Jak vypnu hlasového asistenta v televizoru Samsung?

Co se týče hlasových asistentů, Bixby se zatím nedá srovnávat s Alexou a Asistentem Google. Někteří lidé si asistenta Bixby oblíbili a myslí si, že pro ně funguje velmi dobře.

Jiní však nejsou s celkovou odezvou tak spokojeni a raději tuto funkci zcela vypnou. Tento proces však není zcela jasný a přímočarý. V tomto článku vám ukážeme, jak zakázat funkci Bixby na televizoru Samsung.

Možnost deaktivace možnosti hlasového čtení v televizním zařízení

Hlas automaticky komentuje vše, co uživatel dělá, od přepínání kanálů až po snížení hlasitosti. Časem se hlas prostě omrzí. Tuto možnost lze deaktivovat několika způsoby. Nejjednodušší možnost:

Stisknutí tlačítka hlasitosti na dálkovém ovladači

Nyní stačí zavřít nabídku. Pokud je zaškrtávací políčko u jiných položek, například u popisu videa nebo titulků, zrušte jeho zaškrtnutí. Všimněte si, že v závislosti na modelu televizoru se tlačítka a funkce na dálkovém ovladači liší. Pokud při podržení tlačítka nedojde k žádné akci, je třeba se seznámit s druhým způsobem deaktivace hlasu.

Deaktivace prostřednictvím nastavení televizoru

Speciální funkce televizního zařízení

Odpovědi na otázky čtenářů

Ptejte se na jakékoli dotazy týkající se používání OK Google a hlasového vyhledávání obecně (prostřednictvím kontaktního formuláře na bočním panelu).

Mám Philips Xenium V387. Zpočátku OK Google fungoval. Pak jsem omylem stiskl „Smazat hlasovou ukázku“ a teď ji nemůžu znovu nahrát. V aplikaci OK Google je napsáno „mluvit“. Říkám tento příkaz. a nic. Hlasové vyhledávání funguje pouze po klepnutí na mikrofon. Jak nastavit OK Google, aby hlasové vyhledávání fungovalo správně? Verze operačního systému je Android 4.4.2. Hlavním jazykem je angličtina (USA), dalším jazykem je ruština.

Odpověď. O tom, jak nastavit účet Google v systému Android, jsme psali výše. Pokud ve vašem případě nic nepomůže, zkuste následující kroky:

 • Stáhněte si nejnovější verzi aplikace (nejsnáze ji stáhnete z Google Play). Nebo aktualizujte aktuální verzi aplikace.
 • Spuštění aplikace.
 • Přejděte do Nastavení. Hlasové vyhledávání. Rozpoznávání „OK Google“.
 • Nahrajte vzorek hlasu pro rozpoznání mikrofonem.
READ  Jak změnit zvukovou stopu v televizoru Samsung. Jak získat přístup k nabídce služeb na televizoru Samsung řady 6?

OK Google nefunguje. Klepnutí na mikrofon funguje, ale bez klepnutí nereaguje na hlas. Vše je povoleno a nakonfigurováno v nastavení. Telefon Meizu m3 max. Android 6.0. Řekněte mi, jak povolit OK Google?

Reakce. Aby hlasové vyhledávání OK Google fungovalo z jakékoli obrazovky systému Android, je třeba provést následující kroky:

 • Instalace aplikace Google Search
 • Aktivace možnosti Historie zvuku Google v nastavení telefonu.
 • Hlavním jazykem hlasového vyhledávání by měla být angličtina.

Mám Samsung Galaxy A3 2021, funkce Voice OK Google nefunguje v režimu spánku, nastavení se automaticky deaktivuje. Jak aktivovat službu Google z pohotovostního režimu? Které aplikace můžete použít k jeho spuštění?

Odpověď. Hlasového asistenta ok google nelze povolit z režimu spánku. To lze snadno vysvětlit tím, že jinak by se telefon rychle vybil.

Interval spánku můžete zvýšit v nastavení systému Android. Za tímto účelem přejděte do nabídky Nastavení. Zobrazení. Hibernace a vyberte požadovaný časový interval. Tím se prodlouží interval otevření Asistenta Google. K dispozici je také aplikace Stay Alive! Udržování obrazovky v bdělém stavu, které znemožňuje přechod do režimu spánku.

V telefonu Samsung Galaxy měl Disk Google podobu pásky na domovské obrazovce. Nechtěně jsem ji smazal. Hlasové vyhledávání nyní funguje pouze jako ikona mikrofonu. Můžete mi poradit, jak vrátit zpět vyhledávací lištu a povolit ok google??

Reakce. Chcete-li vrátit widget vyhledávání Google na domovskou obrazovku, vyberte v nabídce možnost Zobrazení. Widgety. Vyhledávání Google. Pokud máte nainstalovaný nestandardní spouštěč (shell), způsob povolení OK Google se může lišit, ale princip je stejný.

Hlasové vyhledávání je oblíbená funkce společnosti Google, která je k dispozici v zařízeních se systémem Android. Zpočátku se fráze „OK, Google“ spustí a vyhledá informace v prohlížeči Chrome, ale pokud provedete některé změny, můžete tuto možnost použít k provádění dalších úkolů, jako je zadání textu zprávy hlasem, nastavení připomenutí, otevření programů atd.д. Přečtěte si, jak nastavit hlasové vyhledávání Google v systému Android pomocí aplikace Appsetter.ru

READ  Instalace Windows na Lenovo z flash disk

Deaktivace hlasového vstupu prostřednictvím nastavení v zařízení Samsung

Nastavení jsou dostupná pomocí dálkového ovladače a tlačítek na televizoru.

Pokud nelze hlasové navádění na televizoru vypnout pomocí tlačítka hlasitosti na dálkovém ovladači:

Tato obrazovka obsahuje také nastavení hlasového tónu Samsung a rychlosti přehrávání.

Jak vypnout hlasové pokyny a komentáře na televizoru Samsung

Chcete-li vypnout hlasové navádění při možnostech zobrazení na plazmovém televizoru, přepojení kanálů, nastavení hlasitosti a při používání dalších funkcí, musíte vzít dálkový ovladač, podržet prst na hlasitosti, vybrat z rozevíracího seznamu možnost „Hlasové navádění“ a odstranit ji stisknutím tlačítka „Zavřít“. Titulky a popisy klipů lze také odstranit. Pokud se při dlouhém stisknutí tlačítka hlasitosti nic neděje, je třeba použít jiný způsob.

Chcete-li vypnout hlasového asistenta na televizoru Samsung řady R, postupujte podle následujících kroků:

  Vstupte do hlavní nabídky, stiskněte tlačítko Domů, přejděte do Nastavení na obrazovce televizoru.

Chcete-li vypnout zpětný hovor na televizorech Samsung řady N, M, Q a LS, musíte provést příslušné kroky:

  Vstupte na domovskou obrazovku přes sekci Domů, klikněte na kartu „Nastavení“.

Jak vypnout zpětnou vazbu na televizoru Samsung Smart řady K:

Chcete-li vypnout hlas na televizoru Samsung řady J, H, F, E, musíte přejít do nabídky „Menu“, „Systém“ a poté do menu „Hlas“. Poté je třeba kliknout na „Obecné“ s položkou „Zvuky“ a požadovaným nastavením hlasitosti, ztlumit zvukový signál.

Jak vypnout hlasové pokyny na televizoru Samsung a odpovědi na další populární otázky týkající se televizoru Samsung v sekci

Deaktivace pomocí dálkového ovládání

Nejjednodušší způsob, jak vypnout reproduktor, byste měli vyzkoušet ihned. Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko hlasitosti, dokud se neotevře okno nastavení.

Možnost „Hlasové navádění“ by měla být ihned uvnitř. Úspěšná deaktivace možnosti.

Zavření okna pomocí tlačítka „Zpět“ nebo „Domů“ na dálkovém ovladači.

Stejnou metodu lze použít i u televizorů LG. Pouze požadovaná položka se nazývá „Audio“. Po uvolnění technologie byla funkce standardně vypnuta.

READ  Jak změnit velikost písma na počítači

Pokud není možné hlasové navádění na televizoru Samsung vypnout, budete muset použít metodu, jak se k příslušnému nastavení dostat sami.

Vypnutí zvukových alarmů u zařízení Samsung řady N, M, Q, LS, T, R

Pokud tedy chcete, aby hlasové navádění fungovalo správně, můžete jej deaktivovat. Je to velmi snadné a jediné, co je potřeba, je zadat nastavení Smart TV. K tomu potřebujete dálkový ovladač a trochu času.

 • Klikněte na zvukové signály.
 • V zobrazeném seznamu vyberte pomocí navigačních tlačítek možnost Vypnuto.
 • Zvuk můžete také snížit výběrem možnosti Nízký nebo Střední nebo zvýšit výběrem možnosti Vysoký.

Jak zapnout hlasová upozornění

Přejdete do stejných nabídek a provedete stejné kroky, ale místo vypnutí je zapnete. Když je tato funkce zapnutá, po každé běžné akci televizoru (přepínání kanálů, zesílení nebo zeslabení hlasitosti) se ozve hlasový komentář a příslušný panel nabídek je obvykle zvýrazněn zeleně.

Ke změně nastavení moderního televizoru můžete použít také hlasové ovládání: Bixby zatím rozumí pouze příkazům v angličtině, Alice v ruštině. K používání aplikace Alice potřebujete účet Yandex.

Doufáme, že tento článek vyčerpávajícím způsobem zodpověděl vaše otázky týkající se hlasového navádění v televizoru Smart TV. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte zanechat komentář a my se vám ozveme.

Top 6 modelů

Po prozkoumání funkcí televizorů s hlasovým ovládáním jsme vybrali nejlepší modely Smart TV s hlasovým ovládáním na začátku roku 2019. Jejich seznam obsahuje 6 variant s nejoblíbenějšími úhlopříčkami. od 40 do 60 palců.

Samsung UE40MU6450U

Model UE40MU6450U od renomovaného korejského výrobce dostal 40palcový LCD panel, který podporuje rozlišení 4K a rozšířený dynamický rozsah HDR.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS