Volná změna polohy GPS bez útěku z vězení!

Chtěli jste někdy podvrhnout svou aktuální polohu a umožnit aplikacím nainstalovaným v zařízení používat falešné geolokační služby?? Služba určování polohy v telefonu je užitečná pro navigaci po mapách, restauracích a blízkých obchodech s potravinami; některé aplikace třetích stran však mohou službu určování polohy využívat k falešným poplachům. Protože existuje poměrně mnoho tipů, jak změnit aktuální polohu v iPhonu, v tomto článku si projdeme ty nejužitečnější.

Existuje několik důvodů, proč chcete na iPhonu podvrhnout svou aktuální polohu. Důvodem může být rekreační charakter nebo potřeba zachovat anonymitu pro práci s některými aplikacemi třetích stran. GPS spoofing (neboli podvržení GPS) je velmi dostupný díky službám VPN, které jsou volně dostupné v obchodě s aplikacemi. Ačkoli všechny z nich nejsou tak bezpečné pro použití. Zde jsme uvedli několik důvodů, proč je výhodné používat podvržení aktuální polohy.

 • Pokud se chystáte navštívit části světa, které neznáte, a chcete se dozvědět podrobnosti o ulicích a restauracích, je výborný nápad použít aplikaci, která vám vygeneruje falešnou polohu a podívá se na tato místa.
 • Podobně, pokud byste chtěli najít kampaň lidí v určité lokalitě, kterou navštívíte příští měsíc; můžete použít VPN službu přejít na správnou IP adresu a začít hledat takovou kampaň v seznamovacích aplikacích.
 • Změnou zeměpisné polohy si můžete v chatu dělat legraci ze své rodinné sociální skupiny.
 • Změna polohy vám může poskytnout dostatek příležitostí k vyzkoušení nových aplikací a programů, které nejsou dostupné ve vašem domovském regionu.
 • Vzhledem ke značným problémům s bezpečností ve světě může jakákoli aplikace třetí strany nainstalovaná v telefonu převzít vaši polohu a prodat ji dalším obchodníkům, kteří chtějí získat osobní geolokaci.

Problémy s GPS a jejich možné příčiny.

Mezi nejčastější problémy s GPS u zařízení iDevices patří

 • Neaktualizování polohy
 • Zobrazuje špatné umístění
 • Aplikace nezjišťují vaši polohu
 • Telefon bez signálu
 • Problémy s přesností GPS v iPhonu
 • Problémy s kompasem

Pokud problém souvisí s hardwarem, nezbývá vám nic jiného než odnést iPhone do servisního střediska Apple, kde vám ho vymění. Proto se zde již nebudeme zabývat tímto typem problému, ale zaměříme se na jiný software.

Po aktualizaci iPhonu na nejnovější systém hlásilo mnoho uživatelů problémy s GPS. Když se uživatelé pokusí použít Mapy nebo Mapy Google, zdá se, že problém je závažnější. A protože je to způsobeno aktualizací systému iOS, nelze použít základní řešení „aktualizací operačního systému problém vyřešíte“. Uživatelé také hlásili, že při pokusu o odstranění problému nefungovaly metody obnovení a resetování. Problém však můžete vyřešit následujícími způsoby.

READ  Snímek obrazovky v telefonu Samsung note 10

Jak zakázat sledování polohy pro Mac

Chcete-li tuto funkci nastavit v počítači Mac, proveďte následující kroky

Otevřete předvolby Safari a přejděte do části Webové stránky.

V postranní nabídce přejděte na položku Geo-Position.

V pravém dolním rohu okna můžete nastavit stejnou hodnotu pro všechny weby nebo si můžete přizpůsobit již navštívené weby podle svých představ.

Na Macu je běžnější nemít samostatné aplikace pro stejné navigátory, bankovní klienty nebo online nakupování. Pokud chcete povolit sledování své zeměpisné polohy, můžete tak učinit při první návštěvě nebo zde v předvolbách Safari.

V záložkách

Jak povolit geolokaci v zařízení iPhone

Mnoho aplikací pro iPhone vyžaduje, abyste při spuštění zapnuli geolokaci. Jedná se obvykle o aplikace, které zobrazují informace na základě vaší polohy. Bez správně nakonfigurované geolokace se například neobejdete bez aplikací pro navigaci nebo sledování místního počasí. Geolokační údaje potřebují i další aplikace. Pokud je například povolena geolokace, může fotoaparát zaznamenat souřadnice místa, kde byla fotografie pořízena.

V tomto článku vysvětlíme, jak povolit geolokaci na iPhonu. Tento článek bude užitečný pro majitele téměř všech modelů iPhone včetně iPhonu 4, 4s, 5, 5s, 5c, 6, 6s a 7.

Co stáhnout Navigator pro iPhone?

Offline navigace pro Android je realitou, skutečně může fungovat bez připojení k internetu. Vše, co potřebujete k fungování: modul GPS a mapy oblasti stažené do telefonu Pokud se uživatel a jeho cíl nacházejí v předem stažené oblasti, bude vše offline.

Jak uložit sestavenou trasu v aplikaci Yandex Navigator?

Klepněte na Offline mapy →. Zadejte název země, města nebo regionu. Lze ji také vybrat z nápovědy k nástrojům.Za tímto účelem:

Jak zakázat přístup ke geolokaci pro aplikace z App Store

Chcete-li zakázat přístup ke geolokaci pro nainstalované aplikace, postupujte takto

Přejděte do Nastavení. Soukromí. Geolokační služby.

Projděte seznam aplikací a zakažte geolokaci u některých aplikací a her.

Pro většinu her (pouze Pokemon Go), messengerů, nástrojů a programů, které pracují se síťovým připojením, není vyžadován přístup k GPS.

Dokonce i aplikace pro předpověď počasí umožňují ruční zadání města, takže nemusíte při každém spuštění smartphonu určovat jeho polohu.

Pokud si nejste jisti, zda aplikace potřebuje přístup k GPS, vyberte možnost „Zeptat se příště“.

To umožní aplikaci v případě potřeby požádat o přístup ke geolokačnímu modulu a vy pak můžete povolit jednorázové určení polohy bez dalšího použití GPS.

Pro mnoho aplikací je to dostačující.

READ  Co mám dělat, když telefon zamrzne na spořiči obrazovky?. Flashing stock přes miflash pro

Co ovlivňuje nastavení zeměpisné polohy v systému iOS 14

Geo návrhy. umožňuje systému a službám třetích stran nabízet uživateli přesnější návrhy na základě jeho polohy.

Služba je určena pouze pro reklamní účely. pokud máte dost neustálých oznámení s propagačními akcemi od společnosti Pyaterochka nebo Magnit, vypněte tento přepínač.

Geo-alerty. jedná se o důležitější službu, která je potřebná pro spouštění nejrůznějších scénářů s geolokací.

Pokud máte například výstrahy spouštěné zeměpisnou polohou nebo automatizace založené na poloze, měly by být zapnuté. Pokud tyto věci nepoužíváte, vypněte je.

Data a bezdrátové připojení. Sítě. tento přepínač je zodpovědný za provoz čipu U1. Je na všech iPhonech od iPhonu 11/11 Pro, Apple Watch Series 6 a HomePodu mini.

Čip je potřebný k lepší lokalizaci gadgetů v interiéru, k přenosu dat mezi zařízeními prostřednictvím UWB bez použití Wi-Fi a k vyhledávání gadgetů v okolí pomocí AirTags, které Cupertinci nikdy nezavedou.

Funkce funguje pouze na nejnovějších generacích gadgetů a v Rusku je vypnutá na úrovni softwaru. Odvažte se vypnout přepínač.

Identifikace obchodníka Pay. identifikuje polohu uživatele v okamžiku platby prostřednictvím bezkontaktního platebního systému. To je nezbytné k nalezení a přesnější identifikaci identifikovaných prodejců, kteří mohou přijímat platby prostřednictvím služby Pay.

Jinými slovy, systém vám umožní přesněji identifikovat obchodníka na základě vaší polohy. Extrémně zbytečná funkce, vypněte ji.

Kalibrace kompasu. potřebná pro ty, kdo často používají navigační aplikace. Bez něj systému trvá, než určí směr pohledu uživatele a umístí ho na mapu.

Obvykle se používají data za pohybu a nevyžadují kalibraci GPS. Možnost zapněte pouze v případě, že potřebujete smartphone navigovat v obtížných podmínkách nebo mimo civilizaci.

Kalibrace měření pohybu. čistě sportovní funkce. Umožňuje přesněji určit vzdálenost, kterou uživatel s chytrým telefonem ušel, počet kroků, které udělal, nebo počet schodů, které vystoupal.

Potřebují je pouze ti, kteří používají iPhone jako krokoměr nebo potřebují přesné sportovní statistiky bez Apple Watch a fitness náramků. Ostatní mohou tuto možnost zakázat.

Najít iPhone. nejdůležitější funkce v nastavení geolokace. Bez něj svůj smartphone při ztrátě nebo krádeži nenajdete. Vždy jej zapněte a nedotýkejte se přepínače!

Nastavení systému. pro některé funkce iOS, jako je optimalizované nabíjení, změna motivu nebo NightShift podle západu / svítání místo přednastaveného plánu.

Pokud tato nastavení nepoužíváte, můžete přepínač vypnout.

Sdílení zeměpisné polohy. Zodpovídá za provoz GPS, abyste mohli sdílet svou zeměpisnou polohu s přáteli. Bez zapnutého přepínače nelze odeslat polohu v chatu ani prostřednictvím aplikace Locator.

Cell Search. slouží ke shromažďování statistik o poloze uživatele ve vztahu k mobilním věžím. Teoreticky by to mohlo společnosti Apple a operátorovi pomoci zlepšit pokrytí, ale v praxi je lepší tento přepínač vypnout.

READ  Jak poslat zprávu mobilního telefonu

Nastavení časového pásma. pomáhá opravit čas ve smartphonu při přechodu mezi časovými pásmy. Ti, kteří cestují několikrát ročně nebo méně, mohou tuto funkci snadno vypnout.

Stále létající a cestující turisté by tuto možnost určitě využili.

Tísňová volání a SOS. slouží k určení polohy uživatele při aktivaci režimu SOS. Pokud chcete najít svůj smartphone, můžete také použít určování polohy pomocí buněčných věží.

Funguje to dobře pouze v USA a v několika dalších zemích. Máme čip, který rozhodně není užitečný.

Správa zařízení.Služba, která umožňuje vzdálenou konfiguraci miniaplikace a je potřebná pouze pro vzdělávací instituce.

Je nepravděpodobné, že by nám někdy fungovala, takže ji vypněme.

HomeKit. nezbytná funkce pro spouštění skriptů v chytré domácnosti, které jsou nastaveny na příchod nebo odchod uživatele. Pokud není chytrá domácnost nastavena se systémem HomeKit nebo pokud neexistují scénáře příjezdu a odjezdu, vypněte přepínač.

Důležité geopozice je služba, která vás triviálně sleduje a pamatuje si vaše oblíbená místa k návštěvě. Na základě shromážděných údajů systém nabídne určitá doporučení.

Pryč s neustálým dohledem! Vypněte přepínač a nezapomeňte v této nabídce vymazat shromážděné statistiky.

Zlepšování produktů. samostatná skupina přepínačů, která aktivuje služby společnosti Apple pro zlepšování produktů. Plýtvání energií z baterie za to rozhodně nestojí. Vypněte všechny níže uvedené přepínače.

Jak odstranit ikonu zeměpisné polohy v systému iOS 15?

Pokud ikona geolokace na iPhonu po aktualizaci iOS 15 trvale svítí, postupujte podle následujících kroků:

 • 1. Stáhněte si Tenorshare ReiBoot z oficiálních stránek. Nainstalujte si ji do počítače (kompatibilní s Mac a Windows).
 • 2. Připojte iPhone s iOS 15 k počítači pomocí kabelu USB. Poté spusťte již nainstalovaný program Tenorshare ReiBoot. Software rozpozná vaše zařízení.
 • 3. Tlačítko „Vstup do režimu obnovení“ by mělo být aktivní. klikněte na něj. Když telefon přejde do režimu obnovení, zobrazí se ikona iTunes a kabel USB.

Tenorshare ReiBoot je k dispozici ke stažení zdarma. To lze použít k řešení dalších problémů po aktualizaci systému iOS 15. Opravuje také nejčastější chyby v systému iOS 15, iPhone se stále restartuje, černá obrazovka na iPhonu. iPhone visí na jablku, iPad se odpojil od iTunes, jak odemknout, na modré obrazovce smrti nebo iPhone vůbec nereaguje na stisknutí kláves.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS