Jak vytočit další místnost z mobilního telefonu

Pokud jste se někdy pokusili dostat na požadované oddělení velké organizace, můžete si představit, jak dlouho tento proces může být. Potřeba překonat různé hlasové nabídky obtěžuje mnoho předplatitelů, i když všechny takové nabídky slouží jako jeden cíl. poslat lidi s konkrétními požadavky na požadovanou jednotku. Níže budeme analyzovat, jak vytočit další telefonní číslo specialisty z vašeho mobilního telefonu.

Další číslo je interní číslo, obvykle sestávající z 3-4 číslic přiřazených zaměstnanci, týmu nebo oddělení. Je to „další“, protože je přidáno k hlavnímu telefonnímu číslu společnosti a může pokrýt velké množství zaměstnanců a jednotek.

Pokud chce klient vytočit číslo vaší společnosti při hledání konkrétního zaměstnance nebo oddělení, může být automaticky nasměrován na správné místo pomocí funkčnosti dodatečného čísla.

Existuje mnoho tras a zkratky speciálně navržených pro použití takové možnosti k záchraně podnikání a jejích předplatitelů.

Jak ukládat telefonní čísla v kontaktech iPhone

Otevřete jej stisknutím telefonu (nebo kontaktní aplikace).

Najděte kontakt, ke kterému chcete přidat další telefonní číslo sledováním nebo dokončením kontaktů.

Když najdete kontakt, ke kterému chcete přidat rozšíření, dotkněte se ho.

Kliknutím na tlačítko změníte v pravém horním rohu obrazovky.

Klikněte na telefonní číslo, na které chcete přidat další číslo.

Pokud kontakt již má telefonní číslo, chybíte tento krok. Pokud ne, přidejte telefonní číslo.

vytočit, další, číslo, iphone

Stiskněte tlačítko # v levém dolním rohu obrazovky.

Na obrazovce se zobrazí sada nových možností. Ujistěte se, že kurzor je na konci telefonního čísla (bez mezery po telefonním čísle) a poté stiskněte pauzu.

Pauza přidá po telefonním čísle čárku. Po AIM přidejte další číslo, které chcete automaticky vytočit.

Klikněte na připravené. Ušetřit změny.

Telefonní systémy zvažují čárku, kterou jste přidali k telefonnímu číslu, jako pauzu. To znamená, že váš telefon volá hlavní telefonní číslo na krátkou dobu (telefonní systém vám nabídne možnosti), a poté automaticky vytočí další místnost.

Jak uložit další čísla v kontaktech

Většina obchodních základů, obchodů, středních a velkých podniků má další čísla. Je velmi pohodlné přijímat s nimi volání z města nebo mobilního telefonu. Ale ne každý ví, jak navázat kontakt s dalším číslem v telefonní knize, aby se k němu nevstoupil neustále Hovor okamžitě vstoupí do telefonu předplatitele, kterému zavoláte na interní číslo.

  • Chcete.li uložit takové číslo s dalším kódem, otevřete seznam kontaktů na smartphonu a kliknutím na tlačítko přidejte nové;
  • Zadejte název předplatitele;
READ  Jak hodit informace do nového iPhone

Na digitální virtuální klávesnici je takový klíč obvykle umístěn a nazývá se „P“.

Nyní bude hovor prováděn přímo zadaným předplatitelem. Tento kontakt je často zachován několika symboly pauzy pro spolehlivost. K takovému číslu je někdy přidána funkce po symbolech pauzy, která je na virtuální klávesnici označena písmenem „W“. A na nových modelech chytrých telefonů lze „Potvrzení“ nazvat “. Slouží k potvrzení volání na toto další číslo při volání.

Příklad ze skutečného života

Jako příklad předpokládejme, že musíme pravidelně zavolat určitou místní lékařskou instituci, abychom schůzku jmenovali, změnili nebo zrušili. Volání do lékařského centra začíná uvítací komunikací a informacemi o nouzové péči a sebevraždě a automatický systém zpracování hovorů funguje během plné dvou minut!

0:00. 0:12 (uvítací zpráva, v nouzových případech volejte „112“)

0:12. 0:19 (kliknutím na „7“ přepněte na krizovou rybářskou linku pro vyříznutí psychologické pomoci)

0:19. 0:26 (nouzové telefonní číslo)

0:32. 0:40 (horečka, nachlazení, chřipkové systémy, kliknutím na „3“ přepněte na lékaře ve službě)

0:40. 0:46 (kliknutím na „2“ pro nahrávání informací)

0:46. 1:04 (Oznámení o ověření v Covidu v instituci)

1:04. 1:15 (doporučení jsou očkována proti chřipce, ne.li dosud neudělaná)

1:25. 1:28 (kdykoli klikněte na další číslo)

1:28. 1:31 (kliknutím na „1“ přepněte na lékárnu)

1: 31-1: 40 (kliknutím na „2“ se domluvíte / Kontaktujte primární zdravotní péči)

1:40. 1:45 (kliknutím na „3“ zavoláte doktorovi ve službě)

1:45. 1:50 (kliknutím na „4“ se dozvíte o výhodách kliniky)

1:50. 1:53 (kliknutím na „5“ vyřešíte problémy s platbou)

1: 53. 2:00 (pro přechod na operátora klikněte na „0“).

vytočit, další, číslo, iphone

Značka 0:40 říká, že musíte kliknout na „2“ pro nahrávání informací, ale pokud vám tento nápověda chybí, bude to znovu vydáno v 1:31. Ale místo čekání, až se objeví jeden z těchto požadavků, lze po připojení se systémem okamžitě stisknout „2“. Lidé však často mají špatnou paměť, ne vždy si pamatuje potřebnou další místnost. Naštěstí vám iPhone umožňuje uložit kombinaci sady ve formě celého příkazu, to je přesně to, co je v této situaci vyžadováno.

To dává smysl pouze tehdy, pokud pravidelně voláte určitým číslem. Pokud jste se poprvé dostali do hlasového menu, nebudete obeznámeni s kombinací klíčů a tipy pro ně. Pokud však čísla voláte opakovaně, pak vám váš iPhone pomůže pokaždé, když se okamžitě přesunete do potřebné nabídky.

Jak zavolat další číslo z iPhone a okamžitě jej vytočit: skryté příležitosti, o kterých možná nevíte

Mnoho z nás bylo v situacích, když při kontaktu s jakoukoli společností nebo institucí na správné specialisty nebo oddělení musíte kontaktovat další číslo.

READ  Odblokování telefonu Samsung Galaxy

Musím říci, že mnozí nemají rádi automatické telefonické hlasové nabídky. Zavoláte požadované číslo, poslouchejte zaznamenané video, stiskněte několik tlačítek, poslouchejte video znovu, znovu stiskněte tlačítko To se stane, dokud nebudete unaveni nebo se správnou trpělivost nedosáhnete konverzace s operátorem nebo se dostat do správné nabídky. Ale můžete znatelně usnadnit vaši práci s touto nabídkou a rychle se dostat tam, kde potřebujete. V tomto materiálu budeme hovořit o skrytých schopnostech iPhone, což vám umožní pohodlněji volat na další číslo.

Jak vytočit další číslo iPhone

Chcete.li zavolat další místnost s iPhone, musíte vytočit hlavní číslo a poté stisknout hvězdu. Asterisk musíte držet, dokud se v řádku sady čísel neobjeví čárka. Po útoku musíte zadat další číslo a kliknout na „volání“.

Všimněte si, že čárky mohou být vloženy do místnosti. Každá čárka přidá při psaní čísla dvousekundová pauza. To umožňuje správné volání, pokud existuje několik dalších čísel.

Pokud se vám toto téma líbí, vložte 5 hvězd na spodní část článku. Přihlaste se k odběru nás vkontaktte. Instagram. Viber.

Mnoho z nás bylo v situacích, když při kontaktu s jakoukoli společností nebo institucí se správnými specialisty nebo odděleními musíte kontaktovat další číslo.

Existují dvě možnosti, jak to udělat. Prvním způsobem je vytočit hlavní číslo a po připojení k řízení dalšího na virtuálním panelovém volání iPhone.

Pokud je známo další číslo, lze jej zadat přímo, když je hlavní číslo. Vytočte číslo, stiskněte řetězové kolo a bez uvolnění prstu počkejte na změnu řetězového kola na čárku a poté přidejte další místnost nebo místnost, podobným způsobem je dělíte čárkami.

Nastavení na mobilním telefonu

K dnešnímu dni většina podniků používá krátká čísla, aby zákazníci mohli rychle kontaktovat správného odborníka nebo oddělení. Hlasové nabídky pro mnoho uživatelů jsou velmi nepohodlné, protože musíte trávit drahocenný čas posloucháním všech možností a mnohokrát stisknout tlačítka. Pravděpodobně stiskne špatné tlačítko, takže se často musíte vrátit do počáteční nabídky a znovu poslouchat nepříjemný hlas, abyste kontaktovali správného specialisty.

Existuje však pohodlný a spolehlivý způsob, který vám umožní výrazně zrychlit proces. Za tímto účelem poskytuje iPhone zachování kombinací čísel ve formě jednoho příkazu, což je vhodné pro rychlou komunikaci.

Pokud je další číslo známo, je zaznamenáno ihned po hlavní Poté je zaznamenáno jedno nebo více dalších čísel, která jsou postupně oddělena čárkami.

Dodaná čárka aktivuje režim „pauzy“, který je nutný pro automatický systém zaznamenat zavedení dalšího čísla.

Jsou však chvíle, kdy tento způsob náboru na iPhone nefunguje. Důvodem je, že několik sekund pauzy pro systém záznamníků nestačí, takže není možné dosáhnout dalšího čísla. Tento problém lze vyřešit takto: Musíte vytočit ještě jednu krátkou kombinaci čísel.

READ  Jak připojit iPhone k reproduktoru přes Bluetooth. Které reproduktory jbl podporují partyboost?

Ve vzácných případech se však stává, že tato metoda nepomáhá. Pak můžete aktivovat režim „očekávání“. Chcete.li to provést, po sadě hlavního telefonického kontaktu klikněte a podržte klávesu „#“. Když se objeví znamení „;“ Vytočte další číslo.

Během hovoru v době, kdy smartphone obdrží příkaz o možnosti zadání dalšího čísla, se na obrazovce objeví text „Dial (sčítání)“ “. V tomto případě sada samozřejmě nebude v automatickém režimu, ale alespoň se ukáže, že vstoupí číslo jedním kliknutím.

Pro pohodlné použití lze upravovat kontakty na iPhone s přihlédnutím k automatické sadě dalšího čísla. Chcete.li to provést, v seznamu kontaktů musíte provést následující změny:

  • Vyberte kontakt a stiskněte „Upravit“.
  • Vyberte číslo, do kterého musíte přidat další.
  • Nové číslo klikněte na „Přidat telefon“.
  • Stiskněte tlačítka „#“.
  • Na konci hlavního čísla dejte čárku a napište další číslo bez prostoru.
  • Stiskněte „Ready“.

Pomocí této instrukce kroku.skrze můžete snadno a rychle vytočit další číslo na iPhone. Často používané kontakty budou tedy uloženy v notebooku, což vám umožní obejít automatické hlasové nabídky.

Čekací funkce na mobilním nebo stacionárním telefonu

Někdy vám záznamník neumožňuje získat čísla a vstoupit do znaků před dokončením nahrávání. V tomto případě se používá čekací funkce.

  • Klikněte na svůj rošt prstem. Na konci hlavního čísla se objeví bod s čárkou. Další telefon nebude zadán, dokud nebudete poskytnout odpovídající příkaz.
  • Chcete.li natáhnout čekání, zadejte několik čárky. Pokud vytočíte číslo prostřednictvím Windows, bude muset být tento symbol zkopírován a vložen z jiné aplikace. Místo bodu s čárkou budete muset použít symbol „W“.

Pokud se vypořádáte s tečkami a čárkami, jsou příliš obtížné, jen opatrně poslouchejte záznamníku. Když souhlasí, získejte potřebná čísla. Pokud začal znovu hrát stejný záznam, bude muset znovu poslouchat.

Některé záznamníky vám však umožňují přerušit automatické zprávy kdekoli. Existuje také mnoho telefonních systémů, které vám umožňují vytočit další číslo ihned po hovoru. Jako možnost zkuste jej přidat do hlavního telefonu a uložit zařízení do paměti.

Pokud při práci se zařízením vyvstanou nadměrné potíže, najděte pro něj pokyny. Je třeba říci o způsobu zahrnutí tonálního režimu. Pokud jste to ztratili, vyhledejte informace na internetu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS