Jak deaktivovat slepý režim pro Android

V telefonech na OS Android existuje taková možnost jako Talkback. Po aktivaci takové funkce smartphone nezávisle vyjadřuje všechny akce, které bude provést uživatel v telefonu. Kromě toho je tato možnost vyjádřena textem, který se objeví na obrazovce mobilního telefonu.

Tento režim byl vyvinut a přidán pro zrakově postižené nebo slepé uživatele, zřídka, když běžný uživatel aktivuje možnost. Kromě toho, pokud je tato možnost náhodně zahrnuta, a to jak do telefonu, tak na tabletu, pouze zasahuje. Pokud jste zapnuli tento režim a nevíte, jak jej odpojit, proveďte změny v nastavení možnosti, pak vám tento článek pomůže s tímto.

Jak zakázat Talkback na Android

Operační systém Android má takovou funkci jako Talkback. Může vyjádřit všechny akce, které uživatel provádí na svém smartphonu, také může hovořit o textu, který se objeví na obrazovce smartphonu.

Tato funkce je primárně určena pro zrakově postižené nebo slepé lidi a obyčejný člověk je nepravděpodobné, že bude užitečný. Navíc, pokud jej náhodou zapnete na smartphonu nebo tabletu Android, bude to zasahovat do vás a bude téměř nemožné používat zařízení normálně.

Pokud máte tuto situaci, pak vám tento článek pomůže. Zde se naučíte, jak zakázat nebo nakonfigurovat funkci Talkback na Androidu.

Chcete.li vypnout funkci Talkback na Androidu, musíte nejprve otevřít nastavení. Chcete.li to provést, otevřete horní oponu a klikněte na tlačítko ve formě zařízení. Nastavení můžete také otevřít pomocí ikony na ploše nebo v seznamu všech programů.

Poté, co se dostanete do nastavení, procházejte stránkou na samém konci a otevřete sekci „Special. Příležitosti “. Tato část bude v jednotce nastavení systému.

Dále musíte otevřít pododdíl „Talkback“.

A přesuňte přepínač do polohy „OFF“.

Pokud nechcete úplně vypnout Talkback, můžete jít do nastavení.

V nastavení funkce Talkback je k dispozici obrovské množství různých možností.

Například v nastavení Talkback můžete změnit objem řeči, nakonfigurovat syntézu hlasu, změnit tón hlasového hraní, zapnout nebo deaktivovat hlas stisknutí klíčů a také mnohem více.

READ  Jak vytáhnout kazetu z tiskárny Samsung

Vypnutí Talkback

Nyní má mnoho tablet a smartphonů svůj vlastní proprietární skořápku. Pokud jde o nastavení, jsou však všechny přibližně stejné. V tomto ohledu je talkback o Androidu jakékoli verze as jakoukoli intenzitou deaktivován stejný, s velmi vzácnou výjimkou. Za tímto účelem je třeba provést následující akce:

Přejděte do části „Nastavení“.

Přejděte na pododdíl „Special Opportunity“. Na některých chytrých telefonech to může být skryto v nabídce „rozšířená nastavení“.

Na některých membránách bude vyžadován přechod na „vizi“ pododdílu.

Přejděte do sekce Talkback. Na smartphonech a tabletech Samsung lze nazvat hlasovým asistentem.

Deaktivujte příznak umístěný vedle názvu funkce.

Pravděpodobně budete potřebovat potvrzení svých akcí. Chcete.li to provést, klikněte na tlačítko „Ano“.

Nezapomeňte, že první stisknutí prvku nebude nic znamenat. to bude pouze robotický hlas odpovídajícím textem. Proto by stisknutí mělo být dvojnásobné. ve způsobu dvojitého kliknutí pomocí levého tlačítka myši při správě operačního systému Windows.

Jak zakázat talkback v nastavení

Jak deaktivovat asistenta prostřednictvím nabídky aplikací.

  • V seznamu najděte aplikaci Talkback a klikněte na „Zakázat“.
  • Objeví se varovné okno. Není nutné věnovat pozornost tomu a bezpečně potvrdit postup stisknutím klávesy „Zakázat dodatek“.

Pokud v seznamu aplikací uživatel nenajde program se stejným názvem nebo nazývá se „hlasový asistent“, měl by tedy vypnout Talkback prostřednictvím sekce Special Section sekce. Toto bylo popsáno výše.

Potřebovat pomoc?

Pokud potřebujete rychlou konzultaci, vyberte možnost „Začněte chat“. Můžete nám také poslat e.mailovou zprávu a my vás v blízké budoucnosti kontaktujeme.

Poté, co děti hrály po telefonu, je pro ně divné, je těžké je později použít. Zahrnout mnoho různých zázračných funkcí. Připsal bych Android takovým „zázračným funkcím“ programu Talkback Android “. Samozřejmě, stejně jako jakýkoli systém Android, ne bez jeho „vtipů“.

Neplánoval jsem psát o vypnutí hlasové podpory. Ale googling, našel jsem pokyny napsané vývojáři a byl zděšený. No, samozřejmě, jedná se o ježek, který vypne jakoukoli aplikaci, kterou musíte přejít do nastavení, poté aplikace, vyberte v souladu s talkback a vypněte se a vypněte. Ale ne všechno je tak jednoduché. Po zapnutí je Talkback téměř nemožné použít telefon k získání hádky něčeho dvojitého kliknutí, nemůžete skrýt první z nich.

Takže, abyste mohli vypnout Talkback. Voice Tipy, musíte současně stisknout všechna tlačítka, v mém případě je to tlačítko a zvuk napájení. Další v dialogovém okně potvrďte vypnutí talkback (dvojité kliknutí).

READ  Jak odstranit účet v zařízení Samsung Galaxy. Potřebuji pomoc?

Nebo to doporučí jít do Google Settings-Special Fanbities Talkback a vypnout jej

Aplikace Talkback, proč to je?

Aplikace Talkback je určena pro uživatele, kteří mají problémy se zrakem, nebo lidi, kteří obecně nejsou GU-G. Protože vývojáři jsou velmi užitečnou věcí, pomáhá porozumět telefonu. Pokud jde o to, abych se vypořádal s telefonem, je to nesmyslná věc. Ačkoli jiné funkce mohou být užitečné.

V tuto chvíli jsem z těchto funkcí nenašel žádné výhody, možná v průběhu času.

Nabízíme vidět vysoce kvalitní a užitečný internetový zdroj.Ru, na kterém najdete mnoho připravených a levných webů. Obchod představuje weby jakéhokoli tématu se schopností prohlížet si snímky a demonstrační data.

Přidat komentář

Zařízení Android na platformě mají docela pohodlnou kontrolu, která lze ještě více zjednodušit pomocí hlasových asistentů. Avšak vzhledem k dostupnosti několika možností najednou se nějaký software stává zbytečným a vyžaduje odstranění, aby se místo uložilo v paměti. Jde o odpojení hlasových asistentů, že v tomto článku to dále řekneme.

Jak deaktivovat funkci

Pokud jste si najednou všimli, že vaše akce se smartphonem a text na obrazovce jsou vyjádřeny hlasovým asistentem, měli byste vypnout funkci Talkback. To lze provést několika způsoby, z nichž každá je dobrá svým vlastním způsobem.

Prostřednictvím nastavení

Toto je hlavní možnost vypnutí Talkback. Může být implementován na jakémkoli zařízení bez ohledu na parametry přizpůsobení. Chcete.li vypnout doprovod hlasu, budete potřebovat:

Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na výrobci zařízení a verzi firmwaru se může název položek nabídky lišit.

Pokud máte problémy při hledání přepínače, použijte vyhledávací řádek nastavení a zadejte požadavek na Talkback.

Prostřednictvím Google Asistent

Vzhledem k tomu, že Talkback je možnost odpovědné za zvukový doprovod akcí prováděných na smartphonu, můžete funkci vypnout. K tomu budete muset kontaktovat hlasového asistenta Google. Zpravidla se nazývá příkaz „OK, Google“. Pak musíte říci: „Vypněte talkback“, po kterém bude možnost deaktivována.

Tato metoda samozřejmě bude fungovat, pouze pokud je hlasový asistent zahrnut do smartphonu. Také si všimněte, že můžete zavolat Assistant Google nejen hlasem, ale také stisknutím odpovídajícího tlačítka v aplikaci Google nebo na dříve registrovaném horkém klíči. Ve všech ostatních situacích se doporučuje používat hlasový tým nebo jiné způsoby, jak vypnout Talkback.

READ  Nastavení rádia v hudebním centru Samsung. Klasické rádio

Přes horké klíče

Funkce podpory zvuku v operačním systému Android byla koncipována jako pohodlný způsob interakce se smartphonem pro lidi se zrakovým postižením zraku. Proto pro aktivaci a deaktivaci možnosti se používají horké klíče. Ve výchozím nastavení jsou to tlačítka hlasitosti, která musíte na několik sekund sevřít.

Tato metoda vypnutí bude fungovat pouze pod podmínkou, že dříve byl odpovídající parametr aktivován v nastavení telefonu. Zapne se následujícím způsobem:

Vezměte prosím na vědomí, že rychlé spuštění se provádí nejen prostřednictvím horkých klíčů („hlasitost“ „hlasitost“), ale také prostřednictvím hromádek. V závislosti na tom, která metoda byla vybrána v nastavení telefonu, bude proces deaktivace hlasové podpory odlišný.

Proč potřebujete funkci „dvojité lisování“ na Android?

Tato funkce umožňuje získat data a informace, které jsou zobrazeny na obrazovce, a pochopit, ve které aplikaci jste, díky odhodlání a sluchovému vnímání. Je nutné je používat a postupně znát takové znalosti, pro snadné použití v budoucnu pro zrakově postižené a dokonce i slepé lidi. Jak vypnout funkci „dvojité lisování“?

Aktivace výkonu dvojitého dotyku nejvíce světla, ale s jeho odpojením budete muset pohrávat. Akce, které jsou zastoupeny pro většinu zařízení.

  • Jdeme do nabídky s dvojitým stisknutím.
  • Aktivace nastavení.
  • V prezentovaném seznamu najdeme část „Systém“.
  • Pak „speciální příležitosti“ a „služby“.
  • V dostupné části této aplikace klikněte na tlačítko vypnutí.

Jak deaktivovat

Přesuneme se přímo k obratu funkce. Můžete to udělat dvěma způsoby.

Jeden klik

Možná máte štěstí a zařízení je aktivováno na zařízení. V tomto případě je konfigurace prováděna jedním ze způsobů.

  • Stiskněte oba objemové klíče na charakteristický zvuk současně. Připraven.
  • Držte nutriční klíč, dokud zvukový výstraha → klepněte současně dvěma prsty na obrazovce a nenechte se jít na charakteristický signál. Připraven.

Prostřednictvím nastavení

Odpojení Talkback není obtížné, stačí pochopit princip správy funkcí.

Poznámka! Otevření bodů a t.D. Provádí se dvojitým stisknutím. Níže uvedené pokyny nebudou naznačovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS