Jak vytvořit Apple ID pro dítě bez kreditní karty: pokyny

Takže se vašemu dítěti přece jen podařilo získat iPad nebo iPhone. S úctou držíte v rukou drahý high-tech přístroj a vážně uvažujete o tom, že si ho s dítětem vyměníte. Nebo alespoň pojistil přístroj na značnou částku. Věřte mi, že za stejnou částku, ne-li vyšší, budete muset pojistit svůj příjem, pokud nesprávně nastavíte Apple ID svého dítěte. Je to účet, který potřebujete k používání iPhonů, iPadů a dalších produktů Apple. V základním nastavení je vyžadováno, aby byla k účtu připojena kreditní karta, a nákupy aplikací z ní jsou ve výchozím nastavení placeny. Mohu vytvořit Apple ID pro své dítě bez kreditní karty?? Přečtěte si náš příběh.

How to Create Apple ID for Child

Jak vytvořit Apple ID pro dítě a přidat ho do rodiny

Odevzdání vybavení. je rituálem i pro ty nejzatvrzelejší milovníky technologií, takže se může stát, že dítě dostane starý iPhone, iPad nebo iPod touch. Zde je návod, jak si vytvořit vlastní Apple ID a přidat je do rodiny.

Apple ID jsou důležitá pro rozlišování uživatelů společnosti Apple a aplikací a jsou nezbytná pro nákupy v App Storu a přihlašování na iCloud. Obě tyto věci jsou nedílnou součástí používání zařízení se systémem iOS, takže i když dáte dítěti staré zařízení, bude k jeho používání potřebovat Apple ID. Nenechávejte jim své Apple ID. To si koleduje o potíže.

Po úspěšném vytvoření nového Apple ID pro své dítě jej můžete propojit s rodinou, což znamená, že nad ním budete mít kontrolu a veškeré platby do App Storu budou probíhat vámi zvolenou metodou.

READ  Jak vytvořit počítač se nezapne

V této souvislosti uvádíme následující kroky, které je třeba dodržet.

Jak vytvořit Apple ID pro dítě: registrace dětského účtu bez propojení s kartou?

Stojí za zmínku, že zpět s vydáním nyní legendárního systému iOS 8 existuje možnost, aby si každý uživatel gadgetu Apple vytvořil jeden účet s možností rodinného přístupu, kde může být přítomna rodina a přátelé celkem pro šest lidí.

To je velmi výhodné, pokud chcete sdílet své osobní údaje, fotografie a soubory a také pokud chcete používat jednu bankovní kartu pro celou rodinu. Mimo jiné je vždy možné přidat své děti do těchto rodinných řad a sledovat všechny jejich aktivity. K tomu je však nejprve nutné vytvořit ID dítěte, které si popíšeme níže.

vytvořit, apple, dítě

Vytvoření Apple ID pro dítě pomocí služby Rodinný přístup

Jednou z nejpříjemnějších funkcí funkce Rodinný přístup je sledování nákupů vašich dětí, i když jsou pryč. Dnes si povíme, jak připojit dítě k programu Family Access v případě, že nemá účet Apple ID.

Všimněte si, že dítě nelze přidat do služby Rodinný přístup, dokud není povolena. Již dříve jsme psali o tom, jak povolit Rodinný přístup.

Jak vytvořit Apple ID pro dítě

Společnost Apple již řadu let doporučuje, aby děti mladší 18 let používaly k nákupu a stahování hudby, filmů, aplikací a knih Apple ID svých rodičů. To znamená, že nákupy provedené vaším dítětem by byly spojeny s účtem rodiče a nemohly by být později převedeny na jeho vlastní Apple ID. To se změnilo, když společnost Apple zavedla možnost, aby rodiče vytvořili Apple ID pro své děti. Tyto samostatné účty umožňují dětem stahovat obsah, zatímco rodiče tuto činnost sledují a kontrolují. Nastavení Apple ID pro děti mladší 13 let; starší děti si mohou vytvořit vlastní.

Pokyny v tomto článku platí pro iPhone se systémem iOS 10.3 nebo starší.

vytvořit, apple, dítě

Můžete tak učinit na adrese ! V tomto případě však budete muset při registraci Apple ID svého dítěte běžným způsobem trochu podvádět a uvést, že je dítě starší 18 let. Pokud vám tato možnost vyhovuje, použijte tyto pokyny.

Nejprve musíte aktivovat funkci Family Access. Přejděte do Nastavení → Název uživatelského účtu → Rodinný přístup a postupujte krok za krokem podle pokynů kliknutím na „Začněte„a poté „Pozvat rodinné příslušníky“.

Po aktivaci rodinného přístupu přejděte do Nastavení → Název uživatelského účtu → Rodinný přístup a klepněte na „Přidat člena rodiny“.

READ  Jak se vrátit zpět Android na Samsung

Jak na iZařízení : Vytvoření Apple ID

Ve vyskakovacím okně klepněte na možnost „Vytvořit dětský účet“.

Zobrazí se dialogové okno s žádostí o vytvoření osobního Apple ID pro dítě. Klikněte na tlačítko „Další“ v pravém horním rohu.

Vyberte datum narození dítěte a klikněte na „Další“.

Přijměte podmínky licenční smlouvy kliknutím na příslušné tlačítko v pravém dolním rohu.

Chcete-li potvrdit status rodiče, zadejte bezpečnostní kód CVV karty Family Creator propojené s Apple ID a klikněte na tlačítko „Další“.

Jak VYTVOŘIT NOVÉ Apple ID | Návod | iPhone / Apple

vytvořit, apple, dítě

Zadejte jméno a příjmení dítěte a klikněte na tlačítko „Next“.

Vytvoření nového e-mailového účtu a přihlášení z nového účtu Apple ID s doménou iCloud.Zapamatujte si ji!) a klikněte na „Další“.

Vyberte si tři testové otázky a vymyslete odpovědi.

VAROVÁNÍ! Odpovědi na kontrolní otázky si zapište zvlášť a uschovejte je na bezpečném místě, protože všechny důležité úkony na účtu budou doprovázeny odpověďmi na kontrolní otázky. Jejich obnova bude velmi obtížná.

Jak vidíte, proces vytvoření dětského Apple ID není tak náročný úkol.

Proč vytvořit účet pro své dítě?

Především pro vaši bezpečnost. Nezapomeňte, že všechna vaše data, kontakty, kalendáře, e-maily atd. jsou v bezpečí. Д. Uloženo v iCloudu. Nedávejte to všechno do dosahu dítěte, protože by to mohlo způsobit vážné škody. Změny provedené v zařízení připojeném k iCloudu se synchronizují přímo mezi všemi zařízeními, takže pokud omylem smažete kontakt, okamžitě o něj přijdete na všech zařízeních a ani o tom nebudete vědět.

Je to ale také „investice do budoucnosti“, protože vaše dítě si může vydělat peníze samo na základě vlastních dat uložených na svém účtu. Oblíbené položky v Safari, e-mailový účet učitele, hry v Game Center. Proč by měl hrát vaši hru Clash of Clans?? Že má odteď svou vlastní vesnici, takže nic nezkazí a může vás dokonce porazit v bitvách.

READ  Sony Playstation, jaké jsou rozdíly

Jak vytvořit dětské Apple ID v aplikaci Family Access

Chcete-li vytvořit účet pro dítě, musíte provést několik jednoduchých kroků:

  • Jako organizátor rodinného přístupu vstupte do nabídky „Nastavení“, klikněte na iCloud a vyberte „Rodinný přístup“.
  • Klikněte na „Vytvořit Apple ID pro dítě“ (v dolní části nabídky), přečtěte si podmínky služby a klikněte na „Další“.
  • Vyberte datum narození dítěte, čímž se před očima dítěte skryje například obsah „18“.
  • Zadejte kód CVV a potvrďte informace o zpracování platby, které budou následně provedeny.
  • Zadejte osobní údaje dítěte a nastavte jeho e-mailovou adresu na iCloudu.
  • Dále je třeba vymyslet a potvrdit přístupové heslo.
  • Systém vás poté požádá o nastavení kontrolních otázek, aby bylo možné v případě potřeby obnovit data účtu (důležité v případě krádeže nebo ztráty iPhonu).
  • Na další obrazovce musíte aktivovat možnost „Ask to Buy“. Když se dítě pokusí zakoupit aplikaci nebo hru v internetovém obchodě, obdrží majitel „rodinného přístupu“ žádost o potvrzení nákupu.
  • Systém volitelně navrhuje zapnout funkci „Sdílet zeměpisnou polohu“, která vám umožní sledovat polohu vašeho syna nebo dcery.

Tím bylo vytvořeno Apple ID dítěte v možnosti Rodinný přístup. Zbývá jen zadat údaje do iPhonu nebo iPadu vašeho dítěte. Jeho přístup k zakázanému obsahu bude nyní omezen a při pokusu o nákup se zobrazí žádost o potvrzení.

Nastavení rodičovské kontroly v iPhonu

Nedovolit dítěti používat chytrý telefon je jako snažit se ho skrýt před moderním světem. Skutečnost je taková, že děti tráví více času na telefonu, na internetu než osobně. Můžete se dohadovat, jak moc chcete, o tom, jak je to špatné. Řešení je však jen jedno. stát dělá toto. Pokud to nemůžete ovládat, ovládejte to. Tento článek se zabývá rodičovskou kontrolou. Podrobně vysvětlujeme funkce této funkce iOS a postup nastavení rodičovské kontroly na iPhonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS