Jak vypnout přírukový přístup k iPhone

Systémová funkce „Průvodce přístup“ není známa všem pokročilým uživatelům iPhone a začátečníci si ani nepředstavují, že v smartphonu existuje takový užitečný způsob provozu. Funkce byla prezentována v roce 2012 jako součást prezentace WWDC, když Apple oznámil verzi iOS 6 a úspěšně migroval do nových generací operačního systému. V našem vedení vás podrobně seznámíme s tímto nástrojem a můžete jej použít v první vhodné situaci.

Mnozí z nás jsou obeznámeni s situací, kdy přítel nebo kolega žádá váš iPhone pro nějaký účel, například zavolat, a on začne číst korespondenci, sledovat fotografie atd. Chcete.li vyloučit takové rušení v soukromém životě, musíte použít „Pokus o průvodce“.

Toto je zvláštní režim provozu smartphonu, který poskytuje přístup pouze k jedné konkrétní aplikaci nebo nástroji. Výsledkem je, že blokujete přístup ke všem funkcím iPhone, s výjimkou nezbytné pro konkrétní akci. Například aktivací „přístupového přístupu“ na sadě obrazovky „opravte“ tuto funkčnost a druhá osoba se odtud prostě nebude moci dostat do jiné aplikace, blokovat smartphone atd. To znamená, že výhradně bude režim náboru k dispozici pro hovor.

Top-5 Metody odemknutí iPhone

Jak odemknout iPhone přes iTunes

Pokud tedy zavedete nesprávné heslo více než 9krát nebo použijete skener rozpoznávání na gadgetu, pak inteligentní operační systém vypne zařízení, blokuje a deaktivuje ho. Aby se zabránilo podvodníkům pro osobní údaje (například hesla z peněženek, vašich osobních fotografií a kontaktů), veškerý obsah v zařízení bude odstraněn.

A všechno skončí dobře, pokud jste pravidelně provedli regeneraci lopatky v iTunes. V tomto případě budete k resetování telefonu potřebovat autorizovaný počítač.

 • Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu, zapněte iTunes.
 • Chcete.li násilně restartovat telefon na iPhone X, XS a XR, stejně jako iPhone 8 a 8 Plus, musíte kliknout a rychle uvolnit tlačítko „Zasadit svazek“ a poté „snížit objem“. Poté podržte boční tlačítko stisknuté, dokud se neobjeví obrazovka obnovy. (ikona programu). Na iPhone 7 a 7 Plus současně stiskněte boční tlačítko a tlačítko „Volume“. Na iPhone 6s klikněte na tlačítko „Domů“ a horní nebo boční klíč.
 • V okně, které se objeví, vyberte „Obnovit telefon“.
 • Pokud jste během synchronizace uložili zálohování systému, zdá se, že po načtení softwaru na obrazovce je návrh použije k zápisu do telefonu. Souhlasit.
 • Nastavte nově otočený telefon a použijte jej.

Obnovení pomocí iCloud vzdálené služby

Tato metoda je téměř stejná jako předchozí. Ale můžete být daleko od domova a svého vlastního počítače, v jiném městě nebo v jiné zemi. Pokud jste zapnuli možnost „Najít telefon“, můžete odemknout iPhone přes iCloud.

 • Přejít na web isloud.com z jakéhokoli zařízení.
 • Zadejte svůj apple ID.
 • Přejděte do sekce všech zařízení a vyberte požadovaný gadget.
 • Vyberte řádek „Vymazat iPhone“.

Všechna data o zařízení budou vymazána, jsou odemčena. Poté můžete gadget připojit k iTunes ve vhodnou dobu a použít zálohu k obnovení.

Tato metoda funguje pouze v případě, že je uzamčený telefon připojen k Wi-Fi nebo mobilnímu internetu. A pokud znáte své ID.

Resetování čítače nesprávných pokusů

Nechal jsi iPhone, aby ležel na konferenčním stolku, a on byl uchopen zvědavým dítětem? Vrátili se z koupelny a zjistili, že oblíbený telefon se změnil v kus železa. Ale znáte heslo, potřebujete jen další šanci! V tomto případě můžete jednoduše resetovat čítač nesprávných pokusů a znovu zastupovat požadovanou kombinaci nebo použít ID obličeje na vašem iPhone X, XS nebo XR.

READ  Jak zakázat Wi-Fi na telefonu

Můžete zlikvidovat čítač nesprávných pokusů o zadání hesla do telefonu na počítači, se kterým byl gadget alespoň jednou synchronizován.

 • Připojujeme telefon k počítačovému kabelu.
 • V nabídce „Zařízení“ vyberte místo bodů „Synchronizovat s“.
 • Jakmile začne synchronizace, zastavte ji stisknutím kříže v horní části ITES. Okno hesla se znovu objeví v telefonu. Tentokrát nedělejte chybu.

Mimochodem, nebude možné resetovat heslo a protiútok pokusů o „tvrdý příjem“: musíte přiznat, že by to bylo pro útočníky příliš jednoduché.

Nebude možné připojit telefon s počítačem někoho jiného: V tomto případě musíte nejprve kliknout na tlačítko „Trust“ v telefonu. Ale nemůžete to udělat, protože obrazovka je blokována.

Jak používat funkci přístupu na iPhone a iPad

Standardní funkce průvodce iPhone a iPad není známá všem uživatelům, ale jeho výhoda je nepopiratelná. Představte si, že jste byli na chvíli požádáni o smartphone, například zavolat nebo vidět fotografie. Přirozeně nechcete, aby vaše osobní údaje z jiných aplikací byly v dohledu. Díky použití funkce přístupového přístupu můžete zablokovat vybranou aplikaci na obrazovce zařízení, aniž byste hosty nechali jít do jiných aplikací. Funkce je velmi jednoduchá.

Jak používat funkci přístupu na iPhone a iPad

Přejděte do nabídky „Nastavení“ na vašem iPhone.

Vyberte bod „základní“ → „Universal Access“.

Držte se do části „Proces učení“ a klikněte na „Průvodce přístup“.

Aktivujte přepínač „Průvodce přístup“.

Nastavte heslo, které bude nezbytné k získání z omezeného režimu. Pozornost! Heslo je lepší dát nezapomenutelné, protože v jiných případech se můžete ukázat jako rukojmí svého vlastního ochrany systému.

Aktivujte přepínač „kombinace klíčů“.

Funkce přístupového přístupu je aktivována, zůstává pouze proto, aby se naučila, jak jej používat. Není nic komplikovaného. stačí jen provést trojitý stisknutí tlačítka domů, v aplikaci, kterou chcete nechat zablokovat na obrazovce. Nezapomeňte otestovat funkci funkce.

Po aktivaci funkce přístupového přístupu se nebudete moci dostat z aplikace, dokud neprovedete opakovaný trojitý stiskněte tlačítko Domů-systém vás o tom oznámí speciální zprávou o tom. Po kliknutí budete muset zadat heslo, které bylo nainstalováno dříve.

Tímto jednoduchým způsobem budou všechny vaše osobní údaje uloženy a zvědaví přátelé nebo druhá polovina budou muset věřit v „nepochopitelnou chybu“, která se stala vašemu iPhone.

Pokud se vám toto téma líbí, vložte 5 hvězd na spodní část článku. Přihlaste se k odběru amerického telegramu. V kontaktu s. Instagram. Youtube.

Jak povolit přírukový přístup na iPhone | iPad

Můžete nakonfigurovat přívod příručky v „Univerzálních možnostech“.

 • Otevřete nastavení na vašem iPhone.
 • Pak přejděte na kartu Universal Opportunity.
 • Na samém dolní části najděte nabídku „Průvodce přístup“.
 • Aktivujte přístup s pákou.
 • Poté nastavte heslo, pokud je to žádoucí, můžete přidat odemknutí přístupu z ID obličeje v podporovaných modelech iPhone pro iPhone.

Chcete.li aktivovat přístup k příručce v aplikaci, stačí stisknout tlačítko odemknout třikrát. Pro iPhone s Touch ID použijte trojitý stiskněte na tlačítko „Home“.

POZNÁMKA: Můžete se také zeptat Siriho zapnout přístupový přístup.

Poté vás přístupový přístup vyzývá k blokování oblastí obrazovky, které nechcete zářit pro uživatele třetí strany.

Zvažování na příkladu s Instagramem: můžete zvýraznit a blokovat přechod na profil, prohlížet si lajky, vyhledávání, prohlížení příběhů. V tomto případě má uživatel příležitost vyřadit pásku.

Kromě toho máte příležitost zablokovat klávesnici zapnutou, provoz tlačítek hlasitosti, stisknutím, nainstalujte tlačítko zámek (nedoporučuji), přesunout a vložit časový limit na přístupový přístup.

Jak omezit nežádoucí weby pro dítě na iPhone, iPad a Mac

Krok 2. Přejděte do sekce „základní“ a vyberte nabídku „Omezení“.

Krok 3. Zadejte heslo pro přístup k této nabídce nebo nakonfigurujte použití hesla, pokud jste to dříve neudělali.

READ  Apple odhalil vážné nevýhody iPhone X

Krok 4. Pokud jsou vypnuty, vyberte možnost „povolit omezení“.

Krok 6. Vyberte jeden ze tří navrhovaných scénářů:

„Limit obsahu pro dospělé“. Zařízení automaticky omezí přístup na mnoho stránek pro dospělé. Některé stránky můžete také přidat do bílého nebo černého seznamu.

„Pouze tyto webové stránky“. Zařízení omezí přístup na všechny weby s výjimkou těch, které uvedete na bílém seznamu.

Jak omezit hostující weby na Mac

Krok 1. Otevřete „Nastavení systému“.

Krok 2. Přejděte do sekce „Rodičovská kontrola“.

Pokud jste tuto část poprvé otevřeli, uvidíte zprávu „Uživatel účtuje správu chybí“. Vyberte „Vytvořte nový účet s rodičovskou kontrolou“, klikněte na „Pokračovat“ a postupujte podle pokynů na obrazovce a vytvořte účet pro dítě.

Pokud jste již tuto sekci otevřeli, uvidíte zprávu „Rodičovská kontrola vám umožní ovládat používání počítače, programů a internetu se svým dítětem“. V tomto případě klikněte na tlačítko s obrázkem zámku a proveďte změny a zadejte heslo pro odemknutí nebo použijte dotykový ID.

Krok 4. Vyberte uživatele pro konfiguraci a přejděte do nabídky „Web“.

Krok 5. Vyberte jeden ze tří navrhovaných scénářů:

„Poskytněte neomezený přístup na webové stránky“. Na stránkách neexistují žádná omezení.

„Pokuste se omezit přístup na webové stránky pro dospělé“. Zařízení automaticky omezí přístup na mnoho stránek pro dospělé. Některé stránky můžete také přidat do bílého nebo černého seznamu.

„Povolte přístup pouze na další webové stránky“. Zařízení omezí přístup na všechny weby s výjimkou těch, které uvedete na bílém seznamu.

vypnout, přírukový, přístup, iphone

Jak deaktivovat auto.lock na „iPhone“: instrukce

Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit výdrž baterie chytrých telefonů, od nejjednodušších po zcela radikální, což omezí funkčnost gadgetu. Níže budeme hovořit o době, po kterém dojde k automatickému vypnutí obrazovky zařízení „Apple“, přijdeme na to, jak jej změnit a jak zakázat auto.lock na „iPhone“.

Co to je

Automatická lock je považována za důležitou možnost, která může výrazně snížit spotřebu baterie smartphonu a také vyloučit náhodné klávesy, zatímco gadget je v kapse. Majitel si může samostatně zvolit, jak dlouho bude jeho zařízení ve formě odemčené. Stojí za zmínku, že někteří lidé nechtějí, aby byl jejich gadget sám o sobě blokován. Jak zakázat auto.lock na „iPhone„? Toto je otázka, která se týká mnoha nových zákazníků Apple.

Instrukce

V operačním systému iOS existuje funkce určená k automatickému vypnutí obrazovky. Pro jeho aktivaci a nastavení by měla být otevřena aplikace „Nastavení“ a poté přejít na pododdíl „obrazovky a jas. Dále musíte vybrat ze seznamu „Autobloking“. K dispozici je několik metod pro výběr iPod Touch, iPad a iPhone, z nichž jeden by měl být použit.

Kromě toho, abyste uložili baterii, můžete snížit jas a aplikovat funkci „Auto.Yarnity“, která je umístěna ve stejné sekci.

Počínaje iOS 11 je tato funkce přenesena na: „Nastavení. Basic. Universal Access. Adaptace obrazovky“.

Jak změnit dobu zámku

Kromě otázky, jak vypnout auto.lock na iPhone, mnoho uživatelů přemýšlí, jak změnit svůj čas. Koneckonců, jedná se o stejně důležitý parametr, po kterém se obrazovka otáčí sama o sobě. U nových pomůcek je tento indikátor nastaven ve výchozím nastavení po dobu 1 minuty.

Nastavení parametru lze provést přechodem do „Nastavení. Screen. Auto.Blocking“. Dále lze čas změnit podle uvážení vlastníka.

Interval se může lišit od 30 sekund a až 5 minut. Kromě toho můžete také najít možnost, díky které je možné úplně vypnout automatické blokování obrazovky. Doporučujeme tuto funkci používat pouze ve výjimečných případech.

Nejoblíbenější možností je časové období 3 minut. To znamená, že pokud s gadgetem neprovádí během tohoto období žádné akce, displej se automaticky vypne a zařízení bude blokováno. Několik sekund před zámkem bude obrazovka silně zmizet a varovat před bezprostředním vypnutím.

READ  Jak nastavit iPhone 11 pro

Jak odstranit auto.lock na „iPhone“

Chcete.li to provést, musíte v nabídce vybrat položku „nikdy“. Výrobce nedoporučuje používat toto nastavení, protože to může výrazně snížit životnost baterie zařízení a také nepříznivě ovlivnit samotný displej. Protože čím déle a více se používá, tím vyšší je možnost jeho zhroucení.

Proč není auto.lock na iPhone aktivní

Díky funkci úspory energie v některých případech operační systém částečně snižuje provoz určitých služeb. Когда она акттивирована („настройи. акумулятор“) изенить периvo. Systém automaticky nastaví čas na 30 sekund.

Po vypnutí režimu úspory energie se funkce vrátí do počáteční hodnoty stanovené vlastníkem.

Nevíte, jak vypnout auto.lock na iPhone, můžete použít naše pokyny. Koneckonců, ve skutečnosti je vše jednoduché, a pokud na to jednou zjistíte, pak v budoucnu nebudou žádné problémy s zapnutím a deaktivací parametru.

Možná není žádným tajemstvím, že malé děti zanechaly jeden na jednom s moderním gadgetem, mohou získat věci: historie hovorů vás překvapí a historie nákupů vás překvapí. V iOS však můžete zajistit, aby na obrazovce byla aktivně pouze konkrétní aplikace a přechod z ní na plochu nebo multitasking vyžadoval heslo.

Chcete.li to provést, přejděte do nastavení Universal Access of the Guide Access a zapněte jej:

Nyní zapněte možnost „Fast Team“, poté přejděte do nastavení kódu-Parol a nastavte ji (pokud si přejete, můžete zahrnout použití ID obličeje nebo ID Touch):

Dále otevřete požadovanou aplikaci. například hráč s karikaturou nebo hrou a poté třikrát klikněte na tlačítko „Domů“ (nebo zapněte, pokud máte iPhone s ID obličeje). Průvodce přístupem by měl otevřít:

Pokud je to žádoucí, můžete kroužit oblast obrazovky, kterou chcete deaktivovat. Poté klikněte na „Parametry“ a nastavte přístup k tlačítkům, klávesnici nebo otočte gadget. Můžete také nastavit čas příručky.

Poté vše stiskněte tlačítko „Start“ vpravo a poté může být gadget bezpečně podáván dítěti. bude „uzamčen“ v jedné aplikaci a jeho hravé držadla nedosáhnou důležitých dat. Chcete.li vypnout přístup vodicího příručky, klikněte na tlačítko Otočení pro aktivační ID obličeje nebo třikrát na tlačítku domů pro aktivaci dotykového ID nebo hesla.

Co je přístup na iPhone? Jak povolit přírukový přístup na iPhone nebo iPad a jak deaktivovat?

Mnoho majitelů smartphonů Apple ani neví o tak zajímavé funkci „průvodce“. Co to je? Náš článek to řekne.

Ne všichni majitelé iPhone jsou známí o standardní možnosti „Průvodce přístup“ na iPhone, ale je to velmi prospěšné. Řekněme, že jste někomu dali svůj smartphone, například vidět fotografii nebo jen zavolat.

Samozřejmě nechcete, aby byly informace z různých aplikací v dohledu. A právě díky „průvodcové přitažlivosti“ můžete skrýt všechny potřebné aplikace před obrazovkou, aby je hosté nemohli použít. Není vůbec obtížné nastavit možnost.

Nastavení univerzálního přístupu na iPhone

 • Přijďte s heslem pro deaktivaci režimu omezení. Mimochodem, je lepší, aby byl nezapomenutelný, aby na to nezapomněl a nebyl rukojmím ve vašem vlastním telefonu.

Nyní je pro vás „průvodce přístup“ aktivní, zůstává pouze pochopit, jak jej používat. Všechno je zde jednoduché. Když je v aplikaci, klikněte na třikrát na tlačítku „Domů“, které musí být ponecháno na blokované obrazovce. Poté nezapomeňte zjistit, zda uspějete.

Když je aktivován „přístupový přístup“, neopustíte aplikaci, dokud třikrát stisknete tlačítko „Domů“ a nevstoupíte do nainstalovaného hesla.

Tak jednoduchým způsobem můžete uložit všechny své osobní údaje. A pro kterého se zapnete, můžete říci o neočekávané chybě smartphonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS