Aplikace koláží Instagram

Aplikace koláž Instagram je moderní nástroj pro úkoly spojené se seskupováním a zveřejňováním fotografií na sociální síti.

Koláž je způsob uspořádání několika prvků do jednoho díla. Koláž si získala oblibu v umění dvacátého století, především v malířství. Prvky, které se spojují, mají často různý původ, texturu, stylové charakteristiky. V jednom díle lze experimentálně použít lepenku, papír, noviny, tapety, olejovou tkaninu, textil, proutí, provaz, dřevo atd.д. Koláž mohla být dotvořena barvou nebo tuší.

Koláž je jak technika tvorby, tak výsledek jejího použití. Koláž umocňuje emocionalitu uměleckého textu a působí na diváka silným dojmem, čímž se umělecké dílo stává nezapomenutelným.

S rozvojem kinematografie a fotografie a zejména s jejich popularizací v době osobních počítačů a chytrých telefonů se koláž začala označovat za specifický umělecký žánr od filmu po rockovou hudbu. Termín „koláž“ označuje výraznou kompozici fragmentů jiných děl nebo prostě jasnou kombinaci různorodých prvků. Na pomezí koláže a fotomontáže vzniká speciálně aranžované umělecké dílo, které je označeno termínem fotokoláž.

V digitálním prostředí se hojně využívají obrázky nebo fotografie sestavené z více snímků překrýváním nebo skládáním na sebe. Koláže jsou oblíbené zejména na sociálních sítích určených primárně ke sdílení vizuálního obsahu, jako je Instagram.

PicsArt

Opravdu výkonný editor. Je doslova nabitý desítkami nástrojů pro úpravu fotografií. Masky, pozadí, filtry, rámečky, speciální efekty, práce s vrstvami obrázků, malování uměleckým štětcem. a to nejsou všechny bezplatné funkce aplikace PicsArt. Fotografie můžete upravovat, přidávat k nim text, vytvářet koláže a prezentace.

Storyluxe

Aplikace umožňuje vybrat si z 11 sekcí s bezplatnými a placenými šablonami ve stylu 90. let a filmů. Zde můžete vytvářet rozvržení příběhů na Instagramu s polaroidovými rámečky, neonovými detaily, filmovými efekty, vybrat si pozadí s texturou, jako je mramor, papír, beton a další.

READ  Jak vytvořit rozmazané pozadí na telefonu

Storyluxe je v současné době k dispozici pouze pro uživatele iPhonu a je ke stažení zdarma. Předplatné za 190 měsíčně vám umožní přístup ke všem prémiovým efektům, jako jsou filmové rámečky, samolepky a textury.

vytvořit, koláž, instagramu, systému

Možnost „Koláž“ pro přidávání fotografií na Instagram

Funkce Instagramu zahrnují možnost „koláže. Umožňuje pořídit až šest fotografií. Pokyny k přidání fotografie pomocí nástrojů Instagramu:

Oblíbený styl designu Příběhy. Často je používají fotografové, lifestyloví blogeři, obchody.

Koláže příběhů jsou dynamické, neustále se měnící rytmus. uživatel se nenudí monotónností. Zájem o váš blog se tak udrží déle. Marketéři a odborníci na SMM doporučují přidávat do Příběhů koláže. jsou prohlíženy pozorněji, znovu navštěvují obrazovku Příběhu. To vede k vyšší pozici blogu v doporučeních. Monotónní fotografie předplatitele nudí a táhnou obrazovku.

Pokud nemůžete vybrat nejlepší fotografii z focení, vytvořte koláž. Monotónní fotografie vypadají v tomto designu harmonicky.

Jak vytvořit koláž na Instagramu

wikiHow funguje jako wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. Na úpravě a vylepšení tohoto článku pracovali dobrovolní autoři.

vytvořit, koláž, instagramu, systému

Počet zobrazení tohoto článku: 91 725.

V minulosti jste si museli nainstalovat aplikaci třetí strany, abyste mohli vytvořit fotografickou koláž. Instagram nyní nabízí doplněk s názvem „Rozložení“, který lze použít ke snadnému spojení více fotografií do jednoho příspěvku. Vytvoření koláže pomocí modulu Rozložení je tak jednoduché, že stačí nainstalovat samotný doplněk a vytvořit koláž.

Otevření aplikace Instagram. Pokud nejste automaticky přihlášeni, zadejte své uživatelské jméno a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit“. Zkontrolujte, zda je Instagram aktualizován na nejnovější verzi.

Klikněte na ikonu fotoaparátu nebo na ikonu plus. Tyto ikony se nacházejí v dolní části obrazovky. Kliknutím na ně se dostanete na stránku, na které můžete nahrávat fotografie a videa.

Klikněte na ikonu Rozložení. Tato malá ikona se nachází v pravém dolním rohu okna náhledu. Vypadá to jako čtverec rozdělený na tři části. Poté se zobrazí dialogové okno. V tomto okně si můžete stáhnout doplněk „Layout“.

READ  Samsung Galaxy s7 edge se nechce zapnout

Projděte si pokyny. Při prvním spuštění aplikace Layout budete provedeni mini průvodcem, který vás seznámí s používáním aplikace.

Povolení přístupu aplikace k fotografiím. Pokud používáte zařízení se systémem Android, klikněte na Povolit nebo OK. pokud jste uživatel iOS.

Jak vytvořit koláž?

Neměli byste mít žádné problémy, protože vše je v ruštině.

Samotnou koláž můžete vytvořit devíti různými způsoby. Po výběru snímku jsou k dispozici tři užitečné možnosti. výměna fotografií, zrcadlení a otočení snímku. Po kliknutí na každou z fotografií se u požadované fotografie rozsvítí rámeček, který koláž přiblíží nebo oddálí.

Jak vytvořit koláž z fotografie v příspěvku na Instagramu

Stejnou aplikaci Rozvržení můžete použít k publikování koláže fotografií ve svých Příbězích. Ve fázi odesílání hotové koláže na Instagram musíte místo možnosti „Feed“ vybrat možnost „Story“:

Ještě jednodušší je upravit koláž přímo v aplikaci Instagram pomocí vestavěného nástroje. Za tímto účelem:

 • Na domovské stránce profilu klepněte na ikonu „Plus“ a vyberte možnost „Story“,
 • můžete vytvořit storis přímo z pásu karet: přejetím doprava otevřete sekci storis,
 • Klikněte na ikonu „Koláž“ vlevo,
 • pod ním vyberte číslo a umístění

  V systému Android

  Jak vytvořit koláž na Instagramu a nahrát ji do příběhů? Několik metod:

   Propojení obrázků fotografií ze schránky. Možnost, která umožňuje umístit obrázky kamkoli. Otevřete sociální síť a přejděte do nabídky příběhů. Nahrání obrázku z galerie nebo pořízení nového obrázku. Poté přepněte aplikaci do režimu na pozadí a zkopírujte obrázky do schránky. Pak znovu otevřete aplikaci Příběhy a umístěte fotografie jednu po druhé.

  V systému iOS

  Na Instagramu máte možnost vytvořit koláž ve svých Příbězích na Instagramu a na iPhonu. Ke sjednocení fotografií v iPhonu můžete použít stejné nástroje jako v systému Android. Aplikace má však další možnosti, které v jiném operačním systému nejsou k dispozici:

  • 1. Přejděte na sociální síť, nahrajte fotografie z galerie nebo pořiďte nové fotografie. V nástroji Vytvořit můžete také zadat gradientní pozadí.
  • 2. Vyberte nástroj zobrazený na obrázku níže. Přiřazení fotografií k plátnu. Můžete je umístit kamkoli, měnit jejich velikost, používat fotografické efekty.

  Služba nemá funkce pro vytváření fotografických koláží, takže je nutné použít software třetích stran.

  Jak na to?

  Desktopové editory

  Fotografii můžete rozřezat na stejné části pomocí libovolného editoru fotografií, například Photoshopu nebo GIMPu. Stačí otevřít fotografii v editoru, rozdělit ji na stejné čtvercové části a každou část uložit do samostatného souboru.

  Photoshop

  V nabídce „Náhled“ přejděte na „Zobrazit“ → „Mřížka“. Přejděte do nabídky „Upravit“ a zvolte „Předvolby“ → „Vodítka, mřížka a řez“.

  Obrázek můžete rozdělit na části podle toho, jaké panorama chcete vytvořit. Jednoduše zadejte požadovanou hodnotu do pole „Interní dělení podle“.

  vytvořit, koláž, instagramu, systému

  Když je obrázek rozdělen na části, vyberte a zkopírujte požadované části do samostatných souborů.

  Přejděte do nabídky „View“ a povolte možnosti „Show Grid“ a „Stick to Grid“. Pak klikněte na „Obrázek“, vyberte „Upravit mřížku“ a rozdělte obrázek na části.

  Vyberte části obrázku jednu po druhé, zkopírujte je a uložte do samostatných souborů pomocí „Soubor“ → „Vytvořit“ → „Ze schránky“. Pro urychlení procesu použijte klávesy Ctrl C a Shift Ctrl V.

  Webové služby

  Fotografii můžete rozdělit na stejné části pomocí webových služeb, jako je Griddrawingtool.com a Imgonline.com. Je to rychlejší a jednodušší.

  Po rozřezání obrázku můžete pokračovat v nahrávání. Jen nezapomeňte nahrát nejprve pravou spodní část fotografie a nakonec levou horní část.

  Mobilní aplikace

  Existuje velké množství mobilních aplikací, které vytvářejí a nahrávají mozaiky na Instagram. Díky nim se nemusíte obtěžovat prací v grafických editorech.

  Tato aplikace umí rozřezat pořízené fotografie nebo obrázky v galerii. Je pravda, že jednotlivé části musíte na Instagram nahrát postupně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS