booth. Pořiďte fotografie a vyberte je.
 • Poté vyberte požadované rozvržení a upravte koláž pomocí dostupných nástrojů, jako jsou odrazy, odlesky, okraje. Po úpravě obrázků klikněte na tlačítko „Uložit“ v pravém horním rohu obrazovky.
 • Fotokoláž pak můžete sdílet na Instagramu nebo na. Pokud chcete koláž uložit do zařízení, klikněte na „Více“ a poté vyberte požadovanou možnost („Přidat do sdíleného alba“ a „Uložit do souborů“).

Vytváření poutavých fotografických koláží pomocí aplikace Fotky Google

Fotky Google není třeba představovat, že?? Aplikace pro ukládání fotografií, která je považována za nejlepší produkt pro ukládání fotografií na různých platformách. Aplikace automaticky vytváří koláže (a také filmy a GIFy), aby vám zpříjemnila prohlížení fotografií.

Navíc můžete vytvářet koláže z oblíbených obrázků. A když to zkombinujete s 15GB úložištěm zdarma (sdíleným aplikacemi Google, jako je Disk Google a Gmail), je opravdu těžké Fotky Google překonat.

 • Otevření aplikace Fotky Google na iPhonu nebo iPadu. stisknutím a podržením obrázku přejdete do režimu výběru. Poté vyberte až 9 snímků.
 • Pak klikněte na „“ „Přidat do“ a z nabídky vyberte „Koláž“.
 • Poté klepněte na ikonu úprav v dolní části a pomocí různých nástrojů pro úpravy můžete koláž dotvořit. Po dokončení klepněte na tlačítko „Sdílet“ a koláž uložte/sdílejte pomocí preferovaného média.
READ  Jak nastavit televizní televizi Samsung UHD

Vytvářejte a navrhujte módní koláže pomocí aplikace PicCollage

Ať už jste fanouškem sociálních médií s velkou zálibou ve sdílení poutavých koláží na sociálních sítích, nebo někým, kdo dává přednost široké škále vzorů pro vytváření skvělých koláží na svém iPhonu nebo iPadu, stojí za to Pic Collage vyzkoušet.

Aplikace získala 4,8 hvězdiček z více než 1,4 milionu hodnocení a byla oceněna za bohatý design. Kromě spousty mřížek koláží má také spoustu předdefinovaných šablon, pozadí, písem a samolepek, které můžete použít k vytvoření poutavých příspěvků ke sdílení na sociálních sítích.

 • Nyní vyberte požadované rozvržení koláže a poté rozvržení vyplňte požadovanými obrázky. Jednoduše klikněte na oddíl a vyberte možnost „Přidat fotografii“. Poté vyberte snímky z fotografického filmu.
 • Po naplnění rozvržení fotografiemi můžete zvolit jiné pozadí, použít samolepky nebo přidat text a koláž ozdobit. Poté klikněte na tlačítko „Hotovo“ v pravém horním rohu obrazovky a koláž uložte do knihovny fotografií, vytiskněte ji nebo ji sdílejte na Instagramu. Messenger, WhatsApp nebo jiné platformy.

Instalace: (zdarma, prémiová verze je k dispozici za 4,99 USD)

Vytvářejte koláže jako profesionál pomocí aplikace Canva

Kromě toho, že je Canva bohatým editorem fotografií, může sloužit také jako praktický nástroj pro vytváření koláží pro iPhone a iPad. Největší předností této aplikace je obrovská knihovna s více než 60 000 šablonami, které vám s minimálním úsilím pomohou začít s návrhem.

 • Spuštění aplikace Canva na iPhonu nebo iPadu. Klepněte na kartu „Domů“ v dolní části obrazovky. Přejděte dolů do sekce „Fotokoláže“ a vyberte požadované rozvržení.
 • Pak vytvořte vlastní koláž. Klepněte na tlačítko „“. „Ke stažení. „Nahrát média“ pro import obrázků z knihovny. Po vytvoření koláže klepněte na ikonu „Sdílet“ v pravém horním rohu obrazovky a vyberte, zda chcete obrázek nahrát nebo odeslat prostřednictvím preferovaného média.

Jak vytvořit 4 obrázky v jednom na iPhonu?

Jak vytvořit koláž z fotografie v zařízení Samsung Galaxy

 • V galerii klikněte na fotografii a podržte stisknuté tlačítko
 • V otevřeném okně klikněte na kartu Vytvořit koláž.
 • Na stránce pro vytvoření můžete v dolní části vybrat rozvržení
 • Kliknutím na ikonu čtverce vpravo se otevře editor
 • Přidání fotografie do koláže, která se zobrazí v rozvržení pro vybraný počet obrázků.

Piczoo

Jasná a chytrá aplikace pro koláže, která umí pracovat s kolážemi i jednotlivými fotografiemi pořízenými v režimu Portrét (změna efektu bokeh, redukce šumu, přidání dalších barev a filtrů) a v režimu Krajina. Pozitivní stránkou oproti konkurenci je přímočarý „recept“ na úpravy.

Není třeba bloudit v nabídce. Hlavní je zvolit režim a postupovat podle pokynů rozhraní. Nejprve přidejte fotografii, poté vyberte rámeček, poté odsouhlaste automatické zpracování a na konci zdokonalte práci ručně a okamžitě přejděte do sekce s publikací na sociálních sítích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS