Jak získat SIM kartu z iPadu

Tento článek popisuje postup pro extrakci nebo přenos SIM karty na iPhone nebo iPad (Wi-Fi Cellular Model).

Použijte pouze zásobník SIM karet zahrnutý v soupravě doručování zařízení. Například sim-karty z karet iPhone 6S nejsou vhodné pro iPhone 7.

Chcete.li určit umístění zásobníku SIM karty, najděte název vašeho modelu níže. Chcete.li otevřít zásobník SIM karty, vložte papírový klip nebo nástroj pro extrakci SIM karty do díry vedle zásobníku.

Chraňte nástroj uvnitř iPhone bez nadměrného úsilí.

Pokud nejste schopni extrahovat zásobník SIM karty, obraťte se na střed telekomunikačního operátora nebo do obchodu Apple Store a vezměte si zařízení s sebou.

Po extrahování SIM karty z zásobníku věnujte pozornost výklenku v jednom z úhlů nové SIM karty. Vložte novou SIM kartu do zásobníku do záchvatu, to lze provést pouze na jednu stranu. Poté vložte zásobník do zařízení do konce ve stejné orientaci, ve které byl extrahován. Zásobník může být také vložen pouze na jednu stranu.

Zásobník SIM karty je umístěn na pravém bočním panelu modelů iPhone X a později.

Na SIM kartě na iPhone XS Max, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max Pro Continental China můžete současně nainstalovat dvě karty nano-SIM současně.

Zásobník pro SIM kartu je umístěn na pravém bočním panelu iPhone XR a později.

Pro zařízení iPhone XR a iPhone 11 můžete současně nainstalovat dvě karty nano-SIM pro zařízení iPhone XR a iPhone 11 pro zařízení iPhone XR a iPhone 11.

V následujících zařízeních je zásobník SIM karty umístěn na pravém bočním panelu.

 • Iphone 8 Plus
 • Iphone 8
 • Iphone 7 Plus
 • Iphone 7
 • Iphone 6s Plus
 • Iphone 6s
 • Iphone 6 Plus
 • Iphone 6
 • Iphone SE
 • Iphone 5s
 • Iphone 5c
 • Iphone 5
 • Iphone 4S
 • Iphone 4 (model GSM)

V následujících zařízeních je zásobník SIM karty umístěn na horním panelu.

Chcete.li určit umístění zásobníku SIM karty, najděte název vašeho modelu níže. Chcete.li otevřít zásobník SIM karty, vložte papírový klip nebo nástroj pro extrakci SIM karty do díry vedle zásobníku.

Chraňte nástroj uvnitř iPadu bez nadměrného úsilí.

Pokud máte potíže s extrakcí zásobníku SIM karty, vyhledejte pomoc ze středu telekomunikačního operátora nebo do obchodu Apple Store a vezměte si zařízení s sebou.

Po extrahování SIM karty z zásobníku věnujte pozornost výklenku v jednom z úhlů nové SIM karty. Vložte novou SIM kartu do zásobníku do záchvatu, to lze provést pouze na jednu stranu. Poté vložte zásobník do zařízení do konce ve stejné orientaci, ve které byl extrahován. Zásobník může být také vložen pouze na jednu stranu.

V následujících zařízeních je zásobník SIM karty na pravé straně níže.

V následujících zařízeních je zásobník SIM karty na pravé straně níže.

 • Ipad Pro (12,9 palce, 2. Generace)
 • Ipad Pro (12,9 palce, 1. Generace)
 • Ipad Pro (10,5 palce)
 • Ipad Pro (9,7 palce)
 • Ipad (6. Generace)
 • Ipad (5. Generace)
 • Ipad Air (3. Generace)
 • Ipad Air 2
 • Ipad vzduch
 • Ipad Mini (5. Generace)
 • Ipad Mini 4
 • Ipad mini 3
 • Ipad mini 2
 • IPAD mini

V následujících zařízeních je zásobník SIM karty umístěn na levé straně nahoře.

Papírovací klip nebo nástroj pro extrakci SIM karty musí být vložen pod úhlem 45 °

Na iPad Wi-Fi 3G SIM karta je na levé straně níže.

Tato stránka je užitečná?

Který z iPadů podporuje SIM kartu

Poté, co jsme se stali šťastným vlastníkem nového moderního gadgetu, samozřejmě chceme z jeho operace vytlačit vše možné. To platí pro dostupnost různých aplikací v něm a na možnost přístupu k internetu. Koneckonců, v síti najdete a stahujete hodně užitečnosti a zajímavých programů pro vaše zařízení.

Pokud tableta Apple spadla do vašich rukou a nevíte, zda má podporu 3G, věnujte pozornost trupu zezadu. Pokud má v horní části černý pruh, má tento gadget přístup k internetu pomocí sítě mobilní operátor podporující 3G. Anténa je skryta za tímto proužkem a černá podšívka zvyšuje sílu signálu.

Co by měla být SIM karta?

Nezapomeňte, že předtím, než získáte SIM kartu z iPhone 4, musíte také objasnit jeho velikost. Jak víte, existují tři formáty, které nabízejí SIM karty: Classic, Microsim a Nanosim. Pokud máte „iPhone“ 4, potřebujete formát „mikro“ a pokud vaše zařízení patří do 5. Generace, pak je vhodné pouze „Nano“. Když tedy koupíte startovní balíček, požádejte prodejce, aby vám kartu okamžitě snížil na požadovanou velikost, pokud se to ještě nestalo. Je docela obtížné vyříznout sim kartu sám doma: existuje riziko poškození karty.

Jak získat SIM kartu pomocí klíče

Jak zajistit, aby byla SIM karta zabavena standardním způsobem, popsaná v jakýchkoli pokynech. Za tímto účelem připojí výrobce malý klíč s ostrým koncem s krabicí k telefonu, aby volně odstranil slot. To se provádí následovně:

 • Mobilní telefon se vypne, proto musíte na několik sekund upínat tlačítko napájení, které se nachází na horní části zařízení. Na obrazovce by měl být zobrazen nápis „Slide to napájení“, tj. Návrh vypnutí gadgetu by měl být zobrazen nápis „Slide to Eff Off“. Zůstává pouze provést nápis v levém pravém rozsahu.
 • Na horní nebo straně panelu v závislosti na modelu iPhone je speciální slot se sim kartou (port SIM). Bude třeba předložit k vyřešení problému.
 • Dále je odebrán klíč, který je připojen v soupravě, vložený ostrým špičkou do speciální díry, dokud se neobjeví charakteristické kliknutí.
 • Jakmile je SIM karta vytažena, port SIM se uzavře ke stejnému kliknutí, a poté lze smartphone vrátit do aktivního režimu.

Takový klíč lze nosit s telefonem v případě, že bude mít vždy přístup k mapě mobilního operátora nebo může být uložen s krabicí, zbývající komponenty příslušenství.

Použití jehly pro šicí stroje

Šití jehla má podobnou strukturu speciálních klíčů. Výsledkem je, že je univerzální pro extrahování zásobníku pro SIM kartu na jakémkoli mobilním zařízení. Kromě toho je šití jehly přítomna téměř v každém domě nebo bytě, kde je žena!

 • .

SIM karta a její umístění

Souhlasíte s tím, že když si koupíme telefon v obchodě, položíme jen otázku, jak to udělat, protože nám prodejce jednoduše vloží kartu. Ale jakmile o tom přijde čas, a abyste zařízení nepoškodili, musíte vědět, jak to udělat správně. Hlavní věcí je udělat vše úhledně a bez tvrdých pohybů, jinak můžete poškodit konektor.

vytáhnout, kartu, ipadu

Kde je zásobník SIM karty

Nejprve tedy musíte určit umístění zásobníku konektoru. Vývojáři iPhone vyrobili tak, aby v různých modelech byl konektor umístěn na různých místech. Viz níže a vyhledejte svůj model:

 • Iphone X. Konektor je umístěn na pravém bočním panelu
 • Počáteční model iPhone, iPhone 3 G, iPhone 3 GS. Na horním panelu
 • Pro všechna ostatní zařízení tohoto modelu vyhledejte SIM kartu na bočním panelu.

Proces extrakce karty

Hlavní věc v této věci. Přesnost! Koneckonců, materiál, ze kterého je slot vyroben. Velmi křehký a tenký. Je snadné to zlomit. Měli byste mít nástroj Špička papírové klipy by měla být vložena do díry na štěrbinu a stisknutím

READ  Jak přenášet na paměťovou kartu Samsung se systémem Android. Přenos obrázků na microSD v systému Android

Chcete.li získat SIM kartu, nemusíte vyvíjet vážné úsilí. Ale někdy se stane, že Sim.Kartu nelze odstranit. Co v tomto případě? Když k takovému problému dojde, slot se trochu otevře a nejde dále. Musíte vzít něco tenkého a odolného. Například film ze složky papíru. Další akce jsou následující: Vložte to mezi tělo a slot z obrazovky. Poté stiskněte desku a slot na obrazovku, vytáhněte SIM kartu.

Postup vyžaduje obratnost, takže pokud nejste si jisti ve svých schopnostech nebo se bojíte poškodit zařízení, je lepší kontaktovat servisní středisko.

Jak vložit nebo vytáhnout SIM kartu ze zařízení Apple: postupně pokyny a tipy pro majitele. Jak získat SIM kartu z iPhone

Praktické a zároveň prezentovatelné „iPhone 4“ dobyly své uživatele jednoduchostí používání a technickou spolehlivost v provozu.

Někteří neznámí, nebo jak vytáhnout SIM kartu z „iPhone 4“

Poměrně standardní situace může ovlivnit každého: Zakoupený telefon nezjistí zjevné známky přítomnosti konektoru pro SIM kartu. Zařízení září monolitně se šumivým pouzdrem, což jasně ukazuje, že jablko není tak snadné se dostat ven.

A přesto, jak získat SIM kartu z „iPhone 4“? Pokud jste se nezúčastnili procesu zavádění elektronického identifikátoru předplatitele do telefonu a nepřipojili jste důležitost důležitosti toho, co se děje, v důsledku toho jste nyní ve stavu úplné nevědomosti: kde přichází SIM karta z a jak jej odstranit z telefonu? A situace související s výměnou čísla právě teď vznikla. Nová SIM karta prostě touží po digitálním objetí mobilního „zázraku“. Ale „neviditelný“ slot pro SIM kartu stále nelze detekovat. Neuvěřitelně jednoduché řešení spočívá v konstruktivní zvláštnosti mozku, pojďme zjistit, jak toto „sny“ funguje.

Skvělé zařízení pro obyčejné lidi

Případ iPhone skrývá „velká tajemství“, která si zaslouží absolutní pozornost. Otázka, jak vytáhnout SIM kartu z iPhone 4. Konzervativní design produktů Apple má řadu výhod, které jsou vyjádřeny výhodou konkurenčních analogů.

A výhodné rozdíly spočívají v pohodlném umístění navigační klávesnice, okamžité hmatové odezvy a dalších vítězných žetonech, včetně umístění slotu pro SIM kartu. Majitel iPhone nemusí případ otevírat, odstranit baterii a nainstalovat SIM kartu do vynalezeného vynalezeného přijímače SIM.

Stačí mít s sebou speciální sponou v oblasti papíru (špendlík nebo jehla) a na pravé straně nalezení díry, což je druh vnitřního mechanismu, bude na otvoru fungovat, jakmile na ni budete chovat krátkým kliknutím na papírová klip. Instalací karty zatlačte přijímač slotu.

Nyní se pro vás vyřešila otázka, jak získat SIM kartu z iPhone 4.

Slot nevhodný pro velikosti nebo proč není na místě?

Iphone třetí generace změnil umístění konektoru SIM karty. Jak vytáhnout SIM kartu z iPhone 4, pokud je pouze tlačítko na pravé straně?. SIMKA v takových telefonech je vložena shora, vedle tlačítka „VCL/OKL“.

Stojí za zmínku, že samotná SIM karta, navržená tak, aby udržovala zařízení pro iPhone, by měla být formátem micro-SIM, to znamená, mít menší velikosti. Ve specializovaném obchodě, kde si můžete koupit vše pro iPhone 4, vám určitě pomůžete „re.vyvinout“ formát SIM karty.

V zásadě se nůžky pro domácnost vyrovnávají s takovým úkolem „na zdraví“. Pokud jste si jisti, co a jak to uděláte, opatrně odřízněte okraje karty. hlavní opatrnost a pozornost, abyste nepoškodili elektronický čip.

Před řezem odstraňte rozměry výklenku v zásobníku pro SIM kartu, teprve poté. Hodně štěstí!

Předchozí čas jsme podrobně zkoumali, jak vyčistit paměť na iPhone pomocí ITES a bez ní napsal malou instrukci, se kterou se můžete seznámit. V současné době je obtížné si představit práci telefonu bez karty SIM.

Všechny telefony iPhone a většina iPadů jsou navrženy tak, aby komunikovaly mezi uživateli, přáteli, kolegy a lidmi, kteří se nám blíží. Komunikace je možná jak prostřednictvím internetu, tak prostřednictvím sítě mobilního operátora pomocí SIM karty.

Pokud zásobník vůbec nepostupuje

Není třeba fanaticky stisknout tlačítko pomocí papírové klipy, pokud se světlem nebo mírným stisknutím vyšel podnos z iPhone nebo iPad. S největší pravděpodobností ve vašem případě budete muset o pomoc kontaktovat servisní středisko, pokud samozřejmě nemáte užitečnou dovednost analýzy a shromažďování takové techniky. A určitě špatným nápadem bude pokus o mechanicky vytáhnout podnos: Nůž a další ostré předměty nejen zkazí typ technologie, ale mohou také vést k vážnějším zhroucení, pokud se kousek nástroje rozpadne a zůstane uvnitř uvnitř. Nechcete, aby vaše oblíbené 5 nebo 4s trpěly ještě více?

K úplnému blokování slotu často dochází, když byla použitá SIM karta vyříznuta ze staré, která se nehodila na parametry. Věřte mi, karta projde mnohem rychleji a bude vyžadovat mnohem méně peněz než takové rozpis iPhone nebo iPad. Nebuďte příliš líní na to, abyste kartu nahradili, takže později nemusíte kontaktovat servisní středisko o pomoc kvůli vaší neviditelnosti.

Některé problémy s iPhone nebo iPad, jako je extrahování SIM karty bez použití klíče, lze vyřešit samostatně, ale hlavní věcí je pamatovat si, že servisní centra nejsou marná a jsou také připravena na pomoc v obtížném případě. Odvažte se, ale adekvátně posoudit situaci a nepropadejte panice!

Při nákupu nového nebo použitého iPhone do ní musíte vložit SIM kartu. Jak to udělat?

Když začnete používat nový telefon, určitě do něj musíte vložit SIM kartu nebo ji změnit. V zásadě, abyste mohli otevřít slot pro umístění v něm, musíte odstranit zadní panel telefonu a získat baterii. Ale taková operace vám v případě iPhone nic nedává. Mnoho uživatelů má proto zcela rozumnou otázku, jak získat SIM kartu s iPhone.

Proces na příkladu starých modelů iPhone zvážíme. Můžete to udělat s aktivním zařízením, ale doporučuje se jej vypnout. Budete potřebovat speciální klíč, který připomíná malou papírovou klipu.

Je vložen do díry poblíž slotu Simka, který jej otevře. Poté vyjměte otevřený zásobník a vyměňte v ní SIM kartu nebo vložte novou

Pokud mluvíme o novějších modelech, pak mají slot pro SIM kartu na druhé straně.A samotný proces se neliší

Ipad

Níže najděte svůj model a najděte si SIM-Trap. Chcete.li otevřít zásobník SIM karty, vložte nástroj pro klip nebo SIM pro extrakci do díry vedle zásobníku. Impuls pro iPad, ale ne jeho síla. Pokud máte potíže s extrakcí sim-ochucené, vezměte zařízení k nápovědu k nosiči nebo v obchodě Apple.

Po odstranění SIM karty z zásobníku věnujte pozornost výklenku v jednom z rohů nové SIM karty. Umístěte novou SIM kartu do zásobníku-to bude odpovídat pouze jedné cestě, protože. Poté zcela vložte zásobník do zařízení a ve stejné orientaci, jako jste jej odstranili. Podnos je vhodný pouze jedním způsobem.

Najděte zásobník SIM karty na pravé straně, níže:

Najděte zásobník SIM karty na pravé straně, níže:

 • Pro iPad Pro od 12.9 palců (2. Generace)
 • Pro iPad Pro od 12.9 palců (1. Generace)
 • O iPadu (10.5 palců)
 • O iPadu (9,7 palce)

Najděte zásobník SIM karty na levé straně výše:

vytáhnout, kartu, ipadu

Když vložíte klip nebo jste součástí nástroje SIM pro extrakci, použijte úhel 45 °

Na iPadu s Wi-Fi 3G najdete zásobník SIM karty na levé straně, dole.

Simka z iPhone není vytažena. Jak získat SIM kartu z iPhone

Způsob vytahování SIM karet v iPhone se liší od ostatních chytrých telefonů s pohodlím a ohleduplností. Za tímto účelem není nutné vypnout telefon, otevřít celý zadní panel, odhalit baterii, vnitřky telefonu a citlivá mediální oddělení. Výměna SIM karty může být provedena na zapnutém gadgetu, aniž by její práce přerušila. Karta není chráněna víkem a mechanismem házení, existuje speciální port SIM. Vedle něj je skryté tlačítko, kliknutím na které můžete kartu snadno odstranit.

Iphone, jako každý telefon, potřebujete sim kartu pro plnou práci. Mobilní operátor skrze to poskytuje komunikační služby. Hovory, zprávy, internet. vše záleží na tomto příslušenství. Proto je důležité přijít na to, jak vložit SIM kartu do iPhone, vytáhnout ji odtamtud a jaké typy karet by měly být zakoupeny pro zařízení Apple.

READ  Jak odstranit účet iPad

Standard SIM není vhodný pro moderní modely iPhone. je příliš velký. Můžete si koupit nový. Ale stojí to peníze. A pokud máte na staré mapě nějaké telefony, musí být odloženy. Je snazší řezat SIM.

V tomto článku vám řekneme, jak připravit, nainstalovat a extrahovat SIM kartu do vašeho iPhone

Vložte nebo vytáhněte

Karta by měla být ve speciálním iPhone „zásobníku“. Ale v zastaralých modelech gadgetu může být uvnitř zařízení. A abyste to získali nebo vložili, musíte odstranit zadní panel a vytáhnout baterii. Před otevřením SIM karty na iPhone musíte zjistit, kde je.

vytáhnout, kartu, ipadu

Podívejte se na případ zařízení. V iPhone 4, 5, 6 a SE je zásobník na straně. V řadě 3G. zespodu. V uzavřeném stavu může být rozpoznán pouze obrysem a malou dírou poblíž (s jeho pomocí je SIM karta odstraněna).

Pokud ve vašem zařízení není nic takového, měl by být Sim uvnitř. Vytáhnout to:

 • Odpojte zařízení. Chcete.li to provést, klikněte na tlačítko Lock. Na obrazovce se objeví červený posuvník. Přesuňte to do strany. V některých případech musí být vymačkána.
 • Otevřete zadní panel telefonu. Pokud není odpojena, pak by SIM karta neměla být uvnitř.
 • Vytáhněte baterii.
 • Tam je slot SIM karty. Vedle něj jsou pokyny, na které se vloží. SIM vždy vytváří šikmý úhel, aby bylo vidět, kde má „vrchol“.
 • Musí být umístěn s čipem dolů tak, aby sousedil s kontakty telefonu.
 • „Vytáhněte“ sim ze slotu, pokud to potřebujete. A stejným způsobem to můžete vrátit.
 • Karta může být opravena víkem. Dejte to s něčím tenkým, aby to otevřel.

Zde je návod, jak získat SIM kartu z iPhone, pokud se nachází v zásobníku:

 • Když je ve své drážce, je tak snadné ji vyjmout. Iphone obsahuje nástroj pro extrakci SIM karet. Pokud tomu tak není, je vhodný podrobný klip, tupá jehla nebo něco takového. Ostré objekty jsou lepší nepoužívat. Pro operaci budete potřebovat speciální nástroj
 • Vložte ji do malé díry vedle zásobníku a mírně stiskněte. Postupuje.
 • Vytáhněte to úplně.
 • Bude mít formu sim a obdélníkový otvor. Karta musí být umístěna tak, aby se čip shodoval s touto dírou. Pokud se tam SIM karta nehodí, musí být řezána nebo nová.
 • Po všech manipulacích vložte zásobník do iPhone.

Jak řezat

Různé modely zařízení Apple podporují různé formáty SIM. Můžete vytáhnout zásobník a zjistit, která karta se používá ve vašem gadgetu. Mělo by být také uvedeno v pokynech. Nebo v informacích o zařízení na oficiálních webových stránkách Apple.

Obyčejná SIM karta může být nakrájena na micro-SIM a nano-SIM, pokud má „prodloužený“ čip. To nelze provést s velkým čtvercovým kontaktem, protože jedna z jeho funkčních částí bude „odříznutá“.

Na celé nové SIM kartě jsou řezy. Stačí stisknout na správném místě, abyste získali mikro nebo nano verzi. Zbytečný plast se prostě rozbije.

Pokud není nic podobného, ​​je nejlepší koupit speciální sadu pro řezání SIM karty (vypadá to jako sešívač). Nebo to vezměte do telefonu z Apple a svěřte práci profesionálům.

Pokud to uděláte ručně, existuje riziko poškození poškození.

Pokud se rozhodnete oříznout SIM kartu sami, budete potřebovat ostré a odolné nůžky, dobře sharpenovanou tužkou a vládce. V tomto procesu je hlavní věc poškodit čip a odříznout pouze plast.

Pokud již máte SIM správné velikosti, stačí připojit obě karty k sobě a odříznout všechny zbytečné. Nebo měřit zásobník.

Na internetu najdete také šablonu s rozměry SIM karty a vytisknout ji na tiskárnu.

Pamatujte, kde má „roh“ (nebo značka s tužkou). Ve verzi řezu to bude také třeba udělat. Jinak nebude jasné, na kterou stranu potřebujete vložit kartu.

Různé SIM karty se používají v závislosti na modelu iPhone

Mikro-SIM

Mikro-symbol má rozměry 12 × 15 milimetrů. Chcete.li to snížit:

 • Položte jej na stůl, aby byl čip vpravo nahoře. Před každou operací je lepší nastínit linky tužkou. Musí být nakresleny rovnoběžně se stranami čipu.
 • Odřízněte horní část karty tak, aby před kontaktem zůstalo 1 mm plastu. Neubližujte čipu.
 • Nechte plast 1,8-2 mm vpravo.
 • Potřebujete obdélník vysoký 12 mm a široký 15 mm. Mělo by to být úměrné mapě, kterou máte nyní. Zpočátku jsou jeho strany také různé velikosti.
 • Nakreslete čáry pro obdélník. Mark, kde v něm bude roh.
 • „Narpat“ je lepší než „Cut“. Pokud se SIM ukáže příliš velké, lze jej upravit. Pokud se ukáže, že je příliš malý, již to není opraveno.
 • Nyní odřízněte mikro symbu.
 • Roh musí být přerušen diagonálně (45 stupňů). Pokud nemáte po ruce transportér, změřte 2,5 mm zdola a vlevo od SIM. Kreslit čáry. Kde se protínají s okraji SIM karty, odřízněte kus. Roh by měl být vždy ze stejné strany.
 • Zkuste vložit kartu do zásobníku.

Micro-SIM se používá v iPhone 4 a 4S. Moderní modely jsou kompatibilní s nano-SIM.

Nano-Sim

V miniaturním SIM (pro snížení rohu, aniž by se dotkl kontaktů, zůstává pouze čip a malý plast). Jeho rozměry jsou 12,3 × 8,8. Je dost obtížné měřit s takovou přesností. Je to v pořádku, pokud se mýlíte půl milionu. Nano-symboly jsou tenčí než obvykle. Proto budete potřebovat soubor nebo brusný papír, abyste vymazali vrstvu plastu.

Jak vložit nebo vytáhnout SIM kartu ze zařízení Apple: postupně pokyny a tipy pro majitele

Co dělat, pokud máte iPhone a cizinci silné postavy, požádejte vás telefon, abyste vložili svou SIM kartu a zavolali? A nemůžete je odmítnout, protože volání mámy je posvátné? Nebo změníte mobilní operátor? Nebo jen prodávat zařízení od Apple a musíte získat svou SIM kartu? Zdálo by se, že elementární provoz, ale s ním mohou nastat potíže.

Jak vložit nebo vytáhnout SIM kartu na různé modely iPhone, iPad

Okamžitě stojí za zmínku, že SIM karty jsou vloženy do iPhone pomocí speciálního malého kontejneru. Je spolehlivě stanoveno v bydlení spolu s čipem průzkumu.

Tato „box“ pro Simku je obvykle umístěn na bočním panelu zařízení, může být umístěn v horní a dolní části.

Pouze v několika zařízeních Apple (iPhone 3GS, iPhone 3G) byl slot SIM karty zabudován do horní části telefonu.

Vzhled kontejneru je téměř nezměněn. Je to oddělení s dírou pro speciální klíč.

Na pravé straně najdeme slot SIM karty s klíčovou dírou

Klíč tedy musí být vložen do díry a mírně stiskněte. Musíte pečlivě aplikovat sílu, protože zařízení Apple nahoře je plněno dole pomocí desek a čipů. A jsou velmi snadno poškozeni jakoukoli škrábance.

Klíč, se kterým vytáhneme slot SIM karty

S největší pravděpodobností se kontejner téměř okamžitě rozdá a „skočí“, jakmile použijete speciální jaro.

Pomocí klíče vytáhněte kontejner pomocí SIM karty

Otázka okamžitě vyvstává: kde získat klíč?.

V krabici se zařízením najdeme klíč

Ale pokud jste takový dárek nenašli v krabici, nezoufejte. Chcete.li otevřít slot, můžete použít jakýkoli objekt, který má podobné fyzické a geometrické vlastnosti. Nejoblíbenější volbou pro otevření slotu SIM je obyčejná klip na papír.

Papírové papírové klipy, se kterými se otevíráme a vytáhneme zásobník pro SIM kartu

Zvláštní klíč, jako je papírový klip, lze nahradit čímkoli. Například jehla (použijte pouze nudný konec), párátko, kus tvrdého drátu atd.

A operace může být úspěšně provedena bez speciálního klíče.

Nepoužívejte hrubou sílu, příliš se rozdrťte a snažte se tlačit nádobu nožem. S největší pravděpodobností to povede k žalostným důsledkům a zničení integrity těla.

Jak vytáhnout SIM kartu z iPhone, pokud je zaseknutá uvnitř

Bohužel jsou případy blikajících simíků v iPhonech časté. To platí zejména pro tzv. Obřízené a samoobslužné SIM karty formátu 3FF a 4FF.

SIM-karty 2FFM 3FF a 4FF FORMÁTY, které se používají při provozu smartphonů

V případě, že je SIM karta zaseknutá, musíte ji zkusit znovu vložit do zásobníku a poté opakovat operaci s vytažením slotu:

 • Šok váš telefon: možná Simka okamžitě padne na místo;
 • Zkuste několikrát provést postup pro otevření krytu kontejneru pro SIM;
 • Najděte malý kousek hustého plastového filmu nebo velmi tenkého plastu. S pomocí nůžky je nakrájejte na stav proužku, trochu již než slot pro SIM kartu. Pokuste se nalepit tento „nástroj“ do štěrbiny mezi kontejnerem a telefonem, vložte SIM kartu na místo do zásobníku. Když máte pocit, že se karta dostala na místo, pečlivě se pokuste znovu otevřít kontejner.
READ  Jak přenést fotografie na paměťovou kartu Huawei. Jak přenést data z interní paměti na kartu SD?

Pokud se kontejner SIM karty vůbec nepohybuje

Pokud slot SIM karty vůbec neodpovídá na vaše pokusy o jeho otevření, nebude to fungovat, aby se zabránilo kontaktování servisního centra.

Tento problém je vyřešen pouze úplným otevřením zařízení a bez specializovaných dovedností a nástrojů je pravděpodobnost poškození zařízení extrémně vysoká.

Je důležité si uvědomit, že servisní centra spolu s podpůrnými službami byla vytvořena, aby pomohla uživatelům a shromažďovala informace o vadách a sloupcích zařízení. Kontaktováním specializovaných oddělení tedy také pomáháte společnostem, aby se jejich výrobky zlepšily a bezpečnější pro vás.

Vypadněte z karty Apple zařízení SIM jen. Pokud s tím máte problémy, neměli byste panikařit a okamžitě spěchat do servisního centra. Stačí ukázat trpělivost a trochu obratnosti a můžete se vyrovnat i s nejobtížnějším úkolem.

SIM karta a její umístění

Souhlasíte s tím, že když si koupíme telefon v obchodě, položíme jen otázku, jak to udělat, protože nám prodejce jednoduše vloží kartu. Ale jakmile o tom přijde čas, a abyste zařízení nepoškodili, musíte vědět, jak to udělat správně. Hlavní věcí je udělat vše úhledně a bez tvrdých pohybů, jinak můžete poškodit konektor.

Kde je zásobník SIM karty

Nejprve tedy musíte určit umístění zásobníku konektoru. Vývojáři iPhone vyrobili tak, aby v různých modelech byl konektor umístěn na různých místech. Viz níže a vyhledejte svůj model:

vytáhnout, kartu, ipadu
 • Iphone X. Konektor je umístěn na pravém bočním panelu
 • Původní iPhone, iPhone 3 G, iPhone 3 GS model na horním panelu
 • Pro všechna ostatní zařízení tohoto modelu vyhledejte SIM kartu na bočním panelu.

Běžná situace

Předpokládejme, že bude možné extrahovat SIM kartu bez komplikací, a my se obrátíme na příjem na základě principu náhrady. Odstranění zásobníku pomocí klíče neděláte nic jiného než malý mechanický efekt: Jehla jednoduše aktivuje mechanismus a není jediným předmětem pro tento předmět. Je docela možné vytáhnout zásobník nahrazením jehly obyčejnými tiskovými klipy, který je třeba nejprve trochu narovnat. Špička papírové klipy není o nic horší než speciální jehla s aktivací mechanismu prodloužení zásobníku a ve většině případů již nebude vyžadovat žádné jiné techniky nebo nástroje. Ach ano, pokud jste ještě nikdy nevybrali SIM kartu z iPhone, ať už 3, 4, 4s, 5s nebo 6, nejprve najdete požadovaný slot. V různých modelech je na různých místech, ale vždy má podlouhlý tvar podobný oválnému.

 • Slot je napravo na straně iPhone 6s Plus, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4s a iPhone 4 GSM, iPad Pro, iPad Mini 2, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini 3 ,, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Mini 2, iPad Mini.
 • Zásobník je umístěn nahoře, vedle tlačítka napájení, pro starší modely: iPhone 3GS, iPhone 3G, iPad 4, iPad 3, iPad 2 Wi-Fi 3G GSM. Současně, pokusit se získat SIM kartu z iPadů, musíte vložit klip do klíčového konektoru, který není kolmo, ale v úhlu 45 °.
 • Slot vlevo dole najdete pouze na iPad Wi-Fi 3G.

Použití papírové klipy je nejoblíbenější kvůli jeho dostupnosti a všestrannosti, ale pokud ve vaší situaci nemůžete získat sponou v papíru, pak ji lze nahradit dalšími podobnými položkami. Konec velké jehly nebo drátu pro tyto účely bude docela vhodný.

Předpokládejme, že bude možné extrahovat SIM kartu bez komplikací, a my se obrátíme na příjem na základě principu náhrady. Odstranění zásobníku pomocí klíče neděláte nic jiného než malý mechanický efekt: Jehla jednoduše aktivuje mechanismus a není jediným předmětem pro tento předmět. Je docela možné vytáhnout zásobník nahrazením jehly obyčejnými tiskovými klipy, který je třeba nejprve trochu narovnat. Špička papírové klipy není o nic horší než speciální jehla s aktivací mechanismu prodloužení zásobníku a ve většině případů již nebude vyžadovat žádné jiné techniky nebo nástroje.

Ach ano, pokud jste ještě nikdy nevybrali SIM kartu z iPhone, ať už 3, 4, 4s, 5s nebo 6, nejprve najdete požadovaný slot. V různých modelech je na různých místech, ale vždy má podlouhlý tvar podobný oválnému.

 • Slot je napravo na straně iPhone 6s Plus, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4s a iPhone 4 GSM, iPad Pro, iPad Mini 2, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini 3 ,, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Mini 2, iPad Mini.
 • Zásobník je umístěn nahoře, vedle tlačítka napájení, pro starší modely: iPhone 3GS, iPhone 3G, iPad 4, iPad 3, iPad 2 Wi-Fi 3G GSM. Současně, když se snažíte získat SIM kartu z iPadů, musíte vložit klip do klíčového konektoru, který není kolmo, ale v úhlu 45 °.
 • Slot vlevo dole najdete pouze na iPad Wi-Fi 3G.

Použití papírové klipy je nejoblíbenější kvůli jeho dostupnosti a všestrannosti, ale pokud ve vaší situaci nemůžete získat sponou v papíru, pak ji lze nahradit dalšími podobnými položkami. Konec velké jehly nebo drátu pro tyto účely bude docela vhodný.

Předpokládejme, že bude možné extrahovat SIM kartu bez komplikací, a my se obrátíme na příjem na základě principu náhrady. Odstranění zásobníku pomocí klíče neděláte nic jiného než malý mechanický efekt: Jehla jednoduše aktivuje mechanismus a není jediným předmětem pro tento předmět. Je docela možné vytáhnout zásobník nahrazením jehly obyčejnými tiskovými klipy, který je třeba nejprve trochu narovnat. Špička papírové klipy není o nic horší než speciální jehla s aktivací mechanismu prodloužení zásobníku a ve většině případů již nebude vyžadovat žádné jiné techniky nebo nástroje.

Ach ano, pokud jste ještě nikdy nevybrali SIM kartu z iPhone, ať už 3, 4, 4s, 5s nebo 6, nejprve najdete požadovaný slot. V různých modelech je na různých místech, ale vždy má podlouhlý tvar podobný oválnému.

 • Slot je napravo na straně iPhone 6s Plus, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4s a iPhone 4 GSM, iPad Pro, iPad Mini 2, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini 3 ,, iPad Mini 3, iPad Air, iPad Mini 2, iPad Mini.
 • Zásobník je umístěn nahoře, vedle tlačítka napájení, pro starší modely: iPhone 3GS, iPhone 3G, iPad 4, iPad 3, iPad 2 Wi-Fi 3G GSM. Současně, když se snažíte získat SIM kartu z iPadů, musíte vložit klip do klíčového konektoru, který není kolmo, ale v úhlu 45 °.
 • Slot vlevo dole najdete pouze na iPad Wi-Fi 3G.

Použití papírové klipy je nejoblíbenější kvůli jeho dostupnosti a všestrannosti, ale pokud ve vaší situaci nemůžete získat sponou v papíru, pak ji lze nahradit dalšími podobnými položkami. Konec velké jehly nebo drátu pro tyto účely bude docela vhodný.

Co dělat, když je Simka zaseknutí?

Může také jít ven, že se podnos otevřel, ale samotná SIM karta je v ní zaseknutá a nemůžete ji získat. Tato situace je velmi relevantní pro verze zařízení nad čtvrtou, protože používají micro-SIM.

Samozřejmě, pokud chcete, můžete hledat odborníky. Ale kdo chce zaplatit za to, co dokáže sám, a bez peněz úplně? Chcete.li získat uvízlou sim kartu, najděte něco tenkého, ale zároveň odolné. Například modelový nůž. Umístěte ji do mezery mezi tělem a slotem. Nyní pečlivě stiskněte slot na displej, vytáhněte jej.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS